Muslino sarees yra aukščiausios klasės sarees, gaunamos iš paprasto pynimo medvilninio audinio. Jo nuoroda pirmą kartą buvo pastebėta Bengalijos kilmės, o vėliau ji buvo pagaminta Anglijoje ir Škotijoje. Kai kurie žmonės mano, kad muslinas kilęs iš Dakos, Bangladešo. Taigi, muslinas iš esmės yra audinys, per kurį gaminama daug drabužių.

„Muslin sarees“ koncepcija buvo pristatyta 19 -ajame dešimtmetyje, kuri tuo metu turėjo būti geriausios kokybės. Daugelis veislių muslinuose buvo pristatytos po XVII a. Taigi, muslino sarees yra senovės aukščiausios klasės sarees, kilusios iš Indijos ir vėliau išvežtos į užsienį. Šiais laikais šių sarees yra daugiau nei 500 veislių.

Muslin Sarees svarba:

Muslino saris turėtų būti senovės laikų karališkosios sarees. To paties svarba slypi kokybėje ir gamtoje. Jis pagamintas iš medvilninio audinio, kuris taip pat naudojamas medicinoje, drabužių siuvime ir kulinarijoje. Geriausias muslino sarees privalumas yra tai, kad jis gali lengvai išdžiūti tekstūrą. Muslino sariuose yra įvairių spalvų, kurios gali pagerinti jūsų bendrą išvaizdą ir grožį. Nuo modelių iki kokybės visur muslino sarees yra geriausi.

Muslin Saree savybės:

Muslinas yra egzotiškas ir žaviausias naudojamas audinys. Kai kurios muslino sarees savybės yra,

  • Jausminga liesti.
  • Jis yra ypač lengvas ir aukštos kokybės.
  • Taip pat egzotiška žiūrėti.
  • Tradiciniam gėlių audimui naudojama „Jamdani“ technika.
  • Modeliai yra unikalūs ir žavingi.
  • Muslino saris yra pakankamai geras, kad suteiktų visą šilko ir medvilnės leidimą.
  • Tai suteikia karališką išvaizdą ir išlieka už priimtiną kainą.

Kuriai amžiaus grupei dažniausiai teikiama pirmenybė?

Netgi muslino sarees yra įvairių veislių. Kiekvienam tikrumui gali būti nustatyta amžiaus grupė. Paprastai muslino medvilnės sari gali dėvėti bet kokio amžiaus moterys. Medvilnė yra žavinga moterims. Muslino šilko sarees yra kūrybingi su naujais dizainais; šiuos sarees gali dėvėti moterys nuo 22 iki 40 metų. Nuostabios šilko sarees spalvos yra tikrai žavingos. Taigi, apskritai muslino sarees tinka amžiaus grupei nuo 20 iki 40 metų.

Kokios kūno formos moterims teikiama pirmenybė?

Dauguma kūrybingų muslino sarių daro papildomą ženklą grožiui. Kaip žinome, plona kūno forma tinka visų rūšių sarees. Tas pats pasakytina ir apie muslino sarees, kur muslino šilko sarees ir Dhakai muslin saree rekomenduojama dėvėti liekno kūno moterims. Be to, kitus muslino sarius gali dėvėti visos kūno figūros. Muslino sarees grožis toks, kad nereikia tobulos kūno figūros.

Naujausi „Muslin Saris“ dizainai moterims ir mergaitėms su nuotraukomis:

Pažvelkime į geriausius sarees modelius su muslino audiniu.

1. Dhakai Muslin Saree:

Dhakai Muslin Saree

Dakai muslino sari yra vienas iš labiausiai dėvėtų muslino saree. Jo savybių pakanka, kad būtų galima pasakyti apie jo vertę.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Dhakai muslin saree yra padengtas grynu Dhakai audiniu su gražių raštų sluoksniu. Muslino saree yra išsiuvinėta gražiu stiliumi, kad būtų aiški Bengalijos saree esmė. Saree kampai yra su nedideliu nėrinių kraštu. Kai kuriuose dizainuose yra keletas veidrodžių derinių.

Dėvėjimo progos:

Pagal dizainą Dhakai muslin saree tinka dėvėti religinėse šventėse, programose ar vestuvėse.

2. Muslin Silk Saree:

Muslin Silk Saree

Muslino šilko saris yra geriausios sarees iš šaunių šilko rūšių. Šilko sarees paprastai būna su spalvingais raštais.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Muslino šilko saree yra vienas iš geriausių moterų, turinčių puikų audinį, pasirinkimo. Saree yra tradicinė siuvinėjimo gamta su gražiais gėlių dizainais. Grynas šilkas kartu su muslinu pagerina audinio kokybę. Saree taip pat turi storą kraštą su plonu vertingų siūlių ir atitinkančios palaidinės sluoksniu.

Dėvėjimo progos:

Populiariausios muslino šilko saree dėvėjimo vietos gali būti oficialios funkcijos, vakarėliai, paprasti susitikimai, mažos funkcijos ir kt.

3. Muslinas Jamdani Saree:

Muslinas Jamdani Saree

Muslinas Jamdani sari yra žinomas nuo seniausių laikų ir turi karališką išvaizdą kaip Mogolų.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Senovinis modelis geriausiai naudoja tokį audinį kaip auksas. Muslinas Jamdani saree apima sudėtingą audimo procesą su kai kuriomis dekoravimo idėjomis. Tai apima šilko ir medvilnės siūlų naudojimą su storomis sienomis, kad būtų suteikta visa senovės Mogolų išvaizda. Be to, jis yra padengtas ir patobulintas gražiais gėlių raštais, kad suteiktų papildomo sodrumo.

Dėvėjimo progos:

„Muslin Jamdani saree“ tinka dėvėti tik karališkoms funkcijoms ar vestuvėms.

4. Muslin Cotton Sari:

Muslin Cotton Sari

Muslino medvilnės sarees yra paprasčiausia muslino tipo forma. Siekiant pagerinti jos išvaizdą, naudojama gryna medvilnė.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Muslino medvilnės sari gali būti paprastos arba atspausdintos sarees. Jo interjero dizainui naudojama stipri gryno audinio, pavyzdžiui, sidabrinio Zari, kokybė. Galų gale sienos gali būti storos arba plonos, atsižvelgiant į naudojimo būdą. Dažniausiai visur rekomenduojama dėvėti paprastą muslino medvilnės saree.

Dėvėjimo progos:

„Muslin“ medvilnės sarees galima dėvėti kasdien arba laikyti mažoms funkcijoms ar vakarėliams.

5. Baltasis Muslinas Saree:

Baltasis Muslinas Saree

Paprastai baltasis muslino sari yra sidabro ir baltos spalvos derinys. Balta spalva suteikia nuostabiausią išvaizdą ploniems kūnams.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Balta muslino saree paprastai yra orientuota į sidabrinį audinį Zari. Kai kurie iš jų gali naudoti auksinį audinį. Viduje yra nedidelis sidabro sluoksnis. Plonos baltos saree sienos suteikia jai gražią išvaizdą. Maži dizainai paprastai skirti paprastoms baltoms sarees. Drožiniai yra skirti pagerinti išvaizdą.

Dėvėjimo progos:

Baltojo muslino šari gali būti namuose ar oficialiame susitikime.

6. Bandhani Border Muslin Saree:

Bandhani Border Muslin Saree

Bandhani pasienio muslino saree suteikia turtingą Zari Kota gamtą. Tai palanki saree didelėms progoms. Pasienio sarees yra ypatingos ypatingo troškimo dirbti pasienyje prasme.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Saree naudojamas audinys yra Zari Kota. Raudonos ir auksinės spalvos bandhani siena suteikia naujausio rinkoje esančio modelio esmę. Siena suprojektuota unikaliau, kad atitiktų tiek tradicinę, tiek modernią išvaizdą. Balta spalva tikrai būtų žavi.

Dėvėjimo progos:

Ši muslino saree turi būti išugdyta karališkoms funkcijoms.

7. Sequin Work Muslin Saree:

Blizgučių darbas Muslin Saree

Blizgučiai paprastai atliekami dviem spalvomis. Šio muslino sario išvaizda suteiks blizgesio ar aukso blizgesio.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Grynas muslinas yra audinys, naudojamas sustiprinti blizgučių saree darbą. Blizgučių kūrinys suteikia blizgesį mažose saree srityse. Šį blizgesį galima pastebėti mažo aukso pamušalo pavidalu. Be to, saree atrodo skaidri ir graži visais formatais. Ant jo galima išbandyti bet kokią paprastą palaidinę.

Dėvėjimo progos:

Visuotinis susirinkimas ir nedideli vakarėliai yra mėgstamiausios šio muslino saree vietos.

8. Pusė Muslino ir pusė Khadi Saree:

Pusė Muslino ir pusė Khadi Saree

Puikų Khadi ir muslin saree mišinį galima pastebėti pusiau muslino ir pusiau khadi saree.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Saree dizainas yra padalintas į dvi dalis. Kai kurios dalys rodo muslino spalvą, o kitos – khadi prigimtį. Abiejų įtraukimas suteikia visišką tobulumo vaizdą. Pagrindinis audinys yra muslinas, naudojamas sari. Netgi labiausiai norima saree yra juodos ir auksinės spalvos motyvai, pusiau muslino ir pusiau khadi saree.

Dėvėjimo progos: Kai kuriuose turtinguose ir karališkuose vakarėliuose galima dalyvauti per tą patį muslino šari.

9. Karališkoji mėlyna Muslin Saree:

Karališkai mėlyna Muslin Saree

Mėlyna spalva laikoma pagrindine honoraro spalva. Tą pačią spalvą galima pastebėti ir aukščiausios klasės muslino saree.

„Saree“ dizainas ir audinys:

To paties saree audinys gali būti įvairių tipų. Karališkai mėlyna spalva suteikia visišką muslin sari esmę. Sienos yra plonos ir gražios. Ant saree yra šiek tiek sluoksnių su blizgesiu. To paties tipo muslin khadi saree taip pat rekomenduojama. Apskritai tai yra vertinga saree iš muslino audinio.

Dėvėjimo progos:

Karališkosios mėlynos muslino šariai saugomi karališkosioms santuokoms.

10. Resham Jamdani Muslin Saree:

Resham Jamdani Muslin Saree

„Jamdani saree“ yra viena iš geriausių muslino saree veislių. Saree dizainas suteikia bengalų kultūros pojūtį.

„Saree“ dizainas ir audinys:

„Resham“ audinys naudojamas visiškam saree įvaizdžiui sukurti. Geriausias pasirinkimas toje pačioje kategorijoje yra papūgos žalia Jamdani saree. Ši muslino saree yra sukurta iš aukščiausios klasės audinio, kad suteiktų papūgos esmę. Rėmeliai yra ploni ir pakankamai geri, kad atrodytų nepriekaištingai. Gryno muslino darbą galima pamatyti ant saree.

Dėvėjimo progos:

Paprastai mažiems renginiams padeda Resham Jamdani muslin saree.

Kokia palaidinė tinka „Muslin Sarees“?

Palaidinė paprastai pasirenkama pagal muslin saree tipą. Paprastas baltas muslino sari gali derėti prie bet kokios spalvos palaidinės. Tačiau kai kurioms dizainerių sarees, tokioms kaip Jamdani, šilkas, Dhakai muslin sarees, reikalinga ta pati dizainerio palaidinė. Palaidinė turėtų atitikti saree dizainą. Be to, paprastą palaidinę galima naudoti paprastoms muslino saree namuose. Rankovės yra pasirenkama palaidinės dalis, kurią gali pasirinkti moterys.

Kaip stiliuoti Muslin Sarees?

Muslino šari stilius paprastai pasirenkamas atsižvelgiant į progą. Galima išbandyti tradicinę „seedha pallu“ stiliaus išvaizdą. Kai kuriomis turtingomis progomis muslino saree gali būti sukurtas pagal bengalų kultūrą. Stilius „pallu“ ir storos kraštinės gali būti pakeistos kaip „athpourey“ stilius arba „nauvari saree“ stilius. Muslino šilko sarees gali būti pateiktas oficialiai mažoms progoms. Taigi, atsižvelgiant į medžiagą ir išvaizdą, sarees gali būti stilizuotos, kad būtų papildomai turtingos.

Autoriniai atlyginimai išsaugoti tik nuo seniausių laikų, o muslino saris yra puikus to pavyzdys. Puikiausiam ir vertingiausiam saree apdailai pakanka jos pasididžiavimo. „Muslin sarees“ yra įvairių veislių ir stilių su naujausiais modeliais. Šiuos naujausius modelius galima dėvėti didelėms funkcijoms ir vestuvėms. Geresnės medžiagos medvilninis audinys yra dominuojanti turtingo muslino tekstūra. Atrodo, kad augalas tiekia maitinamą musliną, kuris yra tiesiogiai naudojamas daugeliui tikslų. Vienas iš pagrindinių gražių tikslų yra muslino sarees, kurie yra geriausios kokybės, išvaizdos, tipo ir tt Be to, jis tinka lieknoms moterims.