Hormoniniai spuogai yra spuogai, atsirandantys per didelius hormoninius pokyčius jūsų kūne. Tai daugiausia susiję su menstruacijomis ir net menopauze. Kadangi menstruacijos vyksta kiekvieną mėnesį, tai sukelia ir hormoninius spuogus kiekvieną mėnesį. Moterims tai padaryti tampa gana sunku. Vyrai taip pat gali turėti hormoninių spuogų, kai ima galioti kiti veiksniai, tokie kaip stresas ir pan. Namų gynimo priemonės nuo hormoninių spuogų yra labai gera idėja, nes tai padeda lėtai ir lengvai išspręsti problemą. Yra keletas būdų, kaip galite gydyti hormoninius spuogus ir neleisti jiems paveikti jūsų gyvenimo.

Kaip atsikratyti hormoninių spuogų

Hormoninių spuogų priežastys:

Kaip minėta anksčiau, hormoniniai spuogai paprastai atsiranda dėl aukštesnio lygio hormonų. Tai atsitinka tam tikrais gyvenimo mėnesinių laikotarpiais, dideliu androgenų kiekiu, menopauze ir kt. Šiuo metu kūnas patiria daug pokyčių, o spuogai gali būti išeitis.

 • Menstruacijos įvyksta moterims, kai kūnas pašalina nešvarų kraują iš reprodukcinių organų. Šis pokytis įvyksta kiekvieną mėnesį, ir tai yra tada, kai kūnas išgyvena daug. Spuogai gali būti matomi ant veido ar net viršutinių rankų ir nugaros ir gali būti labai skausmingi.
 • Menopauzė yra laikas, kai moters reprodukcinė sistema išsijungia. Tai laikas, kai organizme vyksta daug įvairių dalykų, tokių kaip karščio bangos, spuogai, kūno skausmas, nuotaikos svyravimai ir kt..
 • Vyrams gali padidėti androgenų kiekis, o tai taip pat sukelia spuogus ant odos. Tai varginantis laikas, nes skausmas dažnai būna labai stiprus.

Hormoninių spuogų simptomai:

Dažniausi hormoninių spuogų simptomai pastebimi ant veido. Po kelių dienų spuogai susiformuoja kaip nedidelis užvirimas su pūliais. Sritis užsidega, o skausmas yra nepakeliamas. Ant veido gali atsirasti ne vienas spuogas. Sunkiausiais atvejais visą skruostą ir kaktą dengia spuogai.

 • Asmuo yra suaugęs, o ne paauglystėje turi spuogų, susijusių su brendimu. Kai pasiekiate menopauzės amžių, spuogai taip pat yra hormoniniai spuogai.
 • Spuogai atsiranda šalia smakro ir žandikaulio. Tai gana skausminga ir varginanti.
 • Hormoniniai spuogai atsiranda kiekvieną mėnesį, atsižvelgiant į priežastis, tokias kaip menstruacijos ir kt.
 • Stresas vaidina svarbų vaidmenį spuogų augime. Jūs pastebėsite, kad spuogai vystosi labiau, kai stresas yra didelis.
 • Cistos yra labai skausmingos ir nėra tokios paprastos kaip inkštirų. Jie neišeina lengvai, kol neišsiveržia.

Kaip atsikratyti hormoninių spuogų:

1. Žalioji arbata nuo hormoninių spuogų:

Žalioji arbata nuo hormoninių spuogų

Kaip tai padeda: Žalioji arbata yra nuostabi natūrali arbata, kuri nėra siunčiama per įvairius džiovinimo etapus. Taip arbatoje yra antioksidantų, kurie yra labai naudingi organizmui. Žalioji arbata gali būti vartojama viduje, kad būtų švaresnė virškinimo sistema. Tai padeda jums viduje, o vėliau ir išorėje, nes oda jaučia nuostabų šio poveikio poveikį. Taip pat žaliosios arbatos rasite losjonuose ir geliuose. Tai geras hormoninių spuogų gydymas ir būdai atsikratyti hormoninių spuogų.

 • Reikalingi ingredientai: Žalioji arbata, vanduo.
 • Kaip pasiruošti: Paruoškite žaliąją arbatą, užvirdami puodelį vandens ir į jį įpildami 1 šaukštelį žaliosios arbatos lapų. Leiskite tam tikrą laiką susigerti.
 • Kaip taikyti: Gerkite tai kasdien, kad gautumėte geriausią žaliosios arbatos pranašumą.
 • Kaip dažnai tai darote: Gerkite tai kasdien mažiausiai 6 mėnesius.
 • Atsargumo priemonės: Ne

2. Arbatmedžio aliejus hormoniniams spuogams gydyti:

Arbatmedžio aliejus hormoniniams spuogams gydyti

Kaip tai padeda: Arbatmedžio aliejus yra puikus aliejus, padedantis kontroliuoti hormoninį spuogų gydymą. Tai sumažina uždegimą ir padeda atsikratyti hormoninių spuogų. Kai pasirūpinama uždegimu, spuogai tampa mažesni ir skausmas yra valdomas. Tai, savo ruožtu, sukelia lengvus spuogus, kurie emociškai nenuvalo. Taip pat sumažėja randų, kurie yra spuogų dalis.

 • Reikalingi ingredientai: 12 lašų kokosų aliejaus, du lašai arbatmedžio aliejaus.
 • Paruošimas: Sumaišykite abu aliejus, nes kokoso aliejus yra nešiklis.
 • Kaip taikyti: Galite pamirkyti medvilnės pumpurą aliejaus mišinyje, o tada tepti ant pažeistų vietų.
 • Kaip dažnai tai darote: Kartokite tai kiekvieną dieną.
 • Atsargumo priemonės: Atlikite lopo testą, kad sužinotumėte, ar esate alergiškas arbatmedžio aliejui.

3. Ciberžolės pasta nuo hormoninių spuogų:

Ciberžolės pasta nuo hormoninių spuogų

Kaip tai padeda: ciberžolė yra antibakterinis ir priešuždegiminis ingredientas, naudojamas odos problemoms gydyti ir hormoninių spuogų gydymui. Kurkuminas, esantis ciberžolėje, yra veiklioji medžiaga, ir tai duoda naudos. Jis gali nužudyti bakterijas, taip pat numalšinti skausmą ir uždegimą. Visada naudinga turėti gryną ciberžolę kaip šaknį ir sumalti ją patiems. Tai natūrali priemonė nuo hormoninių spuogų. Ciberžolės šaknį nesunku sumalti ir ištraukti.

 • Reikalingi ingredientai: Ciberžolės šaknis, švitrinis akmuo.
 • Kaip pasiruošti: Sudrėkinkite akmenį ir ciberžolės šaknį ir sukamaisiais judesiais įtrinkite šaknį, kad susidarytų pasta. Patrinkite pakankamai ciberžolės šaknies, kad gautumėte arbatinio šaukštelio dydžio pastos.
 • Kaip taikyti: Paimkite nedidelį kiekį šios pastos ir tepkite ant pažeistų vietų. Leiskite išdžiūti ir nuplaukite vandeniu.
 • Kaip dažnai tai darote: Taikykite tai kasdien.
 • Atsargumo priemonės: Ne

4. Cinamonas ir medus pašalina hormoninius spuogus:

Cinamonas ir medus pašalina hormoninius spuogus

Kaip tai padeda: žalias medus yra vienas geriausių gamtos pasaulio stebuklų. Jis turi antimikrobinių savybių ir gali būti naudojamas medicinoje. Šis saldus bičių palaiminimas nuo seno buvo naudojamas namų gynimo priemonėse nuo įvairių odos problemų. Cinamonas yra dar vienas puikus ingredientas, turintis antimikrobinių savybių. Abu šie ingredientai gali būti geriausias hormoninių spuogų gydymas. Žalias medus yra geras būdas natūraliai kontroliuoti hormoninius spuogus.

 • Reikalingi ingredientai: 3 šaukštai žalio medaus, 1 šaukštas cinamono miltelių.
 • Kaip pasiruošti: Sumaišykite medų ir cinamono miltelius. Šį mišinį taip pat galite švelniai pašildyti.
 • Kaip taikyti: Užtepkite šį mišinį ant veido ir palikite 30 minučių. Nuplaukite šiltu vandeniu.
 • Kaip dažnai tai darote: Pakartokite tai kiekvieną savaitę, kad gautumėte geresnių rezultatų.
 • Atsargumo priemonės: Patikrinkite, ar medus yra grynas, o ne suklastotas.

5. Citrinos ir apelsinai hormoniniams spuogams mažinti:

Citrinos ir apelsinai hormoniniams spuogams mažinti

Kaip tai padeda: citrinose ir apelsinuose yra rūgšties, o tai padeda pakeisti odos pH pusiausvyrą. Kai oda yra uždegusi, ji yra labai šarminė. Taigi citrinose ir apelsinuose esanti rūgštis suteikia galimybę pasiekti pH balanso lygį. Tai padeda išvalyti odą ir sumažina uždegimą. Citrinos ir apelsino rūgštis taip pat padeda pašviesinti odos spalvą, ypač dėl paliktų randų. Išbandykite tai, kad žinotumėte, kaip išgydyti hormoninius spuogus.

 • Reikalingi ingredientai: Citrinų sultys arba apelsinų sultys.
 • Kaip pasiruošti: Paruoškite sultis iš pusės citrinos arba apelsino.
 • Kaip taikyti: Naudodami medvilnės pumpurą, pamirkykite jį citrinų arba apelsinų sultyse. Šiomis sultimis tepkite paveiktą vietą. srityse. Leiskite jam sėdėti 15 minučių. Nuplaukite vandeniu ir tada patepkite drėkinamuoju kremu.
 • Kaip dažnai tai darote: Tai galite padaryti du kartus per savaitę.
 • Atsargumo priemonės: Jei jūsų oda jautri, praskieskite citrinos sultis vandenyje.

Patarimai & Hormoninių spuogų gydymas:

Kontraceptinės tabletės:

 • Moterų hormoniniai spuogai atsiranda, kai menstruacijos sukelia didesnį hormonų kiekį organizme. Moterims geriamieji kontraceptikai skiriami norint kontroliuoti gimstamumą. Šios tabletės taip pat turi būdą kovoti su hormoniniais spuogais. Kai įvyksta ovuliacija, hormonai pasiekia aukščiausią tašką, ir tada tabletės pradeda veikti. Moteris, turinti hormoninių spuogų, turėtų apsvarstyti galimybę vartoti šias tabletes.

Benzoilo peroksidas:

 • Benzoilo peroksidas yra geras produktas, padedantis naikinti bakterijas. Būtent šios bakterijos sukelia spuogus ir uždegimus. Benzoilo peroksidas padeda sunaikinti šaltinį ir taip sumažina uždegimą bei randus. Tai galite gauti losjonų ar kremų pavidalu, kuriuos galima lengvai tepti ant odos. Hormoninės spuogų patelės gali šį kremą naudoti reguliariai.

Nuplaukite veidą karštu vandeniu:

 • Vanduo yra naudingas jūsų kūnui tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Norėdami išvalyti organizmą nuo toksinų, turite išgerti bent aštuonias stiklines vandens per dieną. Kai vidinis kūnas yra švarus, jis padeda išgauti skaistesnę odą ir mažiau riebių išskyrų. Iš išorės vanduo gali išvalyti odą, pašalinti nešvarumus ir nešvarumus. Karštas vanduo taip pat gali pašalinti daugiau aliejaus. Tai taip pat yra geras vyrų hormoninių spuogų gydymas.

Streso mažinimas:

 • Stresas vaidina svarbų vaidmenį jūsų gyvenime ir jūsų kūno reakcijoje. Tai yra vienas iš pagrindinių hormoninių spuogų simptomų, sukeliančių skausmingą protrūkį. Taigi streso mažinimas jūsų gyvenime yra vienas iš būdų sumažinti hormoninius spuogus. Esant visoms darbo ir gyvenimo problemoms, sunku sumažinti stresą. Tačiau joga, meditacija, mankšta ir pomėgiai gali padėti kovoti su stresu.

Venkite greito maisto:

 • Greitas maistas yra dar vienas svarbus šiuolaikinės kartos vyrų ir moterų rūpestis. Greitas maistas paprastai turi aliejaus ir riebalų perteklių, kurie patenka į mūsų sistemą. Dėl to susidaro riebalų perteklius, kuris ilgainiui išsiskiria ant odos paviršiaus. Tai yra kitos hormoninės spuogų priežastys, kurias galima išspręsti valgant sveiką ir neriebų maistą.

Papildomi patarimai dėl hormoninių spuogų:

Čia pateikiame dar keletą papildomų patarimų, kaip kovoti su hormoniniais spuogais. Dabar žinome, kas sukelia hormoninius spuogus, todėl pažiūrėkime, ką dar galite padaryti, kad išspręstumėte problemą.

 • Galite apsvarstyti galimybę vartoti tam tikrus papildus ir vitaminus. Kai kuriuos geriausius hormoninių spuogų vitaminus ir geriausius hormoninių spuogų papildus dažniausiai skiria gydytojas.
 • Žolelės yra dar vienas būdas išspręsti problemą. Galite pasikonsultuoti su Ajurvedos praktikais, kurie gali pasakyti, kokios žolelės yra geros, kad hormonai būtų kontroliuojami.

Turite išbandyti ir pamatyti geriausią vaistą nuo hormoninių spuogų

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

Ar galima sumažinti hormoninius spuogus?

Taip, galite numalšinti hormoninių spuogų atsiradimą. Yra geriausių hormoninių spuogų produktų, kurie padeda sumažinti spuogų atsiradimą. Jie taip pat padeda sumažinti uždegimo skausmą. Galite kreiptis į gydytoją, kad nuspręstumėte, kurie vaistai geriausiai tinka jums ir jūsų situacijai. Be vaistų, visada galite atlikti namų gynimo priemones, kurios turėtų būti nuolatinis procesas. Namų gynimo priemonėms reikia laiko, kad būtų parodytas rezultatas. turite juos naudoti ilgesnį laiką. Kiekvienas iš šių dalykų padės sumažinti spuogų problemas.

Ar išoriniai produktai padės kovoti su hormoniniais spuogais??

Tam tikru mastu išoriniai produktai padės jums kontroliuoti hormoninius spuogus. Tačiau visada patartina patikrinti hormoninių spuogų šaltinį ir tada pabandyti spręsti šią konkrečią problemą. Sužinoję, kokia yra spuogų priežastis, galite lengvai su jais susidoroti. Sveika mityba, daug vandens ir streso mažinimas yra daugybė būdų, kaip galite sau padėti. Kai tai bus pasirūpinta, išoriniai produktai, tokie kaip losjonai ir kremai, padarys didesnį poveikį.

Ar hormoniniai spuogai veikia vyrus?

Taip, hormoniniai spuogai veikia tiek vyrus, tiek moteris. Nors matome daugiau moterų, turinčių šią problemą, vyrai taip pat turi su tuo susidurti. Jie turi androgenų kiekį, kuris kartais padidėja. Paprastai tai sukuria aplinką hormoniniams spuogams. Androgenų kiekį galima išspręsti naudojant vaistus. Patinai mano, kad spuogai yra labiau varginantys dėl veido plaukų, pavyzdžiui, barzdos ir skausmo. Tai užkemša poras, o pūliai susidaro stipriai. Randai vyrams paprastai yra nuolatiniai, nes jie taip pat linkę ant spuogų. Dėl to oda atrodo stangri.

Hormoniniai spuogai ir jų problemos veikia vyrus ir moteris. Taip yra dėl hormonų lygio padidėjimo ar svyravimo. Išsiskyręs aliejaus perteklius užsikemša odos porose, o po to kaupiasi nešvarumai ir nešvarumai, sukuriantys spuogus ir pūlius. Šiam skausmingam reiškiniui gali padėti namų gynimo priemonės, vaistai ir tt Geriausi hormoninių spuogų produktai yra naudojami spuogams ir likusiems randams gydyti. Hormoniniai spuogai apsunkina gyvenimą, tačiau juos galima valdyti.