Užuot galvoję apie įprastą moterišką aprangą, kuri neabejotinai yra džinsas, etninė kurta ar viršūnė, pabandykime ką nors pakeisti, aptardami sijonus, kurie iš karto nekeičia moterų minčių, bet tikrai perskaitę šį straipsnį pabudusi mintis nusipirkti keletą sijonų, tame sijonų sąraše tikrai bus vienas ar du nėrinių sijonai dėl neapibrėžto stiliaus ir dizaino.

Sijono ilgio ir tipo pasirinkimas vaidina lemiamą vaidmenį, sijono ilgis ir pjūvis turėtų elegantiškai priglusti prie kūno ir jaustis patogiai po to, kai jį dėvėsite, o ne tempkite žemyn arba aukštyn juosmenį.

Paprasti ir mieli nėrinių sijonai moterims:

Šiame straipsnyje atkreipiamas dėmesys į 9 populiariausius nėrinių sijonų tipus moterims ir sijono linijos tipus.

1. Mėlyna nėrinių mini sijonas:

Mėlynas nėrinių mini sijonas

Šis dviejų dalių audinys, pagamintas iš vienos nėrinių medžiagos, išklotos kontrastiniu audiniu, sijonas yra sukurtas trumpas, kuris patenka tiesiai virš šlaunų vidurio, tokio tipo nėrinių sijonų dizainas patenka į apskrito kirpimo sijoną. Šie nėrinių sijonai puikiai tinka lieknoms mergaitėms, gražiai išlenktoms merginoms su ilgomis kojomis.

2. Vidutinis matomas pieštuko sijonas:

Ekrano nuotrauka-2014-05-05-at-6.56.23-PM

Šis juodos spalvos nėrinių sijonas, matomas per vidurį, turi pamuštą medžiagą, kuri krenta nuo juosmens ir krinta žemyn iki šlaunies vidurio, o tada nėrinių medžiaga yra permatoma be jokios pamušalo medžiagos, tokio tipo dizainas suformuotas į Linijinis sijonas, kuris tinka plonoms ir vidutinio svorio moterims.

3. Baltas nėrinių vidutinio ilgio sijonas su juoda siūle:

Baltas nėrinių vidutinio ilgio sijonas su juoda siūle

Ši baltos arba beveik baltos spalvos nėrinių medžiaga, kurios viduje yra pamušalas, o išorėje – juoda siūlė, apvynioja aplink suprojektuotą sijoną, kurio kišeninės siūlės yra sijono šonuose. Šio tipo nėrinių sijonai yra tiesaus kirpimo, krentantys iki šlaunų srities ir puikiai tinkantys plonoms ir vidutinio sunkumo merginoms ir moterims.

4. Oranžinė nėrinių Maxi sijonas:

Oranžinis nėriniuotas Maxi sijonas

Ši ryškiai oranžinės spalvos nėrinių medžiaga yra pilnas sijonas maxi arba šluota, skirtas ilga nėrinių sijonas su pamušalu viduje. Pamušalas yra tos pačios spalvos kaip nėrinių medžiaga. Šio tipo sijonas tinka visų tipų kūnui, ypač aukštoms merginoms ir moterims.

5. Rožinė gėlių nėrinių mini sijonas:

Rožinis gėlių nėrinių mini sijonas

Gėlių dizaino spauda ar siuvinėjimas yra vienas iš standartinių dizainų, naudojamų kuriant moteriškus drabužius. Į tą normą patenka ir nėrinių medžiaga. Gėlių rožinės spalvos mini sijonas, šiek tiek iškirptas iš juosmens. Šio tipo nėriniai sijonai puikiai tinka plonoms ar vidutiniškai atrodančioms šlaunims.

6. Plisuotas rožių spalvos nėrinių skaidrus sijonas:

Plisuotas rožinės spalvos nėrinių skaidrus sijonas

Rožinė spalva yra subtili, bet ryški spalva, kuri puikiai dera su tamsios spalvos viršūnėmis. Šio tipo sijonas yra sijonas aukštu juosmeniu su plačiu juosmeniu ir iš raištelio, išsiskiriančio iš raištelio, kuris yra suprojektuotas kaip mini sijonas su užtrauktuku, pritvirtintas nugaros pusėje. Šie sijonai puikiai tinka ilgų kojų merginoms ar moterims.

7. Aukštas-žemas mėlynas nėrinių sijonas:

Aukštas ir žemas mėlynas nėrinių sijonas

Šis melsvai žalios nėrinių spalvos sijonas su pamušalu nukrenta iki kelių lygio. Šio tipo dizainas yra patrauklus, nes skiriasi jo ilgis. Priekinė sijono dalis yra iki kelio lygio, o galinė dalis nukrinta iki kulkšnies lygio, kuris neturi pamušalo nuo kelio iki kulkšnies srities, todėl atrodo kaip pusiau permatomas dizainas. Šie dizaino nėrinių sijonai tinka trumpoms ar aukštoms merginoms.

8. Plyšys tamsiai mėlynas Maxi sijonas:

Tamsiai mėlynas Maxi sijonas

Sukurti mini sijono dizaino variantą, kuris atrodo madingiau ir puošniau. Plyšys yra pusėje, kuri prasideda nuo kelio iki kulkšnies srities. Ponios gali laisvai ir patogiai judėti be jokio diskomforto. Šio tipo nėriniai sijonai tinka vidutinio ir aukšto ūgio merginoms

9. Kelių sluoksnių nėrinių sijonas:

Kelių sluoksnių nėrinių sijonas

Šis daugiasluoksnis sijonas su nėriniais yra tipiškas čigonų dizainas. Sijonas turi spalvotą nėrinių medžiagą, kuri yra supjaustyta ir susiuvama deriniu seka, kartu su projektuotu medvilniniu audiniu, kuris suteikia kontrastingą nėrinių sijoną. Šio tipo nėriniai sijonai puikiai tinka visų tipų figūrai ir puikiai dera su medvilniniu paprastu viršumi ir plačiu elastingu boho dizaino diržu.

Pasirinkus sijoną, svarbiausias kriterijus yra dėvėti idealiai priglundantį sijoną. Puikiai sėdintis sijonas 50 metų moteriai atrodo jaunesnis, o prasčiausiai priglundantis sijonas net 16-metę gali priversti atrodyti vyresnė. Pabandykite prieš juos turėdami!!