„Quinceanera“ suknelės daugiausia yra be petnešėlių ir ilgos. Viršutinė suknelės dalis priglunda prie kūno, o apatinė – su rutuline suknele. Tradiciškai jis vaizduoja perėjimą nuo mažos mergaitės prie damos. „Quinceanera“ suknelės yra labai gražios ir patrauklios. Tai akimirksniu patenka į kiekvieno mintis. Tai reikalauja daug priežiūros. Quinceanera suknelės susiuvimas nėra lengva užduotis. Reikia skirti daug dėmesio.

Naujausia ir patraukli „Quinceanera“ suknelė moterims 2018 m.

Ypatingas dėmesys skiriamas ypatingoms suknelėms, išbandykite šią 9 geriausių „quinceanera“ suknelių kolekciją,

1. Vestuvinė Quinceanera suknelė:

Vestuvinė Quinceanera suknelė

Tai populiari quinceanera suknelė 2018 m. Suknelė neturi audinio ant peties. Suknelė iki juosmens visiškai puošta nėrinių kraštais, o nuo juosmens iki kulkšnies – rutulio formos. Vestuvių dieną vestuves dažniausiai pasirinko tokią suknelę.

2. Pūsta Quinceanera suknelė:

Pūsta Quinceanera suknelė

Ši rožinė „quinceanera“ suknelė turi pūstą raštą. Viršų puošia balti karoliukai ir tinklelis ant kaklo. Viršutinis rožinis skaidrus audinys eina iš abiejų pusių, palikdamas pertvarą. Jis yra be rankovių ir apvalios kaklo formos.

3. Siuvinėta Quinceanera suknelė:

Siuvinėta „Quinceanera“ suknelė

Tai raudona quinceanera suknelė, kurioje yra siuvinėjimo darbai. Ant kaklo srities pritvirtinta viena papildoma pusmėnulio formos raudona tinklinė medžiaga, suteikianti puikią išvaizdą. Jis turi rutulinės suknelės dizainą, kurio plokštės nukrenta nuo juosmens iki grindų. Ant suknelės priklijuoti siuvinėti lopai.

4. Juliet Quinceanera suknelė:

Juliet Quinceanera suknelė

Šioje baltoje quinceanera suknelėje ponia atrodo kaip Džuljeta. Suknelė be petnešėlių, su širdies formos kaklu, o viršutinė dalis pritvirtinta gražiais baltais nėriniais. Žemiau esanti sritis yra raukšlėta baltu audiniu, o ji taip pat dėvėjo baltas kojines ant rankų.

5. „Quinceanera“ suknelė be peties:

„Quinceanera“ suknelė be peties

Tai auksinė „quinceanera“ suknelė, nudažyta ant peties. Suknelėje yra lengvi raudonų gėlių siuvinėjimo darbai. Tai trumpa pūsta rankovė ir rutulinė suknelė susiuvama trimis sluoksniais. Viliojanti tiara gražiai priglunda prie galvos.

6. Princesės Quinceanera suknelė:

Princesės Quinceanera suknelė

Ši mėlyna quinceanera suknelė atrodo nuostabiai. Jis turi pakabų kaklo stilių, o viršuje-mažai tinklelio. Nuo juosmens suknelei suteikiamas skėtis. Vilkėdama šią suknelę, moteris jausis tarsi princesė ir privers jaustis nuostabiai.

7. „Quinceanera“ karoliukų suknelė:

Quinceanera suknelė iš karoliukų

Tai tiesiog graži quinceanera suknelė, kurioje yra sidabro krištolo karoliukų. Suknelė nuostabiai karoliuota ant krūtinės ir iš vienos pusės. Iš vienos pusės pritvirtinta labai didelė gėlė, sudaryta iš karoliukų, kuri atrodo taip nuostabiai.

8. Daugiaspalvė Quinceanera suknelė:

Kelių spalvų Quinceanera suknelė

Tai unikali „quinceanera“ suknelė, turinti kelių spalvų temą. Vamzdinės suknelės viršuje ir vienoje pusėje yra purpurinis audinys. Kita pusė dekoruota baltu audiniu, turinčiu juodų taškų dizainą. Šis taškinis raštas ant quinceanera suknelės suteikia vintažinio skonio.

9. Sluoksniuota Quinceanera suknelė:

Sluoksniuota „Quinceanera“ suknelė

Tai „quinceanera“ suknelė iš purpurinio ir zebrinio audinio. Viršus yra visiškai susiūtas su zebros dizaino medžiaga, o rutulio formos apačioje yra paprasto purpurinio audinio sluoksniai ir zebro dizainas. Šis derinys skiriasi nuo kitų.

Nešiojama „quinceanera“ suknelė patraukia visų dėmesį. Niekas negali pasakyti „ne“ tokiai gražiai suknelei. „Quinceanera“ suknelė sukuria jūsų turtingą šeimos kilmę, o jos nuostabios savybės kelia baimę. Ši suknelė scenoje suteikia garbingą ir stulbinančią išvaizdą. Šis atrodo sunkus, tačiau gali suteikti ypatingą prisilietimą ir ypatingą dėmesį minios viduryje vakarėlyje ar ypatingu laiku.

Vaizdo šaltinis: 5, 8, 9.