Vitaminų trūkumas tapo vis didesne kiekvieno žmogaus gyvenimo dalimi. Šiandien buvo žinoma apie vitaminų trūkumą ir kaip jį įveikti! Vitaminai ir mineralai yra svarbi mūsų kvėpavimo dalis. Keletas tyrimų įrodo, kad jie yra būtini norint išlaikyti mūsų kūną sveiką ir padėti kovoti su ligomis. Vyrai yra vieni iš vitaminų ir mineralų trūkumo organizme aukų. Būtina turėti idėją apie esminį multivitaminą vyrams ir šaltinius, iš kur jo galima gauti.

Esminiai vitaminai ir mineralai, kurių reikia vyrams:

Augalų ar gyvūnų gaminamos organinės medžiagos vadinamos vitaminais ir mūsų organizme nesintetinamos (išskyrus vitaminą D), todėl jas reikia gauti iš maisto. Mineralai yra neorganiniai ir yra gaunami iš dirvožemio, uolienų ar vandens, o mineralus galite absorbuoti iš aplinkos. Vitaminai yra dviejų rūšių, tirpūs vandenyje, kuriuose yra aštuoni B grupės vitaminai ir vitaminas C. Vitaminai A, D, E ir K yra tirpūs riebaluose.

 • Puiki oda ir geras regėjimas-vitaminas A.
 • Gamina energiją – vitaminas B1 (tiaminas).
 • Apsaugo jūsų kūną nuo radikalų – vitaminas B2 (riboflavinas).
 • Sumažina galimą širdies riziką – vitaminas B3 (niacinas).
 • Stiprina imunitetą – vitaminas B5 (pantoteno rūgštis).
 • Mielinas ir ląstelių gamyba – vitaminas B6 (piridoksinas).
 • Pagerina medžiagų apykaitą ir odos sveikatą – vitaminas B7 (biotinas)
 • Nervų sistemos stiprinimas – vitaminas B9 (folio rūgštis).
 • Raudonųjų kraujo kūnelių gamyba – vitaminas B12 (kobalaminas).
 • Kūno audinių augimas-vitaminas C..
 • Stipresni kaulai-vitaminas D.
 • Imunitetas – vitaminas E..
 • Širdies ir kaulų sveikata-vitaminas K
 • Skydliaukės sveikata – jodas.
 • Magnis, skirtas biocheminiam organizmo funkcionavimui
 • Omega 3 riebalų rūgštys smegenų sveikatai
 • Kalcis kaulų sveikatai.
 • Geležis apsaugo nuo anemijos.
 • Cholinas kepenų funkcijai.

Geriausi būtinų vitaminų maisto šaltiniai:

Daugelyje maisto produktų gausu vitaminų ir mineralų, kurie yra būtini sveikam jūsų kūno funkcionavimui. Atlikdami keletą mitybos pakeitimų, pridėdami sveikų vaisių, daržovių ir pieno produktų, kad jie būtų sveiki. Čia yra maisto produktų, vitaminų ir mineralų, kuriuos jie suteikia, kad galėtumėte išlikti tinkami ir lengvai prieinami, sąrašas.

19 geriausių multivitaminų vyrams:

Net ir vartojant visą maistą, kartais, atsižvelgiant į jūsų organizmą, reikės vartoti papildų dėl konkretaus trūkumo. Patikrinkite šiuos multivitaminų papildus, ypač vyrams, kurie yra lengvai prieinami rinkoje.

1. „GNC Mega Men 50 Plus One Daily Multivitamin“:

„Gnc Mega Men 50 Plus“

PIRKTI DABAR

Itin koncentruota multivitaminų tabletė, kurią gamina „Gnc mega men 50 plus 1“ per dieną, aprūpina 39 gyvybiškai svarbiomis maistinėmis medžiagomis, įskaitant 18 vitaminų ir mineralų vienoje kapsulėje. Jis kovoja su jūsų kūno radikalais, nes yra pripildytas antioksidantų. Jame taip pat yra folio rūgšties ir vitamino B1, kurie padeda padidinti medžiagų apykaitą ir energijos gamybą. GNC mega vyrų multivitaminai taip pat turi L-arginino, kuris gerina seksualinę sveikatą, nes likopenas skatina optimalią prostatos funkciją ir tinkamą šlapimo tekėjimą.

Šalutiniai poveikiai: Nemalonus skonis, skrandžio sutrikimas, pykinimas ir paraudimas yra keletas šalutinių poveikių, o jei šie simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

2. „Essattovite Men“:

Essattivite vyrai

PIRKTI DABAR

Šiose multivitaminų tabletėse yra 300 mcg likopeno, kuris padeda pagerinti širdies sveikatą, vitaminų A, E ir cinko mišinys, turintis antioksidacinių savybių, padedančių jūsų kūnui išgydyti. 15 mcg mcg Brahmi, kuris padidina vyrų gyvybingumą ir reprodukcinę sveikatą. vitaminai D3 stiprina kaulus, o ashwagandha padeda tinkamai virškinti, taip pat mažina nuovargį.

Šalutiniai poveikiai: Specifinio šalutinio poveikio nėra.

3. Naturyz vyrų sporto multivitaminai:

Naturyz vyrų sportas

PIRKTI DABAR

Tai Naturyz vyrų sporto multivitaminas. Jame yra 55 gyvybiškai svarbios maistinės medžiagos ir stiprintuvai, kurių sudėtyje yra vitaminų, testosterono stiprintuvų, mineralų, antioksidantų, sportinių aminorūgščių, gyvybingumo fitonutrientų, virškinimo fermentų, kurie padeda jūsų organizmui papildyti reikiamus vitaminus ir mineralus. Tai taip pat palaiko kaulų ir akių sveikatą.

Šalutiniai poveikiai: Specifinio šalutinio poveikio nėra.

4. „MuscleXP MultiVitamin Men“ kasdienis sportas su 47 maistinėmis medžiagomis:

„Muclexp Men“ kasdieninis gyvybiškai svarbus sportas

PIRKTI DABAR

„Muscle XP“ multivitaminų vyrams kasdieniame sporte yra visa apimanti ir pilna formulė, kuri tiekia 47 mineralus, vitaminus, fitonutrientus, antioksidantus, aminorūgštis ir virškinimo fermentus, kurie susimaišo į vieną tabletę. Ji atitinka ir tvirtina visus vyrų keliamus reikalavimus.

Šalutiniai poveikiai: Nors šalutinio poveikio nėra, būtina laikytis dozės.

5. Optimali mityba, ON Opti-Men multivitaminai:

Apie „Opti Men“

PIRKTI DABAR

Jei ieškote sveiką gyvenimo būdą skatinančių multivitaminų, tuomet „Opti-men“ multivitaminai yra geriausias jums. Tai puikus maistinių medžiagų papildas, kuris yra mažo dydžio ir padeda prarasti nereikalingus riebalus. Tai ingredientų mišinys, turintis antioksidantų, vitaminų ir ekstraktų, kurie sudaro pagrindą ir padeda skatinti sveiką kūną.

Šalutiniai poveikiai: Vidurių užkietėjimas, skrandžio sutrikimas ir viduriavimas yra kai kurie šalutiniai poveikiai, kurie sumažėja, kai organizmas pripranta prie tablečių..

6. Vienos dienos vienos dienos multivitaminų vyrų sveikatos formulės tabletės:

Viena diena vyrai

PIRKTI DABAR

Tai multivitaminų ir mineralų papildas, suformuotas taip, kad palaikytų širdies sveikatą ir palaikytų sveiką kraujospūdį bei suteiktų organizmui imunitetą, padedantį kovoti su ligomis.

Šalutiniai poveikiai: Kai kurie šalutiniai poveikiai yra skrandžio sutrikimas, nemalonus skonis ir galvos skausmas. Jei yra sunkių padarinių, tokių kaip dilgėlinė, geriau kreiptis į gydytoją.

7. Centrum Silver Men:

„Centrum Silver“ vyrai 50

PIRKTI DABAR

„Centrum silver men“ yra multivitaminų papildas, aprūpinantis jus maistinėmis medžiagomis, tokiomis kaip magnis, vitaminai D ir B6, kurie padeda raumenų funkcijai. Cinkas ir B grupės vitaminai palaiko smegenų sveikatą, vitaminai A, C, E ir liuteinas padeda išlaikyti jūsų akių sveikatą. Visos maistinės medžiagos, esančios šiose tabletėse, padeda išlaikyti sveiką kūną.

Šalutiniai poveikiai: Pykinimas, skrandžio sutrikimas, nemalonus skonis ir paraudimas yra keletas šalutinių poveikių. Geriau pasikonsultuoti su gydytoju, ar esate alergiškas bet kuriai sudedamajai daliai.

8. „TrueBasics Multivit Men“:

Truebasics Multivit Men

PIRKTI DABAR

Tikrieji pagrindiniai multivitaminai vyrams yra maistinių medžiagų mišinys, suteikiantis įvairios naudos. Saberry, lutemax padeda aktyviam gyvenimo būdui, kupinam energijos ir imuniteto. Omega-3, ginkmedžio biloba, cholinas, Celastrus paniculatus padeda pagerinti jūsų atmintį. Stiprumas vyrams padidinamas naudojant tokius ingredientus kaip Tribulus, ashwagandha, mucuna sėklų ekstraktai, Safed Musli.

Šalutiniai poveikiai: Žmonėms gali nepatikti stiprus skonis.

9. „Swisse Men Ultivite Daily Multivitamin“:

„Swisse Mens Ultivite“ multivitaminai

PIRKTI DABAR

Kasdienis „Swisse“ vyrų ultivito multivitaminų kompleksas – tai daugiau nei 40 ingredientų, kuriuose yra keletas vitaminų ir mineralų, natūralių žolelių ekstraktų ir kitų maistinių medžiagų, mišinys, kuris yra puikus būdas išlaikyti tinkamą sveikatą. Tai yra būdas, kai viena tabletė patenkina daugiau nei 40 vyrų mitybos poreikių. Tai taip pat padeda gaminti energiją, pažinimo tinkamumą ir tinkamą raumenų funkciją.

Šalutiniai poveikiai: Patikrinkite ingredientus, kad nesate alergiškas niekam.

10. „Rainbow Light“ vyrų multivitaminai:

„Rainbow Light Mens One“

PIRKTI DABAR

Tai multivitaminų papildas, kuriame yra daržovių sulčių, probiotikų ir virškinimo fermentų, kurie yra maisto papildas, mišinys. Tai pagerina širdies, prostatos ir reprodukcinę sveikatą. Tai puikus pasirinkimas alergiškiems maistui vyrams, nes jame nėra glitimo, pieno, žemės riešutų, kiaušinių, žuvies.

Šalutiniai poveikiai: Jei vartojate reikiamą dozę, nėra jokio šalutinio poveikio.

11. Now Foods ADAM Superior Men’s Multiple Vitamin:

Dabar „Food Adam Superior Mens Multi“

PIRKTI DABAR

Ši multivitaminų kapsulė vyrams turi Saw palmetto, likopeno, alfa lipoinės rūgšties ir CoQ10 kartu su vynuogių sėklų ekstraktais ir natūraliu resveratroliu, kurie yra būtinos maistinės medžiagos, padedančios išlaikyti nepriekaištingą sveikatą. Šio multivitamino ypatybė yra ta, kad jame nenaudojami nereikalingi ingredientai, kurių reikia vyrams, kad jie būtų tinkami.

Šalutiniai poveikiai: Nėra nurodytų šalutinių poveikių.

12. Gamta pagamino jam daug vitaminų ir mineralų:

Gamtos sukurtas multis jam

PIRKTI DABAR

Jį sudaro 22 gyvybiškai svarbios maistinės medžiagos, kurios suteikia jūsų kūnui būtiną mitybą. Vitaminas A yra būtinas sveikai akių funkcijai ir stiprina imuninę sistemą. Jame yra vitamino D, kuris padeda stiprinti kaulus, dantis, raumenis ir imuninę sveikatą. Tai be glitimo, be papildomų spalvų ir dirbtinių skonių.

Šalutiniai poveikiai: Vartojant tinkamas dozes, jis neturi daug šalutinių poveikių.

13. Vitafusion vyriški guminiai vitaminai:

„Vitafusion Multivites“

PIRKTI DABAR

Tai vyriški guminiai „Vitafusion“ vitaminai, kuriuose naudojami drąsūs skoniai ir spalvos, kurie yra maistinga ir skani alternatyva sunkiai nurijamoms tabletėms. Jie suteikia jums malonų būdą kasdien vartoti multivitaminus, būtinus vyrams. Energijos gamyba, prostatos sveikata ir imuninės sistemos stiprinimas yra keletas šių multivitaminų guminukų pranašumų. Jame nėra glitimo ir nėra pieno, žemės riešutų, medžių riešutų ar sojos.

Šalutiniai poveikiai: Vidurių užkietėjimas, viduriavimas, skrandžio sutrikimai yra kai kurie šalutiniai poveikiai, kol jūsų organizmas neprisitaiko prie šių multivitaminų.

14. Gamtos kelias, gyvas! Kartą per dieną vyrų vitaminai:

„Natūraliai gyvi“ kartą per dieną vyrai

PIRKTI DABAR

Jame yra aukščiausios kokybės B grupės vitaminų, aktyvios B12 formos, Quatrefolic L-Methylfolate, aktyvios folio formos, palaikančios viso kūno mitybą. Maistinės medžiagos padeda palaikyti širdies, akių sveikatą. Tai taip pat padeda raumenų kaulams, ląstelėms, virškinimui, imunitetui ir medžiagų apykaitai. Jis taip pat turi stiprų poveikį plaukams, odai ir nagams.

Šalutiniai poveikiai: Dažnas šalutinis poveikis yra skrandžio sutrikimas, galvos skausmas ir nemalonus skonis.

15. Gyvybės sodas, mano natūralios organinės medžiagos, vyrų kartą per dieną, viso maisto multivitaminai:

Mykind Mens kartą per dieną

PIRKTI DABAR

Tai multivitaminų papildas, turintis natūralių ir gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų, padedančių išlaikyti sveiką kūną. Tai pagreitina medžiagų apykaitą jūsų kūne ir palaiko energiją ilgiau. Jis taip pat tinka širdies ir prostatos sveikatai. Visi naudojami ingredientai yra ekologiški ir patikrinti GMO.

Šalutiniai poveikiai: Šių multivitaminų reikia vartoti reikiamomis dozėmis, jei jų vartojama per daug, gali sukelti sunkią alergiją.

16. „Mega Food“ subalansuotas visas multivitaminas vyrams:

„Megafood Multi“ vyrams

PIRKTI DABAR

Tai subalansuotas multivitaminas vyrams, kuris skatina optimalią jo vartojančių žmonių sveikatą. Jį sudaro natūralūs ir ekologiški ingredientai, tokie kaip morkos, brokoliai, apelsinai, rudieji ryžiai su papildomomis maistinėmis medžiagomis, kurios palaiko sveiką prostatos funkciją ir kaulų sveikatą vitaminu

Šalutiniai poveikiai: Skrandžio sutrikimas, viduriavimas ir vidurių užkietėjimas yra kai kurie šalutiniai poveikiai, kurie yra laikini ir praeina, kai organizmas pripranta.

17. Naujas skyrius Kiekvieno žmogaus 40+ multivitaminų per dieną:

Naujas skyrius Kiekvienas žmogus Vienas kasdieninis daugiafunkcis

PIRKTI DABAR

Tai yra multivitaminų papildas, kuris yra švelnus ir turi ekologiškų ingredientų. Jis yra fermentuotas, kad maksimaliai suvartotų maistines medžiagas. Šiame naujo skyriaus multivitaminuose yra supermaisto, pavyzdžiui, imbiero, ciberžolės ir pjūklelio palmetto, kurie yra ekologiškos daržovės ir žolelės, padedančios palaikyti širdies ir prostatos sveikatą bei pagerinti imunitetą. Visi ingredientai skatina optimalią sveikatą.

Šalutiniai poveikiai: Specifinio šalutinio poveikio nėra.

18. „Smarty Pants Gummy Vitamins All-in-One“ multivitaminai:

„Smarty Pants“ suaugusiųjų formulė

PIRKTI DABAR

Jame yra 15 pagrindinių maistinių medžiagų vyrams iš kelių skonių ir yra kramtomas multivitaminas. Jame yra vitamino B12, o folio rūgštis leidžia daug lengviau įsisavinti maistines medžiagas. Šie multivitaminai taip pat tinka širdies sveikatai, nes jame yra CoQ10 ir omega-3 riebalų rūgščių bei cinko, likopenas skatina prostatos sveikatą. Jis nėra GMO ir neturi alergenų.

Šalutiniai poveikiai: nėra specifinio šalutinio poveikio.

19. INNATE atsako formulės – Vyresniems nei 40 metų vyrams vieną kartą per dieną be geležies, pagrindinė vyrų multivitaminų formulė:

Įgimti vyrai, vyresni nei 40 metų, nemokamai per dieną

Viena tabletė suteikia jums didžiausią energijos lygį ir yra multivitaminų kompleksas, pagamintas iš maisto. Jame yra tikrų vaisių ir daržovių, kurie padeda palaikyti imuninę sistemą ir skatina širdies sveikatą. Ši multivitaminų formulė yra daug lengviau virškinama nei rinkoje esantys sintetiniai vitaminai. Jame yra 20 esminių maistinių medžiagų, būtinų vyrams sveikam gyvenimui palaikyti.

Šalutiniai poveikiai: Nėra specifinio šalutinio poveikio.

Multivitaminai vyrams yra būtini norint kompensuoti mūsų organizmui maistinių medžiagų trūkumą. Keletas maisto šaltinių aprūpina mus reikalingais vitaminais ir mineralais, tačiau kartais reikia papildomai papildyti, kad įveiktume silpnumą. Tačiau taip pat svarbu nepamiršti pasikonsultuoti su gydytoju prieš pradedant vartoti bet kurį iš šių multivitaminų. Pasirinkite vieną ir pradėkite sveikai gyventi!

Atsakomybės apribojimas: Straipsnis jokiu būdu nežada ar negarantuoja išgydyti vitaminų trūkumo. Tai tik rinkoje esančių produktų aprašymas. Visada geriausia pasikonsultuoti su gydytoju prieš pradedant vartoti bet kokius multivitaminus arba pastebėjus sunkias reakcijas.

DUK:

1. Ar veikia vitaminų papildai?

Ans. Vitaminų ir mineralų papildai gerai veikia tik tada, kai kartu yra tinkama mityba ir mankšta, padedanti greitai įsisavinti papildus ir turėti sveiką gyvenimo būdą..

2. Ar visi multivitaminai yra vegetarai?

Ans. Kai kurie vitaminų ir mineralų papildai yra vegetariški. Sudedamosios dalys nurodytos skardos gale ir nustatomos, ar ji yra veganiška. Taigi, jei norite vartoti vegetariškus multivitaminus, pirmiausia patikrinkite ingredientus.

3. Kiek laiko reikia multivitaminų veikimui?

Ans. Multivitaminų suirimas ir momentinės energijos gamyba užtrunka kelias valandas. Kitų pažadėtų išmokų žvaigždė