Mikro sijonai – prancūzų dizainerių drabužiai, kuriuos dažniausiai dėvi visų amžiaus grupių moterys, ypač merginos ir moterys nuo 10 iki 40 metų. Kadangi tai yra odą atskleidžianti suknelė, kuri reikalauja, kad ponios turėtų gerai kontūruotą figūrą, kad atskleistų savo šlaunis ir kojas. Šio tipo suknelės dizainas tikrai yra įkvepiantis tipas, padedantis moterims kontroliuoti savo svorį.

Geriausi ir karščiausi mikro sijonai moterims:

Šiame straipsnyje pavaizduotas 9 populiariausių mikro sijonų dizainas, kuris neabejotinai motyvuos merginas tonizuoti savo kūną ir dėvėti mini mikro sijonus su kirpimu.

1. Odinis mikro sijonas:

Mikro sijonai

Odinis mikro mini sijonas dažniausiai būna juodos spalvos. Šio tipo trumpi mikro sijonai taip pat vadinami baikerių sijonais. Sijonas turi sulenktą juosmenį ir apskrito dizaino. Sijonas užveržiamas užtrauktuku, matomu sijono gale.

2. Plisuotas mikro mini sijonas:

Plisuotas mikro mini sijonas

Šis moteriškas mini mini sijonas yra tipiškas škotiškas dizainas, kurį dėvi mokyklą lankančios merginos su antblauzdžiais ir marškinėliais. Ryškus bruožas yra medžiaga, naudojama juos projektuojant, pagaminta iš languotų juostelių ir patikrintos kombinuotos konstrukcijos. Sijonas tvirtai sėdi aplink apatinę juosmens sritį, todėl šie mikro sijonai rekomenduojami mergaitėms, turinčioms gerai išlenktą apatinę kūno dalį.

3. Jean mini sijonas:

Mini mini sijonas

Mini dydžio „Jean“ sijonas yra dažniausiai dėvima odą atskleidžianti suknelė tarp mergaičių ir jaunų ponių. „Jean“ medžiagą patogu nešioti, taip pat yra šoninės ir galinės kišenės, todėl nešioti daiktus keliaujant.

4. Satino traukiamas juosmens mini sijonas:

Satininis prisegamas liemens mini sijonas

Mini satino sijonas yra puikus kasdienis drabužis ar vakarėlio suknelė, priderinta prie paprasto paprasto ilgų rankovių arba be rankovių. Satino medžiaga yra žinoma dėl savo blizgančios perspektyvos, kuri suteikia džiazo išvaizdą. Sijonas tvirtinamas siūlu, kuris padeda pritraukti sijoną ir laikyti sijoną aplink juosmens sritį.

5. Tvarstis Mini sijonas:

Tvarsčių mini sijonas

Tvarsčio dizaino sijonas yra dizainas, įspaustas į jo kūną prigludusį raštą. Sijonas pagamintas iš storos sintetinės medžiagos, kuri puikiai traukia apatinę kūno dalį, o sijonas priveržiamas užtrauktuku. Šis dizainas išties yra seksuali apranga.

6. Džersio mikro mini sijonas:

„Jersey Micro“ mini sijonas

Džersio medžiaga yra viena patogiausių medžiagų po medvilninio audinio. Šis sijonas suprojektuotas pagal paprastą mikro mini modelį, kuris nukrenta virš šlaunies vidurio ir yra prigludęs prie kūno. Šio tipo mikro sijonai geriausiai tinka aukštoms ir lieknoms merginoms su marškinėliais ir batais.

7. Aukštos juosmens juodo vinilo mini sijonas:

Mini sijonas aukšto juosmens juodo vinilo spalvos

Šis madingas sijonas aukštu juosmeniu pagamintas iš blizgios vinilo medžiagos, kuri atrodo seksualiai, kai yra suporuota kartu su marškiniais ir kulniukais. Kadangi vinilo audinys skiriasi nuo kito audinio, jį šiek tiek sunku nešiotis, jei merginos nenaudojamos su prakaitą negeriančia medžiaga.

8. Apvyniokite mini sijoną:

Apvyniokite mini sijoną

Apvyniojimas aplink mikro sijonus yra vienas iš dažniausiai naudojamų, kai paplūdimyje dėvimi ilgi sijonai, pagaminti iš sintetinės medžiagos, tas pats dizaino kontūras naudojamas gaminant šį mini apvyniojimo sijoną su ilgu užtrauktuku šone.

9. „Cotton Broderie“ mini sijonas:

Medvilninis Broderie mini sijonas

Tai tipiškas prancūziškas dizainas, pagamintas iš smulkių detalių, pagamintų tik iš medvilninio audinio. Gėlių ar bet kokios geometrinės linijos dizainas iškirptas audinyje, sukuriant mažas skylutes, kurios sujungiamos ir sudaro dizainą. Kadangi tai yra permatomas dizainas, pateikiamas medvilninis pamušalas. Šis plius dydžio sijonas tinka visų tipų figūrai.

Faktas apie mini mikro sijoną senais laikais yra tas, kad daugelis moterų linkusios nešioti odą atskleidžiančių sijonų, kurie nukrenta virš kelio lygio, tačiau šiuo madingu laikotarpiu moterys dabar tampa motyvuotos atrodyti karštos ir spalvingos, o tai gali parodyti dėvi paprastą mini džinsinį sijoną nei mikro mini sijoną.