Vienas iš svarbiausių ir efektyviausių plaukų gaminių rinkoje šiuo metu yra plaukų serumai. Plaukų serumai, esantys sausų plaukų moterų sąrašo viršuje. Dėl šių produktų plaukai tampa blizgūs ir nesusipainioja. Moterys, kenčiančios nuo plaukų problemų, kurias sukelia kenksmingi saulės spinduliai, patiks šiems plaukų produktams. Šių produktų poveikis išlieka ilgiau, palyginti su kitais plaukų gaminiais. Po plovimo užtepus plaukų serumo, plaukai taps blizgūs ir spindės kaip niekada anksčiau. Rinkoje yra daug plaukų serumų, tačiau visi jie gali netikti sausiems plaukams.

Plaukų serumai sausiems plaukams

Geriausias serumas sausiems plaukams:

Žemiau yra keletas geriausių plaukų serumų sausiems plaukams, kuriuos galite įsigyti šiuo metu.

1. John Frieda Frizz-Ease plaukų serumas:

Plaukų serumai sausiems plaukams 1

Pasak stilistų, tai geriausias plaukų serumas sausiems plaukams. Produktas geriausiai tinka sausiems plaukams ir padeda atsikratyti garbanotų sruogų. Panaudojus šį serumą, jūsų sausi plaukai atrodys daug šilkiniai, palyginti su ankstesne būkle. Jei gyvenate sausoje ir šaltoje šalyje, šis produktas padės atsikratyti žalos, kurią jūsų plaukai sukelia atšiauriomis oro sąlygomis. Serume taip pat yra UV filtras, kuris

efektyviai apsaugo plaukus nuo kenksmingų saulės spindulių.

2. „L’Oreal Paris Smooth Intense Hair Serum“:

Plaukų serumai sausiems plaukams 2

Moterys su nekontroliuojamais ir sausais plaukais gali išbandyti šį „L’Oreal“ plaukų serumą. Priemonė sėkmingai padaro plaukus lygius dėl argano aliejaus kiekio. Tai lengva formulė, kuri nesukelia plaukų. Atvirkščiai, mokslinė formulė padeda atkurti plaukus nuo šaknų.

3. Vynuogių sėklų blizgesio serumas:

Plaukų serumai sausiems plaukams 3

Tai turbūt geriausias sprendimas sausiems plaukams. Tai daro plaukus sveikus nuo šaknų ir suteikia jiems nepakartojamą žvilgesį. Sausus plaukus galite natūraliai paversti lygiais ir šilkiniais plaukais per kelias dienas nuo naudojimo.

4. Matrix Biolage giliai išlyginamasis serumas:

Plaukų serumai sausiems plaukams 4

Galite tiesiog atspėti iš pavadinimo ir išsiaiškinti, kad šis serumas padarys plaukus lygius, įsiskverbdamas giliai į galvos odą. Produkto sudėtyje yra avokadų aliejaus, sutramdančių polimerų ir vynuogių aliejaus. Visi šie natūralūs elementai užrakins drėgmę plaukuose ir išliks sveiki bei žvilgantys.

5. Kerastase Noctogenist Serum Nuit:

Plaukų serumai sausiems plaukams 5

Serumas veikia per naktį ir pašalina įvairius elementus, kurie gali sukelti sausumą. Jis taip pat kovoja su sausomis oro sąlygomis ir maitina plaukus. Tai geriausios plaukų priežiūros priemonės, skirtos atgaivinti produktą.

6. Kerastase Nutritive Oleo-Relax serumas:

Plaukų serumai sausiems plaukams 6

Tai dar vienas nuostabus „Kerastase“ produktas. Lyginamasis serumas pagamintas iš efektyvios formulės, kuri pašalina slenkančius plaukus ir maitina plaukus.

7. „Schwarzkopf OSIS Magic Finish Anti-Frizz Serum“:

Plaukų serumai sausiems plaukams 7

Serumas yra toks geras, kad norėsite pakeisti dabartinį plaukų serumą šiuo. Tai suteiks jums greitų rezultatų, nes plaukai tampa blizgūs. Jei susiduriate su suskaidytais galais, naudokite šį produktą.

8. „Dove“ maitinamojo aliejaus priežiūros serumas:

Plaukų serumai sausiems plaukams 8

„Dove“ maitinamųjų aliejų priežiūros serumas yra puikus produktas. Jis turi kokosų aliejaus, saulėgrąžų, migdolų ir tt naudą, todėl plaukai tampa sveiki ir žvilgantys. Šio serumo pagalba atsisveikinkite su sausumu.

9. „Organix“ vanilės šilko serumas:

Plaukų serumai sausiems plaukams 9

Produktas pasižymi vanilės aliejumi, kuris išvalo sausus plaukus. Jis taip pat apsaugo plaukus nuo sausumo ir tarnauja švelniai. Panaudojus šį produktą, plaukai natūraliai atrodys žvilgantys.