Žmogaus kūne oda yra jautriausia kūno dalis, kuri yra veikiama dulkių, ultravioletinių spindulių ir daro didelę žalą odai, todėl ji atrodo nuobodu, matote priešlaikinį senėjimą ir, jei tinkamai prižiūrima, gali būti matomos smulkios linijos nėra paimtas. Dabar mes galime apsaugoti odą ir padaryti ją gyvybingesnę nei anksčiau, prieš miegą tiesiog atlikdami keletą grožio patarimų.

Kadangi naktis yra geriausia dienos dalis odai, nes jūsų oda gali atjaunėti ir vėl atsikratyti visą atšiaurumą, kurį ji patyrė visą dieną. Kaip ir miegant, kūnas gamina augimo hormoną ir visas ląsteles bei audinius taiso greičiau nei dienos metu. Taigi ne tik sveiko miego pakanka, kad sugrąžintumėte šlovingą išvaizdą, kurios jums reikia, laikydamiesi tam tikrų grožio patarimų ir įpročių, kad dešimtmečius atrodytumėte jaunesni ir visada atsikeltumėte švieži ir atrodytumėte nuostabiai.

Grožio įpročiai prieš einant miegoti

Grožio miego patarimai veidui ir odai:

Taigi, prieš eidami miegoti, pažvelkime į 15 geriausių grožio įpročių, kad atrodytum nuostabiai visą dieną.

1. Gilus veido valymas prieš einant miegoti:

Norėdami atrodyti protingai, spalvingi ir gražūs, prieš išeidami veidą tepame makiažu. Tačiau įsitikinkite, kad prieš eidami miegoti pašalinsite visą makiažą nuo veido, kad kitą dieną galėtumėte pabusti švieži, o poros būtų švarios ir galėtų tinkamai kvėpuoti per naktį. Be jokių pasiteisinimų nuplaukite veidą giliai valomuoju veido prausikliu ar šveitikliu, kad pašalintumėte visus nešvarumus, šiukšles ir gautumėte sveiką švarią odą. Jūs netgi galite nuvalyti veidą valomuoju pienu ar žaliu pienu.

2. Užtepkite tonerio ant veido:

Nuvalius veidą, būtina tepti toniką, nes jis padeda sutraukti poras ir išlaikyti odos pH pusiausvyrą, todėl atrodysite gaivi ir atsipalaidavusi. Yra daug rūšių tonerių, tačiau taip pat galite mums pasiūlyti natūralaus rožių vandens, kurį po naudojimo galima atšaldyti.

3. Minkštoms rankoms naudokite rankų kremą:

Kadangi žmogaus rankos dirba visą dieną, kad jos būtų minkštos, turėtumėte tinkamai jas prižiūrėti naktį. Prieš eidami miegoti, nusiplaukite rankas šiltu vandeniu ir švelniu muilu ir nusausinkite švariu rankšluosčiu. Tada patepkite rankų kremą arba naminį šviežią grietinėlę ir švelniai patrinkite rankas ir delnus, tada taip pat padėkite po minkštomis pirštinėmis, kad ryte vėl būtų minkštos, lygios rankos.

4. Naudokite kremą po akimis:

Oda po akimis yra labai jautri ir būtent ta dalis atspindi senėjimo požymius. Taigi, kaip kasdienę grožio procedūrą prieš miegą, patepkite vitaminu E praturtintą po akių kremu, kad išlaikytumėte nuostabią ir stulbinančią jaunatvišką išvaizdą.

5. Įjunkite drėkintuvą:

Tai dar vienas puikus ir lengvas būdas odai atkurti ir drėkinti – naktį įjungti drėkintuvą. Jis pripildo oro miegamajame drėgmės ir padeda odai išlikti drėgnai ir yra naudingas žmonėms, turintiems niežtinčią ir įtrūkusią odą. Kai oda tampa hidratuota per naktį, tada, jei norite, taip pat galite praleisti dienos drėkinamąjį kremą.

6. Naudokite vazeliną minkštoms kojoms:

Mes visi gerai prižiūrime veidą ir nekreipiame dėmesio į pėdas darbo valandomis, tačiau ypač miegant reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Nuplovę kojas, jas nusausinkite ir patepkite vazelinu arba pėdų kremu ir dvi minutes masažuokite. Tada mūvėkite lengvas medvilnines kojines ir kitą rytą galite gauti minkštas kojas kaip kūdikis.

7. Miegokite ant dviejų šilko pagalvių:

Mes visi miegame su viena pagalve žemiau galvos, tačiau, pasak daugelio odos specialistų, siūloma naudoti dvi pagalves. Kaip miegant, gravitacija padeda kraujotakai ir skysčiams nesikaupti po akimi ir ant veido ir suteikia aiškų veidą. Pabandykite naudoti šilko pagalvę – šilkas pagamintas iš gyvūnų, kuriame yra amino rūgščių, kurios pagerina odos grožį. Kadangi šilko pagalvės sumažina plaukų trintį ir leidžia odai išlikti, yra natūralus drėkiklis, nes medvilninė pagalvė gali įbrėžti veido odą. Taigi nedelsdami pasiimkite dvi šilkines pagalves ir pridėkite daugiau putojančio žvilgsnio į savo grožį.

8. Valykite dantis be dantų siūlų:

Kai rūpinatės kiekviena veido ir kūno dalimi, nepalikite dantų spindinčių, o dantys jūsų šypsenai gali suteikti daugiau išvaizdos. Įsitikinkite, kad kiekvieną dieną prieš eidami miegoti tik dvi minutes valykite dantis, kad pajustumėte gaivų kvapą ir šis geras įprotis apsaugotų nuo dantų mikrobus ir ertmes. Atlikite tai kasdien ir gaukite perlamutrinius, blizgančius dantis.

9. Atkreipkite dėmesį į odeles:

Ilgi nagai pagerina žmogaus išvaizdą, todėl turėtumėte gerai prižiūrėti odelę. Prieš miegą patepkite odeles kokosų aliejumi, kad jis visą naktį išliktų drėkinamas ir sustiprintų nagus.

10. Prieš miegą suriškite plaukus:

Įpraskite arba laikykitės įprastos tvarkos, kad prieš miegą tinkamai pintumėte plaukus, nes miego metu plaukai yra pažeisti. Kai miegate giliai, plaukai susiduria su nuolatine trintis ir trina, todėl jei jie bus supinti, jie bus išgelbėti. Kitas geras dalykas būtų apimtis, o plaukai išliktų kitai dienai.

11. Prieš miegą būtinai gydykite spuogus:

Jei jūsų oda linkusi į spuogus, kai geriausias laikas jas gydyti, prieš einant miegoti, galite atsikratyti jų be jokių randų ir dėmių ant veido. Ant spuogų galite tepti levandų aliejų ir susitraukti per naktį. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, galite naudoti dėmių mažinimo procedūrą arba serumus per naktį. Taigi sustiprinkite grožį, kol užmigote.

12. Prieš miegą gydykite lūpas ir blakstienas:

Mes visi gerai prižiūrime odą, o nežinodami paliekame lūpas, blakstienas ir antakius ir nekreipiame į tai daug dėmesio. Tačiau, kaip ir kitos kūno dalys, mes taip pat turime jomis rūpintis. Jei norite storų, juodų ir ilgų blakstienų kartu su antakiais, įsitikinkite, kad prieš eidami miegoti reguliariai patepkite ricinos aliejumi, padėdami pumpurą ar medvilnę. Laikui bėgant galite turėti storesnes ir pilnesnes blakstienas su lankais. Norėdami gauti gražias lūpas, būtinai tepkite lūpų balzamą, kuris drėkina lūpas visą naktį.

13. Tepkite aliejų plaukams:

Moteris ar žmogus gali atrodyti gražiau, jei plaukai yra stori, tankūs ir neturi galvos odos problemų. Taigi, įpratę prieš miegą masažuoti sukamaisiais judesiais, drėkintą aliejų ant plaukų šaknų, kad jie būtų sveiki. Galite įlašinti kelis lašus levandų aliejaus, kuris padėtų gerai išsimiegoti ir netgi suteiktų blizgančių plaukų ir kad atrodytumėte gražesnė už kitas, nespaudžiant kišenių.

14. Nebėra tamsių apskritimų ir išsipūtusių akių:

Kadangi dabar visi gyvename įtemptą gyvenimo būdą ir didžiąją laiko dalį praleidžiame prie kompiuterio ir išmaniojo telefono, todėl prieš miegą turime skirti ypatingą dėmesį ir rūpintis savo akimis. Norėdami atsikratyti paburkusių akių ir tamsaus apskritimo, pirštų galiukais masažuokite migdolų aliejų aplink akis, kad laikui bėgant jis lėtai išnyktų..

15. Gerai išsimiegokite, kad pradėtumėte naują stulbinančią dieną:

Vienas iš svarbiausių dalykų, padedančių pagerinti jūsų grožį, yra miegoti mažiausiai aštuonias valandas naktį. Geras miegas yra geriausia priemonė, padedanti pašalinti dėmeles ir tamsius ratilus nuo veido be jokių sunkumų, o miegant – tai laikas, kai audiniai ir ląstelės atstatomos ir atjaunėja. Miego trūkumas daro didžiulį poveikį veidui, todėl gerai išsimiegokite ir atrodykite gražiau nei anksčiau.

Jei norite atrodyti gražiai ir stulbinančiai, privalote laikytis šių patarimų, kad jūsų veidas būtų natūralus ir jo spindesys skleistų laimę jūsų gyvenime. Šie patarimai neturėtų būti laikomi tik grožio patarimais, jie turėtų būti skiepijami kaip įprotis ir būti kasdienybės dalis, kad jie būtų religingai laikomasi, padėdami pagerinti odos toną, pašalinti dėmes ir kiekvieną dieną atjauninti odą. Taigi dabar vadovaukitės šiais įpročiais ir kiekvieną dieną gaukite spindinčią odą, kalbėkite apie miestą ir lengvai pagirti savo gražią odą.

Grožio patarimai prieš einant miegoti