Jei žinote, kaip būti geriausiu savo vyro draugu, jums nereikia veidrodžio, kuris pasakytų, kokia esate graži. Santuoka yra palaiminga, kai vyras ir žmona myli vienas kitą ir gerbia vienas kitą. Jie būtų kaip draugai, suprantantys ir išklausantys vienas kitą, einantys gyvenimo keliu per pakilimus ir nuosmukius, tvirtai laikantys vienas kitą. Štai kodėl iškilus problemoms santuokose; geriau vėsiai ir santūriai susidurti vienas su kitu, atsisėsti ir pasikalbėti ir greitai rasti sprendimą. Kai tai daroma taktiškai ir maloningai, kantriai ir išmintingai, būtų daug meilės ir supratimo, kuris atsiranda, kai ieškoma sprendimų.

Patarimai:

1. Sužinok, kas tave motyvuoja labiau jį mylėti? Kreipdamiesi į jį naudokite teisingą žodžių pasirinkimą. Stenkitės nekalbėti apie tai, kas jam pakenktų, atverkite seną žaizdą, nuvilkite jį į viešumą, piktnaudžiaukite jo vienybe ir visuma su jumis arba priverskite jį izoliuoti nuo jo

2. Tai tavo požiūris ir gyvenimo džiaugsmas priartino jį prie tavęs, nenuleisk to. Parodykite jam, kad jums rūpi, gerbkite jį ir leiskite jam meiliai suprasti, kad pagarba yra abipusė. Niekada nekvėpuokite jam per nugarą, verčiau motyvuokite jį ir skatinkite jį imtis gyvenimo su malonumu.

3. Būkite ten, kiek įmanoma, tinkamu laiku ir tinkamu laiku. Jūsų vyras nori pamatyti savo geriausią draugą – tai jūs, kai jis laimės apdovanojimą ar pasakys širdžiai mielą kalbą. Net jei tarp jūsų yra skirtumų, susitvarkykite tai privačiai ir niekada neplaukite nešvarių skalbinių viešai. Gali būti daug grifų, laukiančių, kol jis paliks tave, o tu – jį, neleisk jiems progos.

Moterys iš prigimties yra jautrios situacijoms ir sąlygoms, tačiau neleiskite, kad tai jus paveiktų, ypač kai žinote, kad esate vienintelis, kurį jis turi šiame pasaulyje. Supraskite jo požiūrį ir priverskite jį suprasti jūsų. Klausimais paaiškinkite viską, ko norite, o ne per daug vienu metu. Gerbkite jo požiūrį ir leiskite jam išgirsti jus.

4. Būkite draugiškas priimdamas sprendimus už jį, žinokite jo ribas ir kiek jis gali išlaikyti. Neverskite jo daryti to, ko jis negali sau leisti. Atminkite, kad jis yra paslaugų teikėjas, o ne mašina, galinti ištisą parą maišyti jūsų užgaidas ir fantazijas.

5. Rūpindamiesi juo, izoliuokite jam skaudžiausias problemas, palaidokite jas kur nors giliai. Štai ką geriausi draugai daro vienas kitam, būk tuo geriausiu draugu, kurio jis visada norėjo, ir padaryk tai JUMS per JUMS šiuo metu; kada nors jis padarys tą patį.

6. Nesiverkite ir nesipiktinkite dėl to, kad jis kiekvieną dieną vėluoja namo, jūs tikrai nežinote, kokia buvo jo diena, kaip ir jis nežino, kodėl taip pat šėlstate ar verkšlenate. Nevertinkite jo situacijų ir jis nesmerktų ir jūsų

Galutiniai žodžiai:

Santuoka – tai suprasti savo geriausią draugą, žmogų, kurį myli ir kuriuo rūpiniesi. Įsitikinkite, kad dienos pabaigoje, jei konfliktai vis dar nemato pabaigos, kreipkitės į profesionalią pagalbą. Kalbėk su juo kaip su draugu, kai būsi sužeistas, jam kartkartėmis reikia švelnios priežiūros ir pasitikėk vyru, kad jis niekada neprašytų.

Laikykite jį laimingu, parodykite, kas yra geriausias draugas.