Tarp raumenų problemų, viena iš dažniausiai pasitaikančių šiais laikais, ypač tarp vidutinio amžiaus žmonių, yra kelio skausmas. Kelio skausmai taip pat dažnai pastebimi 40–55 metų amžiaus moterims. Kad ir kaip būtų, kelio skausmas neabejotinai yra viena iš nemalonių ir neramių problemų, su kuriomis galite susidurti. Tačiau norint iš tikrųjų laikytis veiksmingų ir matomų gydymo būdų, reikia gerai žinoti ne tik požymius ir simptomus, bet ir pagrindines priežastis. Geros žinios apie kelio skausmo priežastis taip pat gali labai padėti išvengti situacijos.

Kelio skausmo priežastys

Visiems tiems, kurie nori pasisemti idėjų apie kelio skausmą, šiame vadove yra keletas svarbiausių ir garantuotų priežasčių, susijusių su liga. Patikrinkite juos gerai, kad sužinotumėte daugiau.

Kelio skausmo priežastys:

1. Sausgyslių uždegimas:

Kojų sausgyslių patinimas, dar žinomas kaip sausgyslių uždegimas, yra viena iš aukščiausių priežasčių, tiesiogiai susijusi su kelio skausmo problemomis. Paprastai šis skausmas ir uždegimas atsiranda dėl per didelio sausgyslių naudojimo.

2. Ūminės traumos:

Plyšę raiščiai ir lūžę kaulai yra keletas iš daugelio ūmių kelio srities sužalojimų, kurie gali lengvai sukelti kelio skausmo problemų, pavyzdžių. Tai yra kažkas, kas ekstremaliai sukelia ligą.

3. Dislokacija:

Daugeliui žmonių įprasta scena yra kaulų išnirimas. Tai gali atsirasti bet kurioje kūno dalyje, įskaitant kelius. Kelio atveju, kai slysta girnelė, kuri yra trikampis kaulas, apimantis sritį, atsiranda dislokacija ir dėl to atsiranda kelio skausmas.

4. Skausmas klubo ar pėdos:

Bet kuri apatinė kūno dalis, tokia kaip klubas ar pėda, gali būti nuolat spaudžiama ir skaudama. Pasak specialistų, skausmas šiose srityse taip pat gali sukelti tą patį kelį. Taip yra tik todėl, kad vaikščiojate kitokiu stiliumi, kad išvengtumėte klubo ir pėdos skausmo, sukeliančio kelio įtampą.

5. Bursitas:

Bursa yra medicininis terminas, vartojamas skysčio maišeliui, kuris labiau veikia kaip sąnarių pagalvėlė, apsauganti juos nuo bet kokios žalos ar nelaimingų atsitikimų. Tai taip pat yra keliuose. Per didelis naudojimas, kritimai ir lenkimai gali sukelti dirginimą, taip pat patinimą ir skausmą. Dėl to atsiranda ir kelio skausmas.

6. Medial Plica sindromo problemos:

Audinių raukšlės, dar žinomos kaip plica sąnariuose, dažnai gali sudirgti dėl per didelio kelių naudojimo ir per didelio spaudimo, kuris sukelia patinimą ir skausmą.

7. Tam tikros sveikatos sąlygos:

Pavyzdžiui, artritas yra viena iš labiausiai paplitusių problemų, ypač tarp moterų, sukeliančių kelio skausmą. Vien dėl to, kad tarpas tarp kaulų sumažėja dėl nuolatinio spaudimo ir sukelia trintį. Tam tikrų rūšių infekcijos taip pat gali sukelti tą pačią kelio skausmo problemą dėl uždegimo ir skausmo, kurį sukelia infekcijos.

8. Illiotbial juostos sindromas:

Tvirtas audinys, neliotinė juosta prasideda nuo klubo ir tęsiasi iki blauzdos. Na, vėlgi, per didelis ploto naudojimas gali sukelti dirginimą, patinimą ir uždegimą, todėl gali kilti daug problemų, įskaitant kelio skausmą. Pasak žinomų specialistų, tai yra viena iš žinomų kelio problemų priežasčių.

9. Skaldyti kaulai:

Dažnai atsitinka taip, kad dėl bet kokių sužalojimų gali susmulkėti kaulai ar kitaip kremzlė. Jie vėl gali užstrigti sąnariuose ir sukelti kaulų užšalimą. Tai sukelia kelio patinimą ir skausmą.