Kaydırmalı sandaletler açık burunludur ve kendilerini tutacak desteğe sahip değildirler. Kaydıraklar çoğunlukla evde giymek için veya banyo sandaletleri olarak kullanılır. Renk sayısı fazla olduğu için en sevdiğiniz renk sandaletlerden birini seçebilirsiniz. Kaydırmalı sandaletler genellikle tek kayış veya ayak bölgesi üzerinde bir dizi kayış içerir..

En Yeni ve Şık Kadın Terlik Sandalet:

Size daha fazla stil ve rahatlık sağlayan en iyi 9 kadın sandalet modelini görelim..

1. Kürklü Kaydırmalı Sandalet:

Kürklü Bayan Terlik Sandalet

Bu siyah sandalet, kürkten yapılmış benzersiz bir kayışa sahiptir. Ayak üzerindeki kürk, size yumuşak bir dokunuş verir. Sandaletin tabanı serttir. Arası alçak ve her iki yanı yüksek olduğundan ayağınızı örter..

2. Panda Kaydıraklı Sandalet:

Kadın Panda Kaydırmalı Sandalet

Bu sandalet kaydırağı, sadece çocuklar tarafından değil yetişkinler tarafından da sevilen panda karakterine sahiptir. Open Square’in sandaletlerinde, başka bir çizgiyle karıştırıldığında dikdörtgen oluşturan astarlar var..

3. Sling Back Deri Kaydıraklı Sandalet:

Bayan Sling Back Deri Kaydırmalı Sandalet

Arkası askılı kaliteli deri kaymalı sandalettir. Açık burunlu geniş siyah renkli kayış ve arkadan tutmak için dar elastik askı bulunmaktadır. Bu askılı sırt, dışarıda yürürken de size rahatlık sağlayacaktır..

4. Çiçek Askılı Kaydırmalı Sandalet:

Kadın Çiçek Askılı Terlik Sandalet

Çiçek desenli askılı, siyah renkli sade bayan terlik sandaletidir. Her iki kayış da taban olarak aynı koyu gri renge sahip ancak belirgin bir baskıya sahip. Biri çiçek tasarımına sahipken, diğeri yapraklı bir kelebeğe sahip.

5. Yavru Topuk Kaydırmalı Sandalet:

Bayan Kitten Topuk Kaydırmalı Sandalet

Kedi topuklu sandalet içinde süslü bir kaydıraktır. Kırmızı renk slaytta şeffaf kırmızı kayış vardır ve topuk parti kıyafeti görünümü vermektedir. Bu göz alıcı sandalet muhteşem ve büyüleyici görünüyor. Bu, normal kullanımınız içindir; herhangi bir kıyafetiniz için bu stili alın.

6. Fantezi Slayt Sandalet:

Bayan Fancy Slide Sandalet

Bu kaymalı sandalette kadınlar şovu çalacak. Sandal, küçük siyah iplerle bağlanmış siyah bir kayışla ahşaptan yapılmıştır. Arkada bir örtü ve ayak bileğinde kısa bir elbiseyle harika görünecek olan bağcıklı bir desen var. Bu modeli bir etek veya kısa elbiseler üzerinde deneyin..

7. Çağdaş Kaydıraklı Sandalet:

Bayan Contemporary Slide Sandalet

Güzel bir beyaz kayma sandalet. Üzerine eşit olmayan boyutlarda beyaz ayçiçeklerinin yapıştırıldığı beyaz bir kayış da var. Ayçiçeğinin ortasına altın renkli dairesel bir düğme takılır. Eşsiz bir desene sahiptir. Bu bir çocuk veya genç kızlar tarafından tercih edilir.

8. Taşlı Slayt Sandalet:

Bayan Taşlı Çivili Terlik Sandalet

Bu sandal kaydırağı sadece vay. Kayışta çivili çok sayıda siyah renkli taş var. Bazıları yuvarlak, kare ve dikdörtgen şeklinde taşlardır. Bu kayış sandala ağırlık verecek ve taşıması ağır olacaktır. Bir otelde doğum günü veya arkadaş partisi gibi herhangi bir parti için sandalet kullanmayı seven kızlar, daha sonra bu sandaleti farklı bir görünüm için deneyebilirler..

9. Ayak Bileği Kaydırmalı Sandalet:

Bayan Bilek Wrap Slide Sandalet

Ayak bileği sarma konsepti ile tek kelimeyle harika kadın terlik sandaletleri. Ayak üzerinde küçük topuklu geniş beyaz bir kayış vardır ve kayışla tutturulur, ayak bileğiniz düğümü geride bırakarak bir dereceye kadar sarılır. Bu, ayağınız için yumuşak ve rahat bir his ile gümüş renginde gelir.

Yukarıda tartışılan 9 çeşit kayma sandaletinden çıkarabileceğimiz bir şey, kayma sandaletlerin rahat giyilmesidir. Ayağınıza düzgün bir taban ve uygun koruma sağlayacaktır. Sadece basit değil, dekoratif slaytlar da mevcuttur. Slayt seçiminize bağlı olarak, bunu nereye taşıyabileceğinize bağlıdır..