Etkili doğal özler içerdiğinden, günümüzde pahalı tedaviler yerine kepek için kullanılan çeşitli konsantre saç yağları vardır. Saç yağları genellikle pul pul dökülme ve diğer durumlarla savaşmak için kullanılır..

Kepek Önleyici Saç Yağları

Hindistan’da İnanılmaz Kepek Önleyici Saç Yağları:

Aşağıda, bir kişinin kesinlikle denemesi gereken ve Hindistan’da kolayca bulunabilen kepek kontrolü için en iyi 15 saç yağı bulunmaktadır..

1. Temizle Aktif Bakım Saç Yağı:

Clear Aktif Bakım Saç Yağı

Bu saç yağı tanınmış bir markadır ve ürünleri memnun müşterilerle satılmıştır. Bu, pahalı tedavilere düşük maliyetli bir alternatiftir. Bu sadece klinik olarak kanıtlanmış değil, aynı zamanda kepek sorunu olanlar tarafından çok düşük bir fiyata denenebilir. Genellikle bunların çoğunlukla kuru tipler olduğu görülür ve bu nedenle insanlar bunu kullanabilir. Bu, çoğu insan için çok ucuz fiyatlı ve uygun fiyatlı. Bir kişi sadece yaklaşık 120 INR karşılığında 200 ml’lik bir şişe alabilir.

2. L’Oreal Mythic Yağ Konsantresi:

L'Oreal Efsanevi Yağ Konsantresi

Bu, iyi bilinen bir markanın kepek önleyici yağının çok popüler olarak satılan yeni bir ürünüdür. Bu, bunu satın alan kişiler tarafından kullanılması önerilen diğer temizleyicilerle bir çizgiye sahiptir. Bu, çeşitli yağlar içeren konsantre bir çözeltidir ve bu, eczanelerden satın alınabilir. Bu oldukça maliyetlidir ve kolayca karşılanamaz.

3. Himalaya Kepek Önleyici Saç Yağı:

Himalaya Kepek Önleyici Saç Yağı

Bu, bakteri ve mantar enfeksiyonlarından kurtulmak için popüler olan çay ağacı yağı içerir. Bu nedenle, bir kişinin enfeksiyon ve kaşıntıya sahip olabileceği kuruluk türleri için iyidir. Bu orta fiyatlı ve normal alıcılar için oldukça uygun. Bu kepek için en iyi saç yağıdır.

4. Kepek İçin Amika Yağı Tedavisi:

Amika Yağı Kepek Tedavisi

Bu, her türlü kuruluk bununla tedavi edilebilecek şekilde formüle edilmiştir. Bu aynı zamanda sıcak terapötik tedavilerde de kullanılabilir. Bu saç yağı çok popüler ve aynı zamanda oldukça pahalı. Bu, bu malzemeleri satan eczanelerden ve diğer mağazalardan satın alınabilir. Bu, Hindistan’da maliyeti de ucuz olan en etkili kepek önleyici saç yağlarından biridir..

5. Alterna Bambu Pürüzsüzleştirici Yağ:

Alterna Bambu Pürüzsüzleştirici Yağ

Bu kepek için başka bir ideal saç yağıdır. Bu, bu ülkede Hindistan’da yeni başlatılan bir markadır. Bir kişi nispeten yüksek fiyatlı ürünlerini satın alabilir. Bu, bir kişinin herhangi bir kıvrımdan kurtulmasını sağlayan doğal iyilik ile zenginleştirilmiştir. Bu aynı zamanda bölümleri pürüzsüz hale getirir.

6. Tvam Neem Yağı:

Tvam Neem Yağı

Bu kepek önleyici saç yağı, Margosa’nın anti bakteriyel özellikleri ile aşılandığı için popülerdir. Bu çok konsantre bir solüsyondur ve sıcak masajlarda diğer karışım türleri ile birlikte kullanılabilir. Bu da kan dolaşımına yardımcı olur ve düzenli kullanım için iyi olabilir. Fiyat nispeten maliyetlidir ve insanlar için çok uygun değildir. Ancak, bu oldukça popüler bir şekilde satılmaktadır ve memnun müşterileri vardır..

7. Matrix Biolage Kök Besleyici Saç Yağı:

Matrix Biolage Kök Besleyici Saç Yağı

Bu kepek sorunu için en iyi saç yağlarından biridir. Bu, içindeki ayçiçeği, hindistancevizi ve badem gibi çeşitli özlerin etkinliği nedeniyle popülerdir. Bu sadece 100 INR’lik bir fiyat için oldukça popüler ve uygun fiyatlı Yaklaşık.

8. L’Occitane Onarıcı Yağ:

L'Occitane Onarıcı Yağ

Bu, hasarlı koşullardan muzdarip birçok insanla ünlü bir başka üründür. Bu hacim verir ve ayrıca bunu karşılaması oldukça maliyetlidir. Ancak, bu yeni piyasaya sürülen bir marka ve oldukça kullanışlı. Bu saç yağı, kepek sorununu güvenli bir şekilde kolay ve etkili bir şekilde tedavi edebilir..

9. Khadi Neem yağı:

Khadi Neem yağı

Bu, birçok memnun müşterisi olan başka bir kullanışlı ve oldukça popüler üründür. Bu, uygun büyüklükte bir şişe için yaklaşık 330 INR olan orta fiyatlı. Bu, aynı şirketin benzer ürünleri ile önerildiği şekilde kullanılabilir. Bu, öz özellikleri nedeniyle popüler olmuştur, aynı zamanda hem kızarıklık hem de herhangi bir kaşıntı türü olan fesleğen ve çay ağacı özleri için popülerdir. Bu, düzenli kullanım için oldukça şiddetle tavsiye edilir. Bu yatıştırıcı için kullanılabilir ve ayrıca pullardan kurtulabilir..

10. Khadi Kepek Önleyici Saç Yağı:

Khadi Kepek Önleyici Saç Yağı

Saçınızdaki kepekleri kalıcı olarak yok etmenize yardımcı olacak bir saç yağı arıyorsanız, Khadi saç yağı sizin için en iyi saç ürünlerinden biridir. Doğal elementlerin iyiliği ile birlikte gelir ve aynı zamanda saçı da güçlendirir. Yağ, en rafine ayurvedik üretim süreciyle yapılmıştır ve bu nedenle kalitesine tamamen güvenebilirsiniz. Limon özleri, kafur, çay ağacı özleri vb. ve kepekten kalıcı olarak kurtulmasını sağlayan daha birçok doğal madde ile birlikte gelir. Hem erkekler hem de kadınlar için uygun olacaktır.

11. Sesa Yağı Kepek Karşıtı Tedavi:

Sesa Yağı Kepek Karşıtı Tedavi

Kepek önleyici bir yağa ihtiyaç duyar. Saça uygun en iyi ayurveda bitkilerinin karışımıyla gelen Sesa kepek önleyici yağı deneyin. Saçı kepekten arındıracak ve köklerden de güçlenmesini sağlayacaktır. Saç derisinin kurumasını önler, bu yüzden en iyi kepek önleyici yağlardan biridir. Aslında tüm kirleticilerin kafasını temizlemez, ancak saçı nemli tutmak için iyidir ve kepek oluşmasını engelleyen de budur. Yapışkan olmayan bir yağdır ve bu yüzden kullanımı çok rahattır. Düzenli olarak uygulanabilir ve bitkisel bir ürün olduğu için henüz bilinen bir yan etkisi yoktur..

12. Aroma Magic Kepek Önleyici Yağ:

Aroma Magic Kepek Önleyici Yağ

Hala kepek probleminiz varsa, şampuanlar sizin için çalışmadığından, bir yağa geçmenin zamanı gelmiştir. Çoğu zaman şampuandan kurtulmak için gerekli olan sadece temizlik değildir. Köklere ve şekle gitmelisin, kepek ilk etapta nereden geliyor. Aroma Magic kepek önleyici yağ sadece bu amaç içindir. Saç derisindeki her türlü kuruluğu azaltacak ve kepek, zamanla dökülen kuru saç derisinden başka bir şey olmadığı için kepek oluşma olasılığını ortadan kaldıracaktır. Bu şampuanın içeriğinde paçuli, okaliptüs, biberiye, sedir ağacı vb. daha birçok saça faydalı bitkisel elementler ve saçı etkili bir şekilde nemlendiren maddeler bulunur. Kepekten kurtulacak ve bu saç yağının binlerce başvuru sahibi için işe yaradığını kanıtladı..

13. Trichup Kepek Önleyici Saç Yağı:

Trichup Kepek Önleyici Saç Yağı

Bu, saçtaki kepeklenmeyi azaltmak için gereken tüm temel özelliklerle birlikte gelen bir başka harika saç yağıdır. Saç derisinde kepek oluşumunu durduracak ve bu yağın binlerce kullanıcısı onu bu kategoride şimdiye kadar kullandıkları en iyi yağlardan biri olarak adlandırdı..

14. Banjaras Kepek Önleyici Saç Yağı:

Banjaras Kepek Önleyici Saç Yağı

Bu, kepek önleyici saç yağları kategorisinin bu listesindeki en iyi ürünlerden biridir. Dışarıdaki çoğu erkek ve kadın için işe yaradığını kanıtladı. İçeriği oldukça etkileyicidir ve saç derisini arındırır ve kepek oluşumunu yeniden kısıtlar. E Vitamini, Kekik yağı, çay ağacı özleri vb. iyiliği ile birlikte gelir. Bunların hepsi saç için gerçekten iyidir..

15. Dhathri Kepek Önleyici Yağ:

Dhathri Kepek Önleyici Yağ

Bu, orada en az kullanılan kepek önleyici yağlardan biridir. Saç derisindeki kuruluğu etkili bir şekilde giderir ve bu sayede kepek oluşumunu engeller. Kepek için diğer saç yağlarıyla karşılaştırıldığında maliyeti de ucuzdur..

Bunlar, Hindistan’da bulunan kepek için en etkili yağlardan bazılarıdır. Erişim oldukça kolay ve sonuçlar oldukça tatmin edici. Tek yapmanız gereken bunları düzenli olarak uygulamak. Haftada 1-2 kez tavsiye edilir.