Ar ieškote Ajurvedos gydymo nugaros skausmui? Nugaros skausmas yra labai dažna plius invazinė sveikatos liga. Ajurveda yra nuostabi nugaros skausmo gydymo sistema.

Ajurvedos gydymas nugaros skausmui

Nugaros skausmas gali apimti kaklo skausmą, apatinės nugaros dalies skausmą, vidurinės nugaros dalies skausmą ir uodegos kaulų skausmą. Nors jie dažniausiai yra savaime ribojami ir neprogresuojantys, kai kuriais atvejais jie gali sutrikdyti kasdienę paciento veiklą. Čia aptariame kai kuriuos ajurvedinius nugaros skausmo gydymo būdus.

Geriausios Ajurvedos nugaros skausmo gydymo priemonės:

1. Naudokite ledą arba šilumą:

Ledo šalčio procedūra ir karšto rankšluosčio procedūra padės labai palengvinti skausmą. Sulenkite ledo kubelius audiniu ir padėkite ant skausmo vietos. Tai taip pat padės sumažinti patinimą. Tada po 10 minučių perjunkite į karštą procedūrą. Pamerkite rankšluostį, kitaip šluostykite, į karštą vandenį ir išsukite, be to, sulenkite. Tada tepkite ant srities. Laikykite kurį laiką. Procedūrą kartokite keletą kartų, kol pajusite lengvumą. Tai nuostabi nugaros skausmo gydymo priemonė.

2. Pailsėkite

Sumažinkite, kiek kartų mėgstate poilsį lovoje. Laikykitės geros pozos, nes tinkamas nugaros kreivumas padeda sumažinti nervų spaudimą, be to, sumažina nugaros skausmo galimybę.

3. Aromaterapija:

Aromaterapija apima rozmarinų ir čiobrelių eterinius aliejus, kurie padidina raumenų kraujotaką ir šildo, o pipirmėtės ir mirtos turi laikiną skausmą malšinančią savybę. Įlašinkite kelis lašus į aromaterapinę difuzinę, karštą vonią, kitaip masažo aliejų – mėgaukitės.

4. Masažas:

Ajurvedos papročiuose įprastas masažas aliejumi, kitaip Shanan, yra vertinamas kaip itin veiksmingas visų rūšių ligų gydymo būdas. Masažas padeda sumažinti nugaros skausmą, nes jis sutramdo vita, mažina sąnarius ir raumenų sustingimą, gerina kraujotaką, mobilizuoja toksinus ir atpalaiduoja kūną.

5. Venkite aštraus maisto:

Valgydami labai aštrius prieskonius, pavyzdžiui, raudonuosius ir žaliuosius čili, be to, vasabį, galite ypač išdžiovinti kūną. Kadangi sausumas yra dar viena iš pagrindinių vita dosh savybių, jis padidėja džiovinant medžiagas; be to, dėl išmatų sąstingio gali atsirasti vidurių užkietėjimas ir skausmas apatinėje nugaros dalyje.

6. Tinkama mityba:

Maistas taip pat yra įtakingas gydytojas. Mėnesį stebėkite šiltai, drėgnai, švelniai prieskoniais ir maistingais maisto produktais pagamintą vonią, taip pat pažiūrėkite, ar tai sukuria skirtumą. Saldaus, sūraus ir rūgštaus skonio savybės yra malonios – tik patvirtinkite, kad neviršijate natūralių, tinkamų saldumynų šaltinių (pvz., Prinokusių slyvų, kriaušių ar datulių). Valgymas per daug apsunkina vita.

7. Kalendros milteliai, kviečiai, kuskuso milteliai ir pienas:

Natūrali namų medicina, naudojant kalendros miltelius, kviečius, kuskuso miltelius ir pieną. 60 g kviečių per naktį išmirkykite vandenyje. Ryte įpilkite 2 šaukštelius kalendros miltelių. Pridėkite 2 šaukštus kuskuso miltelių. Sumaišykite tai į pastą. Supilkite 250 ml pieno į mišinį su pienu. Troškinkite 20 min. Vartokite šį drungną.

8. Joga:

„Padahastasana“ (stovinti į priekį sulankstoma poza) yra didelė jogos poza, skirta skausmui apatinėje nugaros dalyje, nes ji leidžia vata došai optimaliai veikti visame kūne, atsikratyti išmatų nešančių kanalų, kurie sukelia vidurių užkietėjimą ir mažesnį nugaros skausmas. Kai Ajurvedos klientai jaučia apatinės nugaros dalies skausmą, kuris atsiranda ne dėl raumenų priežasčių, mes palaikome šią pozą kaip būdą padėti pašalinti.

9. Česnakas ir kokosų aliejus:

Česnako ir kokosų aliejaus naudojimas. Česnakai turi skausmą malšinančių savybių. Gaukite keptuvę. Įpilkite 60 ml kokosų aliejaus. Įdėkite 8-10 skiltelių česnako. Virkite šį mišinį, kol česnakai taps tamsiai rudi. Ištepkite šį aliejų vieną kartą drungnu ant perdėtos vietos.

Tikiuosi, kad aukščiau esančiame straipsnyje pateikiamos 9 geriausios ajurvedos nugaros skausmo gydymo priemonės yra jums naudingos ir padės pasiekti geresnių rezultatų.