Ar esate nusiminusi dėl savo spuogų? Spuogai, pūslelės, spuogai ar užvirimas žymi bet kokiu pavadinimu, nors visa tai skamba baisiai ir baisiai. Daugelis jaunuolių gali susidurti su spuogų problema. Jei norite atsikratyti spuogų, turėtumėte rūpintis savo oda, kaip ir savo mityba. Taigi, šiame straipsnyje dalijamasi Shahnaz Hussain grožio patarimais dėl spuogų.

Kosmetologė Shahnaz Hussain Grožio patarimai dėl spuogų ir spuogų

Shahnaz Hussain yra legenda apie grožio prekybą Indijoje. Visame pasaulyje žinoma kosmetologė Shahnaz Husain prisideda prie kelių jos grožio patarimų, kurie jums padės pašalinti spuogus ir spuogų žymes.

Shahnaz Hussain grožio patarimai spuogams ir spuogams:

Štai atskleista natūrali Shahnaz Hussain grožio procedūra, skirta greitai išvengti spuogų ir spuogų.

1. Rožių vanduo spuogų priežiūrai:

Rožių vanduo spuogų priežiūrai

Spuogai dažniausiai sprogsta riebiose vietose. Taigi svarbu kontroliuoti alyvos išleidimą. Du kartus per dieną veidą valykite tam tikru gydomuoju muilu, taip pat naudokite rožių vandenį su tam tikru sutraukiančiu kiekiu. Paglostykite tai visu veidu.

2. Gydykite spuogus Neem lapais:

Gydykite spuogus Neem lapais

Kadangi „Neem“ turi anti-septinių savybių, jis yra naudingas kiekvienam odos spuogų atveju. Virkite Neem lapus vandenyje ir nusausinkite vandenį, kad pamatytumėte, kaip reguliariai plauti veidą. Taip pat galite naudoti medvilninį tamponą.

3. Sandalmedžio pasta spuogams:

Pakelis sandalmedžio ir ciberžolės

Sumaišykite rožių vandenį su sandalmedžio milteliais, kad gautumėte pastą. Naktį tepkite veidą ir po 1 valandos nuplaukite vandeniu. Sandalmedis pasižymi raminančiomis ir gydančiomis savybėmis.

4. Agurkų sultys spuogams gydyti:

Agurkų sultys nuo spuogų

Tai naudinga alyvos kontrolei. Jei turite mišrią odą, į pieno mišinį įpilkite citrinos sulčių į 2 arbatinius šaukštelius agurkų sulčių. Medvilniniu tamponu nuvalykite jį ant odos ir švelniai nuvalykite.

5. Glicerino ir rožių vandens spuogų gydymas:

Glicerino ir rožių vandens spuogų gydymas

Odai, kuriai būdinga spuogai, glicerinas ir rožių vanduo yra puikus gydymas. Rožių vanduo veikia kaip puikus tonikas, nes jame yra etanolio, kuris kovoja su spuogais nuo jų sugrįžimo, taip pat sumažina dėmes. Glicerinas padeda drėkinti odą. Sumaišykite keturias rožių vandens dalis į vieną gryno, neskiesto glicerino dalį. Supilkite jį į butelį ir atvėsinkite. Tepkite tai ant veido kiekvieną kartą, kai valote veidą. Prieš naudojimą įlašinkite nedidelius lašus citrinos sulčių.

6. Gerkite daug vandens:

Turėkite daug vandens

Labai svarbu išlaikyti odos hidrataciją, todėl gerkite daug vandens, sulčių ir skysčių, kad jūsų kūnas būtų gerai hidratuotas. Nepamirškite visiškai atsisakyti šaltų gėrimų, kitų gėrimų ir greito maisto.

7. Venkite Multani Mitti naudojimo:

Venkite „Multani Mitti“ naudojimo

Shahnazas Hussainas sako, kad nenaudokite „Multani Mitti“ ar „Besan“, nes tai sustabdo poras. Tai taip pat gali sukelti daugiau spuogų, kurie gali išpūsti jūsų viršutinę dalį. Laikykitės atokiau nuo abiejų.

8. Varškė ir ciberžolė:

Varškė ir ciberžolė nuo spuogų

Abu jie turi gydomųjų savybių. Tai padeda pasirūpinti jūsų spuogais ir suteikia švytinčią, žėrinčią ir teisingesnę odą. Taigi, gerai sumaišykite ciberžolę ir varškę, kad gautumėte pastą ir nuolat tepkite veidą. Laikykite jį maždaug 15–20 minučių. Nuplaukite veidą švariu vandeniu. Varškėje yra cinko, o cinkas mažina spuogus ir mažina dėmes.

9. Gydykite spuogus pagal Tulsi lapus:

Naminiai „Tulsi“ veido paketai

Sukurkite pastą iš tulsi lapų ir reguliariai padėkite ją ant pažeistų vietų. Vėliau, nei išjunkite maždaug 20 minučių, nuplaukite šiltu vandeniu.

10. Varškės ir pomidorų mišinys nuo spuogų:

Varškės ir pomidorų mišinys nuo spuogų

Paruoškite pastą, sumaišydami pomidorų sultis su varške ir 15 minučių tepkite ant veido. Tada nuplaukite vandeniu. Pomidorų sultys sugeria aliejaus likučius, todėl kontroliuoja ir gydo spuogus.

11. Citrinų sultys ir medus nuo spuogų:

Citrinų sultys ir medus nuo spuogų

Paruoškite paprastą medaus ir citrinos sulčių mišinį ir vieną kartą per dieną tepkite ant veido. Po 15 minučių nuplaukite vandeniu.

12. Migdolų ir varškės spuogų gydymas:

Migdolų ir varškės spuogų gydymas

Grindų migdolus sumaišykite pagal varškę ir aptepkite. Švelniai masažuokite mišinį virš odos. Palaikykite 5-10 minučių, nuplaukite vandeniu.

Shahnaz Hussain grožio patarimai dėl spuogų