Dideli ir dideli juodi skėčiai mums labai padeda, kad gautume netikėtą komfortą dėl atšiaurių orų, kurie čia ir tada gali keistis kiekvieną dieną. Juodų atspalvių skėčių serija yra mėgstamiausia daugumai vyrų ir moterų, ieškančių atsitiktinės ir oficialios išvaizdos. Yra juodų skėčių, skirtų abiejų lyčių atstovams, ir yra įvairių modelių ir dizaino.

Geriausi juodų skėčių modeliai vyrams ir moterims madoje:

Štai keletas 9 geriausių juodųjų skėčių modelių,

1. Mini kompaktiški juodi skėčiai:

Mini kompaktiški juodi skėčiai

Tai stiprus ir kompaktiškas super mini skėtis moterims. Tai mažas juodas skėtis, ant kurio monochrominės juodos ir baltos spalvos juostos. Šis skėtis yra lygiai 18 cm dydžio ir gali tilpti į bet kurias moteriškas rankines.

2. Automatiškai atidaromi juodi skėčiai:

Automatiškai atsidarantys juodi skėčiai

Įsigykite elegantiško ir elegantiško dizaino juodos spalvos skėtį. Jis taip pat turi keletą balto atspalvių unikaliu modeliu. Papildoma šio skėčio ypatybė yra ta, kad jis turi automatinį atidarymą, kuris būtų labai naudingas staigaus lietaus atveju. Jis patinka daugumai moterų, nes yra per madingas ir madingas.

3. Juodi skėčiai su polka taškais:

Juodi skėčiai su polka taškais

Tai visiškai nauja mada vyrų platformoje, kuri yra ilgas juodas skėtis su taškuotais taškeliais, išspausdintais po baldakimu. Taigi jame yra dvigubi baldakimai, kurių išorinėje pusėje rasite paprastą juodą atspalvį. Turi sidabrinius rėmus ir juodą kreivą rankeną.

4. Didelis kiemo sodo juodas skėtis:

Didelis kiemo sodo juodas skėtis

Tokie juodos terasos skėčiai yra laikomi aplink mūsų namų baseino zoną. Jis suteikia geriausią atsipalaidavimą po saule po sunkios treniruotės su savo kiemo stalu. Šis skėtis suprojektuotas dryžuotu raštu ir turi platų vidaus kiemo dydžių specifikaciją.

5. Rankiniu būdu valdomi juodi skėčiai:

Rankiniu būdu valdomi juodi skėčiai

Šioje spausdintų skėčių kategorijoje tai nuostabi ir akį traukianti kolekcija. Uždengus jis dengia 63,5 colio ir pusės pėdos aukščio. Tai galėtų būti geriausias juodas skėtis šios serijos moterims.

6. Vėjui atsparus juodas skėtis:

Vėjui atsparus juodas skėtis

Pasinaudokite šios pongee medžiagos dideliu juodu skėčiu ir atsipalaiduokite ramiai vaikščiodami su savo mylimuoju be streso dėl spūsčių erdvėje. Jis suteikia apie 57,5 ​​cm spinduliuotę ir turi nerūdijančio plieno stulpus su ilga rankena. Jis taip pat gali būti naudojamas kitai lauko veiklai, pavyzdžiui, žvejybai ir golfui.

7. Sidabru dengtas vidinis baldakimas juodas skėtis:

Sidabru dengtas vidinis baldakimas juodas skėtis

Šis paprastas juodas skėtis idealiai tinka stipriam lietui ir audringiems orams. Kadangi jis sukurtas su vėjui ir vandeniui atspariomis savybėmis, jis gali sukelti bet kokias tokias sąlygas. Jis yra patvaresnis, nes jo rankena pagaminta iš nerūdijančio plieno, padengto aukštos kokybės juoda derva.

8. Dviejų krypčių darbo juodi skėčiai:

Dviejų krypčių veikiantys juodi skėčiai

Tikrai įdomu turėti vienos tokios kolekcijos juodus skėčius. Tai yra dvipusis vyriškas juodas skėtis, įterptas du baldakimai. Ji turi patentuotą ir patentuotą konstrukciją, kuri apsaugo jus nuo stipraus lietaus ir vėjo.

9. Debesų pamušalas juodi skėčiai:

Juodi skėčiai iš debesies pamušalo

Tai etninė kolekcija iš didelių juodų skėčių serijos, turinti unikalų raštuotą vidinį baldakimą. Jis išspausdintas debesimis dangaus mėlynos spalvos fone. Išorinis baldakimas yra visiškai juodas ir pagamintas naudojant 100% poliesterio medžiagą. Tai suteikia jums papildomą aprėptį dėl XXL dydžio baldakimo skersmens.

Jūs matėte įvairius modelius juoduose skėčiuose ir tikrai turėtumėte jaudulio juos įsigyti. Ne su šiais, bet vis dar yra daugiau veislių ir modelių šioje kolekcijoje, todėl jūs patenkinsite juodų skėčių asortimentą. Jūs gausite dideles terasas, mažas skersmuo, 100% poliesterio, nerūdijančio plieno rėmus ir rankenas, taip pat įvairių dydžių, atitinkančių įvairių žmonių poreikius..