„Couture“ suknelės yra ypatinga menininko kūryba, pradedanti ir tenkinanti jos dėvėtojo reikalavimus. Jis suprojektuotas pagal nurodytus poreikius ir specifikacijas. „Couture“ suknelės pasižymi žymiais akcentais su pažymėtu raštu. Tokia suknelė pasižymi neįprastomis ir išskirtinėmis savybėmis.

Gražios ir madingos madingos „Couture“ suknelės modeliai moterims:

Išbandykite šias 9 populiariausias mados sukneles savo natūraliai išvaizdai.

1. Gėlių dygliuota suknelė:

Gėlių dygliuota suknelė

Tai aukštosios mados suknelė, turinti rafinuotą ir elegantišką išvaizdą. Ši šviesaus atspalvio suknelė turi V formos kaklą, kuris siekia iki juosmens. Šiai suknelei naudojamas unikalus audinys, kuris atrodo kaip panaudotos auksinės stygos, o ant jo – daug gėlių. Išbandykite tai, kad atrodytumėte teigiamai.

2. Spellbound Couture suknelė:

Spellbound Couture suknelė

Šis madingos vestuvinės suknelės dizainas yra toks gražus ir puošnus. Pamatę šią suknelę liksite sužavėti. Nepaprastai gražus gėlių raštas yra pagamintas iš baltos medžiagos ant apatinės suknelės, kuri yra viena ant kitos. Ši suknelė be petnešėlių atrodo gražiai. Jūsų mylimasis tikrai įvertins šį pasirinkimą.

3. „Back Cross Couture“ suknelė:

Nugaros kryžiaus suknelė

Tai mados išleistuvių suknelė, guli ant grindų. Ši mėlynos spalvos suknelė turi atlošą, puoštą sidabriškai spindinčiomis kryžminėmis stygomis, suteikiančiomis viliojančią išvaizdą. Apatinė tiesioji dalis atrodo kaip žvaigždės, krintančios iš dangaus.

4. Naujausia „Couture“ suknelė:

Naujausia „Couture“ suknelė

Tai madinga vakarinė dviejų spalvų suknelė. Vienoje pusėje raudonas aksominis paprastas audinys, o kitoje – šviesaus atspalvio audinys, puoštas raudonų gėlių siuvinėjimo darbais. Aksominėje pusėje ant peties sukurta viena didelė aksominė rožių gėlė.

5. Stulbinanti „Couture“ suknelė:

Nuostabi „Couture“ suknelė

Tai madinga pamergių suknelė, pagaminta ypatingai. Visa suknelė dekoruota siuvinėjimais ir nėriniais. Didelė balta tinklinė rožė laikoma virš galvos, kuri yra šios suknelės akcentas. Ši švelni suknelė tokia žavi.

6. Puošni „Couture“ suknelė:

Nuostabi „Couture“ suknelė

Ši mados stiliaus kokteilinė suknelė su keliu ir apkabos kaklu atrodo patraukliai. Abiejose juosmens pusėse yra kriaušės formos kirpimas, dėl kurio jūsų kūnas yra atviras. Ši maloni suknelė su išskirtine puošmena atrodo nuostabiai.

7. „Body Tight Couture“ suknelė:

Kūno suknelė

Tai kūną bučiuojanti dizainerio mados suknelė, papuošta karoliukais. Jis turi apvalų kaklą ir visas rankoves. Visas kaklas ir rankovės yra su karoliukais, o apatinės suknelės plokštės – iš paprastos ir karoliukų dalies. Šio tipo suknelės puikiai atrodo prie liekno kūno tipo moterų. Tai šiek tiek brangu, tačiau tikrai atrodysite gerai ir sodriai.

8. Kerinti „Couture“ suknelė:

Užburianti „Couture“ suknelė

Tai klasikinė mažų mergaičių juodos mados suknelė. Suknelė turi pečių ir rankovių sritį iš juodo tinklelio su aukšta ir žema suknelės stiliumi. Paprastas kraštas atliekamas priekinėje aukštoje pusėje, todėl jis šiek tiek pūstas. Jei norite nuostabios suknelės savo mergaitei, tai yra geriausias pasirinkimas jūsų vaikams.

9. Grindų ilgio suknelė:

Grindų ilgio „Couture Dres“

Ši oficiali mados suknelė yra pritvirtinta prie kūno, o užpakalinė suknelė guli ant grindų. Šis V formos kaklas virsta per plačiu ir siauru, kai eina nuo kaklo iki juosmens. Jis pagamintas iš storo audinio, kurio blizgantys karoliukai suteikia skirtingą atspalvį.

„Couture“ suknelė reikalauja išskirtinės koncepcijos ir temos, pagal kurią ji turi būti pritaikyta. Jis apibrėžia konkretų asmenį, kuriam jis yra sukurtas. Tai priklauso konkrečiai progai, kuri yra geresnė nei įprasta. Ši suknelė yra labai pageidautina visoms moterims.