Žodis saree taip pat vadinamas Šri, Šari. Sari reikšmė pagal sanskrito kalbą yra „audinio juostelė“. Tai kasdienis saree ir moteriškų drabužių dėvėjimas, įgytas iš Indijos subkontinento. Ilgis, jei saree gali skirtis nuo 5 iki 9 jardų. Kiekviena valstybė ir religija laikosi saree užuolaidų stiliaus, todėl saree yra unikalus apsirengimo stilius. Yra įvairių saree rišimo stilių, o dažniausiai dėvimas saree tipas yra Nivi tipas, kilęs iš Andhra Pradešo. Saree susideda iš trijų dalių: „Antriya“, kuri yra apatinė saree dalis, „Uttariya“, saree dalis, apimanti pečių sritį, ir „Stanapatta“, apimanti krūtinės sritį. Visas kūrinys kartu elegantiškai dengia moters kūną, kukliai vaizduojant moterį.

Kasdienio dėvėjimo sarees svarba:

Naujausios kasdienio naudojimo saree ir kasdienio dėvėjimo sarees kolekcijos svarba yra didžiulė, kai šis klausimas užduodamas bet kuriai moteriai. Tai yra faktas, kad saree yra patogu dėvėti medžiagą ir prideda tradicinio prisilietimo kasdieniame gyvenime. Šią kasdienę saree lengva įsigyti bet kurioje Indijos drabužių parduotuvėje, taip pat „Sarees“ įgauna reikšmę ir užsienio šalyse. Šie sarees yra įvairių dizainų ir medžiagų, turimus dizainus lengva nešiotis kasdieniame gyvenime, palyginti su dizainerių sarees.

„Daily Wear Saree“ savybės:

Kasdienį dėvėjimą „Sari“ galima priskirti lengvam saree tipui.

  • Dėl paprastų ir lengvų savybių tai yra paprastų kasdienių drabužių rūšis, kurią visos moterys mieliau dėvi visais metų laikais.
  • Lengvojo saree dizainas yra atspausdintas ir dažytas, todėl jį lengva nešiotis kasdieniame gyvenime.
  • Šio tipo saree galima dėvėti kaip atsitiktinį saree, taip pat kaip oficialią saree, derinant saree su gera papuošalų pora ir sandalu.

Kuris audinys naudojamas kasdieniniam dėvėjimui?

Ponios yra labai įsimylėjusios lengvą saree ir nori jas dėvėti kaip kasdienį ki saree ar visai šeimai susitikti kasdien? Tada kai kurie audiniai, kuriuos moterys turėtų turėti savo spintoje, yra tokie kaip „Faux Georgette saree“, „Crepe saree“, sintetinio meno šilko saree, šifono audinys ir medvilnė, taip pat lengvas tinklelis „saree“ kartu su sintetinio šilko medžiaga. Šie audiniai yra žinomi dėl savo lengvo svorio ir patogumo, kai jie dėvimi kasdien.

Geriausi „Daily Wear Saree“ dizainai su nuotraukomis:

Turime pažvelgti į 10 geriausių kasdienio dėvėjimo sarees.

1. Kasdien dėvėkite medvilnę Saree:

Kasdien dėvėkite medvilnę Saree

Kasdieniai dėvimi medvilniniai sariai yra populiarūs tarp visų amžiaus grupių moterų dėl supaprastinto dizaino ir lengvo derinio. Ponios, kurios vasarą mėgsta dėvėti paprastą medvilninę saree, tada ši kasdien naudojama medvilninė saree yra tinkama saree.

„Saree“ dizainas: Ši paprasta šviesiai žalia saree kartu su atspausdinta kaštonine spalva su kreminiu kraštu daro saree patrauklesnę ir turi turėti sari tipą moterų drabužių spintoje

Naudotas audinys: Audinys, naudojamas kasdieniniam dėvėjimui, yra tradicinė medvilnės medžiaga, suteikianti sklandžiai saree tekstūrą. Tai geriausias audinys, kurį galima naudoti karštą vasaros dieną dėl prakaitą sugeriančios savybės.

2. Kasdienis drabužių spausdinimas Saree:

„Daily Wear“ spausdinta „Saree“

Kasdienis dėvėjimas Spausdintos sarees įgavo svarbą visoms amžiaus grupėms dėl dizainerių teikiamos įvairovės ir dizaino. Šis atspausdintas saree tinka visai kūno figūrai dėl medžiagos lengvumo ir be akmens.

„Saree“ dizainas: Šią lengvą saree sudaro trio spalvų derinys su gėlių raštu. Žalios ir baltos spalvos gėlių ir linijų dizainas teka aplink saree, o raudona rožių atspaudas matomas centrinėje sario dalyje.

Naudotas audinys: Šio gėlių spaudinio kasdieniame dėvėjime „Sari“ audinyje buvo naudojama lengva sintetinė medžiaga, kuri patraukliau išryškina gėlių dizainą.

3. „Daily Wear Silk Saree“:

Daily Wear Silk Saree

Šilko sarees yra visų laikų mėgstamiausia saree tarp visų amžiaus grupių moterų. Tokio tipo kasdienį dėvimą šilkinį sari lengva nešioti, kurį galima derinti su perlų vėriniu. Moterys gali dėvėti šį „Sari“ kaip laisvalaikio, kaip lauko pusiau oficialus susitikimo drabužis.

„Saree“ dizainas: Tai paprasta pilka su oranžine spalvų kombinacija kasdien dėvėti sari. Šio tipo saree paprastai yra suprojektuota linijiniu dizainu ant saree kūno, o kraštinė paliekama lygi. Apvado spalva yra oranžinės ir pilkos spalvos derinys.

Naudotas audinys: Šis akį traukiantis blizgantis kasdienis drabužis saree yra pagamintas iš šilko medžiagos, suteikiančios saree ryškumo.

4. „Daily Wear Fancy Sari“:

„Daily Wear Fancy Sari“

Kasdienis dėvėjimas „Fancy sarees“ yra vienas garsiausių moterų drabužių. Šio „saree“ dizaino amžiaus grupė dažniausiai yra tarp jaunų mergaičių ir vidutinio amžiaus moterų. Taip yra dėl to, kad dizainas ir spalvų derinys, matomas šioje išgalvotoje saree, yra ryškesnis ir patrauklus akiai.

„Saree“ dizainas: Šis išgalvotas kasdienis drabužis „Sari“ yra kontrastingos spalvos „Sari“, kurį sudaro dangaus mėlynos, šviesiai žalios ir tamsiai mėlynos spalvų deriniai. Trys spalvos atspausdintos kaip trys vertikalūs blokai, kurie suteikia sulankstytoms klostėms patrauklų dizainą.

Naudotas audinys: Naudojama medžiaga yra sintetinės ir krepinės medžiagos derinys, suteikiantis saree patrauklų vaizdą.

5. Kasdienis dėvėti šifono saree:

„Daily Wear Chiffon Saree“

Šio tipo kasdienio nešiojimo šifono saris yra lengva dėvėti dėl lengvos austi medžiagos. Šifono saree gali būti naudojamas kaip kasdienis dėvėjimas saree su atspausdintu dizainu arba be jo. Ši saree puikiai dera su atitinkančia palaidine, pritvirtinta prie saree, ir gera brangakmenio pora.

„Saree“ dizainas: Ši šifono saree yra pagaminta iš žalios spalvos, kuri tampa nepakartojama su ryškiai žalios spalvos gėlių atspaudu ant palu, taip pat ant klostžių, kurios gražiai krenta ant grindų.

Naudotas audinys: „Chiffon saree“ lengva dėvėti lengvą audinį, kuris yra austas paprastas, kad būtų pasiektas vientisas efektas. Dėl vientiso audinio efekto šifono saree atrodo pusiau permatomas iki permatomo efekto.

6. „Daily Wear Designer Saree“:

„Daily Wear Designer Saree“

Kasdienio drabužio dizainerio saris ne tik turi būti paprastas, bet ir tokio tipo saree gali atrodyti labiau ekstravagantiškai, naudojant patrauklią spalvą ir dizainą kartu su gera saree medžiaga. Šio tipo saree yra viena mėgstamiausių saree tarp jaunų merginų.

„Saree“ dizainas: Šis saree modelis turi unikalų dizainą, kurį galima pavadinti šiuolaikinio meno dizainu. Saree spalva yra tamsiai mėlyna su blizgančiu efektu. Pali saree dalis yra eskizuota šiuolaikinio meno dizaino, o saree kūnas paliekamas paprastas.

Naudotas audinys: Šio tipo dizainerio saree audinys dažniausiai yra pagamintas iš blizgančios lygios šilko medžiagos kartu su blizgančia siena.

7. Kasdienis dėvėjimas Georgette Saree:

Kasdienis dėvėjimas Georgette Saree

Georgette sarees žino visos ponios, mėgstančios savo spintoje turėti sarees kolekciją. Šis kasdien dėvimas Georgette Sari taip pat yra lengvas saree, kuris derinamas su kontrastingos spalvos palaidine ir gerais auskarais.

„Saree“ dizainas: Šioje kontrastingos spalvos saree naudojamas saree dizainas yra unikalus ir patrauklus. Tai įvairiaspalvė saree. Saree kūnas yra įvairiaspalvis, o šios saree šviesiai rausvos spalvos. Šis spalvų kontrastas daro šią saree išskirtinę.

Naudotas audinys: „Georgette“ yra lengva medžiaga, pagaminta iš vientiso audinio su S ir Z susuktų siūlų dizainu. Šis susuktas dizainas suteikia audiniui daugiau švytėjimo.

8. Priežastinis kasdienis dėvėjimas Saree:

Priežastinis kasdienis dėvėjimas Saree

Šis kasdienis kasdienis drabužis „Sari“ yra patogus drabužių stilius. Moterims visada yra užduotis nuspręsti dėl jų aprangos ir jai tinkamų papuošalų. Kalbant apie atsitiktinę aprangą, moterims tai yra saree arba salwar. Kaip tradicinę aprangą, moterys kasdien dėvėjo saree.

„Saree“ dizainas: Ši atsitiktinė saree yra paprasto dizaino saree, kuri yra oranžinės spalvos, o ant saree sienų matomas tamsiai mėlynos spalvos atspaudas.

Naudotas audinys: Kadangi saree kasdieniai drabužiai turi būti patogesni ir lengviau nešiojami, ši saree yra pagaminta iš sintetinės medžiagos.

9. Kasdienis biuro dėvėjimas Sari:

Kasdienis biuro dėvėjimas Sari

Kasdieniai biuro drabužiai moterims yra įvairaus stiliaus ir dizaino, ir tai dažniausiai dėvima dirbančių moterų apranga. Kad viskas būtų lengviau ir patogiau, geriausia dėvėti lengvą, tačiau madingą kasdienį drabužį „Sari“.

„Saree“ dizainas: Kasdieniam biuro drabužiui skirtas saree dizainas yra atspausdinta sintetinė saree. Spalvų derinys yra tamsiai mėlynas su šviesiai žalia, kuris yra gana modernus, tačiau subtilus. Spausdintas dizainas matomas ant saree korpuso, o kraštinės yra paprastos spalvos.

Naudotas audinys: Audinys, dažniausiai naudojamas biuro drabužiams, yra lengva ir vidutinio svorio medžiaga, kuri yra mažiau skaidri sintetinė medžiaga.

10. „Daily Wear Crepe Saree“:

„Daily Wear Crepe Saree“

Sarees yra žinomi dėl savo spalvų derinio ir dizaino. Šis kasdienis krepinis sari tinka visoms amžiaus grupėms, todėl jis tampa dar labiau žinomas tarp moterų. Spalvų ir dizaino derinys su lengvu audiniu leidžia saree lengviau dėvėti ir stilingai.

„Saree“ dizainas: Ši saree yra pagaminta iš dviejų dažniausiai naudojamų moterų spalvų ir spausdinto dizaino. Kurios yra šviesiai oranžinės kūno spalvos su storu juodos spalvos sienų deriniu ir gėlių atspaudu visoje saree.

Naudotas audinys: Audinys, naudojamas šiam gražiam kasdieniam dėvėjimui, vadinamas krepu. Šis audinys pagamintas iš šilko ir medvilnės. Krepas turi akmenukų pojūtį palietus ir susiraukšlėjęs, todėl šis audinys tampa patrauklesnis.

Kokia palaidinė tinka kasdieniam dėvėjimui?

Kasdieniniam „Sari“ dėvėjimui geriausias palaidinių derinys galėtų būti prisiūtos palaidinės medžiagos, kuri pateikiama kartu su kasdieniais sarees, susiuvimas. Kadangi ši atitinkanti palaidinė saree gali suteikti saree daugiau unikalumo ir ryškumo. Ši pritvirtinta palaidinė saree gali būti paryškinta patraukliu palaidinės kaklo dizainu ir stiliumi. Moterims, kurios nori dėvėti kontrastingos spalvos palaidinę, tinkamiausia medžiaga yra palaidinė „Brocade“ ir „Silk“, kuri gali būti paprasta arba su atspausdinta forma.

„Daily Wear Sarees“ tinka progoms?

Kasdienis sarees dėvėjimas, kaip rodo pavadinimas, yra kasdienė saree apranga moterims. Šio tipo sari yra paprastas ir lengvai dėvimas kasdienis dizainas, tinkantis beveik visoms progoms. Kasdienis šilko saree, krepinis sarees ir Georgette sarees puikiai tinka tokioms progoms kaip mokyklos šventė, šeima susiburti ar kaip kasdieninė biuro apranga. Kasdienis drabužis iš šilko sarees, kasdienis puošnus sarees geriausiai tinka bet kokiai šeimos vakarėliui, biuro vakarėliams. Ši saree su geru perlų ar akmens papuošalu suteiks grožio šiai aprangai.

Moterys, kurios mėgsta kasdien dėvėti paprastą aprangą, tada kasdienis saree yra geriausias pasirinkimas. Kasdieniniam dėvėjimui saree reikia tik paprasto rankų plovimo arba skalbimo mašinoje žemoje temperatūroje, palyginti su kitomis šilkinėmis sarees, kurioms reikalingas sausas valymas ir priežiūra.

Moterys, kurios kasdien ieško dėvėti saree vaizdus, ​​tada, perskaitę šį straipsnį, požiūris į tipus ir jo naudojimas galėjo būti aiškus. Dėl kasdienio dėvėjimo saree tinka visiems kūno tipams dėl lengvo audinio savybių. Dėl savo unikalumo vidutinio ir didelio dydžio kūno figūra šią progą gali susieti beveik visomis progomis, nes ši saree gali tiksliau tonuoti kūno figūrą. Dėl šio skaičiaus patariama kasdien dėvėti puošnią ar šilkinę saree, kuri yra palyginti sunki, palyginti su kitomis lengvo kasdienio naudojimo saree. Išbandykite šią kasdienio drabužių tendencijų kūrėją saree ir pasidalykite savo patirtimi su draugais ir artimaisiais!