Ar užsidarote ar pamiršote savo vardą, kai kalbate su mergina? Jei taip, tada pats laikas patobulinti savo įgūdžius ir akimirksniu patraukti merginų dėmesį. Nemaža dalis žmonių bijo išsiaiškinti, kaip pasikalbėti su mergina, nes jie dvejoja ar yra nedrąsūs. Kol kas pokalbis su jaunomis moterimis yra socialinė praktika, kurią kiekvienas žmogus turi išmokti. Išsiaiškinti, kaip pasikalbėti su mergina, daugelis žmonių pabrėžia. Atsižvelgiant į tai, kiekvienas žmogus anksčiau ar vėliau turi laimėti savo fantazijos jauną moterį. Pagrindinė šio potraukio problema yra tai, kad tai padaryti nėra paprasta, nes dauguma žmonių turi galimybę, kad jūs net neįsivaizduojate, kaip kalbėti su merginomis ir bet kuriuo atveju tęsti intriguojančias diskusijas..

Yra daugybė būdų parodyti, kaip kalbėti su merginomis ir ką kalbėti su merginomis. Šiame straipsnyje mes pateikėme keletą naudingiausių patarimų, kurie padės jums bendrauti su mergina. Dabar esu tikras, kad manote, kad tai sunkiau, nei atrodo, bet nesijaudinkite, kad tai taip paprasta, kaip 1,2,3,4.

Kaip kalbėti su merginomis

Kaip kalbėti su merginomis?

Šis straipsnis moko jus, kaip kalbėti su mergina Tiesiog atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad pradėtumėte pokalbį ir pasikalbėtumėte su savo svajonių mergina.

1. Pagauk jos dėmesį:

Jums nereikia daryti nieko sudėtingo ar ekstravagantiško, kad tai padarytumėte, tikriausiai neturėtumėte.

Tiesiog nusišypsok jai iš kambario ar eik pro šalį ir užmerk akis, kad parodytum savo smalsumą. Nežaisk per daug, kad gautum ir tiesiog eik ir pasakyk „labas“, būk pasitikintis savimi ir nevalgyk sakinių.

Prisistatykite pasakydami „Labas, mano vardas“, o kai ji atsakys nurodydama savo vardą, ištieskite ranką ir lengvai paspauskite rankas. Dabar, kai sužinosite jos vardą, pakartokite jį keletą kartų, kad parodytumėte, jog domitės.

2. Būk savimi:

Tai yra pats svarbiausias žingsnis, tai yra būti savimi, kai kalbate su ja. Merginos meilė, sąžiningumas ir todėl netikra ją tiesiog atbaidys. Nebandykite parodyti, kad esate kažkas, kas nesate. Atsipalaiduok, būk kvailas, juokingas ir svarbiausia būk savimi.

3. Juoktis:

Visos merginos mėgsta humoristinius vyrus, todėl nulaužkite keletą pokštų ir priverskite ją juoktis. Tai leistų jai jaustis patogiau su jumis. Tai dar viena nuostabi technika, kaip kalbėti su mergina ir padaryti jai įspūdį.

4. Išlaikykite jos dėmesį:

Nesistenkite per daug ir būkite natūralūs, išlaikykite pasitikėjimą savimi ir šiek tiek padėkokite jai, pavyzdžiui, pasakykite, kokios gražios jos akys ar plaukai. Būkite atsipalaidavę, paklauskite jos apie jos mintis, nuomonę, gyvenimą. Nekalbėkite apie save ir neleiskite jai pajusti, kad jums rūpi.

5. Sudarykite bendrą pagrindą:

Tai yra vienas iš svarbiausių žingsnių, raskite bendrą temą, kuri jums patinka, ir pailginkite tai. Išreikškite savo nuomonę ir priimkite ją. Tai pritrauks jos susidomėjimą, nes ji galės laisvai su jumis kalbėtis, jei sužinos, kad jūs, vaikinai, turite kai ką bendro.

6. Paimkite jos kontaktinius duomenis:

Tai vienas iš svarbiausių dalykų, nepamirškite pasiimti jos kontaktinių duomenų, kad galėtumėte toliau su ja susisiekti. Jei jaučiatės drovūs, galite paprašyti jos el. Pašto arba pridėti ją kaip „Facebook“ draugą. Paklauskite jos kontaktinės informacijos tik tuo metu, kai jūsų abiejų pokalbis klostosi puikiai. Tai nesuteiks jai daug laiko apie tai galvoti, ir ji bus puikiai nusiteikusi, kad suteiktų jums savo informaciją.

7. Būkite pasirengę atmetimui:

Kreipkitės į jauną moterį, nebijodami atleisti. Netikėtai atmetus jus, atsižvelgiant į jūsų skonį, vis dar yra kitų galimų datų. Atleidimas nereiškia jūsų pažinčių gyvenimo pabaigos, o susitelkimas į atleidimo baimę gali suvaržyti jūsų tikrumą Nebijokite atleidimo suvokti tikimybę.

8. Būkite pasitikintys:

Išmokite padidinti savo pasitikėjimo lygį. Pasitikėjimas yra pagrindinė mantra, jei vis dar svarstote, kaip pasikalbėti su jums patinkančia mergina. Kreipkitės į merginą visiškai pasitikėdami. Neleisk mergaitei žinoti, kokia tu nerviniesi, vengdama prieš jį murmėti. Pasitikėjimas parodo, kad esi garantuotas savyje, be to, siunčia žinutę, kad esi tikras, kad tau patinka jauna moteris. vėl artėja.

9. Parodykite savo humoro jausmą:  

Tai yra vienas svarbiausių žingsnių, kaip pasikalbėti su jums patinkančia mergina ir priversti ją kalbėti su jumis ilgas valandas, nenuobodžiauti. Pabandykite priversti merginą juoktis dėl savo komiško laiko ir humoro jausmo. Atsitiktinai atsitikus tokiai veiklai, galite įkvėpti ją pokalbiui su jumis visą naktį. Daugelis moterų gerbia vyrą, kuris gali priversti ją šypsotis. Padaryti jauną panele šaipytis – tai daugiau diskusijos pripildymas šmaikščiu suvokimu, nei anekdotų pasakojimas. Turėtumėte išsiaiškinti, kaip suderinti savo nuostabumą su diskusijų srautu, rašydami protingus komentarus apie tai, ką ji sako, ir linksmas pastabas apie jūsų aplinką.

10. Pokalbio temos:

Stenkitės susilaikyti nuo pastabų apie klimatą. Tai tikriausiai labiausiai išnaudota pikapo linija, kurią girdėjo visi. Verčiau pabandykite sukurti savo parašo eilutę. Kartkartėmis veikia surinkimo linijos, tačiau būkite atsargūs, kurias naudojate. Neteisinga linija gali jums atsirūgti ir gali atstumti jauną moterį. Be to, temos, kurias reikia pasakyti merginai, priklauso nuo jūsų buvimo vietos (kranto linijoje, šokių klube, mankštos centre ir pan.). Būkite tikri su savo pradžios linija.

11. Elkitės natūraliai:

Negalvokite apie aplinkybes. Jums nereikia suskirstyti kiekvieno žodžio prieš jį sakant. Tiesiog įsitaisykite pradinėje eilutėje ir leiskite diskusijoms iš tikrųjų tekėti nuo to momento. Ar supratote, kad jūsų kalbėjimo būdas gali dvigubai peržengti jūsų vidinį nuogąstavimą? Pabandykite žinoti, kaip su mergina kalbate kuo natūraliau. Kai kreipiatės į gražią jauną moterį, tiesiog įsivaizduokite, kad kalbatės su artimiausiu kompanionu. Taip jūsų kalbėjimo būdas išliks nepakitęs ir nešališkas.

12. Paklauskite jos nuomonės:

Kiekvienas žmogus turi skirtingą požiūrį į įvairius kasdienio gyvenimo klausimus. Būtent dėl ​​to vertinimai bet kokiu atveju daro tokius neįtikėtinus draugiškus mainus. Jei neturite nė menkiausio supratimo, ko paklausti, organizuokite savo tyrimą, kur esate. Pavyzdžiui, jei esate maisto prekių parduotuvėje, gaukite informacijos apie jos apmąstymus dėl kai kurių bakalėjos prekių. Tai ne tik pasirodys kaip neįtikėtinas ledlaužis, bet tuo atveju, jei ji bus sąmoninga dėl sveikatos, ji taip pat paliks gerą įspūdį.

13. Atlikite mergaičių fiziologijos tyrimus prieš akis:

Atminkite, kad neturite didelių galimybių bijoti jaunų ponių, todėl turite kuo geriau išnaudoti kiekvieną sekundę. Tai reiškia, kad reikia iš anksto atlikti daug tyrimų, kaip pasikalbėti su merginomis ir kas jaunoms moterims patinka dėl jų nuotaikos svyravimų ir pan., Kad galėtumėte sugalvoti geriausius dalykus, kuriuos su jais aptarti. Nemaža dalis žmonių linkę užduoti nereikšmingus, formalius ar varginančius klausimus, tačiau jaunos ponios tuo nesidomi. Atsitiktinai atsiradus galimybei įkalinti jauną moterį, jūs turite išsiaiškinti, kuo ji tikrai domisi, ir parodyti, kad merginos akyse būti įdomiausiu žmogumi

14. Išsakykite savo požiūrį į santykius:

Patarimai dėl santykių užklausų taip pat yra viena iš madingų temų, su kuriomis dabar galima kalbėtis su merginomis. Turėdami galimybę, kad jums reikia išsiaiškinti, kokia ši jauna ponia yra panaši į ryšius, tačiau nenorėtų, kad bet kokiu būdu atrodytų varginanti. durti prie jos kreipiantis dėl santykių paraginimo. Tiesą sakant, neturėtumėte leisti manyti, kad esate tas asmuo, kuris patiria nepatogumų santykiuose. Patarkite jai, kad prašote kompaniono. Kai paskatinsite ją kalbėtis su jumis, galėsite daugiau sužinoti apie jos emocijas ryšiuose, nebūdami alinantys ar pernelyg individualūs. Dar kartą visi turi tam tikrą vertinimą apie viską gyvenime. Kad ir kaip būtų, kai jūs kreipiatės į jauną moterį, kad gautumėte patarimų, ji tuo pat metu jausis svarbi ir patogi.

15. Būk kūrybingas:

Pradėkite domėtis išskirtiniu komplimentu. Būkite novatoriški. Kai priartėsite arčiau, kai išgirsite jos šaipymąsi, turėsite puikią galimybę patarti, koks nuostabus jos kikenimas, tačiau įsitikinkite, kad turite ką nors išmintingo, kad tai sutvarkytumėte, kad paskatintumėte ją dar kartą šypsotis. Priešingai jaunai panelei su nepaprastu stebuklu, gali būti neaišku, todėl nenorėtumėte jaunai moteriai pasakyti, kad ji panaši į konkrečią superžvaigždę, jei ji mano, kad VIP nėra tarp jos gerų knygų.

Dienos pabaigoje būtina turėti pagrįstų tikslų. Galbūt pradėsite nuobodžiai, kad ir kaip tai suvoktumėte. Jaunos ponios taip pat nedrąsios. Atleidimas įvyks, nesitikėkite sulaukti pirminės, antros ar net trečios jaunos ponios, į kurią kreipiatės. Toliau bandykite ir naudodamiesi aukščiau pateiktais patarimais, kaip kalbėtis su merginomis, ir tikrai gausite telefono numerį, datą ar net mielą pasiūlymą.

Vaizdo šaltinis: „Shutterstock“