Valio! Nors 35 nėštumo savaitė! Jūs beveik ten! Dabar jūsų kūdikiui gimdoje liko labai mažai dienų. Ir dabar jis yra beveik paruoštas gyvenimui realiame pasaulyje. Tikėtina, kad 35 -ąją savaitę jie svers apie 5,5 svaro ir bus apie 46,2 cm (18 colių) ilgio.

Jie daug praktikuos žindymo judesiais. Ir yra pasirengęs užsiimti tuo pačiu pirmuoju pašaru po gimdymo. Pradės judėti toliau savo dubenį, paruoštą D dienai.

Kūdikiui bėgant reikia nuolat stebėti, todėl visas devynių mėnesių nėštumo procesas yra padalintas į savaitės formatą, kuriame medicinos požiūriu 40 nėštumo savaičių sudaro visą nėštumo procesą. Štai kodėl 35 -ąją savaitę žinote, kad jau einate paskutinės dienos link.

35 nėštumo savaitės

Turinys:

 1. Mėnesiai ir trimestras, nurodantys 35 nėštumo savaites
 2. Faktai, kuriuos reikia žinoti apie savo kūdikio judesius
 3. 35 savaičių nėštumo simptomai
 4. Fiziniai ir psichologiniai pokyčiai
 5. 35 savaičių nėščios kūdikio dydis ir svoris
 6. Kūdikis & Pilvas atrodo kaip 35 nėštumo savaitės
 7. Kūdikio padėtis 35 nėštumo savaitę
 8. Savaitės dieta ir mankšta
 9. 35 nėštumo savaitės svorio padidėjimas
 10. Seksas per šią savaitę
 11. Savaitės patarimai ir atsargumo priemonės 35 nėštumo savaitėms
 12. Nėščios moters pokyčiai
 13. Medicininiai tyrimai ir nuskaitymas 35 nėštumo savaitę
 14. Kokių atsargumo priemonių reikia imtis per 35 nėštumo savaites?
 15. Trisdešimt penkių savaičių galimos nėštumo problemos
 16. Pirmasis nėštumas po 35 metų
 17. Kontroliniai sąrašai 35 nėštumo savaitę
 18. 35 savaičių nėščiosios skausmas ir diskomfortas

Mėnesiai ir trimestras, rodantys 35 nėštumo savaites vaisiui:

Paskutiniame etape, ty trečiąjį nėštumo trimestrą. Tikimasi, kad jūsų kūdikis daug judės, o judesiai jums taps vis akivaizdesni. Nuo 7 iki 8 mėnesio jūsų kūdikis bus 14 colių ilgio ir sveria apie 1 kg. Ir jis reaguos į dirgiklius, įskaitant garsą, skausmą ir šviesą. Tai reiškia, kad jei dainuosite lopšinę, kūdikis jus išgirs. Jei jūsų kūdikis visą šį laiką būtų sveikas, jūsų mityba būtų pavykusi. Subalansuota mityba visada veikia, būtent jums reikia tinkamo folio rūgšties, baltymų ir cholino kiekio, kad jūsų kūdikio sveikatai būtų suteiktos maistinės medžiagos ir turtingi vitaminai. Toliau sekite sekančias penkias savaites.

Žiūrėti daugiau: 32 savaičių nėštumo vaisiaus vystymasis

Faktai, kuriuos reikia žinoti apie kūdikio judesius:

 • Galbūt jūsų kūdikis jau buvo susižadėjęs, o dabar jis galėjo judėti žemyn jūsų dubeniu. Dusulys, kurį jaučiatės, dabar palengvės. Šis reiškinys vadinamas „apšvietimu“.
 • Šią savaitę jūsų kūdikis sveria apie 5 svarus ir bus maždaug 18 colių ilgio.
 •  Kūdikis atrodo beveik panašus į naujagimį, nes jis išvystė visas jo kūno dalis. Nors iki jų gimimo jie priaugs šiek tiek daugiau svorio.
 • Jūsų kūdikis kiekvieną savaitę priauga beveik pusę kilogramo.

35 savaičių nėštumo simptomai:

Lyties pripažinimas:

Jums nebereikia laukti, kol pasirodys kūdikių vardai. 35 savaičių nėščioms moterims galite atlikti ultragarsą ir sužinoti, ar laukiate berniuko, ar mergaitės. Iki šios savaitės augantis jūsų gimdos vaisius neišvengiamai išsivystys ir subręs jos lytinius organus. Nors procesas prasidėjo gana seniai, šios savaitės pabaigoje jis juos ištobulins.

Berniuko atveju jūsų vaisiaus kapšelis išsivystė iki galo. O dabar sėklidės beveik ten tik slysta žemyn ir laukia, kol nukris.

Mergaitės atveju jos lytiniai organai greitai subręstų, augant išorinėms lytinėms lūpoms. Nustebsite sužinoję, kad ji jau turi septynis milijardus primityvių kiaušinių. Gimimo metu skaičius sumažėtų iki dviejų.

Refleksas:

Na, kaip nevalingai žiovaujate, kai esate mieguistas, ir kaip mirksi, kai saulės spinduliai patenka tiesiai į akis. Na, to niekas tau nemokė, ir tas pats pasakytina apie tavo mažylį. Kai būsite maždaug 35 nėštumo savaitė, pastebėsite mažytę kūdikio širdelę, rodančią specifinį bendrą refleksą. Pirmasis pradedamas nuo žagsėjimo, kuris yra lėtas ir laipsniškas ir kurį gali pajusti mama. Vėlgi, nė vienas iš jų neturi jokių problemų. Kitas refleksas yra žiovulys, po kurio eina miegas, o kai pasiseka, galite pagauti jį miegantį savo mėgstamiausioje padėtyje.

Gaukite lipdukus:

Iš pradžių, kai kūdikis pradėjo augti, tai buvo tik skeleto struktūra. Laikui bėgant jis vis labiau užaugo ir iki šios savaitės pabaigos jis prisipildys apkūnių skruostų ir suglebusių rankų. Lėtai, kaip vernix caseosa, minkštą sūrį primenanti medžiaga, dengianti jo kūną, pradeda tirpti po juo esančiais riebalų sluoksniais, todėl jūsų kūdikis iki šios savaitės pabaigos bus sveikas ir suglebęs. Laikui bėgant jis vis labiau auga ir dabar sveria šiek tiek daugiau nei 5 kilogramus.

Atsakymas:

Visą tą laiką kūdikis klausėsi jūsų kalbų, klausėsi mėgstamos uogienės ir vertino jus supantį pasaulį. Taigi 35 -osios savaitės pabaigoje jūs suprasite, kad jūsų kūdikis dabar susipažino su tais konkrečiais balsais ir pradėjo į juos reaguoti. Galite balsu paskatinti jos judesius ultragarsu. Taip pat vystosi jos jautrumas šviesai. Štai kodėl, jei apšviesite jos veidą virš pilvo, ji privers susigūžti ar nusigręžti. Ji gali jums atsakyti subtiliu smūgiu ar smūgiu.

Tikėtina priemonė:

Kūdikis bus matuojamas, kai tik jis atvyks. Visada reikia tinkamai išmatuoti kūdikį, nes tai nulems jo gyvenimą. 35 savaitę kūdikis sveria apie 2,4 kilogramo ir bus maždaug 46 cm (nuo galvos iki kojų). Tai yra pagrindinis kūdikio matavimas, ir jei jis yra didesnis nei šis, gimdymo procedūra turės tam tikrų problemų.

Amniono skysčiai:

Palyginti su kitomis savaitėmis, vaisiaus vandenų bus mažiau, o gimdoje bus daugiau kūdikio porcijų. Tai reiškia, kad pamažu artėjate prie paskutinės savaitės ir po kelių dienų gimdysite.

Kartu su kūdikiu motina taip pat patiria tam tikrų pokyčių. 40 savaičių laikotarpis yra padalintas į tris trimestrus. Pirmąjį trimestrą proceso pradžia pažymima diskomfortu. Kas lėtai palengvėja antrąjį trimestrą. Trečiąjį trimestrą kūdikis ir mama vėl susiduria su problemomis.

Nevirškinimas:

Kūdikiui augant vis daugiau, galite gana gerai įsivaizduoti, kad kūdikis stumia ir spiria daiktus, kad jai būtų vietos. Tokio proceso metu kūdikis stumia į viršų skrandžio turinį, kuris apsaugo raumeninį skrandžio maišelį. Mažėjant maišelio plotui, veikiamos ir funkcijos, nes skrandžio maišelis dabar jaučia, kad trūksta vietos maistui apdoroti. Tai gali būti didėjanti jūsų sunkaus virškinimo priežastis.

Dažnos pertraukos vonios kambaryje:

Pertraukos vonios kambaryje poreikis didėja, nes kūdikis dabar daro daug didesnį spaudimą apatinei pilvo daliai, kur yra šlapimo pūslė. Įprastą dieną, būdama nėščia, moteris gali leisti šlapimui kauptis tol, kol jis prisipildys, o paskui išsiskiria. Kūdikiui šlapinantis ir sukuriant perteklinį spaudimą, mama praranda galimybę sulaikyti šlapimą, todėl dažnos pirmojo trimestro pertraukos vonioje vėl sugrįžta.

Nėštumo kaukė:

Iki šiol pastebėjote, kad nėštumo kaukė tampa vis akivaizdesnė. Laikui bėgant kūdikis užauga, o kartu ir kitos problemos. Jūsų paauglystės spuogai dabar vėl jus persekioja kartu su dėmėmis ir strazdanomis, kurios auga kiekvieną dieną. Tačiau nesijaudinkite dėl to, nes jūsų nėštumo dienos baigiasi, taip pat ir jūsų pleistrai bei dėmės.

Pasirengimas darbui:

Maždaug tuo metu „Braxton Hick“ darbas pastoviu greičiu nutrūks, didėjant intervalams. Tai yra juokingi susitraukimai, kuriuos praktikuoja jūsų kūnas, ir kaip šios priverstinės demonstracijos dalis turite prisitaikyti prie diskomforto ir įgyti patirties, kaip tai bus. Tai tik pažadinimo raginimas jūsų kūnui ir toliau praktikuoti būsimus veiksmus.

Fiziniai ir psichologiniai pokyčiai per 35 nėštumo savaites:

 • Dažniausiai pasitaikančius pokyčius nėštumo laikotarpiu sunku paslėpti nuo išorinio pasaulio. Vaisius auga lėtai, taip pat ir motinos pilvas. Daugeliui moterų į šį augimą atsižvelgiama nuo 4 nėštumo mėnesio, o po to jūsų pilvas toliau auga. Jūsų vaisiaus augimas pilvo viduje sukuria fizinius pokyčius ir kūno viduje.
 • Dėl šio augimo motinos kūno organai prisitaiko prie mažos erdvės. Dėl šio koregavimo sumažėja apetitas, todėl padidėja poreikis šlapintis, sumažėja plaučių talpa ir atsiranda apatinės nugaros dalies skausmas, nes kūdikio apkrova didėja. Motinos kraujas taip pat maitina kūdikį.
 • Nors dažnai manoma, kad hormoniniai pokyčiai, atsirandantys organizme, yra daugelio emocinių pokyčių priežastis, yra keletas rimtų priežasčių, kodėl nėščios mamos išgyvena šią trauminę fazę ir gali jaustis šiek tiek palankios oro sąlygomis nėštumo metu ir po jo..
 • Gydymas emociniais pokyčiais nėštumo metu apima tokias sąlygas kaip pogimdyminės depresijos galimybė, kuri yra žinoma akušeriui.
 • Kiti emociniai pokyčiai nėštumo metu apima nemalonų pojūtį susilaukus kūdikio, nerimą dėl naujagimio priežiūros ir netgi kartais gali kilti neigiamų emocijų apie kūdikį, pavyzdžiui, kaip ketinate auginti savo vaiką. esate vieniša mama arba kaip susitvarkysite su kūnu po gimdymo ir kitais tokiais klausimais, be to, miego trūkumas taip pat turi įtakos naujajai mamai ir tėčiui. Šie emociniai pokyčiai taip pat yra plačiai paplitę ir turėtų būti aptarti su akušeriu.

Žiūrėti daugiau: 33 savaičių nėščios kūdikio svoris

35 savaičių nėščios kūdikio dydis ir svoris:

35 -ąją savaitę jūsų kūdikis atrodo beveik kaip naujagimis kūdikis – ir dabar tik kelios savaitės, kol galėsite susitikti su savo mažyliu! Jūsų kūdikiui gimdoje liko labai nedaug savaičių, ir dabar jis yra beveik paruoštas gyvenimui už gimdos! Šią savaitę jie greičiausiai svers apie 5,5 svaro (5 svarus) ir bus apie 46,2 cm (18 colių) ilgio.

Kūdikis & Pilvas atrodo kaip 35 nėštumo savaitės:

Po 35 nėštumo savaičių kūdikis yra didelis kaip ananasas. Jis yra apie 18 colių nuo galvos iki kulno. Dabar jis ar ji neprailgs, bet priaugs svorio. Dabar jūsų vaisius sveria apie 5 kilogramus ir greičiausiai prieš gimdydamas jį priaugs kilogramo ar daugiau kūdikio riebalų.

Kūdikio padėtis 35 nėštumo savaitę:

Kūdikio padėtis nurodo kūdikio vietą jūsų gimdoje. Nesvarbu, ar jūsų kūdikis gimdoje atsigręžia į dešinę ar į kairę, ar pirmas galvą ar pėdas. Jūsų kūdikis plaukioja jūsų pilve ir dažnai keičia savo padėtį nėštumo pradžioje ir viduryje. 35 savaičių nėštumo kūdikių padėtys yra šios:

 • Pirmosios galvos padėtis vadinama viršūnės padėtimi.
 • Pėdų pirmoji padėtis yra žinoma kaip sėdynės padėtis.
 • Padėtis gulint į šoną vadinama skersiniu vaizdu.

Savaitės dieta ir mankšta:

Ką valgyti ?

Šiuo nėštumo laikotarpiu būtina laikytis tinkamos mitybos. Juk tai, ką valgysite kūdikiui, tuo bus aprūpinta. Kūdikis yra subtilus ir patirs tam tikrų pokyčių, kol jis bus įkištas į pilvą. Taigi, vienas iš svarbiausių dalykų per šį laiką yra dieta, kuri leis jums sekti artėjančius pokyčius. Maistas yra didelė dalis, todėl šiek tiek aptarkime. Valgyti gerai yra gudrybė.

Turtingas ir riebus maistas:

Jei kenčiate nuo virškinimo sutrikimų, skrandžio infekcijos ir pan., Nustokite valgyti užkandžius su šokoladu ir nevalgykite sočių ir riebių maisto produktų. Kai kurie aštrūs maisto produktai nepadeda, todėl, išskyrus tam tikrus prieskonius, venkite poilsio, kitaip galite susirgti virškinimo sutrikimais, rūgštingumu, rėmeniu ir pan., Ir tai nebus malonu, ypač laikantis šios 35-osios nėštumo savaitės dietos.

Žiediniai kopūstai:

35 -ąjį laikotarpį reikia tinkamai suvartoti vitamino K. Jei norite išlikti sveiki, tada vartokite žalias lapines daržoves, kuriose yra vitamino K, o vienas iš jų yra žiediniai kopūstai. Yra ir kitų vitamino K turinčių maisto produktų, tokių kaip brokoliai, kopūstai, žaliosios pupelės ir kt.

Sojos pupele:

Tai dar vienas nuostabus dalykas, kuris padės išlaikyti jūsų sveikatą. Sojos pupelėse yra tinkamos vitamino K proporcijos, ir tai jums bus naudinga. Jei nenorite kentėti nuo virškinimo sutrikimų ir vis dar turite sveikų daiktų, tada paimkite. Jie yra:

Pratimai 35 nėštumo savaitę:

Didėjantis svoris yra viena iš problemų, kurios erzina tas moteris, ypač tas, kurios gyvena sveiką gyvenimo būdą. Jiems teks su tuo susitvarkyti dabar. Tačiau vis tiek galite išlikti tinkami ir judrūs valgydami sveiką maistą ir ryte vaikščiodami mažu intensyvumu. Vaikščiojimas visada padeda išlaikyti kūną sveiką ir protą aktyvų.

35 nėštumo savaitės svorio padidėjimas:

Svorio padidėjimas gali būti tikras susirūpinimas nėščiai moteriai. Be to, papildomas kūdikio svoris, atrodo, kad dauguma moterų nėštumo metu priauga papildomų kilogramų, o per didelis sveiko maisto kiekis gali būti laikomas atsakingu už tai. Jei turite rimtų problemų su maistu, pabandykite sumažinti apgaulingą maistą, nes kartais taip pat turite nesveiko maisto, nes niekas negali valgyti sveiko maisto daugelį savaičių.

Jei susiduriate su problemomis organizuodami savo mitybą, kreipkitės į specialistą. Kartais dėl per mažo fizinio krūvio gali kilti tokių svorio padidėjimo problemų. Net jei esate nėščia, turėtumėte stengtis kuo geriau išlikti tinkama. Turėsite nešiotis tik savo perteklinius kilogramus, o niekas kitas to nepadarys. Išlaikyti hidrataciją taip pat padeda išlikti tinkamam ir sumažinti maistą. Mažų patiekalų valgymas per trumpesnį laiko tarpą taip pat padeda išlaikyti tinkamą svorį nėštumo metu

Švelnios krūtys:

Vienas iš labiausiai paplitusių nėštumo simptomų yra krūtų skausmas. Jei susiduriate su švelniu krūtų ir krūtų skausmu, be konsultacijos su ekspertais (gydytoju) nieko negalite padaryti.

Kita vertus, kai kurie dalykai neturi tokio ilgalaikio palengvėjimo. Bet jūs galite juos išbandyti.

Seksas per šią savaitę:

Šią savaitę tikrai galėsite užsiimti seksualine veikla. Per šią savaitę seksas yra gerai, ir jei tik nepadarysite jo gana intensyvaus, tikrai galėsite užsiimti seksu. Pasimėgavimas meile gali nepakenkti kūdikiui, ir visada yra vietos naujiems triukams, kurie gali palengvinti moterį. Visi vyrai turėtų pagalvoti, kad tai yra išskirtinė proga patikti savo mylinčiai žmonai, nes pastarąsias savaites jie daug išgyveno. Viskas pasakyta ir padaryta, jūs jau beveik ten, todėl būkite švelnūs ir atsargūs, nes kartais šiurkšti seksualinė veikla gali sukelti priešlaikinį gimdymą.

Savaitės patarimai ir atsargumo priemonės 35 savaičių nėštumui:

 • Norėtumėte likti vertikaliai ir išlaikyti kūną pasvirus į priekį, bet nesilenkite tiek, kad nukristumėte. Tai sumažins stiprų spaudimą, kuris leis kūdikio galvai automatiškai ir sklandžiai judėti gimdos kakleliu.
 • Per tą laiką būsite ištirti su pavojingomis bakterijomis, ir tai yra griežta atsargumo priemonė. Ši bakterija gali būti perduodama kūdikiui, ir jūs turėtumėte atsikratyti jos, vartodami tam tikrus vaistus, kai diagnozuota 35 savaičių nėštumo vadovas.
 • Jei patiriate tam tikrų pokyčių, kai kurie punktai neleis jums jaustis vienišiems. Kadangi su jomis susidurs daug moterų, čia taip pat pateikiama informacija apie tai, kaip įveikti.

Nėščios moters pokyčiai:

Trečiąjį trimestrą būsite susijaudinę ir nekantrūs pagaliau susitikti su savo kūdikiu. Tuo tarpu jūsų kūnas patiria didžiulius fizinius pokyčius. Čia mes išvardinome kai kuriuos iš jų:

 1. Strijų ant pilvo, šlaunų ir krūtų.
 2. Sausa ir niežtinti oda.
 3. Raumenų mėšlungis kojose, ypač naktį.
 4. Šilumos deginimas.
 5. Dusulys.
 6. Hemorojus.

Trečiąjį trimestrą gali kilti abejonių ar baimės dėl gimdymo. Turėtumėte pasikalbėti su savo sveikatos priežiūros patarėju apie savo rūpesčius ir darbo planus. Taip pat turėtumėte pabandyti lankyti prenatalinius užsiėmimus ir parengti gimdymo planą, taip pat sužinoti apie gimdymą ir gimdymą, kad žinotumėte, jog jūsų galimybės taip pat padės palengvinti šiuos jausmus.

Medicininiai tyrimai ir nuskaitymas 35 nėštumo savaitę:

Šią nėštumo savaitę gydytojas tikriausiai patikrins jus dėl B grupės streptokokų, kad įsitikintų, jog jūsų kūdikis apskritai nėra veikiamas. Atlikdami šį testą, jie nuvalys jūsų tiesiąją žarną ir makštį, o tada ištirs, ar nėra bakterijų. Jei tyrimo rezultatai teigiami, prieš gimdymą jums bus duoti antibiotikai, kad įsitikintumėte, jog jūsų kūdikis nėra veikiamas B grupės streptokoko.

Kokių atsargumo priemonių reikia imtis per 35 nėštumo savaites?

Daugelis nėščių mamų turi klausimų, susijusių su skausmu nugaroje dėl nėštumo hormonų. Tačiau turėtume žinoti, kad tai yra normalu, todėl, kol diskutuojate, kad surastumėte tobulą vardą, dėl kurio abu sutinkate, galite paprašyti savo partnerio žinutės. Įsitikinkite, kad visada turite paruoštą šildymo pagalvėlę ar ledo padėklą. Čia mes išvardinome kai kuriuos nėštumo ir nėštumo metu daromus ir draudžiamus dalykus, kurie padės jums ir jūsų kūdikiui išlikti sveikiems ir saugiems:

 1. Nėštumo metu valgykite sveiką mitybą, įskaitant vaisius, daržoves, ankštinius augalus, nesmulkintus grūdus, riešutus, ankštinius augalus ir liesą mėsą.
 2. Gerkite pakankamai vandens, kad išlaikytumėte hidrataciją ir palaikytumėte kūdikį savo viduje.
 3. Reguliariai vartokite folio rūgštį ir geležies papildus. Prieš nuspręsdami vartoti maisto papildų, tinkamai pasitarkite su gydytoju.
 4. Prieš pradėdami ar nutraukdami bet kokio vaisto vartojimą, visada pasitarkite su gydytoju. Bet kokių vaistų/ mitybos papildų ar vaistažolių vaistų vartojimas be recepto gali pakenkti jums ir jūsų kūdikiui.
 5. Stenkitės išlikti aktyvūs ir atlikite reguliarius pratimus, kurie padės išlaikyti jūsų formą. Tai taip pat gali pagerinti jūsų gebėjimą susidoroti su gimdymo skausmu.
 6. Turite užtikrinti, kad kiekvieną naktį bent 7–9 valandas gerai išsimiegotumėte. Turėtumėte pabandyti įprasti ilsėtis kairėje pusėje, nes žinoma, kad tai padeda kraujotakai ir apsaugo nuo patinimo.
 7. Būsimos mamos turėtų vengti rūkyti, gerti alkoholį ir nelegalių narkotikų, nes tai kenkia kūdikio sveikatai.

Trisdešimt penkių savaičių galimos nėštumo problemos:

Dėl kelių veiksnių nėštumas gali būti labai rizikingas, įskaitant tam tikras esamas sveikatos sąlygas, pavyzdžiui, motinos amžių, gyvenimo būdą ir sveikatos problemas, atsirandančias prieš nėštumą ar jo metu. Kai kurie faktai išvardyti žemiau:

Esamos sveikatos sąlygos, tokios kaip

 • Aukštas kraujo spaudimas
 • Diabetas
 • Nutukimas ir kt.
 • Amžius:
 • Jaunas amžius.

Nėščios paauglės turi didelę tikimybę susirgti su nėštumu susijusiomis problemomis, tokiomis kaip aukštas kraujospūdis ir anemija, kuri yra sunki liga, sukelta dėl sveikų raudonųjų kraujo kūnelių trūkumo kraujyje, ir jiems netgi gali tekti anksti gimdyti ir gimdyti. moterys, kurios yra vyresnės.

Pirmasis nėštumas po 35 metų.

Dauguma vyresnio amžiaus pirmą kartą gimdančių motinų turi sveiką nėštumą, tačiau tyrimai rodo, kad vyresnio amžiaus moterims kyla labai didelė specifinių problemų rizika nei jaunesnėms. Kai kurie iš jų yra išvardyti žemiau:

 1. Su nėštumu susijęs aukštas kraujospūdis, vadinamas gestacine hipertenzija.
 2. Su nėštumu susijęs diabetas, vadinamas gestaciniu diabetu.
 3. Ilgas darbas, kuris gali trukti daugiau nei 20 valandų!
 4. Gali tekti atlikti cezario pjūvį (chirurginį).
 5. Negimdinis nėštumas yra būklė, kai embrionas prisitvirtina už gimdos ribų, ši būklė gali būti pavojinga tiek motinai, tiek kūdikiui.
 6. Gali atsirasti gimdymo komplikacijų, tokių kaip gausus kraujavimas.
 7. Kūdikio genetiniai sutrikimai, tokie kaip Dauno sindromas.

Gyvenimo būdo veiksniai:

Alkoholio vartojimas– Alkoholio vartojimas nėštumo metu gali padidinti kūdikio riziką ir sukelti vaisiaus alkoholio spektro sutrikimus.

Tabako vartojimas– Rūkymas nėštumo metu kelia pavojų vaisiui ir gali sukelti specifinę įgimtą negalią, priešlaikinį gimdymą ir staigios kūdikio mirties sindromą.

Narkotikų vartojimas– Tyrimai rodo, kad marihuanos rūkymas ar narkotikų vartojimas nėštumo metu taip pat gali pakenkti vaisiui ir pakenkti kūdikio sveikatai..

Kontroliniai sąrašai 35 nėštumo savaitę:

Ką daryti 35 nėštumo savaitę:

 • Pirkite vaikišką knygą.
 • Peržiūrėkite savo kūdikių registro kontrolinį sąrašą, kad sužinotumėte, kokių daiktų dar reikia įsigyti prieš kūdikio gimimą.
 • Jei planavote išbandyti žindymą, pabandykite gauti rekomenduojamo laktacijos konsultanto numerį.

Žiūrėti daugiau: 37 -oji nėštumo savaitė

35 savaičių nėščiosios skausmas ir diskomfortas:

Kai kurie žmonės gali jaustis labai pavargę, daugiausia dėl to, kad Braxton-Hicks susitraukimai tęsiasi dažniau, o jūsų kūnas ir sąnariai yra ypač išsekę. Kitos moterys praneša, kad 35 -ąją savaitę junta nedidelį energijos pliūpsnį ir gali būti motyvuotos susitvarkyti paskutines dienas prieš kūdikio gimimo datą.

Taigi, dabar, kai 35 savaičių nėščia kūdikis patogiai gyvena gimdoje. Ir dar labai mažai laiko lieka gimdoje, kol ji sukuria savo tapatybę šiame pasaulyje. Šiame straipsnyje išvardijame daug dalykų, kurių negalima padaryti, kad galėtumėte tinkamai pasirūpinti savimi ir savo kūdikiu. Pirmiausia rūpinkitės savo sveikata ir tikimės, kad susilauksite sveiko ir linksmo kūdikio!