Lauko skėčiai yra tie, kurie keliaujant nešiojami lauke. Jie gali svyruoti nuo pigių iki brangių. Lauko skėčius dažniausiai pasiima šeimos, kai vasarą planuoja kelionę. Geriausia spalva gali būti įvairiaspalvė, kuri yra gana pažįstama atsitiktiniam pasauliui. Tokių lauko skėčių rūšių gali būti daug. Tai labai naudinga išnešant į lauką, kuris veikia ir kaip saulės šešėlis, ir apsaugo nuo lietaus.

Geriausi lauko skėčiai:

Geriausias pasirinkimas gali būti juoda spalva lauko skėčiui. Čia yra 9 geriausių lauko skėčių sąrašas.

1. „Wind Jammer“ skėtis:

„Wind Jammer“ skėtis

Skėtis nuo lauko terasos gali būti vienas iš vėjo užtvankos pasirinkimų. Terasą gali sustiprinti lauko skėtis esant maloniam orui. Tai gali būti dideli lauko skėčiai. Geriausias pasirinkimas tam gali būti juodos spalvos lauko skėtis.

2. Sumaišykite lauko skėtį:

Sumaišykite lauko skėčius

Mišrūs skėčiai yra didelis lauko skėtis, kuris taip pat yra gana madingas. Mišinius skėčius galima sulankstyti ir pasiimti keliaujant į kelionę. Tai taip pat gali būti nedideli skėčiai, o geriausias pasirinkimas yra juodos spalvos skėtis. Be to, galima pasirinkti tam tikras spalvas.

3. Vienkartinis skėtis:

Vienkartinis skėtis

Vieno stalo skėtis yra tas, kurį galima sulankstyti vieną kartą, ir jis gali būti naudojamas kaip lauko skėtis. Šie skėčiai iš esmės laikomi restoranuose, į kuriuos žmonės ateina ir sėdi atviroje vietoje. Geriausias pasirinkimas gali būti daugiaspalvis vienkartinis skėtis.

4. Nešiojamas lauko skėtis:

Nešiojamas lauko skėtis

Nešiojami lauko skėčiai yra geriausias lauko skėtis, kurį galima nešti iš vienos vietos į kitą. Tai labai naudinga šeimoms, vykstančioms į kelionę ar išvyką. Jo lengvumas yra jų unikalumas. Geriausias pasirinkimas gali būti raudonos spalvos lauko skėtis.

5. Atsitiktinis lauko skėtis:

Atsitiktinis lauko skėtis

Atsitiktiniai skėčiai – tai bendri nedideli lauko skėčiai, kuriuos buvo galima pamatyti visiems, besiblaškantiems aplink kelius saulėje. Atsitiktiniai skėčiai yra pigūs ir geri skėčiai, kuriuos galima nusipirkti kasdien. Geriausias pasirinkimas gali būti raudonos spalvos lauko skėtis.

6. „Pole Outdoor“ skėtis:

„Pole“ lauko skėtis

Skėčiai iš stulpų yra unikalus ir išorinis stalo skėtis, kuris paprastai montuojamas ant stulpo, po kuriuo vyksta pietūs ar vakarienė. Šio tipo skėčiai geriausiai tinka poroms. Geriausias pasirinkimas gali būti baltos spalvos lauko skėtis.

7. Daugiaspalvis lauko skėtis:

Daugiaspalviai lauko skėčiai

Tai yra lauko skėčiai, kurie paprastai matomi aplink parduotuves, kad būtų lengviau atsikratyti kenksmingų saulės spindulių. Tai labai naudinga pardavėjams ir prekybininkams, kurie labai sunkiai dirba dieną ir naktį. Geriausias pasirinkimas tam gali būti įvairiaspalviai lauko skėčiai.

8. Sodo lauko skėtis:

Sodo lauko skėčiai

Šiais laikais sodo skėčiai yra įprasti, kurie sode laikomi kokybiškai. Jie gali būti tinkami tik atspalviui ir netinka apsaugoti nuo lietaus. Tai geriausiai tinka poroms, leidžiančioms kokybiškai praleisti laiką tokių skėčių pavėsyje. Geriausias pasirinkimas tam gali būti raudonas lauko skėtis.

9. Paplūdimio lauko skėčiai:

Paplūdimio lauko skėtis

Paplūdimio skėčiai geriausiai tinka kelionėms lauke. Jie yra gana dideli ir labai padeda suteikti pavėsį paplūdimiuose. Tai gali būti daugiaspalvis kostiumas kaip geriausias pasirinkimas. Be to, juos galima perkelti iš vienos vietos į kitą.

Lauko skėčiai turi daugybę veislių, ir tai buvo vieni geriausių internete ir neprisijungus. Kasdienis skėtis gali būti naudojamas kasdieniame gyvenime. Be to, stulpas ir mišinys yra suprojektuoti skėčiai, naudojami poroms ar šeimoms.