Nėštumas yra vienas nuostabiausių moters gyvenimo etapų, kuris atneša neišmatuojamą laimę. Tai meilės ir gražių santykių vaisius. Ir kai supranti, kad esi nėščia, yra didžiulis džiaugsmas nustebinti savo vyrą naujiena apie jaunesnį kūdikį! Bet ar ieškote idėjų, kaip nustebinti vyrą nėštumu?

Nors internetas yra užtvindytas įvairiais būdais, kaip nustebinti vyrus nėštumu, mes surenkame populiariausius ir tikriausius žandikaulius. Išsirinkite mėgstamiausią iš šių idėjų, kad nustebintumėte savo vyrą nėštumu ir smagiai praleistumėte laiką!

Padovanokite nėštumo testo rinkinį kaip dovaną:

Jei gerai moki žodžius, tada nieko panašaus nėra. Jūs visada galite turėti eilėraštį ar parašyti įdomų, romantišką ir tuo pačiu informuojantį jį apie jūsų nėštumą. Jo užrašymas visada buvo vienas iš madingų būdų pasakyti vyrui, kad esate nėščia. Tai, kaip žaisite žodžiais, priklausys nuo jūsų kūrybiškumo ir idėjų.

Galbūt norėsite tai išreikšti paprastais žodžiais, pavyzdžiui: „Taigi, ar esate pasiruošęs mažai staigmenai? arba gali būti „Ar esate pasiruošęs nuostabiam trise?“ arba parodykite pirštu į jo šiek tiek išaugusį pilvuką ir pasakykite: „Taigi ar jūs taip pat turite kūdikį?

Užsirašykite:

Jei gerai moki žodžius, tada nieko panašaus nėra. Jūs visada galite turėti eilėraštį ar parašyti įdomų, romantišką ir tuo pačiu informuojantį jį apie jūsų nėštumą. Jo užrašymas visada buvo vienas iš geriausių būdų pasakyti vyrui, kad esate nėščia. Nuo to, kaip žaisite žodžiais, priklausys jūsų kūrybiškumas ir idėjos.

Pasirinkite įsimintiną vietą:

Kiekvienam asmeniui tai gali skirtis, kokia vieta jiems bus įsimintina. Yra tokių, kurie norėtų eiti į savo mėgstamą restoraną ir pranešti naujienas romantiškai vakarieniaudami, o kai kurie nori eiti į savo religinę vietą pasidalyti naujienomis. Yra daug vietų, kurias galima atsirinkti norint išsaugoti gerą atmintį, kai sakoma vyrui, kad esate nėščia.

Padovanok jam tėčio-kūdikio daiktus:

Suteikdamas savo vyrui tėčiui kūdikiui skirtą įrangą, jis tikrai supras, ką nori pasakyti, nenaudodamas žodžių. Tai turėtų būti gana įdomus, romantiškas ir paprastas būdas perduoti gerą žinią savo sutuoktiniui. Suplanuokite ir nusipirkite tėčio įrangą, kuri, jūsų manymu, jam patiks. Jums padės tėčio puodeliai, prijuostės, marškinėliai ir daug daugiau. Jam taip pat galima atnešti ir padovanoti kūdikių batelius ir marškinėlius. Tai veiksmingas būdas pasiekti savo tikslą.

Planuokite staigmenas:

Yra daugiau nei tūkstantis ir vienas siurprizas, apie kurį galima galvoti, kad būtų paskelbta apie nėštumą. Pavyzdžiui, vakarieniaudami ant valgomojo stalo, jūs visada galite pastatyti trečią mažą lėkštę ant vienos sėdynės ir leisti jam spėti. Yra daug kitų netikėtumų, kuriuos galima suplanuoti, atsižvelgiant į tai, kaip jūs manote. Tai geras būdas perduoti žinią sutuoktiniui.

Pateikite jam ataskaitas:

Tiems, kurie nėra tikri dėl savo vyro reakcijos, geriausia nieko neplanuoti ir būti tiesiam. Pateikite jam ataskaitas, kuriose sakoma, kad esate nėščia, ir palaukite, kol jis sureaguos. Tačiau patariama būti geru klausytoju ir pamatyti, ką jis turi pasakyti. Nereaguokite prieš tai. Tai vienas iš praktinių naujienų perdavimo būdų.

Kai tai yra geriausia, kas nutinka jums abiem, kodėl gi ne pažaisti ir padaryti tai įsimintiniausiu pranešimu? Iš būdų, kaip pasakyti vyrui, kad esate nėščia, sąrašo išsirinkite geriausią, kuris jus įkvepia, ir paleiskite! Laimingo nėštumo!