Keerthi Suresh, Tamil ve Telegu film endüstrisini kasıp kavuran bloktaki yeni aktris. Tüm film başarısının yanı sıra sari giyerken de çarpıcı bir şekilde güzel görünüyor. Sevimli yüzü ve rahat tarzıyla Keerthi Suresh set saree, çoğunlukla kolyeler ve küpeler de dahil olmak üzere güzel görünümlü inci mücevherlere sahip geleneksel ipek sarelere odaklanır. Saree’deki bir Keerthi Suresh ayrıca parlak renklerde çoğunlukla yarım kollu üst bluzlar giyer ve saçlarını bir topuzda gevşek veya sıkı tutar. Ayrıca ona hafif bir görünüm veren kırmızı veya bej renkli ruj kullanmayı sever..

Resimlerle Saree Keerthi Suresh’in Son Koleksiyonu:

İşte sari fotoğraflarında Keerthi’nin en iyi tasarımları.

1. Yarım Saree’de Keerthi Suresh:

Yarım Saree içinde Keerthi Suresh

En iyi yarım sari tasarımını mı arıyorsunuz? Saree fotoğraflarında Keerthi Suresh’e göz atın ve kendiniz için bir tane alacağınızdan emin olabilirsiniz. Saree, sarı renkte ipek ve ağ malzemesi kullanılarak tasarlanmıştır. Yarım saree çekici bir görünüm kazandırmak için tüm parçada nakış işi verilir. Ağır işlemeli bluz, sarinin harika görünümüne katkıda bulunur. Düğünler için en iyisi olan bu sari, festivaller sırasında göz alıcı görünümünüze de katkıda bulunabilir..

2. İpek Saree’deki Keerthi Suresh:

İpek Saree içinde Keerthi Suresh

Sofistike ama çekici bir gelinlik giymek ister misiniz? Bu Keerthi Suresh’i ipek sari ile deneyin. Sari, saf ipek malzemeden yapılmış ve gelinler için özel olarak Kanchipuram tasarımı ile tasarlanmıştır. Saree, yaprak baskılarla yeşil renk verirken, pallu, küçük tasarımlarla hazırlanmış geniş bir altın kenarlıklı çok renkli şeritlerdir. Sari, gelinlerin ilk tercihi olmasının yanı sıra önemli bayramlarda da yapılmaktadır..

3. Keerthi Suresh Pembe Sari:

Keerthi Suresh Pembe Saree

Mümkün olduğunca basit görünmek ister misiniz? Temel bir görünüm için bu Keerthi Suresh pembe sariyi deneyin. Pamuklu malzeme ile tasarlanan sariye sade bir doku kazandırılmıştır. Saree eklenen tek şey kalın bir altın kenarlıktır. Saree’nin tamamı, zarif bir görünüm için en iyi olan altın kenarlıkla birlikte sadedir. Sari pamuktan yapıldığından, yaz aylarında küçük etkinlikler, festivaller veya etkinlikler için en iyisidir..

Daha fazla gör: Saree’deki Kajal Agarwal

4. Kırmızı Saree’deki Keerthi Suresh:

Kırmızı Saree içinde Keerthi Suresh

Baskılara bayılıyor ve tüm bu kombinasyonlarla basit bir tasarımcı parçası mı arıyorsunuz? Tüm ihtiyaçlarınızı kesinlikle karşılayan saree’deki bu Keerthi Suresh’e bir bakın. Sari, şifon malzemeden ve kırmızı ve beyaz renktedir. Sarinin patlisine kırmızı ve beyaz çek baskılar verilirken, pallu tamamen kırmızı ve üzerinde beyaz taşlar bulunur. Mükemmel bir tasarımcı parçası olan bu sari, parti giyimi ve diğer küçük etkinlikler için de en iyisidir..

5. Rajini Murugan’daki Keerthi Suresh Saree:

Rajini Murugan'daki Keerthi Suresh Saree

O zaman bu sari kesinlikle listenizde olacak. Sari ipek malzemeden yapılmıştır ve mavi renkte tasarlanmıştır, saree pallu üzerinde bazı ince baskı işleri yapılırken sarinin geri kalanı düz bırakılır. Yine saree ayrıca kaba bir altın kenarlıkla sağlanır. Her durumda şık bir görünüm için mükemmel olan bu sari, festivaller veya düğün öncesi etkinlikler için popülerdir..

6. Mahanati’deki Keerthy Suresh Saree:

Mahanati'deki Keerthy Suresh Saree

Hafif ve çekici sarees giymeyi seviyor musunuz? Mahanati’deki bu Keerthi Suresh sarisine ne dersiniz? Hafif olan bu sari, şifon malzemeden yapılmıştır. Yine, onu sevimli kılmak için saree, büyük boyutlu çiçek baskıları verilir. Benzer desenli küçük baskılı bluz ile en iyi zarif görünümü verir. Kirli beyaz renk ona övgü dolu bir görünüm verir. Kişisel veya kurumsal etkinlikler olsun, bu sari, büyüleyici bir görünüm için partiler için de kolayca gerçekleştirilebilir..

7. Yeşil Saree’deki Keerthi Suresh:

Yeşil Saree içinde Keerthi Suresh

En iyi sari için uygun bir renk kombinasyonu mu arıyorsunuz? Bu Keerthi Suresh’i yeşil sari içinde deneyin. Saree, onu daha sevimli kılan açık yeşil ve kırmızı bir kombinasyon verilir. Saree’nin tamamı yeşil olduğunda, pallu ve bordür, üzerinde altın renginde küçük ince baskılarla kırmızıdır. Yine ipek sari’ye de ağır bir bluz verilir, bu da sarinin önemini arttırır. Bu ipek sari düğünler, festivaller veya önemli pooja günleri için en iyisidir..

8. Kerala Saree’deki Keerthi Suresh:

Kerala Saree içinde Keerthi Suresh

Görünümünüze geleneksel bir dokunuş vermek ister misiniz? Kerala saree’deki bu Keerthi Suresh’e baktın mı? Pamuk malzemeden yapılmış bu zarif sari, Kerala gelenekleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Sade saree merkezde noktalı bir tasarım verilirken, bordüre altın dantel türü örme iş verilir. Bu Kerala sari, festivallerde, özel günlerde ve geleneklerde geleneksel bir görünüm için gerçekleştirilebilir..

9. Sarı Saree’deki Keerthi Suresh:

Sarı Saree içinde Keerthi Suresh

Şifon sarees, düzenli kullanım için en iyisi olmuştur. Ve bu, sari görüntülerinde Keerthi Suresh arasında en rahat saridir. Şifon saree, içinde çiçek baskıları olan düz sarı bir dokuya sahiptir. Yine, saree’nin tamamına benzer bluz ile çiçek sınırlı bir bordür verilir. Beyaz, yeşil ve kırmızı renkteki küçük çiçek baskıları sariyi daha büyüleyici kılıyor. Bu, düzenli kullanım, hatta geziler veya küçük etkinlikler veya partiler için en iyi saridir..

10. Altın Saree’deki Keerthi Suresh:

Altın Saree içinde Keerthi Suresh

Siz de hoş ve modaya uygun bir şey mi giymek istiyorsunuz? Altın sari içindeki bu tasarımcı Keerthi Suresh’e bir göz atın ve kesinlikle bunun için düşeceksiniz. Saree’nin tamamı, üzerinde kenarlık veya başka bir işleme olmaksızın altın rengindedir. İnce sari, üzerinde altın kabartmalı küçük baskılarla birlikte gelir. Sari, üzerinde ince işlemeli bir bluz ile cömert bir görünüm verir. Düğün giyimi için en iyisi olan sari, gelin kıyafetleri arasında da sayılır. Ayrıca özel festivaller veya durumlar için en iyisidir..

Durumları için tasarımcı bir dokunuş arayan insanlar için saree’deki Keerthi Suresh görüntüleri en yeni tasarımları aramak için en iyi yerdir. Sadece gelişmiş tasarımlar içermekle kalmaz, aynı zamanda görünümünüze geleneksel bir dokunuş katarlar. Sadece tüm filmleri gözden geçirin ve her durum veya düzenli kullanım için çok çeşitli sare’lere sahip olacaksınız. Saree’deki Keerthi Suresh, bu nedenle, piyasadaki tasarımları veya benzer tasarımları yakalamak için çeşitli arama motorlarında yaygın olarak aranan görüntüdür. Peki Keerthi Suresh koleksiyonundan ilham alarak koleksiyonunuza hangi tasarımı ekleyeceksiniz??