Caterpillar, Amerika Birleşik Devletleri’nden dünya çapında aynı adla bilinen uluslararası bir markadır. Ayrıca, logolarını tanımlayan Caterpillar için de CAT’ye değindi. Caterpillar Inc. öncelikle bir tasarım ve makine şirketidir ve artık geniş bir ürün yelpazesiyle çeşitlendirilmiştir, bunlardan biri de ayakkabıdır. Caterpillar ayakkabıları artık birçok ülkede mevcut ve dünya çapında bir çekiciliği var. Bu sandaletler tüm büyük markalı alışveriş merkezlerinde ve alışveriş merkezlerinde çok rahat bir şekilde bulunmaktadır. Yüksek kaliteli deri ve kauçuktan yapılmış, bunlar çok uzun ömürlü güçlü sandaletler ve ayakkabılardır..

Günlük ve Resmi Caterpillar Sandalet:

Burada, Hindistan 2018’de 9 farklı Caterpillar Sandal tasarımına göz atacağız..

1. Erkekler için Caterpillar Zenith Sandalet:

Caterpillar Zenith Erkek Sandalet

Bir sandalette erkekler için en temel gereksinim rahatlık ve uzun ömürlülüktür. Caterpillar sandaletler erkeklerin bu ihtiyacını mükemmel bir şekilde karşılar. Bu sandaletler kaba ve zorlu kullanım için günlük olarak kullanılabilir. Hakiki kauçuk ve deri ayak tabanı ve kayışlardan yapılmış olan bu sandaletler, her erkeğin ayakkabı gardırobunda bulunması gereken mükemmel bir sandalet çiftidir..

2. Erkek Çocuklar için Caterpillar Giles Sandalet:

Erkek Çocuk Caterpillar Giles Sandalet

Marka tarafından özel olarak yazlar için tasarlanan bu Giles sandaletler o sağlam görünüme sahiptir. Konforlu tabanı ve kayışları ve tam tahıllı deri yapısı ile ekstra tutuşu ile bir anlamda çok dayanıklıdırlar. Hem açık hava aktiviteleri hem de bir erkeğin ayaklarına gerekli miktarda çekiş sağlayan günlük aktiviteler için uygundurlar. Genellikle kahverengi ve açık kahverengi tonlarında mevcuttur.

3. Erkekler için Caterpillar Botları:

Erkek Caterpillar Bot

Bunlar, rustik, sağlam bir his veren ancak görünüş olarak çok şık olan erkekler için gerçekten şık çizmeler. Kaliteli deri ve kauçuk tabanlarla hazırlanmış bu ayakkabılar bisiklet, yürüyüş, kamp vb. gibi açık hava etkinlikleri için mükemmeldir. Ayrıca gündelik bir görünüm için kotlarla da eşleştirilebilirler..

4. Erkek Tırtıl Terlik:

Erkek Caterpillar Terlik

Terlikler, her yaş grubundaki erkekler için en rahat ayakkabıdır. Ayrıca kullanımı ve bakımı kolaydır. Sağlam tabanlı ince deriden yapılmıştır, günlük aktiviteler için gerekli tutuşu ve sıkılığı sağlar ve günlük kullanım için en iyi ayakkabıdır. Güzel tonlardaki bu Caterpillar terlikler gençten yaşlıya herkese çok yakışacak..

5. Çocuklar için Caterpillar Plaj Terlikleri:

Caterpillar Çocuklar İçin Plaj Terliği

Özellikle plaj için şirin terlikler söz konusu olduğunda çocuklar geride kalabilir mi? Çocuklar suda oynamayı severler ve plajlar, çocukların uzun saatler oynamayı sevdikleri en iyi seçenektir. Bu sevimli görünümlü rengarenk Caterpillar terlikler özellikle sahilde sizi seven çocuklar için. Bunlar da renkli Tırtıllar şeklindedir ve çocuklar ve küçük çocuklar tarafından anında etkilenecektir. Bunlar hem erkekler hem de kızlar için.

6. Kadınlar için CAT Çapraz:

Kadınlar için CAT Çapraz

Sadece bu modern, bağımsız kadın için bu Caterpillar Crisscross sandaletler mükemmel. Modaya ve tarza önem veren bu modeller, balerin şeklindeki çapraz desenli zarif bir görünüme sahiptir. Herhangi bir modern kıyafetle kolaylıkla eşleştirilebilirler..

7. Bayanlar için Caterpillar Workong Ayakkabıları:

Bayanlar için Caterpillar Worksong Ayakkabıları

Caterpillar’ın bu Work şarkı ayakkabıları kadınlar içindir. Gerçekten çok şıklar ve çok hoş renk tonlarında çok güzel kesim ayakkabılar. Kadınlar, kız gibi ama rahat bir görünüm için güzel, sevimli sallanan etekler veya stilize hırkalarla eşleştirebilir. Bunlar göz alıcı ve lüks görünüyor.

8. Bayan Caterpillar Siyah Gladyatörler:

Bayan Caterpillar Siyah Gladyatörler

Siyah gladyatörler her kadının ayakkabısı olmalıdır. Gladyatörler en şık sandaletler ve gladyatör stilize bir görünüm her zaman bir hit olabilir. Ünlüler bile kırmızı halıda gladyatör sporu yapıyor. CAT gibi ünlü bir markanın bu simsiyah gladyatörleri, bir kadının diva olması için tam da ihtiyaç duyduğu şeyler.!

9. Kızlar için Caterpillar Rüzgarlı Sandalet:

Caterpillar Rüzgarlı Kız Sandalet

Caterpillar’ın bu hoş görünümlü gümüş rüzgara dayanıklı sandaletleri her kadında zarif görünüyor. Bunlar, ayakları sıkıca tutmak için kayışları olan açık sandaletler. Bu sandaletler topuksuz düz olduğu için günlük kullanım için de çok rahattır. Yüksek kalitede olan sandaletler rahatlık sunar ve buna değer.

Sözcüklere ve onlar adına konuşan insanlara ihtiyaç duymayan çok az marka vardır. Ürün kendisi için konuşur. Caterpillar ayakkabısı da bunlardan biridir. Ayakkabının kalitesi ve stili, tasarımı ve deseni her şey mükemmel ve bu markada küçük çocuklardan yaşlılara kadar herkes için bir şeyler var. En çok klasik Zenith sandaletleriyle tanınan bu modeller, kadın ve erkek için çeşitli seçenekler sunarak çeşitlendirdi..