Sandaletler genellikle ayağın görünür olmasını sağlayan ayakkabı tipinde kayması kolaydır. Sandaletin tabanı ve kayışı Meksika’da olduğu gibi farklı tiplerden yapılabilir, Huarache tamamen deriden yapılmıştır, bu da sandal endüstrisine ahşap sandalet yapma konusunda yenilikçi bir fikir bulma konusunda ilham vermiştir, bu makale insanların farklı ahşap sandalet türleri hakkında kısa bir fikir.

Kadın ve Erkekler İçin Şık ve Modern Ahşap Sandalet:

Kadın ve erkek ahşap sandalet modellerini farklı tarzlarda görelim..

1. Erkekler için Y Kayışlı Düz ​​Düz Ahşap Sandalet:

Y Kayışlı Erkek Düz Düz Ahşap Sandalet

Erkekler için tasarlanan bu sade düz tahta sandalet, her erkeğin sahip olması gereken, giymesi en keyifli sandalet türüdür. Tabanın tabanı, makineyle oyulmuş açık kahverengi ahşaptan, önde daralan ve Y kayışı aracılığıyla yırtık bulan düz bir tabana yapılmıştır..

2. Kadınlar için Ahşap Blok Topuk Sandalet:

Kadın Ahşap Blok Topuklu Sandalet

Bu blok ahşap topuklu sandalet, tabanı oluşturmak için tek ahşap bloktan ve kare blok topuk tasarımından yapılmış, giymesi oldukça rahat bir sandalet tasarımıdır. Üst taban, üst kaplama özelliğine benzer sentetik bir malzeme ile yapıştırılmıştır..

3. Kadınlar için Kama Topuk Ahşap Sandalet:

Bayan Takoz Topuk Ahşap Sandalet

Ahşap topuklu kadın sandalet, büyüleyici tasarımı ve kare blok topuklu düz düz tabanın sağladığı rahatlık ile tüm kadın gruplarının dikkatini çekti. Sandaletin üst kısmı süet veya herhangi bir sentetik malzemeden yapılabilir..

4. Kadınlar için Ahşap Sandalet Üzerinde Tasarım Topuk Kayması:

Kadınlar İçin Ahşap Sandalet Üzerinde Tasarım Topuk Kayması

Kadınların bir sandal koleksiyonu olarak sahip olmak isteyeceği benzersiz bir sandalet desenine sahip bu ahşap sandaleti yaratan yenilikçi, yaratıcı fikirler. Taban ahşaptan yapılmıştır ve topuk, sıcak hava teknolojisi kullanılarak sanatsal çalışmaları betimleyen oldukça farklı bir şekilde oyulmuştur..

5. El Yapımı Slip-on Erkek Ahşap Sandalet:

El Yapımı Slip-on Erkek Ahşap Sandalet

Bu slip-on sandalet tasarımı, üst tasarım dışında Y kayış tasarımına benzer, sandaletin üst kısmı, kemer şeklinde kavisli ve tabanın üst tarafına lehimlenmiş veya çivilenmiş iki plastik veya ahşap şerit kullanılarak yapılmıştır..

6. Japon Geta Unisex Ahşap Sandalet:

Japon Geta Unisex Ahşap Sandalet

Özel günlerde giyilen Geta ve açık hava sandaleti olarak adlandırılan Japon tarzı sandalet giyme. Bu benzersiz tasarım, sandaletin alt tabanına tutturulmuş iki blok topuğa sahiptir ve tabanın üst kısmında, ayak parmağını güçlendiren Y kayışı bulunur..

7. Ahşap Blok Unisex Sandalet Tasarımı:

Ahşap Blok Unisex Sandalet Tasarımı

Tabanın tabanı, tabanı oluşturmak için birbirine bağlanan küçük eşit uzunlukta cilalı ahşap şeritler kullanılarak yapılır ve ayak parmağı, daha küçük cilalı ahşap şeritler kullanılarak yapılmış kemer şeklinde bir özelliğe sahiptir..

8. Kadınlar için Yakın Burunlu Ahşap Sandalet:

Kısa Burunlu Kadın Sandalet

Bu kapalı burunlu ahşap sandalet, kadınlar için öne çıkan platform ahşap sandaletin altına düşüyor. Taban ve topuk tek ahşap bloktan yapılmıştır. Taban ve topuğun rengi bir yağ lekesi kullanılarak değiştirilebilir.

9. Kadınlar için Ahşap Sivri Topuk Sandalet:

Kadın Ahşap Sivri Topuklu Sandalet

Kadınlar ayakkabı koleksiyonlarında en az bir sivri topuklu sandalet bulundurmayı severler, bu modern tasarım ahşap sandaleti de dahil etmek harika olurdu. Sivri topuk ve taban tek ahşap bloktan yapılmıştır ve üst kısım da ahşap şeritlerden yapılmıştır..

Sandalet koleksiyonunuzda yer alan bu son moda ahşap topuklu sandaletler, moda patlaması dönemi ile birlikte kendini modernize etmek açısından konuştuğumuzda güncellendiğini gösterecektir. Ayakkabı sektöründe modern teknolojileri kullanarak farklı tasarımlarda ahşap sandalet üretimine başlamıştır..