Besleme sutyenlerine ayrıca analık veya emzirme sutyenleri de denir. Bu tür sütyen kadınlar tarafından hamilelikleri sırasında veya hemen sonrasında giyilir. Bir annelik sutyeni, hamileyken ekstra destek ve rahatlık sunmayı amaçlarken, emzirme veya emzirme sutyenleri bebek doğduktan sonra giyilir ve sutyen, emzirme için klipslerden daha kanatlıdır. Kadınların göğüsleri hamilelik sırasında ve sonrasında büyüdüğü için herhangi bir emzirme sütyeni almadan önce göğüs ölçüsü her zaman ölçülmelidir. Ayrıca göğüslerin daha fazla desteğe ve rahatlığa ihtiyacı olacaktır..

Farklı Besleme Sütyenleri:

Hindistan’da bulunan en iyi 9 bebek besleme sutyen resmine bir göz atalım.

1. Sevimli Pamuklu Besleme Sütyeni:

besleme sutyeni

Bu Lovable’ın saf pamuklu emzirme sütyenidir. Hamilelik sonrası gerekli destek ve rahatlık için telsiz kesim ve dikili, panelli ve dolgusuz kuplara sahiptir. Üst sutyen kapları çıkarılabilir ve böylece emzirme sırasında aşağı çekilebilir. Kayışlar destek için geniştir ve ayarlamalar için kaydırıcılara sahiptir. Fincanın üst kenarlarında dantel süsleme detayları ve alt kenar boyunca fistolu dantel süslemeler. Arkası kancalı ve gözlü olup, beyaz ve çeşitli ebatlarda mevcuttur..

2. Adira Morph Yenilikçi Sızdırmaz Hemşirelik Sütyeni:

Sütyen Besleme ve Takma İpuçları 2

Bu tür bebek mama sutyenleri sadece emzirmeyi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda dökülen sütü de emer. Bardaklar, gerekli konfor ve destek için dolgulu ve kablolu değildir. Aşırı süt dökülmesini emebilmesi için nefes alabilen sızdırmaz malzeme eklenmiştir. Bardaklarda emzirme için damla veya açık pazen bulunur. Yumuşak elastik alt bant desteği artırır. Kayışlar elastiktir ve ayarlamalar için kaydırıcılara sahiptir. Arkada kanca ve göz kapatma vardır. Üç renkte ve çeşitli sutyen boyutlarında mevcuttur.

3. Adira Morph Annelik Besleme Sütyeni:

Sütyen Besleme ve Takma İpuçları 3

Bu bebek emzirme sütyeni, hamilelik sırasında ve sonrasında büyüyen göğüslere destek ve rahatlık sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Sütyen %100 nefes alabilen saf pamuktan yapılmıştır ve gün boyu maksimum destek ve konfor sunar. Bardaklar, kolay emzirme için damlalık şeklinde tasarlanmıştır. Emzirme klipsleri, tek elle erişilebilen ayrıktır, bu da emzirme sırasında daha kolay ve rahat olmasını sağlar. Omuz askıları ayarlanabilir ve gerilebilir. Ayarlanabilir kanca ve gözlü bir arka kapamaya sahiptir. Siyah renkte mevcuttur ve beden seçeneklerine sahiptir..

4. Adira Morph Pull-On Sızdırmaz Pamuklu Hemşirelik Sütyeni:

Adira Morph Sızdırmaz Pamuklu Pull On Emzirme Sütyeni

%100 nefes alabilen saf pamuktan yapılmış çapraz bir ön kısımdır. Bardaklar, hamilelik sonrası en üst düzeyde rahatlık ve destek için dolgulu ve kablolu değildir. Çapraz yaka, emzirmeyi kolay ve rahat hale getirir. Boyun çizgisi boyunca güzel dantel süslemeler var ve bardaklar herhangi bir süt dökülmesini emmek için sızdırmaz. Kayışlar geniş, gerilebilir ve üstün konfor sağlayan yumuşak kumaştan yapılmıştır. Alt bant, sıkı bir uyum sağlayan dikilmiş bir elastik banttır. Çeşitli boyutlarda mevcuttur.

5. Adira Morph Çapraz Önden Çekmeli Hemşirelik Sütyeni:

Sütyen Besleme ve Takma İpuçları 5

Bu, saf pamuktan yapılmış besleme için yumuşak ve hafif bir sütyendir. Bardakları, yeni annelere gerekli konfor ve destek için dolgulu ve kablolu değildir. Çapraz yaka, emzirmeyi kolay ve rahat hale getirir. Kayışlar, ciltte iz bırakmayan yumuşak, geniş ve esnektir. Sıkı bir tutuş için dikilmiş elastik bir alt banda sahiptir. Hamilelik sonrası dönemde günlük vazgeçilmez bir sütyendir. Sütyen çeşitli boyutlarda mevcuttur.

6. Vücut Bakımı Pamuklu Besleme Sütyeni- Stil 5539:

Sütyen Besleme ve Takma İpuçları

Bu, hamilelik sonrası dönemdeki kadınlar için %100 saf pamuklu emzirme sütyenidir. Bardaklar yastıklı ve kablolu değildir, bu da en üst düzeyde konfor ve destek sunar. Bardaklarda kolay emzirme için aşağı çekilebilen flanel vardır. Kayışlar elastikten yapılmıştır ve ayarlamalar için kaydırıcılara sahiptir. Kanca ve göz kapağı ile birlikte gelir ve beyaz ve çeşitli ebatlarda mevcuttur..

7. VIP Duyguları Besleme Sütyeni:

Sütyen Besleme ve Takma İpuçları 7

Bu, yumuşak streç malzeme ile VIP hisleri tarafından başka bir besleme sütyenidir. Bardaklar, gerekli destek için yastıklı ve kablolu değildir, emzirme için üst bardaklar aşağı çekilebilir. Ayrıca, kayış elastikten yapılmıştır ve gerilebilir. Ayar için kaydırıcılara sahiptir. Arkada kanca ve göz kapatma vardır ve çeşitli ebatlarda mevcuttur.

8. Cantaloupe Besleme Sütyen Drop Cup Y Geri:

Sütyen Besleme ve Takma İpuçları 8