Po 30 metų daugelis įprastų organizmo funkcijų pradeda sulėtėti … arba net sugesti. Sveikatos pablogėjimą gali lemti daugybė skirtingų veiksnių, tačiau vis daugiau vyresnio amžiaus žmonių klausia, kaip gauti daugiau testosterono. Nesvarbu, ar ieškote natūralių metodų, kaip kovoti su žemu T, ar esate pasiruošę ištirti medicinines programas, skirtas padidinti testosterono kiekį, toliau pateikta informacija padės jūsų pastangoms.

Puikus vyro kūno nuostabus kultūristas

5 paprasti žingsniai, kaip natūraliai gauti testosterono:

Pagal patarimus TRT medicinos centras Tiems, kurių testosterono kiekis gali būti sumažėjęs tik šiek tiek, gali būti įmanoma atlikti šiuos 5 paprastus veiksmus, norint natūraliai gauti testosterono ir pamatyti teigiamų rezultatų.

Mankštinkitės saikingai:

Tai vienas atvejis, kai daugiau nėra geriau. Venkite per didelio krūvio, kuris gali sukelti kortizolio, organizmo streso mažinimo hormono, išsiskyrimą. Kortizolis prieštarauja jūsų pastangoms gauti daugiau testosterono ir gali sumažinti turimą lygį, dar labiau pablogindamas jūsų žemo T problemą.

Daug miego:

Geras nakties miegas gali padaryti stebuklus bendrai organizmo sveikatai, tačiau visų pirma būtent gilaus nepertraukiamo miego metu su visais ciklais smegenys sugeba gaminti hormonus, kurių reikia, kad kūnas veiktų kuo sveikiau. Sveiki miego ciklai yra labai svarbi sudedamoji dalis norint natūraliai gauti testosterono.

Sumažinti stresą:

Kartu su aukščiau paminėtais pratimais bet kokios formos stresas gali padidinti organizmo kortizolio gamybą. Nesvarbu, ar stresas kyla iš namų ar darbo, ar kažkur tarp jų, gyvenimas su stresu labai kenkia beveik visoms kūno funkcijoms. The kortizolio hormonas yra žinomas visų kitų hormonų pusiausvyros priešas. Kūnas tiesiog bando apsisaugoti, bet apskritai testosterono lygis sumažėja, kai kortizolio kiekis yra didelis.

Prarasti kūno riebalus:

Tyrimai parodė, kad saugomi kūno riebalai organizme testosteroną pavers estrogenu. Vienintelis tikras būdas to išvengti – prarasti kūno riebalų perteklių ir stengtis, kad kūnas būtų lieknesnis ir gražesnis.

Venkite toksinų:

Cheminės medžiagos, esančios labai perdirbtuose maisto produktuose, trukdo organizmui panaudoti testosteroną. Tai taip pat taikoma tiems toksinams, kurie pašildomi iš plastikinių indų ir butelių. Venkite šių teršalų, kad maksimaliai išnaudotumėte savo testosteroną.

10 naudingų maisto produktų, skirtų mitybai gauti:

Svarbiausi maisto produktai, padedantys gauti testosterono, yra tie, kuriuose yra cinko, baltymų (amino rūgščių), B grupės vitaminų ir omega-3 riebalų rūgščių. Apskritai rekomenduojama priešuždegiminė dieta. Nors visa tai galima gauti iš gyvūnų ar augalų dietos, mokslininkai nustatė, kad daugelis gyvūninės kilmės produktų iš tikrųjų gali sumažinti testosterono kiekį ir padidinti estrogenų kiekį, nes virškinami jie gamina rūgštį ir dažnai dėl to, kad gyvūnai patys turi hormonų..

Taigi, tęsdami savo veiksmus, kad natūraliai gautume testosterono, čia paminėsime keletą stipriausių maisto produktų:

Kryžmažiedės daržovės yra naudingos blokuojant estrogeną organizme, todėl testosteronas tampa efektyvesnis. Tarp jų yra brokoliai, žiediniai kopūstai, kopūstai, kopūstai ir ropės.

Kokosas:

Nesvarbu, ar valgote kokosą šviežią, kaip pieną, ar žalią kokosų sviestą, tai yra puikus sveikų riebalų šaltinis. Jis skatina raumenų augimą, liesą kūno masę ir subalansuoja hormonų lygį.

Sėklos:

Įtraukite moliūgų, chia, kanapių, linų ir sezamo sėklų, kad jie būtų naudingi tiekiant omega-3 riebalus. Jie taip pat yra puikus cinko šaltinis ir suteikia triptofano, kuris padeda organizmo hormonų pusiausvyrai. Linai ir sezamas yra naudingi, nes juose yra polifenolių, kurie sumažina estrogeno kiekį kraujyje.

Grybai:

Tai naudinga, nes jie blokuoja aromatazės fermento gamybą. Aromatazė turėtų būti blokuojama, nes ji yra atsakinga už testosterono pavertimą estrogenu. Ieškokite „Portobello“, „Crimini“, „baby button“ ir „shiitake“ grybų ir valgykite juos žalius arba virtus.

Maca:

Be to, kad padidina ir normalizuoja hormonų kiekį, įrodyta, kad maca taip pat gerina lytinį potraukį. Tai taip pat padeda padidinti jūsų energijos lygį treniruotis … o tai savo ruožtu taip pat padeda padidinti testosterono lygį.

Avokadas:

Sveiki augaliniai riebalai daro stebuklus organizmo hormoninei sistemai ir energijos lygiui. Šio vaisiaus riebalai ir gausus vitaminas B6 padeda sumažinti kortizolio kiekį ir padidinti testosterono kiekį.

Pilno grūdo:

Panašiai kaip ir sėklose, polifenolių galima rasti visuose grūduose, pavyzdžiui:

  • Kvieciai
  • Rugiai
  • Avižos
  • Kukurūzai
  • Miežiai
  • Ryžiai
  • Soros

Polifenoliai yra naudingi, nes jie padeda sumažinti estrogenų kiekį organizme.

Žalioji arbata:

Tai puikus fitocheminių medžiagų šaltinis, padedantis sumažinti estrogenų kiekį. Žalioji arbata turi daug kitų privalumų, įskaitant cholesterolio kiekio mažinimą, kraujospūdžio mažinimą ir vėžio prevenciją.

Kiaušiniai:

Kiaušiniuose natūraliai yra daug sočiųjų riebalų, omega-3, baltymų ir vitamino D, kurie visi yra būtini testosterono gamybai. Dėl šių priežasčių naudinga juos įtraukti į dietą.

Laukinė lašiša:

Net ir laikantis šarminančios augalinės dietos, dažnai sveika įtraukti šią žuvį dėl puikių savybių. Jame yra daug magnio, omega-3, baltymų ir vitamino B. Jis taip pat sumažina SHBG (lytinius hormonus surišančio globulino) kiekį, todėl testosteronas yra neveiksmingas.