Kadınların en çok giyilen iç giyimi olan sutyen, çeşitli stil, kesim ve şekillerde gelir. Ticari pazarda tüm dünyada sütyen çeşitleri satan birçok marka bulunmaktadır. Genie, kusursuz konfor, destek ve stil sunan popüler bir Amerikan markasıdır. Göğüslerinize tam oturan ve şekillendiren kablosuz tasarımlara sahiptir..

Popüler Cin Sütyenleri Ve Takma İpuçları:

Çok sayıda iç çamaşırı markası arasından Genie’nin sunduğu en iyi 7 sütyeni tartışacağız..

1. Orijinal Cin Sütyeni:

cin sutyen

Orijinal Genie sutyen, Amerika’daki tüm kadınların klasik bir favorisidir. Size kesintisiz ve kablosuz konfor sağlar. Göğüslerinizi nazikçe şekillendiren ve size pürüzsüz bir siluet veren kıvrımlı bir stile sahiptir. Kumaş cildinize karşı çok yumuşak bir his veriyor ve geceleri çıkarmak bile istemezsiniz. Bu sütyen beyaz, siyah, gri, pembe, kırmızı, sarı ve benzeri gibi çeşitli renklerde gelir. Ayrıca birçok boyutta mevcuttur. 25 ile 35 yaş arasındaki tüm kadınlara uygun olacak en iyi cin sutyenlerinden biridir..

2. Genie Milana Dantel Sütyen:

Cin-Sutyen 2

Avrupa’dan ilham alan bu cin Milana Dantel Sütyen, ihtiyacınız olan mükemmel kapsama alanını süper destek ve göğsünüzde muhteşem bir kaldırma ile birlikte sunar. Sütyen dantel olarak tasarlanmıştır. Cami tarzında tasarlanmıştır ve böylece üzerine dekolteli bir bluz veya elbise ile şımarık görüneceksiniz. Çeşitli renk ve boyutlarda mevcuttur. Bu cin sutyen, sutyen türleri listesinde 1. sırada yer alıyor..

3. Genie Cool Sütyen:

Cin-Sutyen 3

Bu Genie sütyen, gün boyu sizi kuru ve rahat tutmak için serinletici kumaşa sahip olması dışında orijinal Genie sütyenine benzer. Hava akımı yapılı nefes alabilen kaplara ve çıkarılabilir alçakgönüllü pedlere sahiptir. İçeri temiz hava girmesini sağlar. File arka panele sahiptir ve bu sayede vücudunuzun doğal soğutma sisteminin düzgün çalışmasını sağlar. Bu sütyeni yapmak için kullanılan kaliteli soğutma ipliği, cildinizin sıcaklığını düşürür.

4. Cin Kadın Sütyen:

Cin-Sutyen 4

Genie kadın sutyeni size mükemmel bir şekilde rahatlık, destek ve kaldırma sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca size gerekli şekli vermenize yardımcı olur. 360 derece şekillendirme teknolojisi ile kıvrımları ve düzgün yuvarlanma ve çıkıntıları tanımlar. 2 ”e kadar ilave kaldırma için üç ayarlanabilir pozisyona sahip bir dantel ön cepheye sahiptir. Üç renkte ve çeşitli boyutlarda mevcuttur.

5. Genie Fermuarlı Sütyen:

Cin-Sutyen 5

Genie Zip Sütyen, balen, sırt kancası veya kazma kayışları olmadan harikadır. Önünde tam konfor sunan basit bir fermuarlı tasarıma sahiptir. Genie fermuarlı sutyen şeklinize uyum sağlar ve böylece ihtiyacınız olan mükemmel desteği ve tanımı elde edersiniz. Bu muhteşem sütyeni üç temel renkte bulacaksınız. Çeşitli boyutlarda gelir.

6. Özel Uyum Çok Yönlü Genie Sütyen:

Cin-Sutyen 6

Genie’den kişiye özel bu çok yönlü sütyen, üst giyiminizi farklı yenilikçi tarzlarda bir araya getirmenize olanak tanıyan 30’dan fazla benzersiz kayış konumu sunar. Klasik, çapraz sırtlı, yularlı, tek omuzlu, boyunlu ve daha pek çok stile gidebilirsiniz. Farklı stillerin yanı sıra size o ultra rahatlığı, desteği ve şekli de sunar. Oldukça fazla renk ve şekillerde mevcuttur.

7. Genie Spor Sutyeni:

Cin-Sutyen 7

Spor salonu rejiminiz veya voleybol antrenmanınız sırasında kendinize güvenmek için bu spor sutyenini altına giyin. Kusursuz tasarımı ve rahat sıkıştırması size gerekli desteği ve tanımı sağlar. Yarışçı sırtı kesime sahiptir ve üç temel renkte mevcuttur. Çeşitli boyutları mevcuttur.

Genie Sütyen Takma İpuçları:

Aşağıda cin sutyenlerinin ipuçlarını ve diğer öğelerini tartışıyoruz..

Sütyeninizi Arkadan Kapatmak:

Bir sutyen, her bir kolunuzu içinden geçirmek için iki kayışa sahiptir. Omuzlarınızın üzerinden kaydırın ve sutyenin iki ucunu tutturmak için kancaları ve göz kapaklarını bulacağınız arkada ellerinizi alın..

Konfor İçin Kayışları Ayarlayın:

Doğru ayarlanmazsa, kayışlar omuzlardan sarkabilir veya ciltte çok sıkı hissederek acıtabilir. Sütyen askıları genellikle aşağı veya yukarı çekilebilen ve gerektiğinde ayarlanabilen kaydırıcılarla sağlanır..

Bardakların Konumunu Ayarlama:

Sütyen kuplarının konumunu biraz aşağı doğru bükerek ayarlayabilirsiniz. Eğilirken, bardakların pozisyonunu ayarlayın ve göğüslerinizin hareketini kontrol edin. Kendinizi iyi hissettiğinizde ayağa kalkın ve fincanların pozisyonunu kontrol edin..

Umarım yukarıdaki yazı sizin için çok faydalı olur ve genie sütyenleri çok rahat ve pahalıdır.