Kaip norėtum, kad dar šieno laikais būtum klausęs mamytės ir močiutės, kai jos paprašė pasirūpinti plaukais. Dabar, kai užaugote, pasaulis klausia jūsų apie tas ilgas, kadaise turėtas šukuosenas. Tai taip pat yra priežastis, kodėl jūsų pasitikėjimas savimi ir savigarba buvo nugalėti. Tačiau visos viltys neprarastos. Užuot susimąstę apie tai, kas buvo, dabar pažvelkime į kai kurias senelių paslaptis ir sužinokime, kaip išlaikyti plaukus sveikus ir žvilgančius, naudojant natūralius metodus ir su lengvai randamais ingredientais, kurie pasirodė esą geri natūralūs plaukų priežiūra sausiems plaukams.

Geriausios sausų plaukų procedūros namuose

Geriausios natūralios procedūros sausiems plaukams:

Čia pateikiamas geriausių ir natūraliausių gydymo būdų, kaip gydyti jūsų virtuvėje esančius sausus plaukus, dėl kurių plaukai tampa sveikesni ir minkštesni nuo sausumo, sąrašas. Turite laikytis kai kurių dietos pasiūlymų ir gydymo žemiau, pavyzdžiui, sveikai maitintis, gerti daug vandens ir mankštintis kasdien. Kai esi sveikas viduje, jis atsispindi išorėje.

1. Medus, varškė ir kiaušiniai sausiems plaukams gydyti:

Medus, varškė ir kiaušiniai skirti tik pusryčiams, negerai; tai yra trys svarbiausi ingredientai, kurie gali padėti gydyti sausus plaukus. Jie nėra brangūs ir juos lengva naudoti, o plaukai taip pat turi daug naudos.

 • Trys iš jų (medus. Varškė ir kiaušiniai) gerai išmaišykite.
 • Užtepkite pastą ant galvos trisdešimt minučių. Tai kondicionuoja plaukų šaknis, valo galvos odą ir leidžia gerai maitinti plaukus.
 • Nuplaukite jį šaltu vandeniu ir išdžiovinkite tik rankšluosčiu.

Tada būsite be sausų plaukų.

2. Avokadas ir medus:

Avokado pasta su medumi ir kiaušinio plakiniu puikiai tinka naudoti kaip kondicionierius sausiems plaukams. Vaisiuose esantys aliejai padeda sugrąžinti prarastus eterinius aliejus, natūraliai esančius mūsų plaukų galvos odoje.

 • Paruoškite pastą, sumaišydami avokadą, medų ir kiaušinį.
 • Įpilkite į jį šlakelį citrinos sulčių, kurios nuvalytų galvos odą nuo pleiskanų, nešvarumų ir nešvarumų ir leistų spynoms kvėpuoti.
 • Šį virtuvės įrankį naudokite trisdešimt minučių ir nuplaukite šaltu vandeniu.

Stebėkite, kaip grįžta blizgesys, kai tai darote tris kartus per savaitę mėnesį.

3. Kaukė su medumi ir kiaušiniais:

Taip pat sausiems plaukams kondicionuoti galima naudoti visą kiaušinį, sumaišytą su medumi. Močiutė visada sako: „dvidešimt minučių naudokite kiaušinių ir medaus pastą plaukams ir galvos odai“. Tai leidžia jūsų galvos odai išsivalyti, pamaitinti ir sugrąžinti eterinius aliejus, prarastus dėl aštrių cheminių medžiagų, naudojamų plaukų gaminiuose. Kai ši procedūra atliekama kartą per savaitę, ji sugrąžins blizgesį ir blizgesį. Tai viena geriausių ir puikiausių sausų plaukų procedūrų.

 • Sumaišykite vieną kiaušinį ir vieną šaukštą medaus ir suformuokite pastą.
 • Šią pastą tepkite ant plaukų ir palikite 20 minučių.
 • Nuplaukite kaip įprasta.

4. Varškės ir pieno procedūra sausiems plaukams:

Dauguma plaukų formavimo kosmetikos priemonių gali padaryti plaukus nuobodžius ir sausus. Netgi tarša ir nešvarumai, pleiskanos ir nešvarumai gali sukelti plaukų slinkimą ir sausumą, teigia ekspertai. Plaukai nusiurbia drėgmę ir praranda žvilgesį, todėl pieno produktai, vartojami ar vartojami lokaliai, daro stebuklus. Varškė ir pienas, sumaišyti plaukų plovimui, sugrąžina blizgesį ir panaikina bet kokios rūšies žalą. Pieno produktuose esanti pieno rūgštis pašalins nešvarumus ir nešvarumus. Įpilkite citrinos ir medaus, o sausų plaukų kondicionavimas pasirūpina.

 • Sumaišykite vienodus kiekius (po 2 šaukštus) varškės ir pieno, kad gautumėte plauti plaukus.
 • Įpilkite ½ citrinos ir šaukštą medaus.
 • Paruoštą mišinį laikykite trisdešimt minučių, tada nuplaukite šaltu vandeniu.

Atlikite tai tris kartus per savaitę ir stebėkite, kaip plaukai atsinaujina.

5. Citrina ir medus:

Sausi plaukai ne tik sukelia plaukų slinkimą, bet ir niežtinčią bei dvokiančią galvos odą. Šią būklę skatina bloga mityba, aplinka arba streso lygis, kurį patiriame kiekvieną dieną. Sumaišytos citrinų sultys su medumi daro stebuklus, kad tokių problemų nebūtų, o plaukai švytėtų ir žvilgėtų. Jūs netgi galite pridėti šiek tiek eterinių aliejų, kurie maitins galvos odą ir išlaikys ją sveiką bei drėkinamą.

6. Alaus gydymas sausiems plaukams:

Kai plaukai išdžiūsta ir suglebę, jums reikia alaus. Ne vartoti, o vartoti lokaliai. Alus turi daug mielių, kurios padeda putliems sausiems plaukams atrodyti švieži. Žinoma, kad gėrimas duoda greitų rezultatų.

 • Šampūnu ir kondicionuokite plaukus kaip įprasta.
 • Paskutiniam skalavimui naudokite pusę butelio alaus, tada nusausinkite rankšluosčiu, kad gautumėte geriausią efektą.

7. Medus ir pienas:

Jei jūsų plaukai ilgą laiką yra saulėje, o gal vandenyje esantys kieti mineralai ilgainiui sukėlė sumaištį, jums labai reikia pagalbos. Naudokite medų su pienu, kad drėkintumėte, išvalytumėte ir prižiūrėtumėte sausus bei pažeistus plaukus. Jis grąžina drėgmę ir išlaiko blizgesį bei švytėjimą. Naudokite šią priemonę taip dažnai, kaip norite, galbūt tris kartus per savaitę su švelniu šampūnu būtų gerai.

8. Medaus ir varškės procedūra sausiems plaukams:

Kai kurie netgi naudoja kukurūzų krakmolą, kad nuo jų plaukų būtų pašalinti nešvarumai ir nešvarumai, kurie, palikę be priežiūros, plaukai atrodo sausi ir negyvi. Kukurūzų krakmolo pasta, pagaminta iš varškės ir medaus, subalansuoja aliejaus lygį, o plaukai grįžta žvilgantys ir atšokę. Naudokite šį mišinį tris kartus per savaitę ir tai padarys jūsų plaukus laimingus ir sveikus.

 • Paimkite ½ puodelio paprasto jogurto.
 • Įpilkite 2-3 šaukštus medaus ir suformuokite pastą.
 • Šiuo mišiniu tepkite galvos odą ir plaukus.
 • Palikite 30 minučių ir nuplaukite kaip įprasta.

Gydymas sausiems plaukams

9. Avokadas:

Sausi slenkantys plaukai mielai atrodo ant pudelio namuose, o ne ant galvos. Avokadas gelbsti, jo pasta turi eterinių aliejų, kurie suteikia plaukams blizgesio. Baltymai padeda išlyginti plaukus ir juos tiesinti natūraliai, todėl nebereikia cheminių tiesintuvų ir plaukų procedūrų.

 • Sutrinkite vieną avokadą.
 • Sudrėkinkite plaukus ir pridėkite šią pastą prie plaukų.
 • Palikite 30 minučių ir nuplaukite kaip įprasta.

10. Bananas ir medus:

 • Paruoškite mišinį su grietine, sumaišyta su medumi ir bananų pasta (tai maitina galvos odą ir atgaivina sausus ir pažeistus plaukus.)
 • Palikite 20 minučių ir nuplaukite kaip įprasta.

Šį mišinį naudokite tris kartus per savaitę dvidešimt minučių; plaukų pakuotė duoda unikalių rezultatų. Ši plaukų kaukė yra viena iš efektyviausių sausų plaukų procedūrų tiek vyrams, tiek moterims.

11. Aloe Vera procedūra sausiems plaukams:

Kitas sausų plaukų gydymo būdas yra Aloe Vera. Šis natūralus ingredientas, pasižymintis puikia drėkinamąja savybe, suteikia jūsų plaukams blizgesio ir sveikumo tiek išorėje, tiek viduje.

Idealioje alavijo pakuotėje, skirtoje jūsų plaukams gydyti, turi būti:

 • Sumaišykite kelis arbatinius šaukštelius alavijo sulčių ir gelio su 1 ½ šaukšto kokosų aliejaus.
 • Į jį įpilkite 3 šaukštus jogurto.
 • Mišinį tepkite ant plaukų ir leiskite jiems nusistovėti bei pamaitinti šaknis.
 • Palikite veikti maždaug 20–30 minučių, tada nuplaukite pastą/mišinį įprastu šaltu vandeniu.

Kartojant šią procedūrą, jūsų plaukai vėl taps sveiki ir spindės

12. Majonezas:

Plaukų gydymas namuose sausiems plaukams dabar yra labai lengvas ir visi ingredientai yra prieinami namuose. Majonezas yra patikima ir patikima priemonė, skirta gydyti storus sausų plaukų kiekius. Jo naudojimas taip pat apsaugo nuo sausumo ir pleiskanų bei kitų galvos odos problemų.

 • Gerkite šiek tiek majonezo, lėtai tepkite jį ant plaukų, vengdami galvos odos.
 • Uždenkite plaukus dušo dangteliu arba plastikiniu dangteliu, palikite maždaug 10 minučių, tada nuplaukite sluoksnį šaltu vandeniu.

Reguliariai atlikdami aukščiau aprašytą procedūrą, akimirksniu pasieksite trapius plaukus.

13. Gydymas actu sausiems plaukams:

Sausų plaukų gydymas namuose neatrodo varginantis, kai naudojamas actas. Jo drėkinamosios savybės atkuria jūsų plaukų pH pusiausvyrą ir padeda plaukams išlaikyti drėgmę.

 1. Galite paimti 2-3 šaukštus acto ir kruopščiai pamasažuoti plaukus nuo šaknų iki galiukų ir nuplauti šaltu vandeniu.
 2. Kitas acto naudojimo būdas yra padaryti savo plaukams acto purškiklį. Norėdami tai padaryti, supilkite vandenį ir acto tirpalą į tuščią purškimo buteliuką ir retkarčiais purškite, taip pat bus užtikrintas nuolatinis sausų plaukų ištaisymas.

14. Kokosų aliejus ir kario lapai:

Netikite netikėta kokoso aliejaus ir kario lapų aliejaus, skirto sausai galvos odai gydyti, magija.

 • Paėmę kelis šaukštus kokosų aliejaus, įpilkite į jį 5–6 kario lapus. Įkaitinkite aliejų 2–3 minutes ir leiskite jam atvėsti.
 • Atvėsintą aliejų tepkite ant galvos odos.
 • Dabar uždėkite dangtelį po šiltu vandeniu. Ir švelniai masažuokite galvą aliejumi, kuris vis dar yra jūsų galvos odoje, tada palikite šlapią dangtelį, kad aliejus nusėstų plaukų folikuluose maždaug trisdešimt minučių, tada nuplaukite plaukus, kad gautumėte blizgesnius plaukus nei anksčiau.
 • Pakartokite šį skaičių kartų, kad galiausiai atsikratytumėte visų sausų plaukų.

15. Želatina:

Sausų plaukų gydymas namuose taip pat gali būti atliekamas naudojant želatiną, kuri atstato baltymus ir taip atkuria sausus ir pažeistus plaukus.

 • Paimkite šaukštą želatinos, įpilkite į puodelį šilto vandens, tada įlašinkite kelis lašus acto ir kelis šaukštus levandų, rozmarinų ar kokosų aliejaus.
 • Tepkite mišinį ant plaukų ir galvos odos ir uždenkite galvą.
 • Palikite mišinį penkiolika minučių, tada nuplaukite plaukus drungnu vandeniu.

Pakartojus šią procedūrą, kiekvieną dieną plaukai bus lygesni ir mažiau sausi.

Atlikite visas čia išvardytas procedūras, kiekvieną naktį sutepdami migdolų aliejumi. Tai užtikrina geresnį maitinimą. Jūs neprivalote būti ta „sausų plaukų mergina“ visiems, kurie nebežino jūsų vardo. Tiesiog atsisėskite ir leiskite šiems geriems aliejaus įsilaužėliams padaryti apgaulę.

Tikimės, kad pravers šios 15 naminių procedūrų, kaip atsikratyti sausų plaukų ir sveikų plaukų. Močiutė ir mama neklydo dėl savo metodų; pažvelk į jų gražias, laiko išbandymą atlaikančias šukuosenas. Jūs taip pat turėtumėte pasakyti „taip“ žolelių ir holistinėms procedūroms ir naudoti mažiau cheminių produktų sausiems ar pažeistiems plaukams valdyti.

Kaip gydyti sausus pažeistus plaukus?

1. Majonezas: Sausų plaukų gydymas namuose dabar yra labai lengvas, o visi ingredientai dabar yra prieinami namuose. Majonezas yra patikima ir patikima priemonė, skirta gydyti storus sausų plaukų kiekius.

2. Sviestas: Išbandykite kitą metodą, masažuodami sviestą, kad išgydytumėte sausus, trapius plaukus, kad jie blizgėtų. Uždenkite plaukus dušo dangteliu maždaug pusvalandį. Plaukite plaukus įprastu šampūnu ir išskalaukite sviestą. Voila, jūsų plaukai yra švelnesni ir padeda gydyti pažeistus plaukus, išdegintus vasaros saulėje.

3. Alyvuogių aliejaus kondicionavimas: Kondicionuokite plaukus alyvuogių aliejumi. Maitinkite plaukus 2 ½ puodelio šilto alyvuogių aliejaus, apvyniokite juos rankšluosčiu ir leiskite šiam gėrimui veikti 45 minutes. Tada nuplaukite šampūnu ir nuplaukite kaip įprasta. Tai apsaugo nuo plaukų pažeidimo ir taip pat juos gydo.

4. Arbatos skalavimas: Nuplaukite arbata. Galutiniam skalavimui po šampūno naudokite nesaldintą arbatą. Arbata taip pat gali pagerinti spalvą. Blondinės turi vartoti ramunėlių arbatą, o brunetės – juodąją. Tai padeda jūsų plaukams suteikti natūralų blizgesį.

5. Šampūno omletas: Padarykite „šampūno omletą“: sumaišykite vieną kiaušinį su šampūnu ir penkias minutes tepkite ant pažeistų plaukų. Nuplaukite plaukus ir pamatysite, kaip atstatomi baltymai.

Sausų slenkančių plaukų gydymas:

Migdolų aliejus ir kiaušinis – Sumaišykite ¼ puodelio migdolų aliejaus ir vieną kiaušinį. Supjaustykite plaukus ir pradėkite tepti mišinį. Palikite 40 minučių ir nuplaukite kaip įprasta. Šį mišinį tepkite kartą per savaitę, o plaukai greitai nesusiglamžys.

Kokosų aliejus ir vitaminas E. -Sumaišykite 1 dalį vitamino E aliejaus ir 3 dalis kokosų aliejaus. Tepkite visą galvos odą ir visą plaukų ilgį. Po 40 minučių plaukite plaukus. Naudojant šią priemonę kartą per savaitę, maitinami plaukai ir susidoroja su garbanomis.

Bananas – Sutrinkite bananą su 2 arbatiniais šaukšteliais medaus ir 1,3 puodelio migdolų aliejaus arba kokosų aliejaus. Šiuo mišiniu tepkite plaukus ir palikite 20-25 minutes. Kruopščiai nuplaukite šampūnu ir kondicionieriumi. Tai padeda gydyti itin garbanotus plaukus.

Citrina ir medus – Sumaišykite 2 šaukštus medaus su 2 šaukštais citrinos sulčių su stikline vandens. Šiuo mišiniu užpilkite ką tik išplautus plaukus ir porą minučių masažuokite plaukus. Nuplaukite drungnu vandeniu ir šampūnu. Tai pagerina jūsų plaukų sveikatą, pagreitina plaukų augimą ir suteikia subtilių atspalvių dėl balinimo medžiagos.

Kokoso pienas -Kaitinkite 2-3 šaukštus kokosų pieno, kol jis sušils. Tepkite ant plaukų ir palikite 30 minučių. Nuplaukite ir nuplaukite šampūnu kaip įprasta. Naudojant tai du kartus per savaitę, atstatomi pažeisti ir slenkantys plaukai.

Sausų trapių plaukų gydymas:

 1. Naminis karšto aliejaus apdorojimas – sumaišykite lygiais kiekiais migdolų aliejaus, simondsijų aliejaus, alyvuogių aliejaus ir kokosų aliejaus ir pašildykite. Masažuokite šį aliejų ir apvyniokite rankšluosčiu. Nuplaukite švelniu šampūnu. Po septynių dienų jūsų plaukai bus minkštesni, žvilgantys ir sveikesni.
 2. Vandens ir kiaušinių trynių mišinys – sumaišykite 2 kiaušinių trynius ir tris šaukštus vandens, kol mišinys taps purus. 30 minučių tepkite ant plaukų ir nuplaukite šaltu vandeniu. Dėl to jūsų plaukai akimirksniu spindi.
 3. Augalinis aliejus ir medaus kaukė – sumaišykite 2 šaukštus medaus ir 2 šaukštus augalinio aliejaus ir tepkite ant plaukų kaip kaukę. Po 15 minučių nuplaukite ir nuplaukite šampūnu kaip įprasta.
 4. Medaus plaukų kaukė – sumaišykite 1 šaukštą medaus ir 2 šaukštus aliejaus (kokosų arba alyvuogių arba simondsijų). Užtepkite ant sausiausių plaukų dalių ir palikite 20 minučių ir nuplaukite kaip įprasta.
 5. Gramo miltų pakuotė – sumaišykite 1 puodelį kokosų pieno su 3 šaukštais gramų miltų. Šį mišinį tepkite nuo šaknų iki galiukų ir palikite 15-20 minučių. Nuplaukite jį drungnu vandeniu. Šis mišinys kondicionuoja plaukus ir daro juos minkštus.

Štai keletas patarimų, kaip gydyti sausus plaukų galiukus:

1. Gili būklė – atkurkite pažeistų plaukų gyvybę ir pridėkite blizgesio bei tekstūros. Naudokite kondicionierių ar aliejus, tokius kaip kokosų aliejus, migdolų aliejus arba simondsijų aliejus.

 • Sudrėkinkite plaukus ir padenkite kiekvieną plaukų sruogą kondicionieriumi / aliejumi. Atskirkite kiekvieną sruogą pirštais arba plačiomis dantimis šukomis,
 • Uždenkite plaukus rankšluosčiu arba dušo dangteliu.
 • Palikite jį valandai, kad pasiektumėte geriausių rezultatų, palikite per naktį,
 • Nuplaukite šampūnu ir nuplaukite plaukus kaip įprasta.

2. Namų plaukų kaukė – naudokite šią kaukę prieš šampūną ir pažiūrėkite, kaip magija veikia sausus galiukus.

 • Sumaišykite 2 šaukštus medaus arba vieną bananų ar avokado košę arba 2 šaukštus jogurto arba 1 plaktą kiaušinį arba dviejų ar daugiau mišinį.
 • Užtepkite šią kaukę ir palikite 10-15 minučių.
 • Nuplaukite šampūnu ir nuplaukite plaukus kaip įprasta.

3. Kokosų ir avokadų pakuotė – Avokadas turi gerųjų riebalų, baltymų, mineralų ir vitaminų A, D, E, K ir B, maitina ir gydo sausus plaukus.

 • Sutrinkite vieną avokadą, įpilkite ½ puodelio kokosų pieno ir pasukite.
 • Šią pastą tepkite ant plaukų, pradedant nuo šaknų iki pat galiukų.
 • Palikite 45 minutes ir plaukite plaukus kaip įprasta.

Laikykitės šių paprastų namų priemonių sausiems plaukams, o reguliariai naudojant šias procedūras, akimirksniu atstatysite žvilgančius plaukus.