Vėžys yra didžiulė epidemija, tačiau dėl šiuolaikinės medicinos ir nuolatinių tyrimų daugelio formų vėžys yra gana išgydomas. Mokslininkai susiejo įvairių formų vėžį su prasta mityba ir blogais gyvenimo būdo įpročiais, dėl kurių kartu su vaistais ir chemoterapija sveika mityba yra neatsiejama gydymo ir net prevencijos priemonė. Visapusiškas požiūris į kovą su vėžiu yra kasdieninis su vėžiu kovojančių vaisių ir daržovių suvartojimas, kuriame gausu antioksidantų, vitaminų, folio rūgšties ir priešuždegiminių savybių. Nors gaminant maistą dažnai prarandamos šios gydomosios savybės, geriausias pasirinkimas yra sultys ir kokteiliai. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie keletą paprastų sulčių, kurios padės kovoti su vėžiu.

Sveikos sultys kovai su vėžiu

Sveikų sulčių receptai kovojant su vėžiu:

1. Mango/špinatai/ananasų sultys:

msp sulčių

Norint paruošti šias paprastas sultis namuose, reikia vieno vidutinio dydžio mango, pusės puodelio ananasų ir 2 puodelių špinatų. Tiesiog sumaišykite juos, kad gautumėte mišinį, kuriame yra daug antioksidantų, priešuždegiminių savybių, vitaminų A, C, D ir K, chlorofilo, geležies, folio ir šarminančių savybių..

2. Imbiero/arbūzo/daigų sultys:

wgs ​​sultys

Paimkite puodelį arbūzo, du puodelius daigų ir pusę colio imbiero ir sumaišykite. Šiose sultyse gausu priešuždegiminių savybių, likopeno, chlorofilo, vitaminų A ir C, folio rūgšties ir šarminančių savybių.

3. Kopūstų/obuolių/citrinų/imbiero sultys:

lkg sulčių

Kitas puikus pasirinkimas sumaišytoms vaisių ir daržovių sultims, padedančioms kovoti su vėžiu, yra šis 2 puodelių kopūstų, vieno obuolio, pusės citrinos ir pusės colio imbiero mišinys. Be kvercetino, vitamino A ir C, chlorofilo ir folio rūgšties, šios sultys taip pat turi šarminančių savybių.

4. Romos lapai/agurkai/medaus citrinos sultys:

jui

Šį stiprų gėrimą kovai su vėžiu sudaro 4 romėnų lapai, 1 vidutinio dydžio agurkas ir vienas puodelis medaus meliono. Šios stiprios sultys, turinčios daug šarminančių savybių, priešuždegiminių savybių ir vitaminų B ir C, yra holistinis požiūris į kovą su vėžiu. Taip pat žinoma, kad šiose sultyse yra beta karotinų ir kalio.

5. Salierai/ kiviai/ romėnų lapai/ imbiero sultys:

kivi

Norint patogiai pasigaminti šių sulčių namuose, reikia vieno kivi, keturių romėnų lapų, trijų salierų stiebų ir pusės colio imbiero. Šiose sultyse gausu maistinių medžiagų, kovojančių su vėžiu, ir tokių savybių kaip vitaminas A, B ir C, chlorofilas, kalcis, magnis, kalis, geležis, folio rūgštis, priešuždegiminės ir antioksidacinės savybės.

6. Morkų sultys:

Morkų sultys

Žalių morkų sultys, užuot jas virusios, galėtų padėti išsaugoti jų kovos su vėžiu savybes. Reikia net pagalvoti, kad išgerti sultis, susidedančias iš 6 žalių morkų, yra kur kas lengviau, nei valgyti žalias morkas vienu prisėdimu. Šioms sultims tiesiog sumaišykite kelias morkas ir mėgaukitės antioksidacinėmis savybėmis – vitaminais A, B, C, D, E, K, magnio, natrio, kalio, kalcio, fosforo, sieros, silikono ir chloro.

7. Burokėlių sultys:

sultys nuo vėžio

Be daugybės privalumų, žinoma, kad burokėliai veiksmingai kovoja su vėžiu. Žinoma, kad burokėliai pašalina organizmą nuo kenksmingo vėžio, sukeliančio toksinus. Taip pat žinoma, kad burokėliai padidina deguonies kiekį kraujyje, kuris yra gyvybiškai svarbus vėžio gydymo komponentas. Yra žinoma, kad burokėliai, kuriuose gausu geležies, skatina naujų sveikų ląstelių augimą.

8. Kryžmažiedžių daržovių sultys:

Kryžmažiedžių daržovių sultys

Yra žinoma, kad kryžmažiedėse daržovėse yra daug maistinių medžiagų, kurios kovoja su vėžiu, sukeliančiu laisvuosius radikalus. Žinoma, kad jie skatina ląstelių atsinaujinimą ir augimą. Ryškiausi kryžmažiedžių daržovių pavyzdžiai yra krapai, kopūstai, kopūstai, ropės, rukola, žalumynai ir žiediniai kopūstai. Jie gali būti suspausti įvairiais deriniais, kad būtų sukurtos sultys, kovojančios su vėžiu.

9. Noni sultys:

Noni sultys

Žinoma, kad nonio sultys yra veiksmingos kovojant su vėžiu pradinėse stadijose, nes naikina vėžines ląsteles ir skatina baltųjų kraujo kūnelių gamybą.