Kai esate nėščia, hormoniniai pokyčiai yra tokie dažni, kad organizmas negali prisitaikyti prie pokyčių. Dėl to atsiranda įvairių matomų efektų, vienas iš jų – spuogų susidarymas. Tai gana dažnas reiškinys pirmąjį ir antrąjį trimestrus, kurį sukelia padidėjusi hormono androgeno gamyba. Šis hormonas padidina aliejaus ir riebalų gamybą – vaškinę medžiagą, kuri užkemša odos poras ir sukelia spuogų susidarymą. Kadangi spuogai yra nepageidaujami bet kuriuo metu, yra paprastų ir saugių būdų atsikratyti spuogų nėštumo metu.

Produktai nuo spuogų nėščioms moterims

Geriausi produktai nuo spuogų nėščioms moterims:

Plikų mineralų dėmių terapija:

Produktai nuo spuogų nėščioms moterims BareMinerals Blemish Therapy

Sieros mineralo buvimas plikose mineralų dėmių terapijoje padeda kovoti su spuogais. Be to, jis labai efektyviai slepia įtrūkimus.

„Kiss My Face“ šveičiamasis veido prausiklis:

Produktai nuo spuogų nėščioms moterims „Kiss My Face“ šveičiamasis veido prausiklis

„Kiss My Face“ šveičiamasis veido prausiklis yra visiškai natūralus, naudojant tokius ingredientus kaip žalioji arbata ir natūralios vaisių rūgštys. Žalioji arbata garsėja savo šveičiamosiomis savybėmis, o natūralios vaisių rūgštys yra labai vaisingos, kad išlaikytų odos sveikatą. Šis veido prausiklis padeda gana lengvai atsikratyti spuogų, išvalydamas poras, o rezultatas – spindintis, švytintis veidas!

„Desert Essence“ natūralaus arbatmedžio aliejaus veido valymo pagalvėlės:

„Desert Essence“ natūralaus arbatmedžio aliejaus veido valymo pagalvėlės

Arbatmedžio aliejus yra gerai žinomas kovojant su spuogais ir dėmėmis. Veiklioji „Desert Essence“ valymo pagalvėlių sudedamoji dalis yra puikus sprendimas jūsų spuogų problemai spręsti, nes jie pašalina riebalų ir riebalų perteklių, todėl oda tampa be spuogų..

Drėkinamasis losjonas „Burt’s Bees Acne Solutions“:

Drėkinamasis losjonas „Burt's Bees Acne Solutions“

„Burt’s Bees Acne Solutions Lotion“, vienas iš puikiausių odos drėkinamųjų kremų, daro stebuklus riebiai odai ir labai padeda kovoti su dėmėmis. Šiame losjone esantis gluosnio žievės ekstraktas yra labai naudingas kovojant su spuogais nėštumo metu.

„Belli Anti-Bemish“ veido prausiklis:

Produktai nuo spuogų nėščioms moterims - „Belli Anti -Bemish“ veido prausiklis

Tiek salicilo rūgšties, tiek benzoilo peroksido nebuvimas daro „Belli Anti-Blemish“ veido prausiklį vienu iš geriausių rinkoje esančių šveitiklių. Jame yra žaliosios arbatos ekstrakto, citrinos žievelės ir agurkų, kurie padeda kovoti su bakterijomis ir veikia kaip antioksidantai, taip sumažindami spuogų susidarymą.

„Body Shop“ arbatmedžio putų valiklis:

„Body Shop“ putojantis arbatmedžio valiklis

„The Body Shop“ garsėja didžiuliu produktų asortimentu, turinčiu stiprų arbatmedžio aliejų, kurie labai padeda kovoti su dėmėmis ir spuogais. Tai taip pat apsaugo nuo spuogų atsiradimo ateityje ir yra vienas iš geriausių produktų nuo spuogų nėštumo metu.

„Burt’s Bees“ natūralus šveitiklis nuo spuogų:

„Burt's Bees“ natūralių spuogų sprendimų šveitiklis

Gebėjimas nušveisti negyvą odą, neišsausinant odos, yra viena iš daugelio „Burt’s Bees Natural Acne Scrub“ šveitimo produktų. Gluosnių žievės ekstrakto sudėtis labai padeda kovoti su spuogais, taip pat apsaugo nuo bet kokių bėrimų ateityje.

„Kis Oils 100“ arbatmedžio aliejus:

Produktai nuo spuogų nėščioms moterims - „Kis Oils 100“ arbatmedžio aliejus

Jei jūsų gaminiai yra visiškai natūralūs, „Kis Oils 100“ arbatmedžio aliejus jums daro stebuklus. Tai tiesiog išnyks jūsų dėmės! Be to, tai yra labai pigu, todėl tai yra vienas iš protingų spuogų pasirinkimo nėštumo metu.

Švelnus Cetaphil odos valiklis:

Švelnus Cetaphil odos valiklis

Cetaphil švelnus odos valiklis yra labai populiarus tarp dermatologų, nes jame yra labai mažai ingredientų, kurie kenkia odai. Jis neturi kvapo ir yra naudingas pirmojo trimestro pasipiktinimų metu.

Kas galėjo įsivaizduoti, kad spuogų pašalinimas bus toks saugus ir toks lengvas! Nėštumo metu atsisveikinkite su spuogais!