Dupiono šilkas taip pat žinomas kaip Dupioni arba Douppioni. Tai 100% gryno šilko žaliava, kuri yra visiškai natūrali. Ištakos buvo sukurtos audimo technikos deriniu, kai smulkūs siūlai ir nelygus siūlai sumaišomi. Taip sukuriama sandari kiemo medžiaga, kuri turi labai didelį blizgesį. Šio audinio blizgesys yra tobulas. Taigi naudojant šią techniką sukurta šilkinė saree turi nuostabų blizgesį, o šios saree istorija yra visiems matoma. Taigi tokie sarees kaip „dupion pattu sarees“, „dupion“ reljefiniai sarees ir tt Turėti didelę vertę rinkoje. Vestuvės ir ypatingos progos yra laikas, kai šios sarees yra perkamos. Rasite visus geriausius šios kategorijos sarees pačią geriausią savo gyvenimo dieną.

„Dupion Silk Sarees“ svarba:

Kadangi dvigubos šilko sarees yra pagamintos iš paties geriausio šilko, šių sarees svarba yra svarbiausia. Šiam audiniui naudojamas žalias šilkas puikiai tinka gražiai apdailai. Tai puikiai tinka vestuvių sarees, kur nuotaka turi atrodyti geriausiai. Blizgantis gryno dvigubo šilko sarees efektas yra būtent tai, ko reikia vestuvių sarees. Taigi, jei galvojate, kokią medžiagą pasirinkti savo vestuvėms ar net bet kuriai kitai svarbiai dienai, tada žiūrėkite tik į dvigubą šilką.

„Dupion Silk Saree“ savybės:

Daugybė „dupion silk saree“ savybių yra,

  • Blizgantis poveikis saree suteikia turtingą jausmą.
  • Saree blizgesys yra ryškus, o spalvos išsiskiria nuostabiai.
  • Saree tekstūra yra stora, todėl gerai sėdi prie kūno.
  • Apsirengus atrodo labai įspūdingai.
  • Grynas šilkas, naudojamas saree audinyje, daro jį brangų ir brangų.
  • Jis puikiai dera su aukso, sidabro ar siūlų darbais, atliktais ant kūno, palla ar sienos.

Kokie audiniai naudojami „Dupion Silk Sarees“:

„Dupion“ šilko saree yra natūralaus pluošto audinys, pagamintas iš gryno žalio šilko. Jis pagamintas iš šilkmedžio šilko ir žalio šilko mišinio. Audinys, naudojamas dvigubo šilko saree, yra tas, kurį gaunate iš natūralių medžiagų. Taigi jūs tikrai turite ką nors, kas nėra rafinuota ar pagaminta mašina. Šis audinio grynumas išskiria dvigubą šilką saree. Pamatysite, kad šių sarees kaina yra lygi geriausio dizainerio sarees.

Kokios kūno formos moterims teikiama pirmenybė:

Kadangi „dupion sarees“ yra pagaminti iš gryno šilko medžiagos, tačiau jie turi žalio šilko tekstūrą, jie puikiai tinka bet kokiai kūno formai. Jei esate lieknos konstrukcijos, sarees gražiai apsivilks jūsų kūną. Sarees taip pat atleidžia, jei turite antsvorio ir turite pilnesnį kūną. Galite palikti saree palla laisvą, kad būtų sukurtas plonesnio rėmo iliuzija. Taigi išnaudokite visas šias puikias šilko sarees.

Gražus „Dupion Silk Sarees“ dizainas su vaizdais:

Turime pažvelgti į 10 geriausių „Dupion“ šilko sarees, dėl kurių atrodote turtingas, spalvingi ir stulbinantys.

1. „Dupion Banarasi Silk Saree“:

Dupion Banarasi Silk Saree

Čia yra fantastiška „banarasi šilko saree“ kopija, kurią galite įsigyti už puikią kainą. Turtingi raudonos ir geltonos spalvos atspalviai su auksu yra būtent tai, ką nuotaka norėtų dėvėti. Taigi, jei jums patinka šie ryškūs atspalviai, patikrinkite šį „banarasi“ stebuklą.

Dizainas ir audinys: „Saree“ dizainas yra gėlių, o siūlai yra visur. Auksinė zari palla ir siena yra plati ir suteikia jums malonų saree jausmą.

Dėvėjimo progos: Ši konkreti saree puikiai tinka labai ypatingoms progoms, tokioms kaip festivaliai, vestuvės, ceremonijos ir kt.

2. Dupioni Pattu Saree:

Dupioni Pattu Saree

Ši nuostabi žalia saree, kuri yra dubliuota pattu saree, puikiai tinka šventinei progai. Galite pamatyti įmantrius austus siūlus, sukuriančius geometrinį efektą. Tradicinės saree posūkis, šis pattu saree yra nuostabus visiems, kurie mėgsta išdrįsti ir pasikeisti.

Dizainas ir audinys: „Pattu saree“ dizainas yra geometrinis su trikampiais ir apskritimais, kurie yra austi siūlu. Tai suteikia fantastišką efektą, kurį jums patiks dėvėti.

Dėvėjimo progos: Peržiūrėkite ypatingas savo gyvenimo dienas šiai nuostabiai saree, pavyzdžiui, Diwali, biuro funkcijoms ir kt.

3. „Art Dupion Silk Saree“:

„Art Dupion Silk Saree“

„Art dupion silk saree“ yra stebuklo kūrinys. Šiuose sarees galite gauti geriausią iš abiejų pasaulių. Šių sarees modelis ir kūrybiškumas yra būtent tai, ko nori šiuolaikinė moteris. Meno šilko sarees yra daug pigesnės nei gryno šilko, todėl jų galite nusipirkti nemažai.

Dizainas ir audinys: Kurdami dizainą, meno dubliavimo sarees paprastai yra gėlių sarees, turinčios ryškias dideles gėles. Kontrastingos spalvos taip pat vaidina didžiulį vaidmenį kuriant šias sarees.

Dėvėjimo progos: Šias sarees galite dėvėti tokiomis progomis kaip biuro apranga, atsitiktiniai susitikimai, funkcijos ir kt.

4. „Plain Dupion Silk Saree“:

„Plain Dupion Silk Saree“

Čia yra paprasto dvigubo šilko saree, kuri ištirps jūsų širdį. Paprastų dvigubų sarees spalvos labai traukia akį. Kadangi šilko blizgesys ir blizgesys gerai išsiskiria „dupion silk sarees“, sarees spalvos tikrai išryškėja.

Dizainas ir audinys: Nuostabus mėlynas šio saree atspalvis yra gana ryškus. Kontrastingos žalios ir raudonos spalvos palla prideda įdomaus posūkio. Kutelių pridėjimas saree pabaigoje taip pat yra puikus prisilietimas.

Dėvėjimo progos: Čia yra saree, kurią galite dėvėti bet kokia proga, pavyzdžiui, atsitiktine ar oficialia. Puikiai apsirenkite, kad galėtumėte nešioti ir šventėms.

5. Dupion Tussar Saree:

Dupion Tussar Saree

„Tussar“ yra dar vienas puikus audinys, sumaišytas su dvigubu šilku, kad susidarytų „dupion tussar saree“. Tai suteikia šiurkštaus audinio, kuris gerai dengiasi. Jums patiks turėti vieną iš šių dublerių tussar sarees savo sarees kolekcijoje.

Dizainas ir audinys: Šios tussar dupion saree dizainas yra dryžuotas. Kūnas yra paprastas, nuostabios fuksijos spalvos. Saree siena yra auksinės ir juodos juostelės. Vėlgi, kutų pridėjimas suteikia nuostabų posūkį.

Dėvėjimo progos: Ši saree gali būti dėvima festivaliuose, renginiuose, biuro vakarėliuose, kačiukų vakarėliuose ir kt.

6. „Dupion“ reljefinis Saree:

Dupionas reljefinis Saree

Reljefas yra procesas, kurio metu pasiekiamas spaudimas ant kažko. Reljefinė išvaizda dvigubose reljefinėse sarees yra tokia užburianti, kad tu jas įsimylėsi. Dauguma sarees turi gėlių natas ir tai sukuria atspaudai.

Dizainas ir audinys: Šios dvigubos reljefinės saree dizainas yra gėlės paisley sienoje. Saree kraštas yra aukso ir kontrastingos violetinės spalvos su siūlais.

Dėvėjimo progos: Tai saree, kurią galite dėvėti šventyklos funkcijoms, festivaliams ar pujas. Taip pat galite pridėti sunkių priedų, kad galėtumėte juos naudoti.

7. „Poly Dupion Silk Saree“:

„Poly Dupion Silk Saree“

„Poly dupion“ šilko saree yra dar viena nuostabi „dupion silk saree“ rūšis. Paprastai tai yra atspausdintos sarees, pigesnės nei gryno šilko sarees. Galite gauti ryškių ir ryškių spalvų derinių. Dizainas yra labai gražus ir tikrai fantastiškas.

Dizainas ir audinys: Audinys minkštesnis, o dizainas labai gėlėtas. Ant šių sarees galite išspausdinti kėbulą. Siūlų darbas atliekamas ant sienos su kontrastinga spalva.

Dėvėjimo progos: Šios sarees yra labiau skirtos kasdieniam dėvėjimui ir paprastoms funkcijoms. Galite dėvėti juos susitikimams, kačių vakarėliams ir kt.

8. Dizaineris Dupion Silk Saree:

Dizaineris Dupion Silk Saree

Dizainerių drabužiai yra kažkas mados, kurią mėgsta šiuolaikinės moterys. Tai puiki proga įsigyti kažką įmantraus ir stilingo, kuris nėra tradicinis tipas. Dizainerių „dupion“ šilko sarees yra labai stilingi ir puikiai tinka naujo skonio moterims.

Dizainas ir audinys: Šių sarees dizainas yra įvairus – nuo gėlių iki geometrinių. Kadangi jie yra dizainerių sarees, sudėtingas darbas ir išgalvoti spalvų deriniai yra jo dalis. Audinys yra grynas šilkas ir šios spalvos labai gerai išsiskiria.

Dėvėjimo progos: Galite dėvėti dizainerių drabužius išgalvotoms progoms, kačių vakarėliams, vestuvių priėmimams ir kt.

9. „Ghicha Dupion Silk Saree“:

Ghicha Dupion Silk Saree

„Ghicha dupion silk saree“ yra dar viena šauni kolekcija, kurią galite turėti. Šie sarees turi nuostabų siūlų darbą, kuris atliekamas visame saree arba netoli sienos. Sudėtingame darbe jie gali gėles, povus ir kt. Pabandykite nusipirkti bent vieną iš šių tipų sarees.

Dizainas ir audinys: Ghicha šilko sarees dizainas yra grynas arba gėlių su tradiciniais vietiniais raštais. Taigi rasite didelių ir drąsių gėlių ir lapų, povų ir kt.

Dėvėjimo progos: Šias sarees galite dėvėti ypatingomis progomis, tokiomis kaip apsilankymai šventykloje, pujas, funkcijos, ceremonijos ir kt.

10. Siuvinėta „Dupion Silk Saree“:

Siuvinėta „Dupion Silk Saree“

Siuvinėjimas yra senas darbas, atliekamas rankomis. Ši siuvinėta dvigubo šilko saree yra viena iš tų puikių rankų darbo sarees, kurios yra ypatingos. Pamatysite, kad saree yra sudėtingas darbas ir puikiai tinka net nuotakai.

Dizainas ir audinys: Čia naudojamas audinys yra grynas šilkas, kuris yra dvigubas šilkas. Saree kritimas yra toks sklandus, kad jums patiks jį nunešti. Dizainas yra gėlių su tam tikrais geometriniais darbais. Sudėtingas siuvinėjimas daro jį gana stulbinantį.

Dėvėjimo progos: Tai yra ypatinga vestuvių drabužių saree vestuvėms, ceremonijoms ir tt, kur galite dėvėti šią saree.

Kokia palaidinė tinka šiam „Dupion Silk Sarees“:

Norėdami gauti dvigubą šilko saree, taip pat turėtumėte sutelkti dėmesį į gerą palaidinę. Taigi ieškokite paprastų kontrastingos spalvos šilko palaidinių. Gilūs šilko atspalviai išsiskirs ir saree atrodys dar žaviau. Kai kuriose sarees galite pasirinkti visas rankoves. Daugumai moterų taip pat patinka trumpos rankovės, nes jas lengviau valdyti. Prie palaidinių krašto taip pat yra geras aukso zari darbo pridėjimas.

Kaip stilizuoti „Dupion Silk Sarees“:

Norėdami sukurti dvigubo šilko saree stilių, atlikite šias pastabas,

  • Dauguma dvigubo šilko sarees turėtų būti paliekami palaidi prie palla, kad sudėtingas palla darbas būtų gerai matomas.
  • Jei norite prisegti palla, padarykite ją mažu klostu, kad saree atrodytų pritrenkiančiai.
  • Tradiciniai dubliavimo sarees yra dėvimi su palla ant kairiojo peties. Taip pat galite išbandyti priekinį lankstymą.
  • Pridėjus keletą įmantrių aksesuarų, taip pat gali padidėti saree žavesys.

Gryno dvigubo šilko sarees yra pyktis tarp saree mėgėjų. Kadangi šių sarees grynumas yra brangus, jis taip pat yra nuotakos kolekcijos dalis. „Dupion“ šilko sarees turi nuostabų blizgesį ir tekstūrą, kuri yra neįtikėtina. Su įmantriais rankdarbiais, aukso kraštinėmis ir tt Šios sarees virsta kažkuo įspūdingu. Su įvairiais tipais, tokiais kaip banarasi, pattu, reljefinis, poli, tusaras ir tt Moteris yra išlepinta pasirinkimo tiesiogine prasme. Taigi neskubėkite ir peržiūrėkite įvairius čia paminėtus šilko saree tipus. Vieną kartą gyvenime nusipirkite geriausią, kuris truks amžinai.