Indijos kultūra yra viena iš labai retų kultūrų visame pasaulyje, kuri skiriasi ne tik savo kultūromis, bet ir maistu, kurį jie valgo. Skonis, skonis ir Indijos virtuvėse naudojami ingredientai yra labai įvairūs ir kiekvienas turi savo privalumų. Įvairios kultūros, tokios kaip pandžabų, gudžarati, Pietų Indijos ir kt., Suteikia jums daugybę maisto produktų, kuriuos galima naudoti įvairiems patiekalams. Tačiau labai svarbu žinoti, kurie yra geriausi, kai kalbama apie sveiką indišką maistą. Peržiūrėkite šį vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos šiuo klausimu ir siektumėte sveikos mitybos įpročių. Jame yra 9 geriausi Indijos maisto produktai, kurie suteikia puikių sveikatos rezultatų.

sveikas indiškas maistas

Sveiko maisto receptai Indijoje:

1. Pasukos:

Pasukos sveikas indiškas maistas

Vienas iš labai sveikų ir geriausių sveikų gėrimų Indijos maisto produktuose yra jogurto mišinys, gerai sumaišytas su vandeniu, druska ir kmynų milteliais. Jame yra ne tik mažai kalorijų, bet ir gana mažai riebalų. Kalendros lapus taip pat galima susmulkinti ir pridėti prie jo. Tai yra vienas iš geriausių variantų, į kuriuos reikia atsižvelgti.

2. Sambaras:

Sambaras

Tai vienas karis, priklausantis pietų Indijos virtuvei ir yra labai maistingas ir sveikas maistas, nes jame yra daug daržovių. Tai suteikia organizmui daug baltymų ir vitaminų, todėl jis tikrai nusipelno šio sąrašo.

3. Rajma Curry:

Rajma Curry

„Rajma“ yra vienas iš pupelių kategorijos produktų, kuriame yra ne tik didelis baltymų kiekis, bet ir geras skaidulų kiekis sveikatai. Paruošus jį gardžiais būdais, bus užtikrinta, kad nebus jokių kompromisų dėl skonio. Jis puikiai tinka su virtais ryžiais.

4. Rotis:

Rotis

„Rotis“ yra pagrindinis maistas sveikiems indų pietums, kuris aprūpina organizmą gerais angliavandenių kiekiais, kurių organizmui reikia daug energijos. Rotis, pagamintas iš kviečių, yra tas, apie kurį mes čia kalbame. „Multigrain atta“ taip pat gali būti naudojamas organizmui aprūpinti ląsteliena. Negalima paneigti šio indiško maisto gerumo.

5. Daliya:

Daliya

Daliya yra dar viena indiško maisto forma, kuri turi gerą naudą organizmui. Taip pat žinomas kaip bulgur kviečiai, jis yra ne tik lengvas, bet ir labai maistingas bei sveikas. Tai suteikia kūno ląstelienos, kuri yra svarbi sveikai virškinimo sistemai.

6. Rudieji ryžiai:

Rudieji ryžiai

Virti rudieji ryžiai yra vienas iš gerų indiškų sveikų maisto variantų. Tai ne tik daug sveikiau nei balti ryžiai, bet ir mažiau riebalų. Tai gera idėja laikytis.

7. Paneeris:

Paneeris

Taip pat daugelyje kultūrų žinomas kaip varškės sūris, „Paneer“ yra vienas sveikiausių daug baltymų turinčių indiškų maisto produktų, apie kuriuos turėtumėte žinoti. Jame yra daug baltymų ir kalcio. Tai neabejotinai kartkartėmis turėtų būti patiekalų dalis, kad būtų kuo daugiau naudos organizmui.

8. Bajra:

Bajra

Daugeliui žmonių žinoma kaip perlų soros, „Bajra“ yra vienas iš pagrindinių Indijos Radžastano kultūros maisto produktų ir žinoma, kad jis yra tikrai sveikas. Iš šio maisto produkto galima paruošti rotis arba košę. Tai vienas idealiausių indiškų maisto produktų.

9. Tuščiai:

Tikrai sveiki Indijos pusryčiai

Pietų Indijos patiekalas tuščias yra vienas iš maisto produktų, kuriuos reikia paminėti 9 geriausių Indijos maisto produktų, kurie yra sveiki kūnui, sąraše. Unikalus dal ir ryžių derinys fermentuojant ir garinant suteikia jums paruošimo tuščiąja eiga. Jame yra gerų angliavandenių ir baltymų organizmui. Jis turi mažai riebalų ir yra lengvai virškinamas.