Sijonai buvo madingi nuo pat jų kūrimo dienos. Tarp skirtingų sijonų tipų polka dot sijonų dizainas visada buvo mėgstamiausias kiekvienai kartai. Jie suteikia naudotojui retrospektyvią išvaizdą, kuriant skirtingus dizainus, nes pasikeičia mados standartas.

Mieli ir nuostabūs „Polka Dot“ sijonai:

Norite nusipirkti taškinį sijoną! Peržiūrėkite žemiau pateiktus dizainus, kad pasirinktumėte geriausią savo drabužių spinta.

1. Fancy Polka Dot sijonai moterims:

Išgalvotas sijonas su taškeliais

Pagaminta iš tinklo arba, tarkim, tvirtos šifono medžiagos, raudonam taškiniam sijonui čia suteikiama nailoninė kraštinė. Mažyčiui sijonui taip pat suteikiami du sluoksniai su nuostabiais trūkumais ir juosta, surišta panašiai kaip lankas. Nuneškite jį į vakarėlius, kad galėtumėte pagirti.

2. Moteriškas žuvies išpjautas polka taškų sijonas:

Žuvies kirpimo polka taškų sijonas

Ieškai kažko stilingo! Išbandykite juodos spalvos taškinio sijono dizainą su baltomis dėmėmis iš žuvies išpjauto modelio. Sijonas pagamintas iš medvilnės, šilko medžiagos, kurios ilgis yra iki kelių. Dizainui suteiktas tiesus kirpimas, tvirtai prigludęs prie kojų, o pabaigoje – trūkumas.

3. Moteriški plisuoti sijonai:

Plisuotas „Polka Dot“ sijonas

Šifonas ir polka suteikia nuostabų derinį bet kokiai vakarėlio išvaizdai. Panašiam šifono dizainui suteikiamas mėlynas taškinis sijono raštas su raukšlių medžiaga, suteikiančiu prašmatnų vaizdą. Sijonas suprojektuotas ilgai iš užpakalio, o nuo pat pradžių trumpas.

4. Moteriški sijonai su aukštu juosmeniu-taškeliai:

Sijonas aukštu juosmeniu „Polka Dot“

Populiarus sijonų dizainas yra baltas taškinis sijonas aukštu juosmeniu. Sijonas yra pagamintas iš nailono medžiagos ir yra trijų trūkumų sluoksnių su mažu prispaudimu. Baltam sijonui suteikiami juodi taškeliai, kurie daro jį žavingu bet kokiems vakarėliams.

5. Pieštuku supjaustytas polka taškų sijonas moterims:

Pieštuku supjaustytas polka taškuotas sijonas

Piešimas pieštuku yra plačiai paplitęs moterų, prisirišusių prie verslo pasaulio, dizainas. Rožinės spalvos taškuoti sijonai čia yra pagaminti iš medvilnės ir yra apskritimo formos, įspaustos šviesiai rausvos spalvos. Reljefiniai taškai yra pagaminti iš kašmyro mezgimo stiliaus, kad atrodytų nuostabiai.

6. Ilgas taškinis sijonas moterims:

Ilgas sijonas su taškeliais

Ilgi „Polka Dot“ sijonai buvo pagrindinis moterų pasirinkimas karštomis vasaromis. Tamsiai mėlynos taškinės sijonai yra pilno ilgio su baltu fonu ir tamsiai dideliais apskritimais. Sijonas puikiai dera su tanko rašto viršumi arba puošniais viršutiniais rankovėmis.

7. „Maxi Design Polka Dot“ sijonas:

„Maxi“ dizaino „Polka Dot“ sijonas

Jausmingas dizainas tikrai padarys jūsų datą romantiškesnę. Čia yra panašus modelis, taškinis maxi sijonas. Sijonas yra juodame fone su mažais baltais taškeliais iš medvilninio šilko medžiagos. „Polka Dot“ sijonai yra ilgo kirpimo, todėl jūsų seksualios kojos tampa matomos naudojant juosmens lanką.

8. Trispalvis „Polka Dot“ sijonas:

Trispalvis „Polka Dot“ sijonas

Šis apskritimo sijonų dizainas padovanojo moterims, turinčioms sunkų kūno stilių, dovanoti save. Plius dydžio taškinis sijonas čia sukurtas mėlyname fone su raudonais ir baltais taškeliais. Baigiamoji siena suteikia daugiau grožio.

9. Raukšlėtas taškinis sijonas:

Raukšlėtas taškinis sijonas

„Polka“ sijonas su šiuolaikišku prisilietimu suteikia dizaineriui prisilietimo ir rausvo dizaino. Juodas, pilka tašku pažymėtas midi sijonas yra ilgas iš nugaros, o priekinė dalis yra su dygsniuotu dizainu, todėl dizainas atrodo kaip žuvies kirpimo sijonas. Tai suteikia lieknoms kojoms nuostabią išvaizdą vakarėliams ir pasimatymams.

Taškinių sijonų dizainas vaidina svarbų vaidmenį moterų gyvenime. Jie gali būti idealistiniai nešiojami atsitiktiniuose vakarėliuose, išvykose, pasimatymuose ir pan., Arba taip pat gali būti nešiojami oficialiai į įmonių biurus. Paprastai modelis yra pagamintas iš nailono ir šilko medžiagos, kad būtų daugiau trūkumų ir suspaustų sienų, kad jis būtų kitoks.