Hindistan pazarında 29 farklı sütyen çeşidimiz bulunmaktadır. Tüm markalar tasarımlarını sadece bu tiplerde yapmaktadır. Her sutyenin bir stili vardır ve içinde bazı alt stiller vardır. Demi-cup sutyen de 29 çeşitten biridir..

Demi Cup Sütyen Nedir:

Yarım kup sütyen, göğüsün yaklaşık üçte birini kaplayan, raflı sutyen veya yarık sutyen olarak da bilinen kısmi kuplu sutyen anlamına gelir. Bu sütyen sadece dekolteli dış giysi için uygundur. Sütyen, yastıklı yarım fincanla bile var. Hindistan’daki Markalı Demi Cup Sütyenlerinden Bazıları Takip Edildi:

Resimlerle Hindistan’da En İyi Demi Cup Sütyen:

1. DKNY:

demi-cup-sutyen-markaları

DKNY, 1984 yılında Donna Karan’ın kurucusu tarafından New York’ta piyasaya sürüldü. Ürünleri deri eşya ve saatli moda ürünleridir. DKNY kumaşları Naylon, elastan içerir. Bardaklar naylon ve elastandan yapılmıştır. Dantel naylon, elastan ve polyesterden yapılmıştır. Büyük bölünme ile yumuşak mikrofiber içerir.

2. Calvin Klein:

Demi Cup Stil Sütyen 2

Calvin Klein bir giyim, parfüm ve moda endüstrisidir. 1968 yılında New York Eyaletinde Calvin Klien tarafından başlatıldı. Calvin’in T-Shirt sutyen, Naked Touch Push-Up Bra gibi pek çok koleksiyonu var. Tüm bu koleksiyonlar demi-cup tarzındadır. Bu tarzda kayışlar farklı tarzlara dönüştürülür. Bu yarım kuplu sütyenler, dikişsiz, gergin mikrofiber kuplardır..

3. Chantelle:

Demi-Cup Stil Sütyen 3

Chantelle, 1876’da Fransa’da Francois Auguste Gamichon tarafından kuruldu. Ürünleri Sütyen, külot, çorap ve iç çamaşırıdır. İllüzyon demi spacer, matmazel köpük T-shirt sütyen, Merci demi vb. gibi farklı koleksiyonlara sahiptir, hepsi demi cup stilleridir. Bardaklar, kısmen ayarlanabilir askılı ara kumaştan yapılmıştır. Kontrast dikiş detaylı spagetti kayışlara sahiptir ve bunların tümü Fransa’da tasarlanmıştır..

4. Doğal:

Demi Cup Stil Sütyen 4

Natori, New York’ta üretilen kadın moda tasarımcılarından biridir. Adını 1977 yılında kurucusu Josie Natori’den almıştır. Hamile sutyen, Feathers front-close, abartılı t-shirt sutyen gibi farklı demi cup stilleri ile birçok koleksiyona sahiptir. Sutyenleri rayon, pamuk, spandex gibi kumaşlarla üretmektedir. ve güzel dantel, askı ve nakış ile polyester. Bu ürün, üretildiği yerden ithal edilebilir. Kızlar ve bayanlar için en iyi ve mükemmel markalı demi-cup sütyenlerinden biridir..

5. Spanks:

Demi Cup Stil Sütyen 5

Spanx, 15 Şubat 2000 yılında Sara Blakely tarafından Atlanta Georgia ABD’de kurulmuş bir hazır giyim endüstrisidir.  Bir Amerikan çorap şirketidir. Uzmanlık alanları, bodysuit şekillendiriciler dahil giysilerdir. Spanx, demi-cup tarzında farklı koleksiyonlara sahiptir. Koleksiyonlar, push-up, Straplez, Racerback ve Boostie-Yay vb.’de Pillow Cup imzasıdır. Naylon ve spandeks içeren süper yumuşak bir streç elyaftır..

6. Bali:

Demi Cup Stil Sütyen 6

Bali, 1927’de Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş bir giyim endüstrisidir. Kurucusu Sara stein’dir. Bu marka ürünler Sütyen, külot, pijama ve çoraptır. Farklı tarzlarda sütyen üretmektedir, bunların arasında demi-cup sütyen de bir stildir. Demi-cup tarzında koleksiyonlar olarak, bazıları Comfort Revolution telsiz sutyen, konfor devrimi dönüştürülebilir sutyen ve farklı bir tarz ile canlı serbest sutyen vb. Her koleksiyon kendi stiliyle benzersiz olacak. Kumaşları naylon, spandeks ve polyesterdir. Fincan pedi %100 poliüretan köpük içerir.

7. Cosabella:

Demi Cup Stil Sütyen 7

Cosabella, 1983 yılında İtalya’da kuruldu. Miami’nin merkezinde bulunan üst düzey bir iç çamaşırı markasıdır. Valeria Campello tarafından kurulmuştur. Tarzında çok sayıda koleksiyona sahiptir. Demi-cup tarzındaki it koleksiyonları arasında Talco Microfiber telsiz, Soire Convertible T-Shirt, Never de Never Compile, Trenta Bralette gibi farklı stiller bulunuyor. Hafif, nefes alabilen bir ara parçasına sahiptir. Kumaşlar arasında Viskon, Spandex ve Polyamid bulunur.

8. Anita:

Demi Cup Stil Sütyen 8

Anita, eski zamanlardan beri güvenilir olan en iyi markalardan biri olarak söylenir. 1886’da piyasaya sürüldüğü gibi. Markasında farklı koleksiyonlar var. Yarı kap kumaş, pürüzsüz kalıplanmış çift katmanlı kaplar ile streç mikrofiber ile Naylon ve elastan içerir.