Indija savyje priima įvairiapusiškus žmones. Indija priglaudžia daug daugiau kultūrų ir paveldų, ir visi jie yra saugiai susiję su jos tradicinėmis šaknimis. Dažnai nuo savo virtuvės iki gyvenimo būdo kiekviena Indijos dalis skiriasi priklausomai nuo vietovės ir klimato, tačiau kiekviena jos dalis pripažįsta save kaip gryną Indiją. Panašiai kaip ir kultūros bei normos, net ir jų drabužiai bei drabužiai skirtingiems paveldams yra skirtingi, o geriausia yra tai, kad mes visi mėgstame maišyti ir derinti šiek tiek skirtingų skonių, kad pasiektume teisingą išvaizdą.

Managalagiri yra nedidelis miestelis Gunturo rajone Andhra Pradeše. Jis yra labai garsus savo medvilne ir sariais bei suknelėmis, kuriuos gamina iš medvilnės ir zari sienos. Šis audinys gaminamas audžiant verpalus metmenų ir ataudų persipynimo metodu. Tada audinys dažomas. Šis metodas egzistuoja 500 metų. „Managalagiri saris“ yra unikalūs dėl rankomis austos medvilnės ir auksinės zari ribos.

Audimo procese naudojami gryni medvilniniai verpalai, sidabro ar aukso siūlai, sintetiniai ir natūralūs dažai. Naudojama medvilnė taip pat išvaloma. „Managalagiri“ medvilnėje dažniausiai naudojamas metmenų ir ataudų audimo metodas, o kartais ir žakardo audimas naudojant duobių stakles. Tai daro managalagiri medvilnę ypatingą ir unikalią.

1. Smaragdo auksas:

Mangalagiri smaragdo aukso medvilnės sarees

Šio mangalagiri kūno spalva yra vien tik smaragdinė savo vientisa ir drąsi spalva, o tai, kas gerai dera su šiuo smaragdu, mus tiesiog pribloškė. Nors juodos ir auksinės spalvos buvo saugiausias pasirinkimas, tačiau čia atlasinis auksas, sumaišytas su smaragdu, suteikė mums turtingumo, nuo kurio negalime atitraukti akių. Tai gerai derinkite su juoda arba smaragdine palaidine, tačiau stenkitės vengti auksinės palaidinės.

2. Būtina turėti:

Juoda yra vienas iš labiausiai tinkančių pagrindinės spalvos atspalvių, nes juoda spalva beveik tiktų prie bet ko ir visko. Kita spalva, kuri elektrifikuojančią porą išryškina su juoda, yra paprasta raudona spalva, kuri yra ir šioje saree. Kita mėgstamiausia Indijos saree dalis yra auksas, esantis tarp raudonos ir juodos.

3. Moteris žalia:

Mangalagiri medvilnės sarees moteris žalia spalva

Tendencijos daug kalba apie besikeičiančius stilius ir modelius, ir čia yra vienas gyvas to pavyzdys. Naujos genų tendencijos apima neįprastus spalvų pasirinkimus ir naujesnius modelių stilius, kad sėkmingai sukurtų tendencijų nustatymą. Mėtų lapai žali čia yra suporuoti su paprasta juoda riba, o auksinė ir juoda apačioje sukuria nuostabų kontrastą.

4. Paprasta Džeinė:

Mangalagiri medvilnės sarees Plain Jane

Mes suprantame, kad kai kurios moterys pasirenka vilkėti saree kaip kasdienį drabužį, o joms čia yra paprasta mangalagiri medvilnės saree, kurią galite naudoti, kuri yra ne tik kasdienio įvaizdžio išraiška, bet ir madinga spalva, tinkanti kasdieniam gyvenimo būdui. Spalva čia yra matinė raudona raudona su auksinėmis kraštinėmis.

5. Gėlėtas:

Mangalagiri medvilnės sarees Floraliscious

Gėlės yra neatskiriama kasdienio stiliaus dalis, kurią pasirinko dauguma Indijos tradicinių drabužių dizaino. Gėlių gėlės yra vienos rūšies, kai kiekvienas gėlių raštas skiriasi vienas nuo kito. Čia ant juodo pagrindo aukso spalvos siūlais išgraviruotas platus gėlių kūrinys. Retkarčiais georgette ir raudonos spalvos naudojimas ribose ir palu papildo išvaizdą.

6. Valdymo juostos:

Mangalagiri medvilnės sarees Valdančiosios juostelės

Jei esate pamišęs dėl juostelių ir norite savo saree sportuoti gyvą, bet subrendusią krūvą, čia yra puikus drabužis jums. „Saree“ yra įvairių juodos raudonos ir baltos spalvos juostų, kurių didžioji dalis skirta pilkai. Išorinė saree riba yra plati juoda su kaštoninėmis juostelėmis saree pabaigoje.

7. Mirtini deriniai:

mirtini deriniai

Ši saree yra šiek tiek panaši į dryžuotą išvaizdą, tačiau čia šis yra tamsesnių atspalvių. „Saree“ išvaizda pagrįsta juodu ir puikiu tinklu, gražiai derinant spalvas. Saree yra aukso ir raudonos spalvos, taip pat šiek tiek smaragdo žalios spalvos, kuri beveik gerai prisitaiko prie išvaizdos.

8. „Navy Chic“:

Navy Chic

Dėl šios išvaizdos saree čia yra tamsiai mėlynos spalvos su ryškia aukso juostele, o saree palu pabaigoje yra vidutinės mėlynos, raudonos ir žvilgančios geltonos spalvos juostelės. Visa saree išvaizda yra nuostabi vakaro šventiniam renginiui.

9. Raudonas įspėjimas:

Raudona mangalagiri medvilnės saree tinka vasaros dienos išvykai, taip pat kasdieniam naudojimui, kai naudojama vidutiniškai raudona saree kartu su matine oranžine riba ir gana gražiu dizaino piešiniu, nudažytu silpnai..

10. Medvilnės atspausdinta Saree:

Čia yra keletas mangalagiri sarees dizaino, kurie privers jus alpti.

Ši saree yra klasikinis nuostabios daugiaspalvės saree ir įvairiaspalvės klasės ir meistriškumo pavyzdys. Šis išskirtinis dizainas sukurtas ryškiomis spalvomis ir gražiais motyvais. Mangalagiri medvilnės saree vaizdai daro patrauklius – graži kratinių siena. Sportuokite su senoviniais rankų darbo gaminiais, naudodami naujausią dizainą, ir esate puikiai apsirengę puikiam renginiui.

11. Pattu Cotton Saree:

„Mangalagiri pattu“ medvilnės sarees yra žinomos dėl turtingų ir elegantiškų sienų. Tankūs apvadai suteikia elegantišką išvaizdą. Auksinės kraštinės ir turtingi motyvai suteikia jums puikią išgalvotą išvaizdą ypatingai progai. Medvilnė ir šilkas yra natūralūs produktai ir yra rankų darbo, kad sukurtų šį gražų meno kūrinį. Šie sarees taip pat yra tikrai lengvi ir paprasti, ir būkite pasirengę žavėtis šiuo nuostabiu grožiu.

„Managalagiri“ medvilnė yra pagaminta iš tradicinių metodų, o audimo rezultatas yra visiškai žavus ir gražus, atskleidžiantis amatininkų meną. Audinys yra labai plonas ir pagamintas iš aukščiausios kokybės siūlų. Spalvos yra ryškios ir dažniausiai pagamintos iš paprasto korpuso ir kontrastingos auksinės zari ribos. Kadangi šie sarees yra tokie unikalūs, jie įtraukė mus į pasaulio žemėlapį dėl elegancijos ir unikalumo. Mūsų straipsnyje išvardyti kai kurie geriausi mangalagiri sarees, austi iš medvilnės ir šilko. Kokia išvaizda sportuoji?

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.