Kangana Ranaut’un saree küratörleri nadiren sıkıcıdır çünkü tıpkı kişiliği ve tarzı gibi görünüşünü benzersiz tutmayı da sever. Kıyafetleri sadece ilginç değil aynı zamanda dramatik de oluyor ve moda dünyasında bu kadar çok ses çıkarabilmesinin ana nedeni de bu. Kangana Ranaut çoğunlukla etnik görünümüyle tanınır, ancak şifon veya ipek sarilerde de görülebilir. Kangana saree koleksiyonu, kişiliğini diğerlerinden daha fazla öne çıkarmak için makyajını ve mücevher gibi aksesuarlarını minimumda tutmayı seviyor..

Saree’deki Kangana Ranaut’un Güzel Resimleri:

Saree fotoğraflarındaki en iyi Kangana Ranaut’a bakalım.

1. Kangana Ranaut Tavus Kuşu Saree:

Kangana Ranaut Tavus Kuşu Saree

Çok renkli olmayı seviyor musun? Cevabınız evet ise, bu Kangana Ranaut tavus kuşu saree’yi en iyi renk kombinasyonunda seveceğinizden emin olabilirsiniz. Tavus kuşunun renklerinden ilham alan saree, tavus kuşunun taşıdığı tüm renklere sahiptir. Yine sariye biraz daha şıklık katmak için, alt kısmında düz örgüler bulunan sarinin palline de tüy baskısı verilir. Bu sahte georgette sari, partilerde ve kurumsal etkinliklerde de en iyi şekilde giyilir.

2. Pembe Saree’de Kangana Ranaut:

Pembe Saree içinde Kangana Ranaut

Geleneksel bir ünlü görünümü ister misiniz? Geleneksel sari tasarımlarından ilham alan pembe sari tasarımlarında bu Kangana Ranaut’u deneyin. Saf ipek malzemeden yapılmış saree, Hindistan’ın güney kesiminde çok popüler olan bir Kanjeevaram tasarımına sahiptir. Basit sade saree, büyüleyici bir görünüm için altın lekeli ve kenarlıklı olarak verilir. Poojas veya festivaller sırasında popüler olarak giyilen bu geleneksel sari, en iyi işlevler ve etkinliklerde giyilir.

3. Kangana Ayna Sari:

Kangana Ayna Sari

Basit bir sari, görünümünüze biraz sade bir görünüm katacağından emin olabilirsiniz. Ve bu sari kesinlikle tek bakışta kalbinize hükmedecek. Altın renginde ayna sariindeki bu Kangana, beraberinde getirdiği cüretle birkaç kalp kazandı. Altın rengi sade şifon sari, etnik bir görünüm için işlemeli sabitleme ile dekorasyon için yalnızca bir ayna bordüre sahiptir..

4. Yeşil Saree’de Kangana Ranaut:

Yeşil Saree içinde Kangana Ranaut

Katil bir görünüm veren bu puantiyeli sari, cesur bir renge sahip en şık sareler arasındadır. Bu Kangana Ranaut yeşili sari tasarımı ipek malzemede yapılırken puantiyeli nakış tasarımlarıyla yapılır. Sarinin sınırına, ağır boyunlu bluzlarda iyi taşınabilen bir inci tasarımı verilmiştir. Cesur yeşil renk, saree’nin tasarımcı görünümüne katkıda bulunur. Parti giyimi için en iyisi bu sari, düğünler ve festivaller için de popülerdir..

5. İpek Saree’de Kangana Ranaut:

İpek Saree içinde Kangana Ranaut

İpek sarees ve Banarasi tasarımları, çarpıcı bir görünüm için sevimli bir kombinasyon oluşturur. Ve bu, ipek sari görüntüsündeki bu Kangana Ranaut tarafından iyi kanıtlanmıştır. Mavi sari, saf ipek malzeme ile tasarlanmıştır. Yine muhteşem görünümüne eklemek için saree’ye çeşitli renklerde çiçek baskıları da verilir. Son olarak sarinin altın bordürü de çiçek desenleri ile tasarlanmıştır. Düğün öncesi törenler için mükemmel olan bu sari, festivaller ve dini işlevlerle de ünlüdür..

6. Kangana Ranaut Mavi Saree:

Kangana Ranaut Mavi Saree

Özel bir günde moda bir görünüm mü arıyorsunuz? Neden seçeceğiniz saree’ye modern bir dokunuş eklemiyorsunuz? Bu Kangana Ranaut mavisi sari, sadelik ve sıcak etnik görünümün mükemmel bir karışımıdır. Naylon ağ malzemeden yapılmış saree, ipliklerde mükemmel nakış için Brochet ipek malzemesi de verilir. Gümüş ve renkli ipliklerle nakış, saree’ye vay bir görünüm kazandırıyor. Partiler için ideal bir eşleşme olan bu sari, düğünlerde de giyilir..

7. Siyah Saree’de Kangana Ranaut:

Siyah Saree içinde Kangana Ranaut

Bir sonraki görünümünüz için retro bir görünüme sahip olmak ister misiniz? Bu Kangana Ranaut’u siyah sari görüntüsünde gördünüz mü? Mutlaka buna bayılacaksınız. Sabyasachi tarafından tasarlanan sari, sıska bir görünüm için ağ ve georgette malzemesi kullanılarak yapılmıştır. Saree pallu, georgette’de tasarlanmıştır, aşağıdaki düzlükler ağ malzemeden yapılmıştır. Palluya eklenen kabartmalı çiçek işi tasarımı ve pırıltılar, onu kalp atışı yapar. Saree, resepsiyonlar, düğünler, temalı partiler vb. için en iyisidir..

8. Tanu Weds Manu’daki Kangana Ranaut Saree:

Tanu Weds Manu içinde Kangana Ranaut Saree

Tanu Weds Manu filmindeki Kangana sari koleksiyonu için kızgın mısınız? İşte basit ama yineleme etkisi için popüler hale gelen kısraklardan biri. Saree, açık pembe ve beyaz renkli sade pamuklu kumaştan yapılmıştır. Sari’ye pembe bir pallu ve sari bordür verilirken, pamuklu malzeme yaz aylarında konfor seviyelerine katkıda bulunur. Saree, Yaz sezonunda küçük durumlar veya küçük partiler ve etkinlikler için en iyisidir..

9. Manikarnika’daki Kangana Ranaut Saree:

Manikarnika'da Kangana Ranaut Saree

Manikarnika filminden Kangana’nın giydiği birkaç saree moda oluyor. Ve beyaz paithani sari söz konusu olduğunda, kesinlikle sahip olunması gereken en iyi sarelerden biridir. Manikarnika’daki bu Kangana Ranaut sari, ipek polyester malzeme kullanılarak tasarlanırken, bordüre altın işlemeli tasarımlarda kestane rengi bir bordür verilir. Basit saree, mükemmel bir görünüm için altın renginde hafif lekeli olarak da verilir. Sağladığı geleneksel görünüm için popüler olan bu sari, düğün öncesi işlevler ve festivaller veya poojalar için en iyisidir..

10. Altın Saree’deki Kangana Ranaut:

Altın Saree içinde Kangana Ranaut

Kangana Ranaut’un altın sari içindeki bu görüntüsüne bir göz atın ve hiçbir şey söylemeden kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Yine Sabyasachi tarafından tasarlanan bu sari, ipek ve georgette malzemesinin bir kombinasyonu kullanılarak yapılmıştır. Sade sari’ye yılan derisi benzeri bir doku verilirken, sarinin bordürüne, kesin görünümünü artırmak için ince minik nakışlar verilir. Bu Kangana sari gelinler için çok talep görüyor, ancak düğünler ve festivaller için de taşınıyor..

Kangana Ranaut, herhangi bir kıyafet için taşıdığı cesur görünümle tanınır. Ve saree koleksiyonundaki Kangana Ranaut’a gelince, son bir tane satın almadan önce kesinlikle şaşıracaksınız. Kangana saree fotoğraflarından herhangi birine göz atın ve benimle aynı fikirde olduğunuzdan emin olun. Sadece tasarımcı sare’ler değil, Kangana da ona yeni ve alçakgönüllü bir kombinasyon kazandırmak için geleneksel sare’ler taşıdı. Koleksiyonu, çeşitli aralıklar veya durumlar için sare’leri içeriyor ve bu da bir tanesini tamamlamanızı zorlaştırıyor. Peki, Kangana’nın hangi saree görünümüne kızgınsın? Bir tasarım seçin ve yorumlarınızı bize yazın.