Nėštumas yra palaima. Kas nenori patirti ir gyventi motinos gyvenimo? Tačiau kelias nėra lengvas ir sklandus visada, kaip norima. Tokiu būdu yra keletas kliūčių ir sunkumų, todėl reikia rūpintis sveikata, o tai savo ruožtu turės įtakos negimusio kūdikio vaisiui. Norint lengvai ir patogiai įveikti šį etapą, reikia geros priežiūros, dėmesio, kantrybės ir ramybės. 27 nėštumo savaitė yra beveik pusė nėštumo ir jūs laukiate savo kūdikio. Taigi akivaizdu, kad visas dėmesys ir entuziazmas yra pakrautas pamatyti savo gyvenimo meilę. Šis straipsnis padės jums išsamiai apžvelgti 27 savaičių nėščią kūdikį ir 27 nėštumo savaičių atsargumo priemones. Taigi pažiūrėkite!

27 nėštumo savaitė

Turinys:

 1. Mėnesiai ir trimestras, rodantys 27 nėštumo savaites
 2. Apie ką galvoti šią savaitę
 3. 27 -osios nėštumo savaitės simptomai
 4. 27 savaičių nėščios kūdikio dydis ir svoris
 5. Kūdikis ir pilvas atrodo kaip 27 nėštumo savaitės
 6. 27 savaičių nėštumo vaisiaus vystymasis
 7. 27 savaitės užsiėmimai
 8. Dieta 27 nėštumo savaitėms
 9. Pratimai 27 nėštumo savaitėms
 10. Seksas nėštumo metu 27 savaitę
 11. Medicininiai tyrimai ir skenavimas 27 nėštumo savaitėmis
 12. Patarimai ir atsargumo priemonės 27 nėštumo savaites
 13. Kaip įveikti stresą
 14. Kontroliniai sąrašai 27 nėštumo savaitę

Mėnesiai ir trimestras, rodantys 27 nėštumo savaites:

Ar kada pagalvojote, kiek mėnesių yra 27 nėštumo savaitės? Kai moteris buvo nėščia 27 savaites per mėnesius, ji laikoma nėščia 5 mėnesius ir 4 savaites. Šį laikotarpį galima apibūdinti kaip paskutinę antro mėnesio savaitę ir paskutinę antrojo trimestro savaitę. Trečiasis semestras ateina po to ir yra labai svarbus, nes tai yra vaisiaus augimo laikotarpis.

Ką galvoti apie šią savaitę:

Tai reikalas, kuriame reikalingas tikslumas, taip pat kai kurios griežtos taisyklės, kurių reikia laikytis bet kokia kaina. Pirmojo nėštumo trimestro pradžia yra skubėjimas į vonios kambarį anksti ryte ir kai kurie rytinės ligos atvejai. Teigiama, kad šis rytinis negalavimas yra tiesiogiai susijęs su artėjančiais pavojaus mėnesiais. Pirmąjį trimestrą galima laikyti patogiausiu trimestru, todėl jis turi patikti visoms būsimoms motinoms. Tačiau rytinė liga išnyksta, kai kūdikis pradeda formuotis. Ši savaitė privers jus užkariauti pakilimų ir nuosmukių mintis.

27 -osios nėštumo savaitės simptomai:

27 savaičių nėščios moters pokyčiai: ką patiria?

Visada yra ir mama, kuri išgyvena pokyčius. Štai 27 nėštumo savaitės simptomai. Jie gali būti panašūs net 27 nėštumo savaites, turintys dvynių simptomus.

Valdykite savo emocijas:

Motinai dažnai būna įtemptas tvarkaraštis išlaikyti vidinę ramybę, o jos protas rėkia iš baimės dėl gimdymo, baimės, kad nesugebės tapti mama ir daug kitų. Taip yra dėl to, kad jūsų moteriški hormonai gamina per daug, todėl ši kelionė yra nepakeliamai sunki. Šis emocinis nuosmukis gali turėti įtakos jūsų gyvenimo būdui, įskaitant kūdikius, todėl išlaikykite vidinę ramybę. Kad išvengtumėte streso duobės, nesijaudinkite per daug. Pasimėgaukite gerais dalykais, pavyzdžiui, žiūrėkite komedijos filmą ar maloniai pasivaikščiokite su savo geriausiu draugu. Pasitarkite su savo gydytoju apie kiekvieną savo sprendimą, kad neskaičiuotumėte savo akimirkų galvodami, ar padarėte teisingą sprendimą. Keletas patarimų, kaip suvaldyti stresą, netrukus bus pateikti straipsnyje

Kvėpavimo trūkumas:

Kvėpavimas gali būti problema dabar, nes kūdikis auga vis daugiau ir užima daugiau vietos nei anksčiau. Beviltiškai bandydamas užimti daugiau vietos, kūdikis stumia į krūtinės ertmę ir tai gali sukelti dusulį.

Kartu su šiais papildomais įvykiais gali atsirasti, pavyzdžiui, venų varikozė, kuri yra nervų būklė, daugiausia pažeidžianti jūsų apatines galūnes ar hemorojus dėl per didelio kūdikio spaudimo, kuris kiekvieną savaitę priauga kilogramą daugiau. Ūmus nugaros skausmas taip pat gali atsirasti, jei nemiegate ant šonų. Norėdami įveikti dusulį, neapsunkinkite. Pabandykite atsipalaiduoti ir kas kelias sekundes giliai įkvėpkite, kad jūsų padėtis ir sveikata normalizuotųsi.

Pilvo spazmai:

Dažnai pastebima, kad laikui bėgant pilvo mėšlungis gali pablogėti ir pablogėti, kai kūdikis spardo ir muša. Nesijaudinkite, nes tai yra normalu daugeliui motinų. Stenkitės išlaikyti savo kūdikio padėtį gerai, siūloma gera laikysena. Antrasis, kuris suklysta, rodo daug pilvo neramumų. Nenorėtumėte, kad tai jus vargintų 27 -ąją savaitę, kai aplinkui jau yra tiek daug įvykių, todėl pabandykite viską įveikti atlikdami nedidelį pratimą ir subalansuotą svorio centrą. Tai viskas, ką jums reikia padaryti, kad įveiktumėte savo situaciją.

Nerangumas:

Liko viena savaitė iki trečiojo trimestro, o dabar grįžta visa jėga visi senieji nėštumo simptomai. Padidėja nuovargis ir nuovargis. Dėl svorio kūdikiui taip pat atsiranda mėšlungis vėlai vakare, o tai atspindi motinos svorio centrą (dėl augančio guzo). Taip pat sumažėja raumenų kontrolė ir veiksmų koordinavimas. Visi šie pokyčiai sukelia motinos nerangumo jausmą. Tačiau šis pakeitimas yra tik laikinas, iki pristatymo.

Dažnos vonios vonios kelionės:

Netrukus po nėštumo atsiranda hormoninių pokyčių, dėl kurių kraujas greitai patenka į inkstus, todėl dažnai užpildoma šlapimo pūslė. Šlapinimasis dažniau vyksta naktį, nes kai nėščios moterys atsigula kojose ir pėdose susikaupę skysčiai, patenka į kraują, o po to juda į šlapimo pūslę, todėl naktį dažnai šlapinamasi. Kad išvengtumėte dažno šlapinimosi, sumažinkite diuretikų, tokių kaip kava ir arbata, vartojimą.

27 savaičių nėščios kūdikio dydis ir svoris:

27 nėštumo savaitę kūdikio svoris bus maždaug žiedinio kopūsto dydžio. Jis sveria apie 900 gramų iki galo. Kūdikis bus apie 35–38 cm ilgio, ir jūs galite pastebėti, kad jūsų krūtys didėja, o nuotaikos svyravimai gali būti siaubingi. Per ateinančias kelias savaites jis ar ji pradės sparčiau augti, o jūs lengvai pajusite judesius.

Kaip atrodo kūdikis ir pilvas per 27 nėštumo savaites:

27 nėštumo savaitės, ko tikėtis? Kadangi esate beveik antrojo trimestro pabaigoje, galite lengvai pajusti ir pastebėti, kaip jūsų kūdikis juda viduje. Kūdikis nuo šiol užima daug vietos įsčiose. Kūdikio širdies plakimas per minutę bus apie 140 dūžių.

Vaisiaus vystymasis ir 27 savaičių nėščiosios pilvas:

Naujoji gyvenimo forma, auganti jūsų geresnės pusės įsčiose, dabar yra 27 -oji savaitė ir, jei jums įdomu, kas su juo vyksta, štai žvilgsnis į jo nuostabų, tačiau mažą pasaulį. Ar kada susimąstėte apie 27 savaičių nėščiosios pilvo priežastį? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte!

Akys:

Visą tą laiką jūsų kūdikis pasitelkė savo vaizduotę, išlavino lytėjimo pojūtį ir pradeda jausti erdvę aplink jus. Tačiau šią savaitę jo akys pradės augti. Vystantis akims, jo tinklainė pradės tobulėti. Blakstienos turi būti suformuotos pradėjus veikti, apsaugančios akis nuo pašalinių medžiagų, esančių gimdoje. 27 savaičių nėščios kūdikio padėtis taip pat yra svarbi šiam vystymuisi.

Miego režimas:

Dabar kiekvieną kartą galite pamatyti, kaip jūsų kūdikis po truputį vystosi. Praėjus savaitėms šią savaitę, jei jums pasisekė, galite pagauti savo kūdikį žiovulį. Tai pirmas ženklas, kad jis jaučiasi mieguistas. Dabar, kai jo smegenys išsivystė, jis gali valdyti tam tikrą skaičių emocijų ir pagrindinių reikalavimų, pavyzdžiui, miegoti. Štai kodėl jis dabar turi laiko intervalus, kuriuos skiria miegui. Jis netgi gali turėti savo mėgstamą miegojimo padėtį, pavyzdžiui, ranką prie smakro ar rankas sulenkti priekiniame pilve ir pan. Taigi visa tai lemia 27 nėštumo savaitės kūdikio vystymąsi.

Augimas:

Šios savaitės akcentas yra staigus augimo šuolis kūne, kuris žymimas viso colio padidėjimu per savaitę. Šios savaitės pabaigoje pastebėsite, kad jūsų kūdikis užaugo visiškai nauju coliu, o dabar jis sveria maždaug du kilogramus, matuojant 14 colių. Šį staigų augimo šuolį labai sunku sugauti ir jis atsiranda iškart ar kartais per naktį. Tai gali lemti greitą 27 nėštumo savaičių kūdikio svorio padidėjimą.

Degustacija:

Čia yra 27 -osios savaitės akcentas. Jo skonio receptorių formavimasis, leidžiantis jam dabar išbandyti visus skirtingus jūsų vartojamo maisto skonius. Tai yra tada, kai kūdikis paima prieskonius iš motinos vaisiaus vandenų, ir tada jis išmoksta atskirti skonį. Kartais jis gali net žagsėti, jei jausmas jam kitoks. Taip pat įvyksta 27 savaičių nėščiosios kūdikio judėjimas!

Kaulų čiulpai:

Kamieninės ląstelės yra suskirstytos į raudonuosius kraujo kūnelius ir baltųjų kraujo kūnelių ir trombocitų. Hematopoetinės kamieninės ląstelės yra specializuotoje nišoje ir sąveikauja su kraujagyslių, osteoblastinėmis ir plazminėmis ląstelėmis. Per 27 savaitę pastebimai padidėja eritropoezės ir granulopoezės diapazonas, o tai padidina kaulų augimą. 27 savaičių nėščios kūdikio judėjimas taip pat padeda pagreitinti augimą.

Odos priežiūra:

Dauguma vietinių preparatų, kuriuos motina tepė ant odos, įsigeria į odą ir gali prasiskverbti pro placentos barjerą. Tokie pavyzdžiai kaip retinoidai, esantys odos kremuose (nuo senėjimo), gali sukelti apsigimimus, o salicilo rūgšties, priklausančios aspirino (anti-krešėjimo agento) šeimai, reikėtų griežtai vengti, nes ji nėštumo metu yra klasifikuojama kaip kenksmingas vaistas. dažniausiai rekomenduojamas vietinis kremas nuo spuogų problemų.

Geriausias vaisiaus odos priežiūros būdas yra hidratacija. Geriant daug paprasto vandens be sodos, kokosų vandens ir „Critic“ sulčių yra geriausias odos priežiūros būdas. Vaistažolių vartojimas taip pat yra geras kūdikio vystymosi būdas.

27 savaitės užsiėmimai:

27 -oji savaitė reiškia žvejybą trečiame trimestre. Iki šiol ji turi būti pavargusi nuo visų fizinių ir emocinių pokyčių. Tačiau norint, kad gimdymas būtų normalus, būtina išlikti sveika. Įprasti pratimai ir nuolatinis judėjimas taip pat padeda kūdikiui augti. Šiame etape vystosi vaisiaus smegenys ir plečiasi plaučiai, taip pat įvyksta Braxton Hicks kontrakcijos, o tai reiškia, kad smegenų vystymosi metu reikia pakankamai deguonies, o susitraukimus taip pat reikia visada tikrinti. Dideli susitraukimai gali lemti darbo kontrolę.

Dieta 27 nėštumo savaitėms:

Kad vaisius būtų sveikas, reikia griežtai laikytis šių 27 nėštumo savaičių dietos:

Dideli 5 maistinės medžiagosFolatai, kalcis, cinkas, kalcis ir ląsteliena turi būti įtraukti į dietą. Kadangi folio rūgštis (vitamino B forma nėra išskiriama paties organizmo. Maisto papildai su folio rūgštimi yra būtini. Vitamino B papildai padeda išvengti nervinio vamzdelio defektų

„Geležies sunku gauti iš dietos, todėl vartokite geležies papildą arba prenatalinį vitaminą su geležimi“,-pataria Hope Ricciotti, MD, Harvardo medicinos mokyklos OB-GYN docentė Geležis yra svarbi maistinė medžiaga, nes jums reikia daug raudonųjų kraujo kūnelių jūsų mažyliui vystytis. Įsitikinkite, kad negeriate kavos ar arbatos iškart po to, kai valgote daug geležies.

Nevalgykite už du: o tai tik lemia svorio padidėjimą. Nors reikia 27 savaičių nėščiosios svorio padidėjimo, sveikai motinai ir vaisiui rekomenduojama tinkamai sudaryti maistinių skaidulų vitaminą

Pilno grūdo maistas, kuriame gausu ląstelienos, cinko, magnio, gali būti papildytas vietoj ryžių, o tai gali užkirsti kelią nepilnamečių diabetui.

Omega 3 riebalų rūgščių papildai. Nacionalinis sveikatos institutas rekomenduoja nėščioms ir slaugančioms moterims kasdien vartoti ne mažiau kaip 300 miligramų DHA. Linų sėmenų aliejus, žuvis, graikiniai riešutai yra puikus natūralus riebalų rūgščių ir antioksidantų šaltinis

Pratimai 27 nėštumo savaitėms:

Čia mes pateikėme 27 savaičių nėščiųjų pratimų sąrašą motinoms:

Dubens tempimai:

Šio tipo pratimai padeda sušvelninti nugaros skausmus, o šie tempimai taip pat sutelkti dėmesį į kvėpavimą, kuris padeda sumažinti įtampą. Tempimo tipai gali būti panašūs į nugaros tempimą atgal, ištempiant fitneso kamuoliuką, dubens pasvirimą, liemens sukimąsi. Kiekvienas pratimas gali būti kartojamas 10 kartų. Bet koks diskomfortas pratimo metu turėtų nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Pritūpęs:

Vienas iš svarbiausių ir naudingiausių pratimų, kuriuos reikia atlikti nėštumo metu. Kojos plačiai atskirtos nuo pečių lygio ir stuburas tiesus. Pusiau sėdint ir atsikėlus pratimas atliekamas tinkamai kvėpuojant. Pritūpimo pranašumai yra šie: padidina dubens dugno raumenų jėgą, apsaugo nuo nugaros ir dubens skausmo, pasiruošia gimdymui, tvirtesnė vaisiaus gimimo padėtis

Joga:

Joga padeda palengvinti normalų gimdymą. Tai padeda nuraminti kūną nuo streso ir hormoninio disbalanso. Ginekologas visada rekomenduoja Prenatalinės jogos užsiėmimus. Dauguma rekomenduojamų jogos asanų yra panašios į drugelio tempimą, katės-karvės, šoninio kampo pozą. Taip pat turėtumėte išbandyti kombinuotus šoko ir kardio pratimus, tokius kaip vaikščiojimas, kad sumažėtų komplikacijos gimdymo metu ir po gimdymo.

Dubens poilsis:

Gydytojai rekomenduoja dubens veiklą nėštumo metu. Tai išgalvotas būdas pasakyti, kad šiuo etapu nesimylėti. Po to gali atsirasti kraujavimas, priešlaikinis gimdymo skausmas, placentos komplikacijos.

Vaikščiojimas:

Kardio veikla yra labai rekomenduojama, nes ji padeda reguliuoti deguonies tiekimą ir kraujo siurblio veiklą. Tai paprastas fizinės veiklos būdas, kuriam nereikia jokių investicijų. Geros poros vaikščiojimo batų, kurių ir „Comfort“ drabužių yra vienintelis reikalavimas.

Seksas nėštumo metu 27 savaitę:

Nėštumo metu dubens poilsis yra būtinas, nes placentos sutrikimas ir embriono maišelio pažeidimas yra didžiausias rizikos veiksnys, galintis sukelti persileidimą.

Medicininiai tyrimai ir skenavimas 27 nėštumo savaitėse:

Šiame etape atliekamas kraujo tyrimas, siekiant patikrinti, ar jūsų kūdikiui nėra kokių nors sutrikimų. Kiekvieną trimestrą visada atliekamas ultragarsinis nuskaitymas, siekiant patikrinti vaisiaus judėjimą ir padėtį. Sveikas maistas ir alkoholio vartojimas šiomis dienomis užkirs kelią skausmui ir diskomfortui. Pirmojo ir trečiojo trimestro metu reikėtų vengti dantų (radiografinio nuskaitymo) nuskaitymo. Invazinis gydymas nerekomenduojamas. Vaistai skiriami tik pasitarus su gydytoju ir turi būti vartojami tik pasikonsultavus su gydytoju.

 1. Skausmai- acetaminofenas. Venkite ibuprofeno ir naprokseno.
 2. Alergija- antihistamininiai vaistai ir loratadinas. Venkite pseudoefedrino ir dekongestantų, tokių kaip fenilefrinas.
 3. Kosulys- dekstrometorfanas ir guaifenesinas.
 4. Vidurių užkietėjimas- Metamucil ir Colace. Venkite vidurius laisvinančių ir mineralinio aliejaus.
 5. Rėmuo- antacidiniai vaistai ir famotidinas.

Patarimai ir atsargumo priemonės 27 nėštumo savaites:

Štai keletas 27 nėštumo savaičių atsargumo priemonių, kurių reikia nepamiršti.

 • Odos bėrimams ir opoms gydyti vaistažolėmis galima vadovautis natūraliais naminiais receptais. Odos išbėrimui pirmenybė teikiama kokosų aliejui, nes jis turi priešgrybelinių savybių arba opų, galima naudoti ciberžolės miltelius, nes jis turi priešuždegiminį poveikį
 • Skausmą malšinantys vaistai, tokie kaip Tylenol (galima vartoti acetaminofenas)
 • Nepersistenkite darbo vietoje. Reguliarus judėjimas darbo metu yra svarbus. Pietų metu turite atlikti kvėpavimo pratimus.
 • Pasitarkite su savo šeimos nariais apie savo pažangą.

Kaip įveikti stresą, kad būtų išvengta bet kokios rizikos nėštumo metu:

 • Finansiniams klausimams reikia nedelsiant atkreipti dėmesį, o 27 -oji savaitė reiškia septintąjį mėnesį, ir dabar būtų tinkamas laikas pradėti. Turėtumėte būti gerai pasiruošę naujam žmogui. Jūs turite būti gerai pasirengęs įvairiems iššūkiams ir ekstremalioms situacijoms, kurioms vieno posėdžio metu gali prireikti daug finansinės pagalbos.
 • Subalansuotas gyvenimas, turint omenyje gerą mitybą ir geras mintis, yra raktas į stresą. Daug knygų skaitymas padeda nuraminti protą. Klausantis klasikinės muzikos ir žiūrint dokumentinius filmus apie sėkmingus ar žinomus žmones, gali būti naudinga formuoti jūsų vaiko intelektą.
 • Jūs galite gauti visą norimą paramą iš prenatalinių užsiėmimų, todėl nepamirškite patikrinti tų, kurie yra jūsų rajone. Tėvai suteiks jums individualių patarimų, kurie jums gali padėti.
 • Joga yra puikus būdas atsikratyti visko, nerimauti ir sustiprinti protą. Pabandykite sumažinti stresą. Yra keletas specialių jogos užsiėmimų, skirtų būsimoms mamoms, kurios ne tik sustiprina jūsų branduolį, bet ir padeda jums tam tikrose situacijose, kurios gali įtempti jūsų silpną kūną.
 • Jei planuojate gimdyti namuose, dabar būtų tinkamas laikas pradėti. Pasikalbėkite su žmogumi, kuris gali suorganizuoti jums akušerę. Turėtumėte būti visiškai tikri dėl visų procesų, kuriuos galite atlikti prieš gimdymą, kad jums būtų labai patogu gimdyti vaiką. Ramus protas tikrai padeda gimus vaikui.

Rizika, su kuria galite susidurti 27 nėštumo savaites:

Turite būti atsargesni ir pastebėti kiekvieną mažą pasikeitimą, kuris nuo šiol vyksta jūsų kūne. Esant dideliam patinimui, kuris gali atsirasti nedaugeliui nėščių moterų, turite nedelsdami kreiptis į gydytoją. Apie bet kokius mėšlungį pilvo srityje ar dubens srityje taip pat reikia pranešti gydytojui. Sumažėjęs vaisiaus judėjimas ir pasunkėjęs kvėpavimas yra kitos problemos, kurias reikia pastebėti ir stebėti.

Kontroliniai sąrašai 27 nėštumo savaitę:

Toliau pateiktą sąrašą galima naudoti, kai vaisiaus vystymasis 27 nėštumo savaitę ir moteriai beveik trečiasis semestras:

 • Žinokite kūdikio judesius ir, pageidautina, užsirašykite juos ateityje.
 • Užsirašykite prenatalinius apsilankymus ir testus, kuriuos reikia atlikti per tą laiką.
 • Sužinokite apie virkštelės kraujo bankininkystę ir, jei įmanoma, pasitarkite su artimiausiu šaltiniu, kuris siūlo tokias paslaugas.
 • Užsiregistruokite į kai kuriuos gimdymo užsiėmimus arba sužinokite apie kai kuriuos naujus metodus kūdikiams. Tam taip pat yra individualūs internetiniai kursai.
 • Būsimos mamos turėtų stengtis pritaikyti savo kūną naujai žindymo ypatybei.
 • Jūs jau turite nuspręsti dėl konkretaus gydytojo savo vaikui.
 • Tam tikri dideli sprendimai jau turėjo būti priimti, kad per kelias likusias nėštumo dienas būtumėte visiškai be streso.
 • Šiuo metu jūsų kūdikiui turi būti priskirtas kambarys. Jei negalite sau leisti kambario, turite atlaisvinti vietos, kur vaikas galėtų miegoti.

Perskaitę tiek daug informacijos, jūs turbūt supratote, kad apie 27 nėštumo savaites ir 27 nėštumo savaitės atsargumo priemones reikia daug žinoti. Jūs turite gerai žinoti tam tikrą pateiktą informaciją. Turite stengtis laikytis bent kai kurių iš jų, nes jie buvo iškelti į viešumą dėl jų naudos. Kiekvienas žmogus turi žinoti apie visas šias informacijos smulkmenas, nes jos sustiprina visišką nėštumo patirtį tiek mamai, tiek žmonėms, kurie jai padeda šiuo laikotarpiu.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar šiuo metu turėčiau atlikti daugiau ultragarso??

Ans: Jei nėštumas yra mažos rizikos, pakaks keturių skenavimų per visą nėštumo laiką. Gydytojas atliks augimo tyrimą ir pamatys, ar kūdikis gerai auga. Nors kai kuriais atvejais dėl rizikos ar komplikacijų kartais gali tekti atlikti ultragarsinį nuskaitymą, jums to nereikia kiekvieną kartą, kai šį trimestrą lankotės pas gydytoją. Tai taip pat nerekomenduojama.

Q2. Ar 2D ar 3D ultragarsas šią savaitę yra geras??

Ans: Tai priklauso nuo gydytojo. Paprastai 2d bus atliekamas daugeliu atvejų, tačiau jei jūsų sveikata ar atvejis reikalauja atidžiau apžiūrėti kūdikį, gydytojas gali rekomenduoti atlikti 3D ar net kartais 4d ultragarsinį nuskaitymą. Tačiau jūsų pačių interesais rekomenduojama nesiryžti ir tai padaryti tik dėl entuziazmo.

Q3. Ką daryti, jei kūdikio galva nenusileidžia šią savaitę??

Ans: Nesijaudinkite, šiuo metu kūdikis vis juda, o galva nukrenta bet kuriuo metu nuo 27 iki 30 nėštumo savaitės. Taigi, jei ne dabar, kūdikis apvers galvą iki 30 savaičių pabaigos. Prieš paniką šiek tiek palaukite, o detales palikite gydytojui.