Pasaulis šiandien yra įsiutęs, kad yra sveikas. Pasaulį valdančioje konkurse, kuriame teigiama, kad sveikata yra palyginama su niekuo kitu. Siekdami laiku laikytis tvarkaraščio, mes dažnai praleidžiame tinkamas maistines medžiagas, kurios stiprina mūsų kūną. Dažnai pusryčiai praleidžiami, o vakarienė būna pikantiška. Šiandienos straipsnyje mes kalbėsime apie tai, kaip mažai kalorijų turintys pietų receptai gali pasiūlyti jums skanių patiekalų, jums tiesiog reikia žinoti tinkamus receptus.

Sveiki mažo kaloringumo pietų receptai Indijoje

Geriausi mažai kalorijų turintys pietų receptai:

Čia mes įtraukėme 8 paprastus ir lengvus mažai kalorijų pietų receptus Indijoje. Pažvelkime į juos.

1. Avinžirnių Falafel sumuštinis:

mažai kalorijų pietų receptai

Norėdami pradėti šį receptą, į dubenį įpilkite šiek tiek kukurūzų miltų krakmolo, kiaušinio ir avinžirnių ir iš jo pasigaminkite pyragėlių. Jūs netgi galite pridėti čiobrelių ir petražolių į mišinį ir, kai baigsite, šaldykite. Ant pita duonos aptepkite tahini padažu ir supjaustykite juodąsias alyvuoges, kūdikių kukurūzus, pomidorus ir kubeliais pjaustytus svogūnus ir iš jų pasigaminkite salsos. Kepkite pyragus iki aukso rudos spalvos ir padėkite į lėkštę.

2. Krevečių Cezario salotos:

sveiki mažo kaloringumo pietų receptai 2

Paruoškite Cezario salotas su kopūstų lapais, sumaišytais su salierais, špinatais, juodosiomis alyvuogėmis ir svogūnais, užpiltomis alyvuogių aliejumi. Jūs netgi galite pridėti čiobrelių ir petražolių. Dabar krevetėms išvirkite ir pakeiskite skalę. Prieš dengdami ant jo, nudažykite citrinos sultimis ir balta soja.

3. Dūminis jautienos čili:

sveiki mažo kaloringumo pietų receptai 3

Dubenyje išvirkite keletą lima pupelių, kol troškinate jautienos šonkaulius bar-b-q padaže. Baigę įmeskite jautieną į sviesto keptuvę ir kepkite iki auksinės rudos spalvos. Nusausinkite pupeles ir paruoškite salsa su svogūnais, pomidorais ir kukurūzais, o kai baigsite, įpilkite jautienos šonkaulių, aitriosios paprikos pastos ir pomidorų tyrės ir pakepinkite.

4. Kepta vištienos ir sūrio sumuštinis:

sveiki mažo kaloringumo pietų receptai 4

Pagrindinis reikalavimas tam yra perpjautos vištienos skrudintuvai, skrudinta duona ir sūrio vientisumas. Kad grubas pradėtų lėkštelėti svogūnus ir pomidorų žiedus, prieš įsmeigdamas vištienos gabalėlius, apibarstytus kmynais, paprikos dribsniais ir raudonėliu. Dabar sutarkuokite sūrį ir pabarstykite ant viršaus, prieš užsandarindami tešlą ir kepdami ant grotelių.

5. Rudos duonos salotos:

sveiki mažo kaloringumo pietų receptai 5

Norėdami pradėti nuo šių salotų, jums reikės mėsos gabalo, nesvarbu, ar tai būtų šoninė, ar vištienos gabalėlis. Prieš mesti į keptuvę, supjaustykite gabalėliais ir aptepkite žolelėmis. Keptuvėje ištirpinkite raudonąjį vyną, įpilkite salotų lapų su šiek tiek svogūnų ir aitriosios paprikos, tada įmaišykite vištienos ir duonos gabaliukus.

6. Raudonojo vyno keptas ėriuko šonkaulis:

sveiki mažo kaloringumo pietų receptai 6

Į keptuvę įpilkite baltojo sojos ir raudonojo vyno ir pakepinkite, prieš dėdami žirnių ir svogūnų kubelius. Prieš tai turėtumėte troškinti ėriuko šonkaulius ir kepti ant grotelių, kad dabar galėtumėte juos pridėti prie mišinio ir paruošti puikius pietus. Jūs netgi galite pridėti bulvių košę kaip garnyrą arba keletą keptų brokolių.

7. Vištienos saldžiųjų kukurūzų makaronų sriuba:

sveiki mažo kaloringumo pietų receptai 7

Keptuvėje su vandeniu sumaišykite alyvuogių aliejų ir įdėkite makaronus, kol kepate vištienos gabaliukus atskiroje keptuvėje. Kai baigsite, pradėkite gaminti sriubą, įpildami parmezano, saldžiųjų kukurūzų, svogūnų į puodelį vandens ir įpilkite žiupsnelį kukurūzų miltų. Baigę sumaišykite visus ingredientus ir prieš patiekdami karštą įberkite prieskonių pagal skonį.

8. Mango ir juodųjų pupelių salotos:

sveiki mažo kaloringumo pietų receptai 8

Lengviems pietums kodėl gi nepasirinkus juodųjų pupelių ir mango salotų, pagamintų iš geriausių mangų, kurios jūsų skonio receptorius suklaidintų. Verdant juodąsias pupeles, mangą supjaustykite mažais gabalėliais. Paruoškite salsą į šoną, įpildami acto ir kalkių į kubeliais supjaustytus pomidorus, svogūnus ir kukurūzus. Dabar nusausinkite pupeles ir viską sudėkite į salotas.