Daugiausiai savo brangaus laiko skiriate drabužiams pasirinkti, tas pats yra ir čia, kai atliekate atranką tarp šių nuostabiai suprojektuotų skaidrių skėčių. Tarp šių skėčių yra daugybė kolekcijų. Jūs turite paprastą, atspausdintą, spalvingą vaivorykštės modelį ir vaikų kolekciją. Atsižvelgdami į mūsų poreikius ir specifikacijas, galite pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų reikalavimus.

Geriausi sulankstomi permatomi lietaus skėčiai suaugusiems ir vaikams

Skaidrus skaidrus skėčio dizainas:

Čia yra 9 geriausi Indijos skaidrių skėčių modeliai.

1. Rožiniai skaidrūs sulankstomi skėčiai:

Rožiniai permatomi sulankstomi skėčiai

Įsigykite klasikinę permatomų sulankstomų skėčių kolekciją, kuri paskatintų jus į žiedų pasaulį. Visoje permatomoje PVC medžiagoje yra mielų rausvų gėlių atspaudų. Išskleistos baldakimo dydis yra 93 cm, o skėčio aukštis – 24 cm.

2. Kupolo lietaus skėtis:

„Dome Bubble“ lietaus skėtis

Mėgaukitės lietingomis dienomis naudodamiesi šiuo skaidraus plastiko kupolu „Bubble“ lietaus skėčiu be jokių rūpesčių. Šį skaidrų burbulinį skėtį gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Be jokios abejonės, jūsų mažyliui taip pat būtų smagu ir smagu per lietų. Jis turi rankinio atidarymo funkciją su 34 colių skersmens baldakimu.

3. Skaidrūs vaivorykštiniai skaidrūs skėčiai:

Skaidrus vaivorykštinis permatomas skėtis

Kad galėtumėte skristi ir išdžiūti net ir vėjuotam lietui, tai yra tikslus sprendimas su skaidriais skaidriais skėčiais. Jame yra vaivorykštės atspalvio baldakimas ir EVA rankena, kuri taip pat yra dviejų ryškių spalvų. Jis turi automatinio atidarymo ypatybes, 96 cm pločio baldakimą su 8 plieniniais šonkauliais.

4. Juodos katės atspausdino skaidrius skėčius:

Juodos katės atspausdino permatomus skėčius

Tai puikus asortimentas didelių skaidrių skėčių, kurių baldakimo dydis yra 23 coliai su 8K šonkauliais. Rėmas pagamintas iš stiklo pluošto ir medinių velenų. Audinys pagamintas iš POE medžiagos ir yra tvirtos plastikinės rankenos, užtikrinančios reikiamą sukibimą.

5. Skaidrios baldakimo skaidrios skėčiai:

Skaidrus baldakimas permatomi skėčiai

Būtent su šiuo balto permatomo skėčio rinkiniu vestuvėms galite pridėti romantikos ir grožio. Jo baldakime yra gėlių ir širdžių atspaudai. Be jokios abejonės, turėtumėte, nes jis pagamintas iš aukščiausios kokybės POE medžiagos, o kraštai yra pagaminti iš nėrinių.

6. Itin stiprūs skaidrūs skėčiai:

Itin stiprūs permatomi skėčiai

Mėgaukitės lietingomis dienomis ir netvarkykite savo drabužių, turėdami tokius mažus permatomus skėčius. Jis storas su storu pagamintu ir skaidriu 23 colių baldakimu. Šonkauliai ir rėmai pagaminti iš plieno, kad būtų tikrai tvirti ir patvarūs.

7. „Led Light Sabre“ skaidrūs skėčiai:

„Led Light Sabre“ skaidrūs skėčiai

Atraskite naują išskirtinį golfo skaidrių skėčių asortimentą, kurio rankenoje yra lazerinė kardo lemputė. Turint kūrybingą ir novatorišką idėją, galima įgyti lietingų naktų įveikimo patirties. Skėtis yra atsparus vėjui, o baldakimas pagamintas iš labai lengvos medžiagos.

8. Merginos pelės Minnie skaidrūs skėčiai:

Merginos pelės Minnie skaidrūs skėčiai

Vaikai turi mėgautis šia įnoringų ir žaismingų vaikų skaidrių skėčių kolekcija. Ant jo gražiai atspausdinta „Minnie“ pelės aplikacija. Stogelio dydis pritaikytas vaikams. Rankena taip pat yra išgalvoto tipo, pagaminta iš plastiko. Rėmai ir šonkauliai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl jie turi daugiau tvirtumo.

9. „Black Prints Lady“ skaidrūs skėčiai:

Juodi atspausdinami permatomi ponios skėčiai

Pasinaudokite permatomų lietaus skėčių pranašumais naudodami šią neįprastą moterų juodos spalvos skėčio kolekciją. Jame yra skaidrus plastikinis baldakimas, ant kurio galite pasidaryti panoraminius laukinio scenarijaus atspaudus. Elnias ir ant jo atspausdinti medžiai yra unikali kolekcija, kurią itin patogiai galima nešioti lietaus metu.

Įprastas žąsų serijos baldakimų dydis svyruoja nuo 25 iki 35 colių. Vaikų skėčiai gali būti išskirtinai mažesni. Rėmams ir šonkauliams naudojama medžiaga taip pat skiriasi kiekviename modelyje. Rankena, pasirinkta baldakimui, kruopščiai skirta baldakimo modeliui, kad atitiktų. Nuo šiol kiekvienam asmeniui yra šimtai variantų, kad būtų lengviau.