Ar susiduriate su sausų plaukų problema? Visi žinote, kad sausų plaukų problema pablogėja visą žiemos laikotarpį. Šiltų aliejų terapija šiuo laikotarpiu nėra labai palanki, nei prabangūs gamykliniai kondicionieriai neparodo pageidaujamų rezultatų.

Namų kondicionierius sausiems plaukams

Laimei, virtuvėje yra sudedamųjų dalių, iš kurių galite sukurti sėkmingą kondicionierių, padedantį turėti lygius ir šilkinius plaukus visą žiemą. Yra daug būdų, kuriais galite atkreipti dėmesį į pažeistus plaukus, naudodami paprastą naminį plaukų kondicionierių sausiems pažeistiems plaukams. Naudodami patikimus natūralius ingredientus galite pasigaminti didelių kondicionierių ir plaukų kaukių, kad atgautumėte sveiką plaukų tekstūrą.

Čia yra 9 geriausi naminiai kondicionieriai sausiems plaukams:

1. Alyvuogių aliejus:

Namų kondicionierius sausiems plaukams - alyvuogių aliejus

Jei tikrai norite švelnesnių ir švelnesnių plaukų, išbandykite alyvuogių aliejų. Jis aprūpina drėgme ir maistinėmis medžiagomis. Tai yra vienas iš geriausių ingredientų, kurį taip pat galite ilgai laikyti ir tiesiog prieinamas.

Ingridientai: 1/4 puodelio alyvuogių aliejaus ir 1/2 puodelio įprasto kondicionieriaus

Kryptis: Dubenyje sumaišykite abu ingredientus. Sutepkite savo plaukus skyriuje. Išnykti bent 15

minučių, šukos, taip pat nuplaukite.

2. Taukmedžio sviestas:

Namų kondicionierius sausiems plaukams - taukmedžio sviestas

Tai skiriasi nuo kelių ingredientų, dėl kurių dingsta #skilinėjantys galai, todėl jūsų plaukai atrodys tankūs ir žavūs. Man rūpi šis naminis plaukų kondicionierius! Tai šiek tiek giliai, todėl jums nereikės tiek daug naudoti!

Ingridientai:

½ puodelio alyvuogių aliejaus, 1 1/3 puodelio taukmedžio sviesto, ½ uncijos kvapiojo aliejaus (pvz., Levandų aliejaus arba rozmarinų aliejaus) 1 arbatinis šaukštelis vitamino E aliejaus

Nurodymai:

Šiltas taukmedžio sviestas neskubėdamas vidutiniame puode laukė, kol jis tapo skystas. Įdėkite jį į alyvuogių aliejų. Leiskite mišiniui atvėsti 30-40 minučių. Neleiskite jam visiškai sustingti. Įtraukite į vitaminą E ir kvepalų aliejų. Beat mišinys laukia, kol gausite lengvą putą, pavyzdžiui, pastovumą. Supilkite mišinį į sandarų indą.

3. Kondicionierius su avokadu ir bananais:

Kondicionierius su bananais ir avokadu

Sudedamosios dalys:

Bananas, kiaušiniai, medus, ypač tyras alyvuogių aliejus ir avokadas.

Kryptis:

Paimkite avokadą; žievelės avarijos ji laukia, kol taps pasta. Tada gaukite pusę banano ir įdėkite apie 2 šaukštus alyvuogių aliejaus. Gerai sumaišykite su avokadų pasta. Sumaišykite kiaušinį su bananų ir avokado mišiniu maišytuve, kol jis bus minkštas.

Kaip taikyti:

Taikykite tai nuo plaukų viršaus iki apačios ir palikite kondicionierių 10 minučių ir nuplaukite vandeniu. Jūs pastebėsite, kad jūsų plaukai tampa minkšti ir žvilgantys.

4. Medus:

Namų kondicionierius sausiems plaukams - medus

Kitas naminis plaukų kondicionierius, apie kurį mes kalbėsime, yra medaus plaukų kondicionierius!

Ingridientai:

4 šaukštai šviesaus alyvuogių aliejaus, 1/2 puodelio „Savannah Bee Company“ medaus (galite pakeisti bet kokį vietinį ar ekologišką medų)

Nurodymai:

Mažame dubenyje sumaišykite medų ir alyvuogių aliejų, kol jie visiškai įsimaišys. Perkelkite mišinį per piltuvą į plastikinį butelį, suspausdami viršutinį dangtį. Kai būsite pasiruošę naudoti, švelniai virpinkite mišinį ir įtrinkite į plaukus, laukdami ramiai uždengto. Uždenkite galvą dušo dangteliu, be to, kondicionierius gali būti laikomas ant jūsų plaukų mažiausiai 30 minučių ir valandą. Šampūnas ir kruopščiai nuplaukite plaukus.

5. Kokosų pienas:

Namų kondicionierius sausiems plaukams - kokosų pienas

Šiame „Kokosų pieno“ namų plaukų kondicionieriuje mes kalbėsime!

Ingridientai:

1 puodelis kokosų pieno, 2 šaukštai kokosų aliejaus ir 1 avokadas.

Nurodymai:

Pašalinkite, duobę ir sutrinkite avokadą. Įpilkite kokosų pieno su kokosų aliejumi, taip pat sumaišykite, kol sklandžiai. Dabar sumaišykite visus ingredientus ir palikite apie 10-15 minučių.

Tada turite sumaišyti visus aukščiau išvardintus ingredientus ant plaukų ir palikti 10–15 minučių, nuplauti, tada šampūnu.

6. Moliūgų plaukų kaukė:

Namų kondicionierius sausiems plaukams - moliūgų plaukų kaukė

Turite žinoti, kad idealiai tinka konservuotų moliūgų atraižoms (nes yra amžinai likučių). Moliūgai turi daug stulbinančio pelno-jie turtingi vitaminais A ir C, kaliu, beta karotinu ir cinku.

Kryptis:

Įpilkite 1–2 šaukštus medaus su įgimtais drėkintuvais į vieną puodelį moliūgų tyrės ir pakuotės tiek, kiek galite ant plaukų ir galvos odos. Jums reikės arba supakuoti plaukus į sarano įvyniojimą, kitaip užsidėjus dušo kepuraitę, kad kaukė liktų vietoje. Leiskite jam sėdėti mažiausiai 15 minučių, tada nuplaukite.

7. Obuolių sidro acto kondicionierius:

Namų kondicionierius sausiems plaukams - obuolių acto kondicionierius

Obuolių sidro acto plovikliai padeda išaiškinti ne tik lygias plaukų odeles – svarbiausia blizgančių plaukų paslaptis! Pridėkite šaukštą acto prie 1/2 puodelio vandens ir išpilkite virš drėgnų plaukų. Įpilkite porą lašų eterinio aliejaus, jei aromatas yra didesnis.

Kryptis:

Tepkite ant visų plaukų, leiskite jam sėdėti 5 minutes, tada nuvalykite. Aitrumas acte padeda uždaryti didžiausią jūsų plaukų sluoksnį – odeles, jas pastatant.

8. Cinamono, medaus ir pieno kondicionierius:

Namų kondicionierius sausiems plaukams - cinamonas, medaus plius kondicionierius

Turite žinoti, kad šis naudingas kondicionierius yra pilnas pieno baltymų, tokių kaip kazeinas, ir jie suteikia plaukams drėgmės, apimties ir blizgesio. Tai geriausias kondicionierius sausiems plaukams, nes cinamonas vaidina svarbų vaidmenį atkuriant galvos odos ir šaknų kraujotaką, o tai padeda plaukams sustiprėti.

Sudedamosios dalys:

2 valgomieji šaukštai medaus, 2 kiaušiniai, 1/4 puodelio majonezo, 2 šaukštai miltelių su cinamonu ir 4 valgomieji šaukštai pieno.

Kryptis:

Sumaišykite visus komponentus stikliniame dubenyje ir šiek tiek pašildykite, įdėdami į dubenį su šiltu vandeniu. Užtepkite pašildytą mišinį ant galvos odos ir plaukų, be to, palikite pusvalandį. Nešiokitės dušo dangtelį ir užrakinkite jį rankšluosčiu, nes viskas gali būti netvarkinga. Gerai nuplaukite vandeniu, po to naudokite šampūną.

9. Avokadas:

Namų kondicionierius sausiems plaukams - avokadas

Kitas naminis plaukų kondicionierius, kurį ketiname atrasti, yra plaukų kondicionierius avokadas! Avokadai tikrai turtingi gerais riebalais, o tai reiškia, kad plaukai bus itin žvilgantys, itin lengvai valdomi, visiškai lengvi ir erdvūs!

Ingridientai:

2 šaukštai alyvuogių aliejaus, 2 šaukštai vandens, 2 šaukštai riebios grietinėlės, vienas avokadas.

Nurodymai:

Sumaišykite visa tai, tyrinėkite tai per nuostabius plaukus ir apsiaukite skalbimo dangteliu. Maždaug 20 minučių, net jei jis giliai įsiskverbia į plaukų folikulus. Nuplaukite kondicionierių drungnu vandeniu. Nusiplaukite {nenorite aromatizuoti kaip avokadas}, nuplaukite, be to, esate pasiruošę.