Bir elbise sadece tavrı yönetmekle kalmaz, uygun zamanda uygun elbise bakış açınızı değiştirebilir veya bozabilir. Beyaz saten elbisesi içinde bir bayan, bir kreşte punk rock deri ceketli bir bayana güvenilemeyeceği gibi, bir iş toplantısını asla kapatamaz. Bununla birlikte, bir kadını hangi durumda ne giymeye bağladığı konusunda kesin bir hikaye yoktur, ancak bir kadın için bir aksesuar her zaman zorunlu bir parçadır ve çoğu zaman gözden kaçırırız. Saç ve saç modelleri baskın bir karakter oluşturma sürecidir ve işte mükemmel saç stiliyle bugün kıyafetinizi ne kadar iyi eşleştirebileceğinizin bir listesi.

Batı ve Geleneksel Elbiseler için 8 Mükemmel Saç Modeli:

1. Midillilerle Takımlaşmak:

Uzun elbiseler için saç modelleri

Kurumsallaşmak ya en kolay elde edileni olabilir ya da tam tersi. Şık bir midilliyi kurumsal takım elbisesiyle sorunsuz bir şekilde çeken mahallenizin ünlülerinden Sandra Bullock’tan bir ipucu alın. Genellikle bu midilliler, ne sırt üstü yatırılmış olarak çok alçak ne de elbise üzerindeki hakimiyetini çok yüksek gösterecek şekilde olmamalıdır. Ortadaki şık midilli, bugün ofis sunumunuz için ne seçerseniz seçin, kalem eteğinize veya pantolon takımınıza mükemmel bir denge sağlar..

2. Geleneksel Çörekler:

Gelinlik saç modelleri

Pazar brunch masasında toplanmış beyaz bir elbise ve “yaparım” veya uzaktan akraba teyzeler ve amcalar içeren geleneksel bir toplantı için, şık bir saç aksesuarı olan basit bir alçak topuz sadece hile yapardı. Farklı topuz stilleri deneyebilir, dağınık veya gıcırtılı temiz tutabilirsiniz. Onunla beyaz bir elbiseyi yönetebilir, hatta gece elbisesi ile bir hırka kombinleyebilirsiniz..

3. Mükemmel Yaz Görünümü:

Kısa elbise saç modelleri

Bir yaz çiçek veya aztek baskısı, ona uygun mükemmel saç stiliyle asla başarısız olamaz. Arkadaşlarla bir öğlen matine şovu ya da yaz sisinde ilk buluşma olsun, bu görünümle bir yan örgüyü eşleştirmek harika görünüyor. Örgüye hacim kazandırmak için yanlardan çekerek örgüyü havalandırın ve sonunda şeffaf bir bağ ile sabitleyin. Balerin babetleri ve bir askı çantası, görünüme daha fazlasını eklemeli.

4. Kokteyl Çöreği:

Maksi elbise ile saç modeli

Akşam kokteyl elbisesini sağlam bir yüksek topuzla eşleştirirken moda divasının kendisinden öğrenin. Genellikle bu çörekler, birden fazla bobin pimi ile sabitlenmiş başın tepesinde yüksektir. Topuza sağlam bir hacim vermek için saç uzantıları bile kullanılabilir. Topuzun etrafındaki alanları düzgün ve iyi fırçalanmış tutun ve isterseniz göz kamaştırıcı bir boyun parçasıyla eşleştirin..

5. Tatlım Boyun Çizgisi Karışıklığı:

Batılı elbise saç modeli

Sevgiliye yakalar, dekoltenin dikkati elbisenize çekeceği yerde bir kez daha hakimiyetten bahsediyor. Bu görünümle eşleştirilen dağınık bir saç modeli, saçınıza hacim kazandıracak ve böylece saç modelini elbise yakasıyla orantılı hale getirecektir..

6. Gündelik Dağınık Örgü:

Batı elbisesi üzerinde saç modeli

Selena Gomez, hakilerini sade beyaz tişörtüyle eşleştirirken ve dağınık örgüsüyle modaya uygun görünürken onu nasıl şık tutacağını en iyi biliyor. Gündelik bir görünümün, belki fileli bir üst ve kısa veya basit bir tişörtün dağınık örgülerle eşleştirilerek zarafet listesine eklenebileceği füzyon stilleri çalışmak her zaman bir zevktir..

7. Şık Tutmak İçin:

kolsuz gelinlik için saç modelleri

Dalgalı boyun çizgileri, bitmiş buklelerle harika görünür ve bu nedenle, derin kesimli bir boyun çizgisini, mükemmel bir şekilde tasarlanmış açık serbest akan kilitlerle, klas bir retro dalga veya net bir toplu düz saçla eşleştirin.

8. Boşlukları Birlikte Kapatmak:

Kolsuz elbiseler için saç modelleri

Boyun çizgisi boyna biraz fazla yakınsa, saç modelinin baskınlığını korumak için saç modeli ile boyunluk arasındaki boşluğu kesin. Genellikle yüksek boyunlar elbiseye hükmeder ve saçlar fark edilmez, bu yüzden komşu kız Lawrence’dan bir ipucu alın ve yuvarlak gerdanlık yakalı, alçak, dağınık bir topuz tutun..