Sprendžiant, kaip planuoti komandos išvyką, nėra raketų mokslo, o tik nedidelis planavimas. Lengviausias būdas tai padaryti yra pasirinkti žaidimus ir užsiėmimus, kurie įtraukia grupę ir yra patrauklūs grupei, o ne įdomūs tik vienam asmeniui. Renginių sąraše turėtų būti išsamus planas kartu su nakvynės vietomis, ką komanda valgys, kada komanda valgys ir kur valgys. Kai šios detalės bus tikslios ir suplanuotos, visas išvykos ​​planas bus supaprastintas ir bus lengva sekti visą išvyką. Planavimas taip pat užtikrina, kad išvyka tampa nuspėjama ir komanda sutelkia dėmesį į obligacijų kūrimą, o ne planuoja ekskursiją pagal laikrodį. Šios komandos išvykos ​​užtikrina, kad ryšiai tarp komandos narių sustiprėtų už kubinių ribų.

Komandos išvykos ​​yra įmonės būdas padėkoti atsidavusiems darbuotojams už visą sunkų darbą. Tai puiki proga įvairioms įmonių komandoms užmegzti ryšius ne biure. Gaivus oro gurkšnis iš kasdienės darbų stebina, nes kai kurie darbuotojai net grįžta į darbą su nauja jėga. Kad ir kaip būtų smagu, organizuoti komandinę išvyką nėra lengva. Tai reikalauja kruopštaus planavimo, kad būtų užtikrinta jo sėkmė. Taigi žemiau išvardyti keli naudingi patarimai, jei pasiryžote savo atsidavusią komandą pavaišinti linksma diena ne darbe.

Geriausios komandinės išvykos ​​veiklos idėjos

1. Planuokite iš anksto:

komandinė išvyka

Skirkite sau daug laiko planuoti išvyką. Paskubėję dalykai paskutinę minutę paliks jus netvarkingai. Iš anksto suplanavę galėsite patenkinti visus specialius jūsų komandos narių prašymus ar pasiūlymus. Tai leis jums suplanuoti organizuotą išvyką, pasirūpinant tokiomis priemonėmis kaip transportavimas ir pan. Būtina suteikti savo komandai išankstinę informaciją ir išsamią informaciją apie išvyką, kad niekas neliktų tamsoje. Šie komandos išvykos ​​vaizdai taip pat užtikrina, kad komandos pastangos yra susijusios su tarpusavio ryšiais, o ne su paskutinės minutės netvarka.

2. Pasirinkite datą:

komandinė išvyka

Būtinai pasirinkite dieną, kai oras neleis sportuoti, ir tinkamą datą, kuri nesutrukdys jūsų darbuotojų planams, pavyzdžiui, atostogoms, bet svarbiausia, kad data netrukdytų jūsų vyresniojo viršininko tvarkaraščiui. ankstesnė data taip pat užtikrina, kad visi komandos nariai iš anksto suplanavo savo programą ir niekas nepraleis išvykos ​​dėl paskutinės minutės problemų.

3. Vieta:

komandinė išvyka

Planuojant komandą išvykai yra nepaprastai svarbu. Kuo daugiau laiko tam skirsite, tuo didesnė tikimybė užsitikrinti puikią vietą. Vieta taip pat nustato renginio nuotaiką, todėl įsitikinkite, kad jis atitinka visų komandos narių pageidavimus ir apima išankstinius reikalavimus, kurie jus domintų. Taigi vieta yra tokia pat svarbi kaip ir komandos išvykos ​​idėjos, nuo nuotaikos sukūrimo ar komandos veiklos sprendimo, ji vaidina svarbų vaidmenį.

4. Saugus leidimas:

komandinė išvyka

Jei nusprendėte dėl vietos, nedelskite gauti reikiamą leidimą, reikalingą konkrečiai dienai, nes galite nusileisti kitoms suinteresuotoms šalims, o tai yra dažnas reiškinys. Tai taip pat užtikrins, kad jūsų komandinė išvyka būtų visiškai įrodyta ir paskutinę minutę niekas nenutiks.

5. Biudžetas:

Įsitikinkite, kad visa išvyka patenka į jūsų biudžetą, nes komandinės išvykos ​​paprastai vyksta namuose. Idėja yra ne persistengti ir ne per žemai, bet nuspręsti, ko norite ar reikia renginiui, ir atitinkamai rasti tinkamą būdą, kaip tai padaryti. Taip pat būtina, kad sudarydami biudžetą nuspręstumėte dėl svečių sąrašo ir atitinkamai nuspręstumėte, ar norite jį palikti tik komandos nariams, ar išplėsti jį savo šeimoms. Jei iš anksto suskaičiuosite galvą, tai padės pasiekti jūsų tikslą. Nuspręsdami biudžetą prieš komandinę išvyką įsitikinsite, kad visos komandos be jokių abejonių dalyvaus kaip viena.

6. Maistas ir gėrimai:

Nustatykite meniu atsižvelgdami į konkrečius jūsų svečių mitybos poreikius, nesvarbu, ar jie yra vegetarai, ar ne vegetarai ir pan. gėrimai pagal svečių sąrašą. Atitinkamai meniu turėtų būti sudaryti daiktai, kuriais gali mėgautis visi, tuo pačiu užtikrindami, kad tie elementai atitiktų jūsų biudžetą. Be to, iš anksto įsitikinkite, kad žinote savo komandos draugų alergiją maistui, kad išvyka būtų kupina malonumų.

7. Palaikykite tai „Abuzz“ su veikla:

Komandos susibūrimas be jokios įdomios veiklos reiškia „nuobodu“. Išlaikykite tai gyva vykdydami veiklą, kurioje gali dalyvauti visi nariai. Jūs netgi galite suteikti jam konkurencinį pranašumą priešindami komandas draugiškoms virvės traukimo žaidimams, lobių paieškoms ir įvairiems sporto renginiams. Jei išvyka bus išplėsta šeimoms, pasirūpinkite, kad toje vietoje būtų žaidimų aikštelė vaikams, ir organizuokite įvairias pramogas, kad jie būtų linksmi. Smagios veiklos metu visiems bus gerai praleistas laikas ir stiprus ryšys tarp komandos draugų. Jo papildymas taip pat padarys jūsų išvyką įsimintinesnę.

8. Pasamdykite ekspertą:

Viską sutvarkyti patiems yra sudėtinga užduotis. Kodėl verta praleisti visas pramogas, kai galite samdyti renginių organizavimo ar iškylų ​​planavimo įmonę, kuri pasirūpins smulkiausiomis smulkmenomis ir leis jums laisvai mėgautis. Taigi, jūs tiesiog liksite mėgaudamiesi savo laiku kartu su savo komanda, o ne žiūrėti ir organizuoti malonumą kitiems.

9. Padarykite tai sprogimu:

Jei išvyka skirta visai dienai, jums būtų gerai pasirinkti vietą su didele atvira erdve, baseinu ir galbūt net laikina diskoteka, kad adrenalinas tekėtų ir jūsų svečiai atsikratytų malonios patirties. užtikrinti, kad būtų daug užsiėmimų, kad visi būtų užsiėmę, ir niekas nemirtų iš nuobodulio ar nepritrūktų laiko.

Taigi, ką manote apie idėją planuoti komandinę išvyką? Praneškite mums, kokius pranašumus, jūsų manymu, gali turėti komandinė išvyka asmeniškai ir profesionaliai. Be to, praneškite mums, ar dar ką nors turite omenyje dėl komandinių išvykų ir kokia veikla, jūsų manymu, geriausiai tiktų komandinei išvykai. Pasidalykite tuo, jei taip pat manote, kad šie patarimai yra būtini ir padės suplanuoti geriausią komandos išvyką savo komandai.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

K: Kodėl oficialios ar oficialios komandos išvykos ​​yra svarbios??

A: Komandos išvykos ​​yra labai svarbios, nes jos padeda sukurti ryšius už kabinos ribų ir užtikrina, kad rezultatas atsispindėtų net ir dirbant kabinos viduje. Tai padeda komandos nariams geriau pažinti vienas kitą, o tai leidžia jiems dirbti kaip komandai ir užtikrina geresnį jų tarpusavio suderinamumą.

K: Kodėl būtina planuoti komandinę išvyką??

A: Planavimas užtikrina, kad komandos išvyka yra žinoma visiems komandos nariams. Kai planas tampa nuspėjamas, kiekvienas gali lengvai suplanuoti savo laiką ir būti jo dalimi, taip pat užtikrina, kad komandos išvykos ​​planas taps visišku įrodymu ir paskutinę akimirką įvyks mažiau pakeitimų.

Kl.: Kokia komandos veikla turėtų būti įtraukta į komandos išvykas?

A: Veikla, kuri turi būti įtraukta į komandinę išvyką, turėtų būti pasirinkta taip, kad ji būtų patraukli visiems. Rinktis veiklą, kuriai reikia visos komandos pastangų ir malonumo, reikėtų pasirinkti iš komandos veiklos. Įsitikinkite, kad veikla nėra orientuota į asmenį ir patenka tik į kai kurių interesų sritį, bet ja mėgaujamasi kartu.