Hamileyken, hormonal değişiklikler o kadar sıktır ki, vücut değişime uyum sağlayamaz. Bu, çeşitli görünür etkilerle sonuçlanır, bunlardan biri sivilce oluşumudur. Birinci ve ikinci trimesterde oldukça yaygın bir durumdur ve androjen hormonunun artan üretiminden kaynaklanır. Bu hormon, ciltteki gözenekleri tıkayan ve sivilce oluşumuna yol açan mumsu bir madde olan yağ ve sebum üretimini arttırır. Sivilceler herhangi bir zamanda istenmeyen bir durum olduğundan hamilelikte sivilcelerden kurtulmanın kolay ve güvenli yöntemleri vardır..

Hamile Kadınlar İçin Akne Ürünleri

Hamile Kadınlar İçin En İyi Akne Ürünleri:

Çıplak Mineraller Leke Tedavisi:

Hamile Kadınlar İçin Sivilce Ürünleri BareMinerals Leke Tedavisi

Çıplak Mineraller Leke Tedavisinde kükürt mineralinin varlığı akne ile savaşmaya yardımcı olur. Ayrıca, çatlakları gizlemede de son derece etkilidir..

Kiss My Face Peeling Yüz Yıkama:

Hamile Kadınlar İçin Sivilce Ürünleri Kiss My Face Peeling Yüz Yıkama

Kiss My Face’in Eksfoliye Edici Yüz Yıkama ürünü, yeşil çay ve doğal meyve asitleri gibi bileşenler kullanılarak tamamen doğaldır. Yeşil çay peeling özelliği ile ünlüdür ve doğal meyve asitleri cilt sağlığının korunmasında son derece verimlidir. Bu yüz yıkama jeli gözenekleri temizleyerek sivilcelerden oldukça kolay kurtulmanıza yardımcı olur, bunun sonucunda yüzün ışıl ışıl parıldamasını sağlar.!

Desert Essence Doğal Çay Ağacı Yağı Yüz Temizleme Pedleri:

Desert Essence Doğal Çay Ağacı Yağı Yüz Temizleme Pedleri

Çay Ağacı Yağının sivilce ve lekelerle savaştığı oldukça iyi bilinmektedir. Dessert Essence Cleansing Pads’in aktif bileşeni, fazla yağ ve sebumdan kurtularak sivilce probleminiz için mükemmel çözümlerdir ve size sivilcesiz bir cilt verir..

Burt’s Bees Akne Çözümleri Nemlendirici Losyon:

Burt's Bees Akne Çözümleri Nemlendirici Losyon

Cilt nemlendiricileri üzerindeki mükemmel ışıklardan biri olan Burt’s Bees Acne Solutions Lotion, yağlı ciltler için harikalar yaratır ve lekelerle mücadelede çok yardımcı olur. Bu losyonda bulunan Söğüt Kabuğu özü, hamilelik sırasında sivilce ile mücadelede oldukça faydalıdır..

Belli Anti-Bemish Yüz Yıkama:

Hamile Kadınlar İçin Sivilce Ürünleri - Belli Anti-Bemish Yüz Yıkama

Hem salisilik asit hem de benzoil peroksit içermemesi Belli’s Anti-Blemish Facial Wash ürününü piyasadaki en iyi eksfoliyatörlerden biri yapar. Bakterilerle savaşmada etkili olan ve antioksidan görevi gören yeşil çay özü, limon kabuğu ve salatalık içerir, böylece akne üretimini azaltır..

Body Shop Çay Ağacı Köpüren Temizleyici:

Body Shop Çay Ağacı Köpüren Temizleyici

Body Shop, lekeler ve sivilcelerle mücadelede son derece yardımcı olan güçlü Çay Ağacı Yağı içeren geniş ürün yelpazesiyle ünlüdür. Bu, gelecekte sivilce oluşumunu da önler ve hamilelik sırasında sivilce için en iyi ürünlerden biridir..

Burt’s Bees Doğal Akne Çözümleri Ovma:

Burt's Bees Doğal Akne Çözümleri Ovma

Burt’s Bees Natural Acne Scrub’ın birçok özelliğinden biri, cildi kurutmadan ölü deriyi soyma yeteneğidir. Söğüt Kabuğu özünün varlığı, akneyle büyük bir şekilde savaşmaya yardımcı olur ve ayrıca gelecekteki herhangi bir kırılmayı önler..

Kis Oils 100 Çay Ağacı Yağı:

Hamile Kadınlar İçin Sivilce Ürünleri - Kis Oils 100 Çay Ağacı Yağı

Ürünlerle tamamen doğal olmak sizin tarzınızsa, Kis Oils 100 Çay Ağacı Yağı sizin için harikalar yaratıyor. Sadece kusurlarınızı yok edecek! Ayrıca, son derece ucuzdur ve bu nedenle hamilelik sırasında sivilce için akıllı seçeneklerden biridir..

Cetaphil Nazik Cilt Temizleyici:

Cetaphil Nazik Cilt Temizleyici

Cilde zarar veren çok az bileşen içeren Cetaphil’in Nazik Cilt Temizleyicisi dermatologların favorisidir. Kokusu yoktur ve ilk üç aylık dönem isteksizliklerinde de faydalıdır..

Sivilce gidermenin bu kadar güvenli ve bu kadar kolay olacağını kim hayal edebilirdi ki! Hamilelikte sivilcelere veda edin!