Giysiler aracılığıyla sağlanan güvenlik ve koruma göz önüne alındığında, iç çamaşırları ve rahatlık iç kısımları, herhangi bir kadın için son derece önemlidir. Sütyen, göğüsleri kaldırmaya, formda tutmaya yardımcı olur ve ayrıca kişinin giyiminde rahatlık sağlar. Bunlar göz önüne alındığında, vücut tercihleri ​​ile birlikte farklı giysiler ve durumlar için dünyanın en iyi sutyen markalarını bilmek gerekir. Çeşitli giyinme tarzlarının ve yaşam tarzı alışkanlıklarının evrimi ile, şu anda bu en popüler sütyen markalarında farklı türler ve çeşitler görebilirsiniz. Vücudunuza ve yaşam tarzınıza en uygun sütyeni kullanıp kullanmadığınızı öğrenmenin şimdi tam zamanı. İşte en ünlü ve yeni sütyen markaları. Farklı seçenekleri memnun etmek için aşırı ve üstün kalite ve en yeni tasarımlarla üretilmiştir.!

Hindistan’daki En İyi Sütyen Markası Hangisi:

Hindistan, son günlerde yaklaşan çeşitli sutyen markaları gördü. Belirli türler ve amaçlar göz önüne alındığında, Hindistan’daki en uygun marka tercihlerine göre seçilebilir. İşte bir genel bakış.

  • Spor giyimde Calvin Klein, Nike ve Jockey sütyenlerde oldukça popüler markalardır..
  • Birinci sınıf ve lüks tasarımcı sütyenleri güzel sırlar içerir, Zivame ve Trylo.
  • Günlük giyim sütyen seçenekleri, Hindistan’da Daisy Dee, jokey, Zivame ve Enamor’dan çeşitli ve en iyi markalardır..
  • Parti giyimi ve özel elbise ve bluzlar için straplez sütyen ve sırtı açık çeşitleri gibi özel amaçlı sütyenler Zivame, Pretty secrets, Enamor gibi markalardan denenebilir..
  • Günlük ihtiyaç ve gereksinimlerine göre stil ve rahatlık için bu markalar arasında her zaman seçim yapılabilir..

Resimlerle Hindistan’da Bulunan En İyi ve Popüler Sütyen Markaları:

İşte görüntüleri olan kadınlar için en iyi sütyen markaları.

1. Amoena:

Amoena

Amoena, sutyen konusunda iyi bilinen bir markadır. 1992’den beri bir kadın için güvenilir. Amoena’yı cepli iç çamaşırı serisini tanıtarak başlattılar. Bu amoena markası cepli sutyenleri, yüzme kombin modası, kısmi şekilleri ve göğüs formları ile tanınmaktadır. Bayanlar, zahmetsiz güveni için kendilerini zinde ve rahat hissederler. Herhangi bir nakliye sitesinden satın alınabilir veya sürüklenebilir. Bu şu anda popüler pahalı sütyen markaları arasında.

2. Bali:

Bali

ŞİMDİ AL

Bali, Amerika Birleşik Devletleri kökenli bir iç çamaşırı şirketidir. 1927 yılında Sara Stein ve Fay-Miss tarafından başlatılmıştır. Bali Minimizer sutyen, T-Shirt sutyen, Convertibles, Classics ve Double Support gibi pek çok koleksiyona sahiptir. 1927’den beri standartlarını hiçbir yorum yapmadan sürdürmektedir. Kadınlar rahatlık hisseder ve sağlanan destek sofistike olacaktır. Bali şimdi sutyen tasarımları için iyi bir markaydı.

3. Chantelle:

Chantelle

ŞİMDİ AL

Chantelle markası, Groupe Chantelle’ye aittir. 1876 ​​yılında Francois Auguste Gamichon tarafından kurulmuş bir Fransız iç giyim firmasıdır. Chantelle farklı sütyen türleri üretmektedir. Bu sütyenler çok destekleyici balenli ve Avrupa kup ölçüleri ile tasarlanmıştır. Dahil edilen kumaşlar polyester, elastan ve naylondur. Bunlar, astarlı güzel danteller ve içlerinde örgü kuplar ile tasarlanmıştır. Chantelle’nin gelinlik, spor vb. gibi pek çok tasarım ve modele sahip koleksiyonları bulunmaktadır. Bu oldukça popülerdir ve en iyi bralet markaları ile tanınır..

4. Elomi Markalı Sütyen:

Elomi Markalı Sütyen

ŞİMDİ AL

Elomi’nin kurucusu Eveden, Elomi’yi Birleşik Krallık’ta kurdu. Farklı iç çamaşırı çeşitlerine sahiptir. Amelia, Beatrice, Betty, Energize vb. gibi birçok koleksiyona sahipler. Bir kadın bedeni ve duruşuyla tam anlamıyla keyif alacak, kendisine verilen desteğin ve sofistike görünümün tadını çıkaracak. Elomi, emziren anneler için yumuşak fincan emzirme sütyeni veriyor. Bunlar, tüm kategorilerde farklı kup ölçüsü, sırt ölçüsü ile tasarlanmıştır. Bunlar çevrimdışı ve çevrimiçi olarak da satılmaktadır. Emziren anneler için en iyi ve mükemmel markalı sütyenlerden biridir..

5. Moda Formları:

Moda Formları

Fashion Forms iç çamaşırı olarak, yapışkansız silikon kapatıcılar, iç çamaşırı çantası, euro sutyen genişleticiler gibi bir çok aksesuara sahiptir. Straplez sutyenler, göğüs yaprakları, elbise bantları ve arttırıcılar için iç giyim markası olarak bilinir. Fashion Forms, 1993 yılında Kanada, Avrupa ve ABD olmak üzere üç farklı ülkede temellerini atmıştı. Bunlar streç mikrofiber ile dikişsizdir. Bunlar naylon ve pamuktan yapılmıştır. Ürünlerini konfor, güven ve stil için kadınlara adarlar..

6. Honeydew Sütyen:

Ballı Sütyen

ŞİMDİ AL

Honeydew sütyenler, bütçeyi aşmadan mükemmel bir iç çamaşırı koleksiyonu patlamasıdır. Her şey küçük ve orta boy kadınlar için rahatlık ile ilgili. Dahil edilen kumaşlar Rayon, Spandex ve ketendir. Bunlar, geniş askılı ve suni ipek astarlı kaplara sahip güzel dantel bralet ile tasarlanmıştır. Honeydew koleksiyonları Stella, Carli, Lucy open cup bralette vb..

7. Jokey Markalı Sütyen:

Jokey Markalı Sütyen

ŞİMDİ AL

Jokey, 120’den fazla ülkede bulunan uluslararası markalardan biridir. Tüm ülkelerde ticari markayı tanımıştır. 1876’da kuruldu ve ABD Kenosha Wisconsin’de piyasaya sürüldü. Bu jokey hem erkekler hem de kadınlar için aksesuarlar içerir. Kadın koleksiyonları arasında T-Shirt sütyen; çok yönlü dolgulu askısız sutyen, tam kapsama sutyen ve balenli sutyen vb. Çevrimiçi ve çevrimdışı olarak mevcuttur.

8. La Perla:

La Perla

La Perla, 1954 yılında Ada Masotti tarafından İtalya’nın Bologna şehrinde kurulmuştur. 1971 yılında mayo üretimine başladılar. Dünya çapında 150 butikleri var. La Perla’nın koleksiyonları dantel Balconnet Sütyen, İris Üçgen Sütyen, Balenli Sütyen, Full Cup Sheer sütyen, Straplez dantel sütyen vs.’dir. Bu sütyenler her yerde mevcuttur..

9. Nike:

ŞİMDİ AL

Nike, 1964’te Blue Ribbon Sports olarak kurulan ve 1971’de Nike olarak değiştirilen bir Amerikan uluslararası şirketidir. Kurucuları Bill Bowerman ve Phil Knight’tır. Nike’ın pek çok ürünü var ama sadece spor için sutyen tasarlayan tek marka. Nike Koleksiyonları Nike Pro Rival, Nike Pro Indy, Nike Pro Classic, Nike Pro Fierce vb.’dir. Nike Koleksiyonları tüm giyim mağazalarında ve hatta sitelerde popülerdir..

10. Maidenform Marka Sütyen:

Maidenform Marka Sütyen

ŞİMDİ AL

Maidenform Brand, 1922 yılında New Jersey’de üç kişi tarafından kuruldu. Pazar payının %40’ını alarak şekillendirici bir marka haline geldi. Dünya çapında yaklaşık 75 mağazası var. Kariyerine paraşüt ve güvercin sutyenleri ile başlamış ve farklı koleksiyon türlerine kadar uzanmıştır. Dahil edilen kumaş Naylon ve elastandır ve kaplar poliüretan köpükten yapılmıştır. Elde kolayca yıkanabilir. Site dışı ve çevrimiçi olarak mevcuttur.

11. Olga:

Olga

ŞİMDİ AL

Olga Erteszek, 1989’da piyasaya sürülen Polonyalı-Amerikalı bir iç giyim tasarımcısıdır. Olga’nın koleksiyonları Saten, çay konturlu sutyen, lüks kaldırmalı tam figür sutyen vs.’dir. Kapalı balenli çapraz stile dönüşen ayarlanabilir askıları vardır. Olga’nın içerdiği kumaşlar naylon ve spandekstir..

12. Oyunteks:

Playtex

ŞİMDİ AL

Playtex kablosuz bir koleksiyondur; konfor ve destek açısından en üst düzeyde sofistike özelliklere sahip hem modern hem de tasarımları içerir. Hem kablosuz hem de balenli, modaya uygun bir stildir. 18 saat orijinal konfor imkanına sahiptir. Playtex marka sütyen kanca ve göz kapamalıdır. Kumaşlar pamuk, naylon vb. Tüm şantiyelerde koleksiyonlar mevcuttur ve nakliye sağlanır..

13. Zırh Altında:

Zırh Altında

ŞİMDİ AL

Under Armor, Kevin plank tarafından 1996 yılında Maryland ABD’de kurulmuş bir spor giyim aksesuar şirketidir. Mid Sports sutyeni, Mid Printed spor sutyeni, Mid Sports sutyeni gibi birçok farklı spor sutyeni koleksiyonlarına sahiptir. Hatta sporcular için düşük etkili, orta etkili, yüksek etkili tarzda tasarlanmıştır. Bunlar ultra yumuşak olacak ve sağlam kumaş cilde pürüzsüz ve rahat bir his verecek.

14. Venüs:

Venüs

Venus sütyenler, kadınlara, çoğu seçici kadını memnun edeceğinden emin olan, fonksiyonel, rahat ve göz kamaştırıcı çeşitli sütyen koleksiyonu sunar. Venüs sütyen koleksiyonu Askılı detay, Aşk Tanrısı, Şekillendirme Romper, Enhancer sütyen, Dikişsiz Vücut Şekli vb. Bunlar tamamen ayarlanabilir streç olmayan askılardır. Naylon, poliüretan, silikon vb..

15. Wacoal Marka Sütyen:

Wacoal Marka Sütyen

ŞİMDİ AL

Dünya çapında mevcut birçok marka çeşidi vardı. Wacoal bunlardan biriydi. 1949’da Japonya’da ortaya çıkmıştır. Wacoal’ın balenli sutyen, bağcıklı balenli, pürüzsüz dikişsiz, küçültülmüş sutyen gibi farklı koleksiyonları vardır. Popüler web sitelerinden nakliye yoluyla edinilebilir..

Şu anda dünyanın dört bir yanındaki çeşitli sütyen türleri ve markaları göz önüne alındığında, kişinin gereksinimlerine ve stillerine en uygun olanı seçmek oldukça zor olabilir. Bu nedenle, dünyanın en iyi sutyen markalarına ilişkin bu kılavuz, kalitesi ve rahatlığıyla tanınan en yeni ve modaya uygun çeşitleri özetler. Bütçenize ve tercihlerinize göre bunları deneyin ve bu konforlu markalardan kesinlikle memnun kalacaksınız..