Stovyklavimas miške yra jaudinanti patirtis, nesvarbu, ar esate su šeima, ar net vienas. Yra kažkas apie tai, kad laukinėje gamtoje sėdi prie laužo, renkiesi dreifuojančią medieną ugniai užkurti ir pabundi nuo paukščių skambučių, kurie patenkina tavo nuotykių alkį. Visoje JAV yra kelios nacionalinės miškų stovyklavietės. Visuose nacionaliniuose parkuose yra atskiros zonos aistringiems stovyklautojams ir gamtos mylėtojams. Būkite arti gamtos, stebėkite žvaigždes ir giedrą dangų ir mėgaukitės miško gyvenimu taip, kaip turėtų būti! Čia yra devynių puikių miško kempingų, kuriais galite pasinaudoti, sąrašas.

miško stovyklos teritorija

Miško stovyklavietės su nuotraukomis:

1. Wallowa Whitman nacionalinis miškas, Aidahas ir Oregonas:

miško kempingas

Šiame miške yra daug įvairių stovyklavietių. Moss Springs miško stovyklavietė yra aplink mišką Rt. 6200 ir turi daug šėrimo kioskų. „Spool“ krepšelio stovyklavietė yra miškingas plotas, kuriame gausu laukinių rožių. Stovyklavietėje „Birdtrack Springs“ yra ramus baseinas ir ji yra netoli Lostine Guard stoties. Šis miškas suteikia jums nuostabių vietų su įvairių rūšių gėlėmis. Galite mėgautis gamta jos geriausiais.

2. Uwharrie nacionalinis miškas, Šiaurės Karolina:

Uwharrie nacionalinis miškas, Šiaurės Karolina

Geriausia stovyklavietė čia yra rodyklių stovyklavietė. Jis atidarytas ištisus metus ir jame yra vietos palapinėms ir RVS. Stovyklavietėje yra modernūs tualetai ir dušas, ji yra šiek tiek patogesnė nei įprasta džiunglių stovyklavietė. Tai palyginti pigu, atsižvelgiant į nuostabią patirtį, kurią ji siūlo. Jį sudaro vienas kilpas ir dvi kilpos. Didesnė iš dviejų grandinių skirta RV ir palapinėms, o mažesnė – miškingas regionas, kuriame telpa tik palapinės. Jei norite planuoti kelionę su šeima, tai yra ta vieta. Šis miškas yra patogus gyventi, taip pat gerai išvystytas JAV nacionalinių miškų tarnybų.

3. Uncompaghre nacionalinis miškas, Koloradas:

Rudens derlius

Čia esančios stovyklavietės yra „Sunshine“ stovyklavietė, „Divide Fork“ stovyklavietė, „Silver Jack“ stovyklavietė ir „Beaver Lake“ stovyklavietė. Visos šios stovyklavietės yra labai apaugusios medžiais, tokiais kaip drebulė, eglė ir laukinių gėlių bei kitų aukštų medžių pogrindis, todėl yra labai arti miško stovyklavietės patirties. Vaizdai kiekvienoje vietoje yra įspūdingi, o pagrindiniai patogumai yra iki žymės. JAV Uncompahgre nacionalinis miškas užima apie 955229 akrus Vakarų Kolorado Deltos šalyse. Vaizdingas nardymas, dangaus keliai yra geriausios pramoginės programos, kuriomis galite mėgautis.

4. Tuskegee nacionalinis miškas, Alabama:

Tuskegee nacionalinis miškas, Alabama

Šiame miške nėra paskirtų miško paslaugų stovyklavietių, tačiau yra keletas kempingų. Tai suteikia autentišką laukinės gamtos skonį. Miško tarnyba tvarko laukinę gamtą ir poilsį šiame regione. Čia esantis Bartramo takas yra nacionalinis pramogų takas. Čia yra du tvenkiniai, kuriuose stovyklautojai gali žvejoti. Tai mažiausias nacionalinis miškas JAV. Šis miškas remia daugelį lauko užsiėmimų, skirtingai nei kitos miško stovyklavietės

5. Trejybės nacionalinis miškas, Kalifornija:

Trejybės nacionalinis miškas, Kalifornija

Šiame regione yra daug miško stovyklavietių, iš kurių viena yra „Deerlick Springs“ stovyklavietė, kurioje yra kelios tinkamos stovyklavietės. Žemė driekiasi tarp dviejų upelių ir jose stovi kelios Duglaso eglės. Iš jo atsiveria nuostabūs vaizdai į jį supančius kalnus. Šis nacionalinis miškas buvo pristatytas 1907 m. Jei norite mėgautis vandens sportu, tai yra ta vieta, kurioje galite rinktis.

6. Tongaso nacionalinis miškas, Aliaska:

Garsios miško stovyklavietės-Tongaso nacionalinis miškas, Aliaska

Šis miškas apima didžiulį žemės plotą, todėl jame yra daug palankių kempingų vietų ir jis buvo gerai išvystytas. Paskutinės galimybės stovyklavietėje yra Ward ežero takas ir daug upelio vaizdų iš šono. Stovyklavietė yra viena didelė kilpa su senomis ataugomis, alksniu ir Sitkos eglėmis. „Tongass“ yra pavadintas „Tlingit“ žmonių „Tongass“ grupei, kuri gyveno piečiausiuose pietryčių Aliaskos rajonuose. Tongaso miškas suteikia geriausią natūralios džiunglių stovyklavietės viešnagės patirtį.

7. Tombigee nacionalinis miškas, Misisipė:

Garsios miško stovyklavietės-Tombigee nacionalinis miškas, Misisipė

Iš Daviso ežero stovyklavietės atsiveria vaizdingi kietmedžio ir pušų, besidriekiančių per Deiviso ežerą, vaizdai. Laukinės gamtos pastebėjimas taip pat daro jūsų viešnagę malonesnę. Tombigbee nacionalinio miško pavadinimas kilo iš Tombigbee upės. „Owl Creek“ piliakalniai plinta visame miške.

8. Tonto nacionalinis miškas, Arizona:

Garsios miško stovyklavietės-Tonto nacionalinis miškas, Arizona

„Windy Hill“ stovyklavietėje yra daug vietų, kurias verta aplankyti ir aplinkui. Jis yra puiki stovyklavietė ir talpina tiek RV, tiek palapines. Jame netgi yra žaidimų aikštelės vaikams. Įrašui yra penki skirtingi leidimai. Taip pat galima įsigyti dieninius ir metinius leidimus miško stovyklavietė.

9. Baltieji kalnai Meine ir Naujajame Hampšyre:

Garsios miško stovyklavietės-balti kalnai Meine ir Naujajame Hampšyre

Šio regiono miškuose yra keletas kempingų. Visos šios svetainės siūlo kvapą gniaužiančius vaizdus ir didelę gamtos dozę. Viena iš tokių miško paslaugų stovyklavietių yra baseinas. Jis įsikūręs netoli Gorhamo miesto. Stovyklavietė yra į rytus nuo St. Rt. 113. Žemė yra ašaros formos kilpa, apimanti kietmedžio medžius ir baseino tvenkinį. Nors stovyklavietė atidaroma daugumoje sezonų, ji neveikia ištisus metus. Baltųjų kalnų kalnų grandinės apima ketvirtąjį Niu Hampšyro valstiją.

Žiūrėti į žvaigždes ir mėnulį su savo artimaisiais šalia tavęs gamtoje yra viena iš išskirtinių patirčių. Galite visiškai pabėgti iš skaitmeninio pasaulio į atokią vietą, kuri suteikia įspūdingą vietą atrasti. Patirkite atostogas lauke, skirtingas nuo prabangių viešbučių: tai jaudinanti patirtis. Pasinaudokite šiomis visapusiškomis žiniomis apie nacionalines miško stovyklavietes ir mėgaukitės gamta tokia, kokia ji yra. Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis ir praneškite mums savo atsiliepimus toliau pateiktose pastabose.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Ar bus saugu aplankyti laukinius gyvūnus? Ar galiu bet kada aplankyti stovyklavimui skirtus miškus?

Ans: Taip. Visomis miško stovyklavietėmis rūpinasi Nacionalinė miškų tarnyba. Nacionalinėse miškų stovyklavietėse įrengtos saugos priemonės, o patruliavimas reguliariai atliekamas siekiant užtikrinti stovyklautojų saugumą. Bet ne, visos miško kempingų programos gali būti vykdomos ne visus metus. Atsižvelgiant į klimatą, konkrečiam miškui yra nustatytas laikas.

2. Ar galiu kartu su šeima vykti į kempingą miške? Kokių įrenginių galima tikėtis?

Ans: Kodėl gi ne? Jūs turite patirti kempingą kartu su savo šeima ar net eiti vienas yra puiki patirtis, kurią reikia puoselėti. Kai kuriose vietose galite pasirinkti, kur nacionalinėse miško stovyklavietėse yra tokių įrenginių kaip tualetai, žaidimų aikštelė vaikams ir kt. Kai kuriose yra skirtos vietos palapinėms ir RV. Kai kurie turi ir saulės energijos variantų.

3. Kokio tipo leidimai bus skirti įvažiavimui?

Ans: Yra daug tipų leidimų, tokių kaip dienos ir metiniai leidimai. Nors dienos bilietai yra geriausias kainos ir kokybės santykis, nuolatiniai stovyklautojai gauna daugiau naudos iš metinių ar kelių dienų bilietų, apimančių vieną regioną ar konkretų mišką. Yra tarpasmeniniai leidimai, jei norite aplankyti daugybę miško kempingų visoje žemėje, o jei turite teisę, vyresnio amžiaus žmonių agentūrų leidimai taip pat yra puiki vertė. Vaikams taip pat yra specialus leidimas.