Balbo sakalları, bakımı nispeten kolay ve güzel görünenler arasındadır. Balbo sakallarının çeşitli varyasyonları olsa da, çoğunlukla sakaldan ayrılmış bir bıyık ile gelirler. Balbo görünümleri oldukça çağdaş ama zamansız; her yaş grubundaki erkeklere yakışıklı ve gurur verici görünümler sunarlar.

İster uzun, yoğun bir Balbo’yu ister şekillendirilmiş ve kesilmiş bir balboyu seveceksiniz, sakallar gerçekten büyüleyici

Modadaki Erkekler İçin Şık ve En İyi Balbo Sakal Modelleri:

Aşağıda en iyi 9 Balbo sakal stili gösterişli,

1. Klasik Balbo Tarzı:

balbo sakal

Bu özel stil, ruh bölgesinde saç büyümesi, yanaklarda daha az saç, favori ve bıyık olmadan belirgin bir şekilde fark edilir. Bu Balbo sakal stili, çene çizgisini ve çeneyi tanımlayarak sıradan yakışıklı erkeksi bir görünüm verir..

2. Gidon Bıyıklı Balbo Sakal:

balbo sakal stilleri

Tam sakalınızı biçimli fakat farklı tarzdaki gidon bıyıklarıyla eşleştirin, örn. Kalın/iyi kesim/Klasik/ O kavisli/ Cape buffalo. Farklı stiller denemek, sakalınızı kesmeden görünümünüze çok yönlülük katar. Sen bir? Kim olduğun önemli değil; kolej çocuğu ya da bir ünlü, gidon Balbo bıyığı izleyenleri etkiler.

3. Belirgin Ofis Görünümü:

balbo sakal

Profesyonel / ofis görünümü için bıyıklı Balbo sakalı takmak ister misiniz? Sakallarını kısa kes ve bıyıklarını kaynatma, ayrı tut. Resmi ofis kıyafetinizle uyumlu Balbo bıyık, hem havalı bir karizmatik hem de etkili bir izlenim verir..

4. Doğal Tam Balbo Sakal ve Şekilli Bıyıklar:

uzun balbo sakal

Tercihiniz doğal dolgun ve bıyıklı sakal mı? Ardından Balbo sakal stiline sahip olmak için yanaklarınızın sakallarını çene bölgesinden daha kısa kesin. Bıyıklarınız ve sakalınız belirgin şekilde ayrı olmalıdır. Çok az günlük bakım gerektirir. Açık hava yaşamına düşkün bir maceracının sağlam görünümünü verir..

5. Jawline Balbo Sakal Stili:

balbo sakalı

Bu kesinlikle genç ve yakışıklı bireylerin maço tarzıdır. Bu özel Balbo sakal tipini yapmak için, çene ve çene çizgisi ve ruh yaması yerine yüzünüzdeki kılları yanaklardan yakın bir şekilde düzeltin. Güçlü, iyi tanımlanmış bir çene izlenimi verir. Kadınların hayran olduğu tarz.

6. Düzgün ve Temiz Balbo Tarzı:

balbo sakal eğitimi

Temiz traşlı görünümden hoşlanmıyorsanız, sakalınızı sadece kısa olacak şekilde düzeltin ve bıyık ile sakalı karıştırmayın, iyice belirginleştirin. Bu Balbo stili, kişiye çok temiz ve temiz bir görünüm kazandırır..

7. Balbo Keçi Sakalı Stili:

balbo sakal görünümü

Mükemmel bir Balbo keçi sakalı stilinin ruh yaması üzerinde saç vardır ve sakalınızı bıyıklı veya bıyıksız eşleştirebilirsiniz. Bu özel stilde sakal çeşitli şekillerde kesilebilir veya şekillendirilebilir ve yan yanıklar giderilebilir. Bu belirgin bir barbar görünümü verir.

8. Uzun Saçlı Balbo Sakal:

balbo tarzı

Gençlerin en sevilen çılgınlığı. Balbo tarzı sakal kişinin beğenisine göre uzatılabilir veya kısaltılabilir ve saçlar moda trendine göre uzatılıp kısaltılabilir. Onlara rahat, kaygısız bir görünüm verir.

9. Balbo Stili ile Kel:

balbo sakallı kel erkekler

kel misin? Endişelenmeyin, sakallı kel bakmak seksidir. Bu görünüm Balbo sakal stiliyle eşleşirse bir baş döndürücü olur. Sakalınızı uzatın, ters bir “T” gibi şekillendirin, sakalınızı her taraftan düzeltin ve havalı ve kendinden emin görünün.

Saç stilleri bir kişinin görünümünü tamamlarken, sakal stilleri de gurur vericidir. Sakal, yüzünüzün küçük bir bölümünü kaplasa da, biraz yaratıcılıkla, size karizmatik bir görünüm kazandırmak için ilk 9 Balbo sakal stilinde akıllıca kesilebilir ve şekillendirilebilir..