Kas yra ŽIV ir AIDS:

Pagalba arba įgytas imunodeficito sindromas yra sveikatos būklė, kurią sukelia tam tikras virusas, kuris puola organizmo imuninę sistemą ir galiausiai visiškai panaikina organizmo imunitetą. Paprastai pagalbinės priemonės naudoja seksualinę terpę arba kraujo perpylimą kaip šaltinį kūno vystymuisi ir yra priskiriamos prie mirtinų lytiškai plintančių ligų. Žmogus negauna pagalbos nei pats, nei pats. Jis perduodamas per ryšį arba per kraują. Iš esmės jis nukreiptas į intymumo veiksnius, ribojančius kelią į kito šeimininko kūną. Perdavimas per lytinius skysčius, seiles ar kraują yra pagrindiniai brandūs šaltiniai, kuriuose yra virusų perdavimo būdų.

ŽIV ir AIDS priežastys ir simptomai

Jei reikia išnaikinti pagalbines priemones, tai prasideda nuo įgyto žodžio, reiškiančio užsikrėtimą liga. Imuniteto trūkumas kalba pats už save, nes jis nukreiptas į organizmo imuninę sistemą. Sindromas apibrėžia tam tikrą ligų rinkinį, kuris susilieja ir sudaro visą sveikatos būklę. Virusas, atsakingas už pagalbos priežastis, žmogaus imunodeficito virusas arba geriau žinomas kaip ŽIV, pereina iš vieno kūno į kitą.

Mūsų kūnas stipriai kovoja su šiais virusais, tačiau po beviltiško laiko stipresnis ŽIV laimi kovą. Tačiau liga pradeda rodyti simptomus tik vėliau. Kai jis pirmą kartą įsikuria organizme, jis lėtai silpnina organizmo imuninę sistemą. Laikui bėgant pastebėsite, kad tapote virusų ir patogenų, kurie niekada anksčiau jūsų nepaveikė, auka.

Paprastas šių antikūnų testas parodo, ar esate užsikrėtęs ŽIV, ar ne. Tačiau ŽIV užsikrėtimas ne visada rodo, kad asmuo serga AIDS liga. Blogiausia pagalbos dalis yra ta, kad šios ligos po daugelio metų auga ir auga žmogaus kūne, nerodydamos jokių simptomų, nes jos maitina save. Taigi, kaip pavaizduota, niekas nesivargina nieko daryti dėl savo nežinojimo.

Tik paskutiniame paskutiniame ŽIV viruso etape atsiranda būklė. Tik tada, kai imuninė sistema yra visiškai nužudyta, ji pradeda veikti. Tai viena iš mirtingiausių ligų, pirmą kartą aptikta 1981 m. dabar daugiau nei 30 milijonų žmonių iš kitų milijonų kenčia nuo jo, dėl to mirė.

Simptomai ir AIDS priežastys:

Šiame straipsnyje bus paaiškinta, kokie yra AIDS simptomai ir priežastys, ir atsargumo priemonių, kurių reikia imtis norint kontroliuoti AIDS.

AIDS priežastys:

Nors priežastys yra gana paprastos, čia pateikiama trumpa pastaba apie tai, kaip ir kokiais būdais įleisti ŽIV virusą į jūsų sistemą

1. Neapsaugotas seksualinis aktas:

ŽIV AIDS priežastys Nesaugus seksualinis aktas

Mes, žmonės, esame seksualios būtybės ir atimti iš jos nėra patikima idėja. Keičiantis pasauliui ir žmonėms priimant naujas idėjas bei laisves, seksas dabar nebėra tabu, o laisva tema, atvira diskusijoms ir žinioms. Dabar tai laikoma vienu iš pagrindinių kūno poreikių. Tarp visų šių pavyzdžių pateikiama aiški schema, kurioje nurodoma, kad dažniausiai jaunystėje žmonės patiria pagalbą. Be daugelio kitų, stiprus įtarimas kyla dėl to, kad priežastis gali būti neapsaugotas seksualinis aktas. Dominuojant jaunystėje dažnai pastebima, kad jaunimas nemėgsta užsiimti saugomu seksualiniu veiksmu. Yra būdų, kaip apsisaugoti nuo nėštumo, tačiau nėra jokio būdo užkirsti kelią ŽIV perdavimui iš vieno į kitą.

2. Kraujo injekcija:

ŽIV infekcijos kraujo injekcijos priežastys

Jei vartojate narkotikus, ypač tuos, kuriuos reikia švirkšti į kūną, prieš dalindamiesi ta pačia adata įsitikinkite, kad gerai pažįstate savo partnerius. Dažnai žmogus praranda sveiką protą, kai vartoja daug vaistų, būtent taip užsikrėtęs žmogus, galbūt vis dar nežinantis, gali perduoti virusą savo draugui. Dalijantis ta pačia adata, virusas įšvirkščiamas tiesiai į kraują. Tas pats atsitinka ir su kraujo perpylimo adatomis.

3. Žodinis aktas:

Pagalba sukelia žodinį aktą

Dėl stipraus socialinio supratimo, kuris dabar yra diena, žmonės pasirenka saugesnius būdus, kai imasi seksualinių veiksmų, laikydamiesi atsargumo priemonių. Tačiau, jei žmogus užsiima oraliniu seksualiniu veiksmu, yra didelė rizika, kad virusas gali patekti per žmogaus burną į jo sistemą.

4. Dalijimosi adatos:

ŽIV pagalbos priežastys dalijantis adatomis

ŽIV galima lengvai perduoti per švirkštus ar adatas. Tarkime, jei ŽIV virusu sergantis asmuo buvo gydomas adata ir ta adata netinkamai pašalinta. Tai gali būti viena iš pagalbos priežasčių. Adata gali dar labiau išplisti virusą ir ne vienas žmogus gali susirgti šia liga.

5. Nėštumo metu:

Jau buvo aptarta, kad motina gali perduoti virusą savo vaikui dėl kartos perėjimo veiksnio. Virusas gali būti perduodamas ir nėštumo metu. Didelė tikimybė, kad kūdikis nėštumo metu užsikrės ŽIV virusu.

6. Maitinimas krūtimi:

ŽIV ir AIDS žindymo priežastys

Žindydama moteris (motina) gali perduoti ŽIV mikrobą savo vaikui. Šis punktas taip pat susijęs su tuo konkrečiu kartos perdavimo tašku. Tai įrodo, kad virusas gali būti lengvai perduodamas vaikui, o jos dukra tuo pačiu būdu gali jį perduoti savo vaikui. Motinos pienas yra užkrėstas šiuo virusu, ir tai yra viruso perdavimo priežastis.

7. Seksualinis aktas:

Kartais ŽIV virusas taip pat gali būti perduodamas, net jei pora užsiima apsaugotu seksu. Tai keista, bet tiesa. Didelė tikimybė nėra, bet vis tiek tai gali įvykti. Vienintelis būdas išvengti šio viruso plitimo dabar yra nutraukti dažną seksualinę veiklą.

8. Kartos perėjimas:

Jūs galite būti pagalbos auka nuo pat savo gyvenimo pradžios, todėl galima sakyti, kad tai taikoma jūsų šeimai. Iš tiesų buvo atvejų, kai ŽIV virusą motina perduodavo vaikui dar jam esant įsčiose. Po gerų dvidešimties metų, jaunystėje, jis pradėjo rodyti simptomus ir netrukus tapo pagalbos auka. Dažnai motinos pieno gėrimas taip pat gali būti priežastis.

9. Įprastas kontaktas:

ŽIV virusas gali užsikrėsti ne tik lytiniu būdu. Jis taip pat gali praeiti per įprastą kontaktą. Jei kenčiate nuo ŽIV AIDS, viena iš pagrindinių to priežasčių gali būti pagrindiniai kontaktiniai veiksmai, tokie kaip apkabinimas, bučiavimas ir net rankos paspaudimas. Tai viena iš labiausiai žinomų AIDS priežasčių.

10. Kitos priežastys:

Vis dar yra tam tikrų ŽIV viruso plitimo priežasčių, kurių gydytojai negali paaiškinti. Šiuo klausimu reguliariai atliekami tyrimai.

Pagalbos simptomai:

ŽIV simptomai dažniausiai būna ramybės būsenoje, kol vėliausiai pradeda veikti, dažniausiai greitai paūmėja iki mirties. Tačiau čia yra keletas simptomų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį.

1. Karščiavimas:

Ankstyvosiose pagalbos įtarimo stadijose galima išvengti nuolatinio kylančio karščiavimo. Nors karščiavimas yra dažna būklė, kuri nėra visiškai rimta, per ilgai užsitęsusi karščiavimas gali būti požymiai, kad jūsų kūnas nori, kad perskaitytumėte. Šią karščiavimą lydi kūno skausmas ir spaudimas, raumenų ir sąnarių skausmai, šaltkrėtis, bėgantis nugara su stipriais galvos skausmais.

2. Fiziniai sutrikimai:

Dažnai galima pajusti patinusių liaukų augimą. Tai lydi bėrimai ir odos ligos, skauda gerklę ir išsekęs kūnas, per daug pavargęs. Taip pat kyla opų klausimas, pagrįstas viruso pasirinktu keliu. tai gali būti jūsų burna ar lytiniai organai arba adatos įkišimo taškas.

3. Svorio netekimas:

Suaugusioje būsenoje simptomai dažnai rodo greitą svorio sumažėjimą, kuris yra bauginantis. Sveikas ir sveikas žmogus gali netikėtai netekti per daug, kad užkirstų jai anoreksiją.

4. Palydovai:

Ligai augant kiekvieną kartą, dažnai gali atsirasti tam tikrų kitų ligų, nes trūksta stiprios imuninės sistemos. Tai gali būti viduriavimas ar pneumonija.

5. Naktinio prakaito mirkymas:

Norite sužinoti apie pagalbos simptomus. Naktinis prakaitavimas yra vienas iš labiausiai paplitusių ir pasireiškia tiek vyrams, tiek moterims. Šie mirkantys prakaitai taip pat turi nedidelių karščiavimo problemų ir gali sukelti temperatūros kritimą. Jie gali būti tikrai erzinantys, nes prakaitas sugeria ir lieka ant jūsų kūno, todėl gali atsirasti ir kūno kvapo problemų.

6. Nuovargis:

Pagalbos metu gana dažnas yra atkaklumas. Nuovargis yra vienas iš labiausiai pastebimų pagalbos simptomų. Žmogus gali lengvai susidurti su nuovargiu, jei jis ar ji ilgą laiką kenčia nuo pagalbos problemų. Nuovargis yra vienas iš blogiausių pagalbos simptomų, nes jis taip pat paveiks koncentracijos galią.

7. Liežuvio dėmės:

Ar matote neįprastas dėmes ant liežuvio? Pone, galbūt kenčiate nuo pagalbos. Atėjo laikas reguliariai atlikti kūno apžiūrą. Žmogus turės liežuvio dėmes, jei yra užsikrėtęs ŽIV. Tai yra vienas iš svarbiausių pagalbos simptomų.

8. Odos bėrimai:

Vienas susidurs su odos problemomis, tokiomis kaip odos iškilimai ar bėrimai, ir visų šių odos infekcijų priežastis gali būti pagalba. AIDS virusas yra linkęs plyšti odą kartu su kūnu. Tarp visų pagalbos simptomų odos simptomas padės žmonėms išsiaiškinti, ar jie kenčia, ar ne.

9. Lėtinis viduriavimas:

Susiduriate su skrandžio problemomis? Tai gali būti pagalbinės priemonės. Kartais žmonės, kenčiantys nuo AIDS, susiduria su rimtomis skrandžio problemomis, o tai taip pat gali būti sunki. Per šį laiką turėsite ypač rūpintis savimi, nes viduriavimas yra susijęs su nepakeliamais skausmais.

10. Pasikartojantys simptomai:

Jei kenčiate nuo AIDS, yra paprastas būdas nustatyti, ar esate užsikrėtęs ŽIV, ar ne. Tai reiškia, kad reikia stebėti, ar simptomai atsinaujina, ar ne, kai jie išnyksta. Jei jie tai padarys, tada turėsite problemų.

11. Blogas galvos skausmas:

Pagalbos fazės metu žmogus susidurs su stipriais galvos skausmais. Tai yra vienas iš daugelio pagalbos simptomų.