Ką jūs gaunate iš veido? Jūsų atsakymas gali būti švytintis? Tu teisus! Ar kada bandėte veido priežiūros priemones nuo spuogų? Veido procedūra yra estetiko atliekamų procedūrų rinkinys, skirtas pašalinti negyvas odos ląsteles ir išvalyti veido poras. Veido galima įsigyti daugumoje SPA centrų, išskyrus tai, kad kiekvienos procedūros atlikimo metodai yra skirtingi.

Geriausi veido spuogai

Veidas pagerina odos skaistumą, patvirtina sveiką, šviesią odą; sumažina dėmes ir uždegimą malšina specialiai pritaikytas veido spuogai. Šis sėkmingas spuogų gydymas yra susijęs su daugybe problemų, susijusių su dėmėmis, sausumu ir ankstyvu senėjimu. Sunkiai odai gali būti nepaprastai neigiamas poveikis mūsų savijautai – užsitęsusios problemos gali sukelti žemą savivertę, nervingumą, o kartais ir depresiją.

Veidai nuo spuogų:

Čia yra 6 geriausi veido spuogų gydymo būdai.

1. Giliųjų porų veido valymas nuo spuogų:

Gilus porų valymas

Tai subalansuoja jūsų odą ir jūsų dvasią. Tuo metu po deguonies garintuvu atliekamas šveitimas, kad oda būtų paruošta veiksmui ir išlaisvėtų poros. Tuomet rankiniu būdu pašalinamas šalinimas nuo baltų, inkštirų ir kitų nešvarumų, kurie gali atsirasti ant odos. Aukštas dažnis pašalina bakterijas po oda ir palaiko raminantį jausmą. Baigiant, kaukė bus taikoma priklausomai nuo jūsų odos tipo ir būklės. Drėkinamasis kremas užbaigia šią procedūrą, taip pat bus pateikti patarimai, kaip rūpintis namuose. Tai geriausia veido oda spuoguotai odai.

2. Natūralus veido lakas:

Jūsų odos dermos sluoksnis nuolat generuoja šviežias, jaunas odos ląsteles, kurios kyla į odos paviršių. Kylant, jie palaipsniui miršta, be to, prisipildo gynybinio baltymo keratino, kuris apsaugo jūsų odą nuo žalingo išorinio poveikio. Spuogai vystosi, kol šios ląstelės kaupiasi ir užkemša poras. Natūralus veido šveitiklis, kitaip šveičiantis, padeda pašalinti odos likučius ir nešvarumus.

Veido gydymas

Be to, šveitimas yra mechaninis, kitaip cheminis procesas: mechaninis šveitimas yra šveitimas ar kiti kurso produktai, kurie nudilina negyvą odą. Cheminis šveitimas yra rūgštys ir fermentai, kurie vengia negyvos odos.

3. Natūralus šveitiklis:

Šveitimas

Smulkiai sutrinkite 1 puodelį avižinių dribsnių, kitaip migdolų, maišytuve arba virtuviniame kombaine. Įlašinkite 3–5 lašus levandų, čiobrelių, kitaip arbatmedžio aliejaus. Avižiniai dribsniai ir migdolai yra ramūs defoliatoriai, padedantys atsikratyti užsikimšusių porų, susietų su spuogais su inkštiromis. Levandų, čiobrelių ir arbatmedžio eteriniai aliejai yra natūralūs antimikrobiniai vaistai, padedantys odai atsikratyti spuogus sukeliančių nešvarumų. Tai geriausias veido gydymas namuose nuo spuogų.

4. Ištraukimai:

Ištraukimai

Vaisių fermentų žievelė pašalina negyvas odos ląsteles ir paviršiaus šiukšles. Ištraukimas yra užsikimšusių porų kūno užsikimšimas. Šiuo atveju estetikas vairuoja įrankį, kuris kiekvieną spuogų pjūvį sušaukia ištraukiklį, priversdamas bakterijas, pūlius, taip pat kartais kraują per užkimštą folikulo angą. Kaukė, pritaikyta jūsų odos tipui, bus naudinga jūsų išvaizdai atnaujinti. Turtingas drėkiklis užpildo šį atpalaiduojantį ir vertingą veido veidą. Tai vienas iš geriausių veido spuogų gydymo būdų.

5. Paauglių veidas nuo spuogų:

Veido kaukė 28

Skirtas atsižvelgiant į paauglių spuogus ir pritaikytas jūsų poreikiams. Giliai valantis tirpinantis aliejus pašalina nešvarumus ir nešvarumus bei paruošia odą šveitimui. Negyvų odos ląstelių surinkimas prisideda prie spuogų atsiradimo. Kruopštus šveitimas pašalina ląsteles ir skatina naujų ląstelių apykaitą. Spuogai su inkštirų dėmėmis yra išgaunami, todėl dažnai naudojami naikinti spuogus bloginančias bakterijas. Išvalyti kaukę naudinga intensyviai pereiti į poras ir pagerinti spuogus. Įvertinti išsaugojimą galima pasirenkant iš esmės pakeisti odą.

6. Natūrali veido kaukė:

Veido kaukė 27

Padarykite pastą, sumaišydami avižinius dribsnius, obuolius, neluptus agurkus ir 2 šaukštus. lieso pieno malūnėlyje. Šią pastą tepkite ant veido maždaug 20 minučių. Nuplaukite kaukę šiltu vandeniu, nusekite šaltu vandeniu, kad užrakintumėte poras. Ši kaukė padeda sumažinti paraudimą, aliejų ir inkštirus, susijusius su spuogais. Tai geriausias veidas nuo spuogų randų.