Mes visi svajojame apie žvilgančius plaukus, plaukus, kurie šokinėja ir šoka vėjyje, kaip tos moterys ir vyrai blizgiuose žurnaluose ar televizijoje, ar ne? „Newsflash“: kompanijai turime siaubingai sausus plaukus, o realybė smarkiai atplėšia, kai turime juos iššukuoti ar suformuoti, kad atrodytų nuostabiai. Na, visos viltys dienos pabaigoje neprarandamos. Štai keletas sausų plaukų patarimų, kurie padeda mūsų plaukams atgyti, todėl perskaitykite ir būkite gerai informuoti.

Namų gynimo priemonės sausiems plaukams ir galvos odai

Kodėl turime sausus plaukus?

 • Galite būti apsupti taršos.
 • Galite naudoti plaukų dažus.
 • Galite naudoti elektrinius prietaisus plaukams permušti, ištiesinti ar išdžiovinti.
 • Jūs per daug buvote saulėje.
 • Jūs plaukiate chloruotame vandenyje.

Jei sakėte, kad sutinkate su vienu ar daugiau iš aukščiau paminėtų teiginių, jūsų plaukai yra sausi ir trapūs, taigi ir priežastys. Tačiau, kaip minėta, yra būdų, kaip įveikti sausumą ir sugrąžinti blizgesį, blizgesį ir atšokimą. Taigi, prašome perskaityti žemiau pateiktus sausų plaukų patarimus, močiutė žinojo geriausiai, o dabar mes taip pat. Nesijaudinkite, mes jums padėsime žinomų patarimų iš mūsų močiutės lobio.

Namų sausų plaukų priežiūros patarimai:

Čia yra 15 geriausių plaukų priežiūros patarimų sausiems plaukams.

1. Obuolių sidro actas sausiems plaukams:

Patarimai sausiems plaukams Obuolių sidro actas sausiems plaukams

Sausiems plaukams reikia kondicionavimo ir koks geresnis būdas tai padaryti, nei tam naudoti obuolių sidro actą. Obuolių actas naudojamas kaip svorio mažinimo priemonė, padedanti plaukams išlikti švelniems, žvilgantiems ir švariems, drėkina kiekvieną sruogą. Jis taip pat pašalina liekanas ar susikaupimus, kuriuos paliko per daug plaunant plaukus šampūnu. Jei naudojate per daug plaukų vaško, želių ar formavimo priemonių, obuolių actas užtikrina viso to valymą. Tai leidžia plaukų galvos odai išlikti švariai ir taip pat gali kvėpuoti galvos oda. Atsikratykite niežtinčios galvos odos ir pleiskanų.

 • Viskas, ko jums reikia, yra puodelis obuolių acto ir vandens lygiomis dalimis, naudokite kaip paskutinį skalavimą ir išdžiovinkite.
 • Tris kartus per savaitę ir jums gera eiti!!

2. Bananas ir avokadas sausiems plaukams:

Plaukų priežiūros patarimai sausiems plaukams Bananas ir avokadas

Bananas ir avokadas, sumaišyti ir naudojami sausiems plaukams, padeda maitinti ir kondicionuoti plaukus. Tai taip pat padeda drėkinti plaukus, o maistinės medžiagos kartu su rastais eteriniais aliejais sugrąžintų blizgesį, švytėjimą ir atšokimą. Dėl to suskilę galai išnyks, mažiau nukris plaukai, o plaukų elastingumas žymiai pagerės.

 • Sutrinkite bananą ir avokadą.
 • Įpilkite šiek tiek migdolų aliejaus galvos odai maitinti; Jūsų plaukai tikrai padėkos jums už šį maitinimą.
 • Šį mišinį vieną valandą tepkite ant plaukų.
 • Nuplaukite plaukus kaip įprasta.

3. Karštas aliejus sausiems plaukams:

Sausų plaukų priežiūros patarimai Karštas aliejus

Savaitinė karšto aliejaus procedūra būtų puiki, nes ji sugrąžintų prarastą drėgmę ir plaukai vėl pradėtų gyventi. Šildomas ir tepamas ricinos aliejus, kokosų aliejus, garstyčių aliejus ir migdolų aliejus būtų puiki priemonė sausiems plaukams gydyti. Pakuotė grąžina prarastą drėgmę ir taip pat suteikia blizgesio plaukų sruogoms. Tai leidžia maitintis ir augti plaukams, o ateityje nebeliks žalos baimei. Kartą per savaitę ir vieną valandą kiekvieną kartą su šilto turbano terapija grąžina šlovingas plaukų dienas.

 • Įpilkite vienodo kiekio ricinos aliejaus, kokosų aliejaus, garstyčių aliejaus ir migdolų aliejaus.

  Šildykite aliejus.

 • Įmasažuokite šį mišinį į plaukus ir palikite vieną valandą.
 • Nuplaukite jį šaltu vandeniu!!

4. Eteriniai aliejai:

Sausų plaukų priežiūros patarimai namuose Eteriniai aliejai

Naudokite plaukams tinkamus eterinius aliejus, o sausumas išnyks per kelias savaites. Sausi plaukai atsiranda dėl to, kad iš jų pavogiami riebalai ir drėgmė, o gal galvos oda natūraliai negali pagaminti pakankamai riebalų. Todėl plaukai greitai sugenda, lūžinėja ir lūžinėja, atsiranda suskilę galai. Pasitarkite su ekspertu, kaip naudoti lauro, levandų, ramunėlių, petražolių lapų, beržo ir sandalmedžio aliejų ar net citriną ir rozmariną.

 • Sumaišykite po šaukštelį kiekvieno aliejaus ir gerai pašildykite.
 • Pirštų galiukais sukamaisiais judesiais masažuokite galvos odą ir maitinkite šaknis.
 • Po to atlikite karšto turbano terapiją, palaikykite turbaną dvidešimt minučių.
 • Plaukite plaukus šaltu vandeniu.

Norėdami gauti geresnių rezultatų, kai kurios moterys ir vyrai aliejų laiko per naktį, ir jūs galite padaryti tą patį.

5. Medus sausiems plaukams:

Medaus patarimas sausiems plaukams Medus

Medus būtų puikus kondicionierius sausiems plaukams. Tai padeda drėkinti plaukus ir grąžina žvilgesį bei blizgesį. Kai plaukai drėgni,

 • Užtepkite pusę puodelio medaus ir palikite ant galvos pusvalandį.
 • Nuplaukite drungnu vandeniu ir nusausinkite švariu rankšluosčiu.

Padarykite tai tris kartus per savaitę, kad parodytumėte geriausius rezultatus. Medaus pakuotė yra vienas iš tobuliausių plaukų priežiūros patarimų sausiems plaukams.

6. Avokadas ir kiaušinis sausiems plaukams:

Sausų plaukų priežiūros patarimai Namų gynimo priemonės Avokadas ir kiaušinis

 1. Padarykite pastą iš avokado arba vaisių aliejus, sumaišytas su kiaušiniu ir medumi, būtų veiksmingas naudoti.
 2. Taip pat galite naudoti šaukštelį savo švelnaus žolelių šampūno.
 3. Naudokite šį mišinį plaukams valyti.

Šis mišinys blizgina sruogas, pašalina nešvarumus ir nešvarumus bei suteikia tekstūros negyviems ir sausiems plaukams.

7. Citrina ir varškė:

Sausų plaukų gydymo patarimai Citrina ir varškė

 1. Sumaišykite kiaušinį su medumi, citrina ir varške.
 2. Įmasažuokite šią pasta į galvos odą.
 3. Palikite pusvalandžiui ir nuplaukite kaip įprasta.

Tai kiaušiniai visą kelią, ypač sumaišyti su medumi, citrina ir varške. Pasta laikoma ant galvos odos ir trinamas tris kartus per savaitę pusvalandį, ją maitina, maitina plaukus, valo galvos odą ir skatina plaukų augimą. Kaukė taip pat padeda kondicionuoti šaknis ir palaiko stiprius plaukų folikulus. Tai vienas iš geriausių patarimų sausiems plaukams ir suteikia maitinamų bei lygių plaukų.

8. Želatinos baltymas sausiems plaukams:

Želatinos baltymų plaukų plovimo patarimai

Sausiems plaukams reikia baltymų, todėl naudokite želatiną. Pažeistus ir sunerimusius plaukus reikia maitinti, o tai daro želatina, siūlydama drėgmės ir baltymų.

 • Sumaišykite šaukštelį želatinos šiltame vandenyje ir šlakelį acto, kad gautumėte geriausią sausų plaukų priežiūros gėrimą..
 • Užtepkite pastą ant plaukų.
 • Palikite pastą pusvalandžiui.
 • Nuplaukite jį šaltu vandeniu ir atsargiai išdžiovinkite rankšluosčiu.

Kai tai daroma tris kartus per savaitę, jūsų plaukai tampa žvilgantys ir žvilgantys.

9. Aloe Vera sausiems plaukams:

Sausų ir šiurkščių plaukų patarimai Aloe Vera

Plaukų drėkinimas yra svarbus, todėl reikia skirti Aloe Vera procedūras. Aloe Vera pasta daro plaukus šilkinius ir švelnius, prideda tekstūros ir valo galvos odą.

 • Sumaišykite alaviją su eteriniu aliejumi ir varške, kad susidarytumėte sausų plaukų priežiūros pasta.
 • Valandą laikykite ant plaukų ir nuplaukite šaltu vandeniu.

10. Majonezas sausiems plaukams:

Grožio patarimai sausiems plaukams majonezas

Majonezas yra naudingas plaukams ir daro stebuklus visų tipų plaukams.

 • Pusė puodelio su citrinos sultimis, gerai išmaišyta ir tepama ant plaukų, sukuria gerą plaukų pakuotę.
 • Palikite maždaug valandai.
 • Nuplaukite šaltu vandeniu.
 • Tai yra vienas geriausių ir idealiausių patarimų sausiems plaukams, kurie gali padaryti jūsų plaukus žvilgančius ir sveikus.

11. Naudokite kondicionierius sausiems plaukams:

Patarimai sausiems pažeistiems plaukams Naudokite kondicionierius

Venkite plauti plaukus kiekvieną vakarą, kad išvengtumėte sausų plaukų. Žmonėms, kurie mano, kad sušlapinus plaukus plaukai gali tapti lygūs, saugokitės! Tai gali dar labiau padidinti sausumą, o tai gali pabloginti jūsų plaukų pažeidimą. Tačiau, jei reikia sudrėkinti plaukus, galite tiesiog kondicionuoti plaukus nuo šaknų iki galiukų, drėkinti ir šveisti galvą. Šampūno etapo palikimas šioje dalyje gali padėti atnaujinti galvos odos nervus. Kondicionavimas gali būti atliekamas reguliariai, norint laikinai pataisyti, kad jūsų plaukai būtų blizgesni, tačiau plauti šampūnu reikia retkarčiais, o ne kasdien.

12. Pirštų šukavimas:

Plaukų priežiūros patarimai sausiems plaukams šukuoti pirštus

Sausų plaukų priežiūros patarimai namuose taip pat apima tai, kad nereikia daug šukuoti plaukų. Slenkantys plaukai gali būti netinkami, tačiau šukuodami plaukus, jie praranda drėgmę ir tampa trapūs, todėl plaukai pradeda slinkti. Šukavimas pirštais yra idealus, nes padeda tolygiau paskirstyti natūralius aliejus nuo galvos odos iki ašmenų ir tolygiai pasiskirsto.

13. Nešukuokite šlapių plaukų:

Plaukų priežiūros patarimai sausiems plaukams, nešukuokite šlapių plaukų

Plaukų dažymas taip pat gali pabloginti situaciją. Taigi prieš bandydami eksperimentuoti su jau sausais plaukais, laikykitės visų naminių patarimų sausiems plaukams. Šukuokite plaukus tik po to, kai jie išdžiūsta, maistui naudokite kiaušinius ir tik tada planuokite kelionę į mėgstamą saloną. Karštas tepimo antgalis taip pat daro savo triuką, kai neturite laiko kitiems kondicionavimo veiksmams. Tai turėtų padaryti didžiulį skirtumą ir sumažinti žalą, kuri būtų buvusi skatinama kitaip. Prieš eidami dažyti plaukų, būtinai nenaudokite džiovintuvo, nes tai daro daugiau žalos jūsų jau nuobodiems plaukams.

14. Sveika mityba:

Plaukų priežiūros patarimai sausiems plaukams Sveika mityba

Pakeiskite savo kasdienybę ir pastebėsite skirtumą ir savo plaukuose. Tikėtina, kad pavėlavote, kad buvote labai užsiėmęs ir mirtinai apleidote visą savo turtą. Taigi, jūsų plaukai dabar keršija atgal. Tačiau nesijaudinkite! Nėra nieko, ko negalima pataisyti. Minimaliai sureguliuodami savo gyvenimą, pavyzdžiui, valgydami sveiką maistą, gerdami daug vandens, aliejumi masažuodami plaukus kas antrą dieną, nesurišdami plaukų per stipriai, nemiegodami prisegę plaukus ir pan., Jūsų problemos sumažės. nėra laiko, vėl paliekant puikius žvilgančius plaukus.

15. Tepkite pieną sausiems plaukams:

Plaukų patarimai sausiems plaukams Tepkite pieną sausiems plaukams

Ar kas nors jums sakė, kad pienas naudingas ne tik jūsų kaulams? Dažniausiai su sausais plaukais susijusios problemos yra nuobodulys. Kaip žinoma nuo neatmenamų laikų, pienas gali suteikti švytėjimo viskam, kas į jį įmerkta. Tai taip pat taikoma jūsų plaukams. Būdamas skystis, jis taip pat minkština plaukus.

 • Sumaišykite 2 šaukštelius medaus ir įpilkite maždaug 1/4 puodelio kokoso pieno arba tiršto pieno.
 • Tepkite ant plaukų, nuo šaknų iki galiukų.
 • Nuplaukite jį šaltu vandeniu.

Skirtumas bus akivaizdus netrukus- jūsų malonumui!

Dabar, kai žinote šiuos įsilaužimus, skirtus sausiems plaukams prižiūrėti namuose, galite sustabdyti savo kasdienę kovą su sausais plaukais, o visi jūsų draugai puošiasi tobulai blizgančiomis spynomis. Neskubėkite apsispręsti, kokius ingredientus pasirinkti dienai, ir net per daug nesistengę apsisuksite.

Keletas patarimų, kaip išvengti sausų plaukų:

 1. Valydami plaukus laikykitės tinkamo šampūno ir kondicionieriaus metodo. Rinkoje yra keletas rūšių. Pasirinkite tinkamą priemonę, kuri drėkina plaukus.
 2. Džiovindami apsaugokite plaukus. Venkite plaukų džiovinimo rankšluosčiu, o senus marškinėlius. Venkite karštų įrankių, tačiau, jei reikia, prieš naudodamiesi garbanojimo lazdelėmis ar tiesinimo įrankiais, naudokite apsaugą nuo karščio, pavyzdžiui, serumo gelio pagrindu pagamintus produktus.
 3. Reguliariai kirpkite plaukus arba tiesiog nukirpkite galus. Galai linkę labai greitai išdžiūti, todėl atsikratykite pažeistų galų, reguliariai kirpdami ½ colio, išvengsite suskilinėjimų ir plaukai bus sveiki.
 4. Apsaugokite plaukus nuo saulės. Dėvėkite skrybėlę, kad nepažeistumėte UV spindulių, nes tai sukelia sausumą.
 5. Venkite chemikalų ir plaukų džiovinančių produktų. Tokie produktai kaip plaukų spalva ir kiti šildymo įrankiai, nes jie linkę sausinti plaukus.
 6. Įsitikinkite, kad laikotės sveikos mitybos. Dietos, kuriose gausu baltymų, vitaminų ir eterinių aliejų / riebalų, skatina sveiką plaukų augimą iš vidaus. Įtraukite lapinių daržovių, vaisių, žuvies ir nesmulkintų grūdų, nes juose yra nepakeičiamų riebalų rūgščių, kurios padeda maitinti jūsų kūną ir plaukus.

Patarimai, kaip plauti sausus plaukus:

Plaunant plaukus, teisingas būdas gali sukelti painiavą ir jūs nesate vieni. Mes užaugome mokydamiesi dalykų kitaip. Štai keletas ekspertų rekomenduojamų plaukų plovimo patarimų:

 1. Pirmiausia plaukite plaukus ir, pageidautina, šiltu vandeniu, nes jie atveria visas poras, kad įsigertų jūsų kondicionieriaus aliejus.
 2. Iš pradžių kondicionuokite plaukus, jei jie ilgi. Teisingai. Apsaugokite trapius galus, pirmiausia kondicionuodami, o tada šampūnu.
 3. Pirmiausia išplakite galvos odą. Dauguma ekspertų rekomenduoja šampūną naudoti tik galvos odai ir arčiausiai galvos odos esantiems plaukams. Plaukams valyti nereikia daugiau šampūno. Užtenka monetos dydžio kiekio ant delno.
 4. Švelniai masažuokite šampūną nuo galvos odos ir vertikaliais judesiais. Venkite sukamaisiais judesiais, nes tai gali susipainioti plaukus.
 5. Jūs neturite kartoti. Tiesiog vieną kartą nuplaukite šampūnu ir tai yra viskas, ko reikia plaukams valyti.

  Kondicionuokite plaukus nuo vidurio ilgio iki galiukų. Išspauskite vandenį ir užtepkite kondicionierių. Kuo ilgiau kondicionierius išlieka, tuo geriau įsigeria.

 6. Nuplaukite šaltu vandeniu. Tai uždaro visas odeles ir suteikia plaukams daugiau blizgesio.

Vėlgi, pasirinkite savo plaukams tinkamą produktą.

Laikykitės šių paprastų namų priemonių sausiems plaukams, ir, atkakliai, jūsų plaukai netrukus taps sodrūs! Ar kada nors naudojote šiuos virtuvės ingredientus savo plaukų priežiūros rutinoje? Papasakokite mums apie savo patirtį žemiau esančiame komentarų skyriuje.