Kokia yra tipiška Indijos vestuvių scena? Švelnus, bet malonus rožių ir kvepalų kvapas tvyro aplink kampus, ore sklinda stipri melodija. nors šeimos vyrai greitai apsirengė po vakarinio arbatos puodelio, moterys vis dar lingauja prie veidrodžių ir bando sutvarkyti paskutinę plaukų sruogą, kuri kaskart vis išsisukinėja. Ir už kampo viename kambaryje yra graži nuotaka, apsirengusi ir labai papuošta gražiu tradiciniu drabužiu. Ypatinga saree ypatingai dienai; sunkus dizaineris saree, norėdamas pažymėti šio vakaro įvykio svarbą.

Dizainerio Saree specialybės:

Kas nenori atrodyti nepakartojamai svarbiausią savo gyvenimo dieną? Dizainerių sarees yra labiausiai pageidaujami kūriniai dėl kelių priežasčių:

  • Jie turi unikalų dizainą, kuris rinkoje yra labai retai prieinamas. Dauguma dizainerių drabužių sarees yra prieinami kaip atskiros dalys
  • Jie gali būti pagaminti pagal užsakymą, kad atitiktų vestuvių temą, taip pat atitiktų jaunikį
  • Jie ne tik atrodo gerai, bet ir dizainerių drabužių sarees kokybė yra neprilygstama
  • Gali būti šiek tiek aukšta kišenė, tačiau dizainerių drabužiai tikrai verti pinigų ir nusipelno ypatingos vietos jūsų drabužių spintoje.

Garsūs „Saree“ dizainerių vardai Indijoje:

  • Sabyasachi Mukherjee: Šis bengalų dizaineris yra populiarus ne tik tarp nuotakų, bet ir įžymybių. Kiekvienos nuotakos svajonė savo vestuvių dieną dėvėti Sabyasachi.
  • Maniškis Malhotra: Garsus B miesto dizaineris turi nuostabią lehengų ir sarees kolekciją, galinčią nušluoti jus nuo kojų
  • TarunTahiliani: TT „Bridal“ kolekcijos sarees yra geriausiai žinomos dėl savo puošnaus darbo ir grandiozinio. Jei planuojate karališkas vestuves, „TarunTahiliani“ yra tinkamas pasirinkimas.
  • Ritu Kumaras: Tarptautiniu mastu garsėjantis Ritu Kumar nori žaisti su spalvomis ir audiniais, kad padovanotų nuotakai jos svajonių aprangą.

„Bridal Saree“ dizainerių kolekcija:

Šiame straipsnyje pateiktas geriausių vestuvių dizainerių sarees sąrašas su nuotraukomis, kurios daro jūsų dieną gražesnę ir patrauklesnę iš laimės.

1. Juodojo šifono dizaineris Saree:

Dizaineris sarees 1

Šį sezoną išlaikykite savo vestuves tradiciškai, naudodami šią minkštą pilką ir juodą šifono saree. Vestuvės gali būti ekstravagantiškos net nenaudojant daug sunkių papuošalų, tik ištobulinus drabužį ir paruošiant jį progai. Saree šonuose yra violetinės spalvos užuomina su gražiu raudonų gėlių meno kūriniu. Visoje saree yra minkštas juodas vynmedžio raštas.

2. Ryškiai mėlynos spalvos atspausdintas dizaineris Saree:

Dizaineris sarees 2

Dabar tai yra ekstravagantiška išvaizda, kurios niekada negalėsite paneigti. Aukso derinys, sujungtas su kitomis ryškiomis spalvomis, leidžia vakarui atrodyti pop, o ši saree turi ketinimų, kad jūs minioje atrodytumėte geriausiai. Saree arba apatinės pusės pagrindas yra gražus vienspalvis gėlių raštas, o satino mėlyna palu yra patvirtinta labai zari darbu. Tai vienas iš žinomų dizainerių sarees vestuvėms.

3. Vestuvių dizainerio Saree spalva:

Dizaineris sarees 3

Minkštas šafranas yra geriausia spalva sportuoti per labai papuoštą vestuvių naktį, kai spalvos švelnumas ir blaivumas tiesiog gerai susilietų su auksiniais ornamentais, kuriais būsite pasipuošę. Dabar šiam šafranui būdingas aksomas su būdinga auksinė darbo plokštė palei saree sieną. Apatinei pusei naudojamas silpnas šafranas šifone. Šio tipo dizainerių nuotakų sarees yra Indijoje.

4. Pusė ir pusė dizainerio Saree vestuvėms:

Dizaineris sarees 4

Paprastai juoda yra labai blaivi ir subrendusi spalva, kuri visais įmanomais būdais gretina fluorescencinę oranžinę spalvą. Ryški ir švytinti oranžinė spalva puikiai dera su juoda spalva, o likusi riba yra plataus aukso spalvos ir kartais pasitaiko juodų smeigtukų žymių. Norėdami užbaigti išvaizdą, gerai suporuokite saree su tvirta juoda palaidine. Šis paprasto ir sienų apipavidalintas dizaineris saree puikiai tinka vestuvėms.

5. Nėrinių perkrovos dizaineris Saree vestuvėms:

Dizaineris sarees 5

Nėriniai yra mergaitiški, raišteliai yra gražūs, o raišteliai yra elegantiški ir būtent šie raišteliai sukurs jūsų gražią vakaro išvaizdą. Saree yra ryškiai balta su retkarčiais gražiais nėrinių meno kūriniais, kurie sudaro visą saree ilgį. Išvaizdą papildo silpnos georgetų detalės. Tai viena iš didžiųjų dizainerių sarees vestuvių proga su paprastais drabužiais.

6. Visas dirbtas spausdintas dizaineris Saree:

Ši pusiau saree yra silpnos žalsvai mėlynos spalvos atspalvio apatiniam pagrindui, kur ryškių mėlynų juostelių naudojimas labiau paryškina žalią spalvą. Viršutinėje saree pusėje yra gražus raudonas palu su puošniais raštais, nupieštais visoje saree. Platūs sunkūs sienų pamušalai taip pat yra svarbūs.

7. Paprastumas:

Dizaineris sarees 7

Jei paprastumas yra jūsų vakaro mantra, išnaudokite tai naudodami šią nuogą šifono pagrindo spalvą. Net ir su kuklumu nakties elegancija turi būti išlaikyta, ir nėra kito būdo pasakyti eleganciją, kaip tik nuoga spalva. Tai yra viena iš labai paprastų dizainerių vestuvių sarees su paprastu sidabriniu kraštu, kuri taip pat daro jūsų išvaizdą gražią.

8. Papūgos atspalviai:

Dizaineris sarees 8

Viena paprasta priežastis, dėl kurios mes labai mylime šią saree, yra dėl nuostabios dviejų nuostabiausių spalvų- ryškios papūgos mėlynos ir žaižaruojančios papūgos- derinimo. Žalia saree turi satino tekstūrą su gražia mėlyna palaidine.

9. „Netted Designer Saree“ vestuvėms:

Raudona yra meilės ir geismo spalva, o švęsti vestuves geriausias būdas nuspalvinti yra tapyti raudono atspalvio sultingumu. Tai pusiau saree, kur viršutinėje pusėje yra šifono gėlių meno kūrinys. Šio tipo vestuvių sarees tą dieną tinka visų tipų moterims.

10. Sunkus rožinis dizaineris Saree:

Sunkiai rožinė dizainerė Saree

Tai neabejotinai yra vienas geriausių visų laikų vestuvių dizainerių sarees. Dėl dizainerio prisilietimo jis atrodo nuostabiai. Iš pradžių gali būti šiek tiek nepatogu toms moterims, kurios mano, kad joms tinkamiausios medvilnės sarees. Šis yra pagamintas iš gryno šilko ir yra sunkus saree, su kuriuo susideda daug viliojančių drabužių. Auksinis dizainas, pagamintas kartu su rožine spalva, yra pagrindinis patrauklus šios saree bruožas. Jis skirtas sportui vestuvių metu ir yra vienas geriausių būdų parodyti galutinį šio dizainerio saree patrauklumą.

11. Kreminis vestuvių dizaineris Saree:

kreminės vestuvių dizainerė saree

Jei ieškote vestuvių saree dizaino, tada pasiimkite gerą staklę šioje konkrečioje dizainerio vestuvių saree. Štai dar viena viliojanti saree, kurią galima dėvėti vestuvėse. Jis taip efektyviai sportuoja kremo spalvą, kad beveik visos moterys pirmiausia sutiks dėvėti šią saree vestuvėse. Kartu su grietinėle raudona spalva taip pat veiksmingai įvedama į šią saree apatinėje dalyje. Modelis yra gana viliojantis ir tiks beveik visoms ten esančioms moterims, kurios mėgsta tokius sarees.

12. Rožinis „Paneri“ dizaineris Saree:

rožinė „Paneri“ dizainerė saree

Jei jums patinka rožinė spalva, jums patiks ir ši. Šios saree sporto šakos modelis yra labai viliojantis. Pasienyje sukurtas dizainas yra viena iš efektyviausių patrauklių šio dizainerio saree savybių. Jis buvo sukurtas tik turint tikslą sportuoti vestuvėse. Šalia nuotakos būsite antras žmogus, kuris vestuvių ceremonijoje sulauks didžiulio dėmesio, jei sportuosite šią saree. Tai derės su rožine palaidine. Tai labai paprastas saree dizainas vestuvėms, todėl jūsų išvaizda tampa gyvybingesnė.

13. „Blue Designer Crepe Saree“ vestuvėms:

mėlyna šifono saree vestuvėms

Atrodo visiškai šauniai su mėlyna spalva. Medžiaga, naudojama gaminant šią saree, yra viena iš efektyviausių šio saree savybių. Sienos yra labai gerai dekoruotos unikaliu modeliu, ir tai vėlgi yra viena iš tų savybių, dėl kurių ši saree yra tokia ypatinga. Visa tai yra taip viliojanti prieš plika akis, todėl moterims ši saree atrodys tinkama nešiotis vestuvių proga. Tai taip pat yra vienas iš geriausių šifono saree, kurį kada nors patyrėte.

14. Geriausias auksinių ir rožinių vestuvių dizaineris Saree:

auksinės ir rožinės vestuvių saree

Ši graži naujausia vestuvių saree yra dviejų spalvų aukso ir rožinės spalvos derinys. Modelis, naudojamas kuriant šią saree, yra labai viliojantis ir beveik kiekviena moteris ten norės jį nešioti. Verta paminėti tai, kaip buvo sukurta ši saree, ir beveik kiekvienas ir kiekvienas galės sportuoti taip, kaip nori. Tai taip pat pasiūlys jums tą įžymybės išvaizdą ir tai vėlgi yra viena geriausių šio dizainerio saree savybių. Tai taip pat gali būti naudojama kaip vakarėlio drabužis saree.

15. Elegantiškas sunkus dizaineris Blue Saree:

elegantiškas sunkus dizaineris mėlyna saree

Norite šį vestuvių sezoną nešiotis kažką visiškai kitokio, tada tinkamai išstudijuokite šią dizainerio nuotakos saree. Atkreipkite dėmesį į modelius, naudojamus tinkamose šio saree vietose, ir ieškokite to sudėtingoje saree parduotuvėje. Mėlyna turbūt yra viena iš geriausių šios saree spalvų ir ji negali būti gražesnė už šią. Sienos modelis yra vienas iš patraukliausių faktų apie šią saree, o moterys bus labai sužavėtos spalvinga atmosfera, kurią šis dizaineris saree sportuoja.

Patikėkite manimi, vestuvių vestuvės niekada nebus baigtos, jei neturėsite saujos dizainerių sarees, kuriuos dėvėti po vedybų. Spintoje reikia geros kolekcijos, kad aplinkiniai suprastų, kas yra naujai susituokusi nuotaka!